Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Lt. Simoan Blarke

még az 59 se volt fent ftpn amikor kerestem :bruhuhu:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Venom

Quote from: blarkemég az 59 se volt fent ftpn amikor kerestem :bruhuhu:

Dattebayo és bittorrent a te két legjobb barátod. :tezsvir:


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Lt. Simoan Blarke

Quote from: VenomDattebayo és bittorrent a te két legjobb barátod. :tezsvir:

valóban. imádok 3Kval tölteni.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Firebird

Quote from: blarkevalóban. imádok 3Kval tölteni.
valóban. 5-6ezer embertõl feltehetõleg max 3k-val tölthetsz...:rolleyes:

Lt. Simoan Blarke

ha nem próbáltam volna anno letölteni lunart torrentrõl, nem mondanám hogy 3K. 1K alól indult. Kb. azóta nem töltök torrentrõl 20 mega fölötti cuccot.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ready2

mivel bleach nagyon popularis igy mindig sok seed van. nemritka a 150+kval valo toltes sem

Venom

Nem tudom, nekem fél óra alatt le szokott jönni (120k körül van). A legrosszabb eddig 40k-s sebesség volt, de az is lassan visszamászott a megszokott tempóra.

Lunar-fanoknak figyelmébe ajánlom, hogy kiadták az 59-ik részt. Megkésve bár, de törve nem? :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Necrid^

Quote from: blarkevalóban. imádok 3Kval tölteni.
Most jón 481kval :3x3:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: NecridMost jón 481kval :3x3:
nice. nekem a max 140. :S és torrentbõl még SOHA nem sikerült ilyen speedet kiverni, szóval maradok ftpnél. nvm. :S
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Dreamcleaver

#459
Háát ez az Aizen, ez az Aizen...hááát ez nagyon nem volt ám szép. Juj de gonosz itt valaki, még a mosolya is hogy megváltozott figyuzzátok. Kezd kissé Dragonball feelingem lenni a Bleach-csel kapcsolatban. Mindig jön valaki, aki 1 ütéssel lenyom egy Bankai-t. [COLOR="White"]Azért remélem Hitsugayát látjuk még, kár lenne érte.[/COLOR]

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Dreamcleaver

Valaki tudna adni egy linket a mostani Bleach nyitó- és záródalához? Ha tudtok olyat ami full, nem a rövid verzió. Elõre is kösz. :)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Alkyra

#461
Quote from: DreamcleaverHáát ez az Aizen, ez az Aizen...hááát ez nagyon nem volt ám szép. Juj de gonosz itt valaki, még a mosolya is hogy megváltozott figyuzzátok. Kezd kissé Dragonball feelingem lenni a Bleach-csel kapcsolatban. Mindig jön valaki, aki 1 ütéssel lenyom egy Bankai-t. [COLOR="White"]Azért remélem Hitsugayát látjuk még, kár lenne érte.[/COLOR]

Histugaya tájcsó egy kölyök. Mégha géniusz is, akkor se tudja olyan jól használni a Ban-Kaiját.(ahogy Byakuya mondta: 10 év mire megtanulod rendesen, 10 év mire irányítod rendesen)
S egyb. is. Tod ki Aizen? Nem? Hát akkor megértem, hogy miért csodálkozol ezen.:)

Oh s az Openinghez mindjárt adok egy ftp linket.
Az Ending nincs meg.

BleachOp3

Kvikveg

Ki Aizen? En csak kicsit lepodtem meg, hogy lecsapta.
Kivancsi vagyok mi lesz ezutan. Sajnos mar tudtam, hogy ebben a reszben kb mi lesz - internet, ugye.

Dreamcleaver: edit gomb! Koszi.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Dreamcleaver

Quote from: AlkyraHistugaya tájcsó egy kölyök. Mégha géniusz is, akkor se tudja olyan jól használni a Ban-Kaiját.(ahogy Byakuya mondta: 10 év mire megtanulod rendesen, 10 év mire irányítod rendesen)
S egyb. is. Tod ki Aizen? Nem? Hát akkor megértem, hogy miért csodálkozol ezen.:)

Oh s az Openinghez mindjárt adok egy ftp linket.
Az Ending nincs meg.

BleachOp3

Kösz a linket. amúgy te honnan szoktál leszedni különállóan anime szánokat? A boxtorrentsen legtöbbször csak full OST-k vannak. Szóval pl mág új Bleach OST nem jött ki , de ez az opening kellett. :) Meg azt pl honnan tudjk meg az emberek melyik zenekar melyik száma ami szól? Mert úgy én is rá tudnék keresni.

