Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Ready2

Quote from: White SeeDValaki nem tudja honnan tudok letölteni Bleach OST-t?
Az elsõ intro és a második outro kéne:)

gyakrolatilag barmelyik nagyobb bleach portalrol pl:

Bleach Society Bleach Exile vagy BleachTV

Lythis

Jah, 68 megint duplarészes special lesz...

 White SeeD: ha nincs meg akkor elsõ openinget odaadhatom (PM).

Squito

Quote from: White SeeDValaki nem tudja honnan tudok letölteni Bleach OST-t?
Az elsõ intro és a második outro kéne:)
És még innen:
Bleach-portal

Christian

#843
Most egyik szemem sír, a másik meg nevet.

Rossz hír: A fillernek NINCS vége és még valszeg egy ideig nem is lesz...bár nem hiszem,hogy sokáig fogják húzni a harcokat bár...

Jó hír: ...bár én nagyon remélem nem fogják elkapkodni. Mindenki emlékszik a 63. részben az elõzetesben feltûnõ "tûz emberre" vagy mire? Na most látni fogjuk...nem kell megijedni nem õ az ellenfél és nem idétlenkedték el. Az óvodás stílusnak hála égnek vége, a rajzolás is ahogy láttam visszatért a régi kerékvágásba és ami a legszebb szvsz a színvonal is visszatért, annyira,hogy ahogy látom lesz egy nagy kedvencem :)  Na most rohadtul várom az elkövetkezendõ részeket, amilyen rosszul indult a filler... Nem gondoltam volna ,hogy ilyesmivel hozakodnak elõ!!! Az én lelkem megbékélt. :D Ebbõl a fillerbõl jöhet még!

Ja és mert tudom,hogy jól esik valakinek ha belátják,hogy igaza volt :) Rage megmondta, Rukiát beletették a fillerbe :)

Dreamcleaver

Jelentem ez így nem igaz. Épp most nyírtam ki az egész Bleach alkotó gárdát. Több rész egyáltalán nem lesz. A vérük még meleg a katanám pengéjén...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Christian

Hát nekem viszont nagyon bejött a téma :) Sõt az új ellenség is :) Izlések és pofonok..a lényeg az,hogy nekem tetszik nagyon :D

Btw: Kijött egy új bleach játék is amúgy :P

Peetee

Volt ami tetszett, volt ami nem...

Chado meg Nova egymásra találása tetszett. :hahaha:

Ez a rész egy órásra lett meghírdetve. Nállam az egy óra az 60 perc és nem csak 47 (és fél) perc.:mad:  

Fõhõsünk csoportja kezd túl sok szereplõs lenni. Jobban szeretem, ha kevesebben vannak és így egyenként több mûsorídõt kapnak.

szvsz még alakulhat érdekesen a filler story. Kiváncsi vagyok a következõ részre

Bandita ^^

Nem volt rossz... :lazza:
Várom a többit...:jee:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Venom

Ezeket a Modified Soul dolgokat szerintem nyugodtan kihagyhatták volna, viszont ez a Bound-os arc tetszik, szerintem jó lesz. Bár a fõgonosz Bound arcához nem illik sem a hang, sem a stílus. :_piszka:

Nah mind1, kíváncsian várom a folytatást, ez még mindig klasszisokkal jobb egy Narutos fillernél. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

cineplex

Szerintem is egyre jobb lesz, és ha még hozzáveszem, hogy majd Aizen -ékkal is majd meg kell küzdenie Ichigo -nak, akkor még türelmetlenebben várom a következõ részeket.:)

Venom

Az még 1 év, addig sokminden fog történni. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Bandita ^^

Quote from: VenomAz még 1 év, addig sokminden fog történni. :)

Remélem csak a sorozatban 1 év, és nem kell 2007-ig várnunk...
Áhhhhh....... Csak nem...... ~.~""
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Bandita ^^Remélem csak a sorozatban 1 év, és nem kell 2007-ig várnunk...
Áhhhhh....... Csak nem...... ~.~""
tudja a fene, mivan, ha mégis? :confused: :3x3: :mad:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Bandita ^^

Quote from: blarketudja a fene, mivan, ha mégis? :confused: :3x3: :mad:

:morci: :hogyaza: :uzi: :morci:
Ha nem olvasnám a mangát talán ki is bírnám.... De így esélytelen...
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Christian

Érdekesség...nem tudom észrevettétek-e,hogy amikor Chad veszi a plüsst amibe Novát fogja rakni ott a háttérben a My Space c. szám megy :D Most vettem csak észre :P

Bandita ^^

Quote from: ChristianÉrdekesség...nem tudom észrevettétek-e,hogy amikor Chad veszi a plüsst amibe Novát fogja rakni ott a háttérben a My Space c. szám megy :D Most vettem csak észre :P

Tényleg a zöldmaci tud beszélni? Vagy béka vagy mi... :P
És szája van? Áhhhh..... Nem is kérdeztem semmit....
:o
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Bandita ^^És szája van? Áhhhh..... Nem is kérdeztem semmit....
:o
heheh :D:D :hehe: :lul: (biztos csak én értettem félre :D)
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ready2

ja ugylatszik marad a filler. ha igy haladnak akkor megegy bound lesz aza endingben szereplo pirosruhas osz fazon. gondolom o lesz a fobound vagymi.

mas: amikor a fillerek kezdodtek akkor az endingben ichigo oregebbre volt rajzolva mint egyebkent. ez par reszen at igyment aztan most kb 2-3 resz ota megint a fiatalabb ichigot abrazolja az ending. vajon ennek van jelentosege vagycsak reszegek voltak az animatorok?

