Ifjúsági Találkozó és Partiszerviz

Started by Pirula, 2005-05-28, 23:11:17

Previous topic - Next topic

Ramiz

Jóvanna Tenshi ne haragítsd magadra a népet. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2007-01-01, 22:25:39
Jóvanna Tenshi ne haragítsd magadra a népet. :)
Miután le lettem/ünk szúrva, ez a minimum :hehe:
Pedig még tudnám bőven mivel hergellni a többieket ;)
csak így néhány dolog:
- a loli-csali, amire mind ráharaptunk;
- a noti és proji rekvirálása nyálas köcsögök nézésére *broáf*
- az utter failure a visszaszerzésükre amvhell0-val tett kísérletre;
- majd még egy failure az Electric Dragonnal tett visszaszerzési kísérletnél;
- szegény gépem, akinek ezek látványa sok volt;
- Bleach maraton hajnali ötig ("vki lőjön le! könyörgök!");
- közben a hangos visongás, röhögés miatt még aludni se lehetett :(
- méretes kupi a szobában és minden ágyban morzsahalmok (legalább a nagykést a takaróm alatt megtaláltam, mielőtt lefeküdtem ^^")
- majd locsolkodással egybekötött ébresztés :haha: ezen legalább röhögtünk :D huh, ezt majd vmikor leírjuk

Neferura

hangszóró végül meg lett oldva nem? Yuna aranyos hazafutásával ^^
a lábos sztorit meg asszem még jövőre is hallgatni fogom...  :haha: nem baj ^^ még nem ismertek, majd ha igen, akkor a lábos lesz a legkisebb gondotok...
amúgy télleg jó volt a szilveszter ^^
és fiúk!!!! féljetek, jövőre mi jövünk !!!!!  :__devil:

ja és Noriko: Fini volt a sushi!!! ^^

Kvikveg

Quote from: Neferura on 2007-01-01, 23:40:03
hangszóró végül meg lett oldva nem? Yuna aranyos hazafutásával ^^
a lábos sztorit meg asszem még jövőre is hallgatni fogom...  :haha: nem baj ^^ még nem ismertek, majd ha igen, akkor a lábos lesz a legkisebb gondotok...
amúgy télleg jó volt a szilveszter ^^
és fiúk!!!! féljetek, jövőre mi jövünk !!!!!  :__devil:

ja és Noriko: Fini volt a sushi!!! ^^
Öööö...  :eek:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Neferura on 2007-01-01, 23:40:03
hangszóró végül meg lett oldva nem? Yuna aranyos hazafutásával ^^
a lábos sztorit meg asszem még jövőre is hallgatni fogom...  :haha: nem baj ^^ még nem ismertek, majd ha igen, akkor a lábos lesz a legkisebb gondotok...
amúgy télleg jó volt a szilveszter ^^
és fiúk!!!! féljetek, jövőre mi jövünk !!!!!  :__devil:

ja és Noriko: Fini volt a sushi!!! ^^
Kötekedés helyett inkább mennyé' szépen vasalni...  :__devil: :D
Egyébként a "dombot" se felejtsük el... :lul:

kecsap

Quote from: Zsiga on 2007-01-02, 00:21:06
Kötekedés helyett inkább mennyé' szépen vasalni...  :__devil: :D
Egyébként a "dombot" se felejtsük el... :lul:

Én azon feküdtem majdnem ki, amikor a többi győri emberke is furcsán nézett: Dehát ott nincs is domb...  :lul:

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2007-01-02, 00:44:01
Grovennek:
[spoiler]

[/spoiler]
Itt a párja:
[spoiler][/spoiler]
:lol:

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

LOL :lol:
Ez a képpár marhajó! :cool:

GROVEN RULZ! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Sayako

#1060
Na még a feketeleves előtt: Részemről ez a Szilveszter magasan überelte a többit, thnx, hogy megosztottátok velünk a társoságotokat köszönet a finom étkekért is.  :smile:
És remélem még valamikor (jövő ilyenkor?) lesz még folyt köv. :D

A szállás tudom, hogy nem volt épp a legminőségibb, de azért túléltük.  :smile:
Szerintem még mindig jobban jártunk vele, mint a másik alternatívákkal, amik szóba jöttek a szálláskereséskor. pl. Csak szállás van, de vetítési lehetőség nuku. Na meg peresze a kolesz, ahol meg csak a cuccok lehettek volna, de a biztonsági őr garanciájával, csak aludni lehetett volna, és a környékbeli szórakozóhelyeken múlatni az időt, vetítési lehetőség, meg kártya meg egyéb lehetőségek nélkül. Vagy az esetleges olyan szállás, ami egyrészt fejenként sokkal többe jött volna, másrészt a teremhasználat a csillagos egeket verte. Vagy amit még Groven talált, hogy komlpett ház kiadó asszem olyan 110.000 Ft körül, és még csak nem is Győrben....