Lehet, hogy Hitsugaya egy kölyök, de egyben egy taicho is. Szóval szerintem tökéletesen tudja irányítani a bankai-ját. Ichimaru-val szemben könnyen megállta a helyét. Nekem akkor sem önnek be az olyan dolgok egy animban, mikor baromi nagy fordulatot akarnak csinálni, és bedobnak egy über-táp figurát, aki minden addiginél x100 erõsebb. Lehetett volna itt egy hosszabb harc. [COLOR="White"]Meg az is tipikus, hohy amikor valakirõl kiderül, hogy gonosz, akkor aztán hû de nagyon az. Aizen is egy tök értelmes, nyugodt figura volt, aki már évtizedek v évszázadok (ezeknél a shinigamiknál nem lehet tudni) óta taicho és mindenki tiszteli, erre átváltozik egy pszichóvá. Pl az a dialógus, mikor bocsánatot kér Hitsugayától, mert Hinamori halálával nem akarta ám meglepni, és azt mondja talán fel kellett volna vágnia apró darabokra, hogy ne fedezzék fel, az nagyon lame volt. Elég mesterkélt.Meg amúgy is minek kellett megölnie Hinamori-t? Nem mintha olyan nagy veszélyt jelentett volna, ráadásul tökre Aizen befolyása alatt volt. Na de majd talán késõbb megmagyarázzák.[/COLOR]
De azért Bleach rulez 4 ever még mindig! Csak ez az ep annyira nem jött be. :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Dreamcleaver

Ah ez a rövid verzió az animból. :( Sebaj így is király. Alkyra ezt a video fájlból szedted ki?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Dreamcleaver

Quote from: KvikvegKi Aizen? En csak kicsit lepodtem meg, hogy lecsapta.
Kivancsi vagyok mi lesz ezutan. Sajnos mar tudtam, hogy ebben a reszben kb mi lesz - internet, ugye.

Dreamcleaver: edit gomb! Koszi.

Hát azt hittem a spoiler részt editáltam, de akkor bocs. :lazza:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Dreamcleaver

Quote from: KvikvegNem atvaltozott.

:eeek: :eeek: :eeek:  Ah így már világos....AAAAAH SPOILER!!! :lul: :lul: :lul: :lul: :lul:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Dreamcleaver

Remélem köv részben végre megint látjuk Kenpachit. Helyre tehetne már egy-két arcot. :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Dreamcleaver

Quote from: KvikvegNem atvaltozott.

Képletesen értettem. Tudom elmondja mindig ilyen volt csak nem értették. [COLOR="White"]Akkor eddig rejetegette. Átváltozást arra értettem, hogy mikor nagy fordulatot visznek egy sorozatba, akkor a japcsik hajlamosak túlzásba esni. Ha volt egy naygyon jószívú, rendes figura, akkor abból über gonosz, pszichó lesz.[/COLOR]

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kvikveg

Szerintem meg direkt szerettettek meg, es most direkt ilyen. Ez nem veletlen. Nem tudom, hogy szokas-e, en nem vettem eszre. Amugy meg honnan tudod, hogy gonosz? Mi az, hogy gonosz? Jelenleg gozunk nincs, hogy miert csinalja. Jo, nem egy angyal, kulonben nem nyirt volna ki ilyen lazan ennyi embert, de en kivancsi leszek miert csinalja. Valahogy beleuntam abba, hogy ha egy negativ alakot elohoznak, akkor rogton gonoszt kialtsak es utaljam gondolkodas nelkul. A celja fele masirozik kitartoan, es jo elore megtervezetten.
Nalam gonosz = meszarol gondolkodas nelkul, a gyilkolas es szadistasag elvezeteert.

Edit gombot meg a ket egymas utani postodra ertettem. Eleg nekem egy stukkeres farkast latnom egyszerre. Rogton ketto egymas alatt es kitor rajtam az epilepszia. :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Dreamcleaver

Quote from: KvikvegSzerintem meg direkt szerettettek meg, es most direkt ilyen. Ez nem veletlen. Nem tudom, hogy szokas-e, en nem vettem eszre. Amugy meg honnan tudod, hogy gonosz? Mi az, hogy gonosz? Jelenleg gozunk nincs, hogy miert csinalja. Jo, nem egy angyal, kulonben nem nyirt volna ki ilyen lazan ennyi embert, de en kivancsi leszek miert csinalja. Valahogy beleuntam abba, hogy ha egy negativ alakot elohoznak, akkor rogton gonoszt kialtsak es utaljam gondolkodas nelkul. A celja fele masirozik kitartoan, es jo elore megtervezetten.
Nalam gonosz = meszarol gondolkodas nelkul, a gyilkolas es szadistasag elvezeteert.