1 2

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Ready2mas: amikor a fillerek kezdodtek akkor az endingben ichigo oregebbre volt rajzolva mint egyebkent. ez par reszen at igyment aztan most kb 2-3 resz ota megint a fiatalabb ichigot abrazolja az ending. vajon ennek van jelentosege vagycsak reszegek voltak az animatorok?

1 2
imho nem figyeltek rá oda... a második meg még ocsmány is.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ready2

Quote from: blarkeimho nem figyeltek rá oda... a második meg még ocsmány is.

hat nemtom eleg fura hogycsak ichigo volt ennyire mashogy rajzolva. lehet az animatorok tulzasba vittek a muveszi szabadsagot es az orrukra koppintottak? :)

Bandita ^^

Quote from: Ready2hat nemtom eleg fura hogycsak ichigo volt ennyire mashogy rajzolva. lehet az animatorok tulzasba vittek a muveszi szabadsagot es az orrukra koppintottak? :)

A kettes képet biztos egy Mick Jagger fan alkotta.....:ejj:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Chronos

Quote from: PeeteeEz a rész egy órásra lett meghírdetve. Nállam az egy óra az 60 perc és nem csak 47 (és fél) perc.:mad:  
1 óra reklámokkal együtt...

CHRONOS

Christian

Sztem egyszerû a válasz...nem vettétek észre,hogy a rajzolás megint normális? Más szóval gondolom megint azok rajzolják a dolgokat akik eddig tették és nem a nyomottak... Amúgy a második Ichigot lazán betudnám valami fõgonosznak :D

Necrid^

jó volt. csak novat sajnálom :D. egyre érdekesebb a story föleg most Rukia felbokanásával. várom a köv rész-t.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lazzaret

Hát egy kicsit más belépõvel és még néhány fillerrel megspékellve Rukia is visszatért csak nem úgy mint a mangában hanem egy kicsit hatásosabb belépõvel. De sajna attól tartok hogy még ezek a részek amik most jönnek azok is fillerek lesznek. Ugyanis ez a lélekszívó mittoménmivoltezavámpirutánzatbaromság tuti lekell verniük. Igy sztem tipp de még lesz vagy 5-6 filler. De ez csak az én véleményem hogy mi a hivatalos azt sajna én mint kisember aztata nem tudni csokolom. De talán hogy a régi rajzolok ujra nyomulnak talán mégsem fogom a süllyesztõbe dobni a Bleachet. Én még 1-2 részt adok neki de ha nem lesz jobb akkor repül :(


www.arkangyalok.uw.hu

Kvikveg

Quote from: Ready2ja ugylatszik marad a filler. ha igy haladnak akkor megegy bound lesz aza endingben szereplo pirosruhas osz fazon. gondolom o lesz a fobound vagymi.

mas: amikor a fillerek kezdodtek akkor az endingben ichigo oregebbre volt rajzolva mint egyebkent. ez par reszen at igyment aztan most kb 2-3 resz ota megint a fiatalabb ichigot abrazolja az ending. vajon ennek van jelentosege vagycsak reszegek voltak az animatorok?

1 2
Hihi, elsore akartam irni, hogy vallai alapjan orosz-matroz-kivitel, de aztan a masodikat is megneztem... es ott is 2mes vallai vannak. :lul:
A feje is eeerdekes...
Az a jo, hogy par resz ota nincs idom nezni, teljesen le vagyok maradva...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lt. Simoan Blarke

hm. jobb volt, mint vártam, úgy rajzolásban, mint történetileg... de amin nagyot vigyorogtam, hogy nem is tudom, ki mondta, hogy +3 szõrmók-modified soul :D és tényleg :D az a csirke nagyon zsír :)
Novát meg miért sajnálják egyesek... amennyit az a fickó beszélt, ideális neki az a test... :D:D ilyen még jöhet. ezen annyira nem érzem a fillert. bár az ismétlõdõ száundtrekkek (nr. 1 pl) kicsit már kezdenek idegelni.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Venom

Blarke: én mondtam anno, de azt mondták hüjeségeket beszélek. :) Ugyan úgy, ahogy azt is "megjósoltam", hogy ennek a végén nagy barátság lesz. Kicsit sajnálom, hogy bejött.

Aki nézett anno Yu Yu Hakusho-t, az szintén felismerte szerintem a történetet. Ott is ugyan ez volt, vége volt az elsõ nagyon nagy történeti szálnak, és másnap 3 csóka richtig elrabolt egy arcot a bandából, utánuk mentek és különbözõ "játékokon" kellett nyerniük. És persze kiderült, hogy az "edzõ" rendezte meg az egészet.

Mi a tanulság? Semmi. Klissék mindig voltak, vannak, lesznek.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Christian

Õõõ.. Nova tud beszélni :) Beszélt is....  (A plüsben is :P ) Csak ahogy mondták ritkán szólal meg. Egyébként sztem a bound akivel Chadék találkoztak nagyon jól eltalált figura..tipikus vámpír style... tisztára interjú a vámpírral :D

Klisék téma:
Akkor most várjuk Alucardot mikor jelenik meg? :D

Necrid^

Quote from: ChristianAkkor most várjuk Alucardot mikor jelenik meg? :D
Alucard vs ichigo az lenne a csücs :p
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!