Ramiz, Zsiga (bárki, aki tudja): Mi is volt pontosan a 12-es szobával? Mert amikor ti bementetek, akkor asszem mi mosogattunk éppen, így a többieknek való elmesélésből is kimaradtunk.   :oops:
Rövid összefoglalást plz.  :smile:

Fotókat meg kíváncsian várjuk!  Az összeset! :smile:

Na és most a fent említett fekete leves, ha már Kuroi Tenshi szíveskedett elkezdeni. Erre musz realgolnom:
Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-01-01, 22:09:33
Csakazértis: teh evidence!

Quote from: Sayako on 2006-12-12, 09:02:12
Quote from: Zsiga on 2006-12-12, 00:34:54
Hangszórókat honnan szerzünk? Mert a vetítéshez is kell, meg nem lenne rossz zenét hallgatni.

Hangszórókat bevállalom, ha megfelel 2.1-es alap kis hangfalam.  :smile:

pwnd :hehe:

Még ha ezt el is felejtettétek, a többiből ki lehetett volna következtetni:
Quote from: Groven on 2006-12-11, 23:46:48
Vetítés: Kecsap biztosítja majd a projektort. Úgy néz ki h kocsi nuku, így a kérdés nyitott h ki hoz majd gépet, v notebookot, v pda-t v rekettyéskeresőrépareszelőt. :hehe:
Azaz: kocsi hiányában mindenki vonattal, busszal, gyalog meg hasonlóan jut el
Győrbe. Projektor és noti speckóbb dolog, de hangszóró minden magára valamit
adó háztartásban van. Ugye most nem gondoltátok komolyan, hogy még azt is
mi cipekedjük magunkkal? ^^"

Utána még párszor rá is volt kérdezve:
Quote from: Groven on 2006-12-30, 18:09:17
Zene: nos elvileg laptop lesz, meg ha tud hozni valaki hangszórókat akkor az is és úgy szokolrádiós hangzásban lehet nyomni zenét.
Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-12-30, 16:38:49
Ja, hangszórót ugye hoz valaki? 3,5-ös jack csatlakozással, légyszi ^^"

Úgyhogy fail :hehe:

*elszámol magában tízig, és mély levegőt vesz*
Na ehhez csak nagyon röviden annyit, aztán téma lezárva, hogy ha reagált volna bárki is az elős megszólalásomra, amikor felajánlottam, nem hagyom otthon. (Egy "ok" bőven elég lett volna)
És éppen fenti hozzászólások miatt, meg persze, hogy mindenki úgy tűnt lazán átsiklott a hangfalaim felett, ejtettem a témát. Tanulság: általában a visszaigazolás nálam alap dolog, legyen szó bármiről, különben azt teszem amit jónak látok, mert nem szokásom mindenre háromszor visszakérdezni (j.esetben x-szer felajánlgatni a hangfalat), és ha már valamit egyszer tisztázunk, akkor utána nem lesze belőle gubanc! Tudtommal az ilyen doglot kommunikációnak is szokás nevezni  :hehe:
De megoldottuk, szóval nem értem most mi is pontosan a probléma...  :confused:

Kuroi Tenshi

Quote from: Sayako on 2007-01-02, 02:04:54
Na ehhez csak nagyon röviden annyit, aztán téma lezárva, hogy ha reagált volna bárki is az elős megszólalásomra, amikor felajánlottam, nem hagyom otthon. (Egy "ok" bőven elég lett volna)
Tudtommal az ilyen doglot kommunikációnak is szokás nevezni  :hehe:
De megoldottuk, szóval nem értem most mi is pontosan a probléma...  :confused:
Ha már kommunikáció, akkor szóhasználat.
Ha azt mondod, hogy "Van itt egy 2.1 szett, hozzam?", akkor mondtuk volna,
hogy igen, légyszi hozzad. A "bevállalom" = magamra vállalom a feladatát,
intézem.
A probléma csak annyi, hogy kicsit zavart, hogy hoztunk mindent, ami meg volt
beszélve, erre nem volt hangfal, és még rajtam lett számonkérve, hogy "Úgy volt,
hogy ti hoztok!" és valaki váltig bizonygatta, hogy mi igértük meg, hogy hozunk,
és ez a mi hibánk. Szerencsére nekem nem kell tízig elszámolni, nyugodt vagyok,
bár belül én is :grrr: voltam, elhiheted - főleg, hogy ti ott vagytok egy köpésnyire,
és még azt is elvártátok volna, hogy még a hangszórókat is mi cipeljük oda.
Szóval mostmár mindegy, meg lett oldva, csak zavart, és biztos voltam benne,
hogy valaki mondta, hogy "bevállalja" - erre megkerestem és meg is találtam azt a
postot. Ennyi.