Edit gombot meg a ket egymas utani postodra ertettem. Eleg nekem egy stukkeres farkast latnom egyszerre. Rogton ketto egymas alatt es kitor rajtam az epilepszia. :haha:

Persze részben igazad van. Pl én is utálom a Soul Society-t meg a bigott shinigamikat DE! [COLOR="White"]Szerintem ha valaki élvezettel kinyír egy lányt, akit elõtte éveken át édesgetett és magába bolondított, az nálam kielégíti a gonosz kategóriáját.[/COLOR] Az más kérdés , hogy itt természetesen nem jó VS gonoaszról van szó (illetve még nem tudjuk) , szóval árnyaltabbak a dolgok.

Az epilepszia? Tápok ezek a farkasok, ilyen képességükrõl nem is tudtam. :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Bandita ^^

Nemtudom mért, de mindenki a gyilkolásról beszél a sorozatban, (jo persze nem mindenki), de ha jobban visszaolvastok/néztek, nem nyirt ki senki senkit egyszer sem, persze a hollow-kat és Ichigo anyját leszámítva. Ami azért egy kicsit meglepõ.
HA tévedtem volna a halálozásokkal kapcsolatban akkor gomen, de fél óra gondolkodás után senki nem jutott eszembe. :hehe:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Squito

Quote from: Dreamcleaver[COLOR="White"]Meg az is tipikus, hohy amikor valakirõl kiderül, hogy gonosz, akkor aztán hû de nagyon az. Aizen is egy tök értelmes, nyugodt figura volt, aki már évtizedek v évszázadok (ezeknél a shinigamiknál nem lehet tudni) óta taicho és mindenki tiszteli, erre átváltozik egy pszichóvá. Pl az a dialógus, mikor bocsánatot kér Hitsugayától, mert Hinamori halálával nem akarta ám meglepni, és azt mondja talán fel kellett volna vágnia apró darabokra, hogy ne fedezzék fel, az nagyon lame volt. Elég mesterkélt.Meg amúgy is minek kellett megölnie Hinamori-t? Nem mintha olyan nagy veszélyt jelentett volna, ráadásul tökre Aizen befolyása alatt volt. Na de majd talán késõbb megmagyarázzák.[/COLOR]
Az ilyen fajta pszichopata évekig képes takargatni kóros elmeállapotát. Emellett láttad a szemeit miután ledöfte szegény Hinamori-t és amikor Hitsugaya-val 'beszélgetett'. Totál mint egy bekattant pszicho[COLOR="White"]mókus[/COLOR]!!

Lazzaret

Visszatérva a Bankai használatára.Ha jól tudom Aizen már akkor is kapitány volt amikor  Hinamori még csak tanult. Hitsugaya pedig még egy senki sem volt akkor. Lehet hogy tudja a Bankait használni de akkor sincs akkora szellemi hatalma mit Aizennek. Ha belegondolsz Ichigo is csak használni tudja a Bankait de nem tökéletesen. [COLOR="White"]Ezért is marad majdnem alul a Byakuya elleni küzdelmében. De mivel benne van a Hollow része is kettejük hatalmával tudták csak legyõzni Byakuyát.[/COLOR]

Itt nem csak az számít ismered-e a Bankait vagy nem, hanem hogy mekkora a Reiatsud. Ehez viszont sok idõ kell.


www.arkangyalok.uw.hu

Lt. Simoan Blarke

Quote from: LazzaretVisszatérva a Bankai használatára.Ha jól tudom Aizen már akkor is kapitány volt amikor  Hinamori még csak tanult. Hitsugaya pedig még egy senki sem volt akkor.
Hinamori visszaemlékezésekor van az, hogy Hinamori még csak tanonc volt, Aizen pedig elment megnézni az iskolát - Hitsugaya pedig akkor még nem is tanult (õ volt a kiskölyök, aki várta otthon... :eeek: ). szóval Aizen mindkettejükhöz képest brutális tápállat.
ideje megnézni az 59et :D:D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Necrid^

Kihitte volna hogy Aizen még él. naon komoly rész volt csak azt sajnálom hogy naon könnyen gyõzte meg Hitsugaya-t.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Alkyra

Quote from: DreamcleaverAh ez a rövid verzió az animból. :( Sebaj így is király. Alkyra ezt a video fájlból szedted ki?

Igen. Virtual Dub s Yampal. Bocs a rossz minõségért.

Dreamcleaver

Aizen egy p*cs. Egy karomat hátrakötözve, becsukott szemmel, félrészegen, egy fakarddal simán leverem vazzzeee!!!!!:lul: :lul: :lul:

Egyébként szerintetek [COLOR="White"]ez a teljes hipnózis dolog Aizen bankai-ja vagy ez csak úgy alapból tudja?[/COLOR]

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lazzaret

Nem biztos de ha jól gondolom akkor ez az õ Bankai-a.


www.arkangyalok.uw.hu