Sayako

Ezek szerint rendesen félreértettük egymást:
bevállalom, ha megfelel a 2.1-es kis hangfalam...

Így volt a mondat egész pontosan, és szerintem a feltételes mód magáért beszél. Ha kijelentettem volna, akkor annyit mondtam volna hogy: Hozok! Jártam már úgy, hogy felajánlottam még anno máshol, és azt mondták kerek perec, hogy nekik nem felel meg, mert tudnak jobbat, meg majd megoldják, ezért volt a feltételes mód. Gondoltam majd eldöntitek, hogy megfelel-e, és szóltok. Majd legközelebb akkor csak eldöntedő kérdéseket teszek fel, az egyszerűség kevéért...
És én nem vártam el, hogy még a hangfalat is hozzátok, épp azért, mert ahogy fogalmaztál, ott lakunk egy köpésnyire. Ezért is ajánlottam fel anno itt a fórumon, és ezért is ment tesóm haza érte. :(
Tudtommal nem kértem senkin semmit számon, és lemaradtam az "Úgy volt, hogy ti hoztok!- ról is.

De most már úgyis mindegy. Dolog megoldva, amúgy is tavaly történt. :D

 

noriko

#1063
Quote from: Ramiz on 2007-01-01, 21:46:01
noriko nemcsak a go-t, hanem az ultit is jól tolta
:lazza:

QuoteA "Dexter & ulti pontok" könyv is poén volt egyébként :D
hát, a könyvpapír is papír  :D És most, hogy közben már ki is elemeztem magát a könyvet, itt is szeretném megköszönni, hogy kölcsönadtad! :)

és ha már a köszöneteknél tartok:
Köszönöm a Szervezőknek a szervezést!
Köszönöm a Jelenlévőknek a jelenlétet!
Köszönöm Kvikvegnek a karét!
Köszönöm, hogy megettétek a szusimat! :P

Quote from: Sayako on 2007-01-02, 03:09:06
amúgy is tavaly történt. :D
:jee:
"I wish I could, but I don't want to."

Neferura

jó beismerem... a domb is fura volt... de ti még nem jártatok úgy hogy nem ismeritek a környéket és csak a látottak alapján mondtok vmit?
az igenis egy dombnak nézett ki.. emelkedett.... aztán hogy mi van a másik oldalán  :confused: soha nem jártam arra...
de sebaj. ahogy Groven mondta. megalapoztam a 2007es év alaphangulatát, uh tessék köszönetet mondani  :D

kecsap

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-01-02, 02:30:59
A probléma csak annyi, hogy kicsit zavart, hogy hoztunk mindent, ami meg volt
beszélve, erre nem volt hangfal, és még rajtam lett számonkérve, hogy "Úgy volt,
hogy ti hoztok!" és valaki váltig bizonygatta, hogy mi igértük meg, hogy hozunk,
és ez a mi hibánk. Szerencsére nekem nem kell tízig elszámolni, nyugodt vagyok,
bár belül én is :grrr: voltam, elhiheted - főleg, hogik yy ti ott vagytok egy köpésnyire,
és még azt is elvártátok volna, hogy még a hangszórókat is mi cipeljük oda.
Szóval mostmár mindegy, meg lett oldva, csak zavart, és biztos voltam benne,
hogy valaki mondta, hogy "bevállalja" - erre megkerestem és meg is találtam azt a
postot. Ennyi.

Ejjj már, ne flame-eljünk már. Szerintem totál részletkérdésről folyik a szó.  :muhahah:  :redface:

Ramiz

Csatlakozok kecsaphoz a béketeremtőhöz :D , nem az a lényeg, hogy végül is w00t hangfal? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Groven

Quote from: Ramiz on 2007-01-02, 10:40:24
Csatlakozok kecsaphoz a béketeremtőhöz :D , nem az a lényeg, hogy végül is w00t hangfal? :D

Hja. Nemtom Tenshi mesternek miért kell ezen még puffognia. Majd ne félj csöndben marad, ha meglátja a Képmutogatóban a szatíros képét.  :D

Eoryn

La-li-Hooooooooooooooooo!!!! :lol:

Én mindig mondtam a gimiben a haveroknak hogy úgy is érezheti magát jól az ember Szilveszterkor, hogy nem holtrészegen-félájultan fetreng az árokban. Nem hitték el soha... Én nagyon jól éreztem magamat... bár ennyi "elborult animés" között hogy ne érezze jól magát az ember...  :hopp: jah, és Noriko, a sushi isteni volt, és az öcsém meg  :fuk-u: mert azt mondta hogy a sushi vacak szar. Fiúk örökre hálás leszek nektek, mert volt szerencsém egy 40 perces hentai válogatáshoz, és most már nem fogok hülyén meghalni, a lelkemnek már úgyis mindegy... DE MAJD JÖVŐRE, HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA... :rotfl:  :lul: ti is megkapjátok a magatokét :P jah, és a Bleach-et is köszi Tsuki :D

Egyébként Luca voltam, csak álnéven futok a neten  :smile:

Fazék

Eoryn: sztem ízléskülönbségek miatt ne küldjünk el a francba senkit se (még a tesónkat se :haha:), mert pl én sem szeretem a sushi-t. 2 különböző alkalommal is megpróbáltam és mindkétszer értetlenül álltam a többiek "ez isteni!" felkiáltásai mellett :)

köszönet a győri szervezésért, jó volt ez a szilveszteri összejövetel, képmutatót kíváncsian várom :D

Eoryn

Fazék!!!

Igazad van és először én is úgy álltam a dologhoz, hogy rendben, ő nem szereti, felfogtuk, de mikor már sokadszor kerül elő a téma, és mindannyiszor szinte öklendezve közli hogy eléggé ferde ízlésem lehet, ha én ezt a "szart" meg bírnám enni. Egy idő után kezdtem unni...

Tsuki

Quotea Bleach-et is köszi Tsuki biggrin

Na látod érdemes volt az első részt megnézni és csak utána elrohanni a buszra... Csak ez a hirtelen rádtörő bleach mánia nehogy hátráltasson a tanulásban, nem venném a lelkemre, ha vmiből uv-znod kéne...

Kuroi Tenshi

Quote from: Groven on 2007-01-02, 11:49:48
Hja. Nemtom Tenshi mesternek miért kell ezen még puffognia. Majd ne félj csöndben marad, ha meglátja a Képmutogatóban a szatíros képét.  :D
Azért, mert vérig sért, ha igazságtalanul vádolnak. Én csak megkerestem azt a
postot, ennyi; ez még elég kis flém volt, nem tudom, mit vagytok úgy oda (ahhoz
képest, hogy én a postot megtalálva befejezettnek tekintettem, szépen folytatódik
még). Az a kép meg kevés az elhallgattatásomhoz :hehe:

Quote from: Eoryn on 2007-01-02, 12:18:42
jah, és a Bleach-et is köszi Tsuki :D
Igen, nagyon szépen köszi  :3x3: :__devil: :haha:

Eoryn

Cia Tsuki!!!!!

Épp most akarok menni könyvtárba, tanulni pszicho-t  :D szal, te csak ne érezd rosszul magadat... Megnézek pár részt aztán usgyi az íróasztalhoz... A naptárat meg amit tőled kaptam kegyetlen módon meggyaláztam, szétszedtem és kitapétáztam vele a falat... gomenasai  :frown:

Ja ne!!!

Ui.: Ichigo és Rukia forever!!! Upsz, Renji-t kihagytam  :lul:

Groven

#1074
Jó, h mindenkiben hagyott vm nyomott ez a szilveszter. :D

Felmerült az ötlet, hogy ehét pénteken azaz január 5-én lemehetnénk az Obiba, mint az újév 1. összeröffenése.
Kinek mi a véleménye? Ha lennénk 1 páran, akkor asztalt is érdemes lenne foglalnunk.:)

Szerk.: csalógatónak talán elég lesz (vagy épp riasztónak), h a társaság számára van kókuszos tekercsem, amit én készítettem. ^^

kecsap

Quote from: Eoryn on 2007-01-02, 12:53:58
Ui.: Ichigo és Rukia forever!!! Upsz, Renji-t kihagytam  :lul:

50 resz utan mar uncsi lesz  :rotfl:

HVp213

"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

Olyan ötlet is felmerült, hogy ne kocsmába menjünk, hanem valami teázóba, ahol lehet társasazni, gózni és ultizni is.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: HVp213 on 2007-01-02, 17:29:04
108 rész után meg...
Es ha rajossz, hogy a manga vege is ugyanolyan, sot... XD

Penteken 9ig edzesen vagyok, utana felolem egy kis party belefer. Remelem. Ha addig nem valtozom at valami tusszogo-kohogo entitassa.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Lehet később is, általános tanulás meg lábadozás kór miatt.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!