Ifjúsági Találkozó és Partiszerviz

Started by Pirula, 2005-05-28, 23:11:17

Previous topic - Next topic

Ramiz

Ziccereket nem hagytam ki, de tény, hogy sok "semmitmondó" kép volt és a legnagyobb poénokról nincsen (fazékpörgetés, 12-es szoba stb). De hát úgysem lehet reprodukálni egy ilyen hatalmas bulit, aki ott volt, annak meg pont elég ennyi, hogy felidézze.

Ezt az "engem ne fotózzanak" dolgot meg sosem értettem. Ha valaki csadorban jár és titkolózik és nem jelenik meg sose irl, ha nem muszáj, az más, de ha már elmész egy talira, úgyis mindenki megnézi a pofáját az embernek, onnantól kezdve nem mindegy, hogy van-e kép? Ha nem akarod, hogy "kompromittáló" kép szülessen rólad (igazán durva még sose készült senkiről :) na jó, Lythisről az első Képmutatóban igen :D :__devil: mindenki olvasson archív Képmutatókat is! :Kiraly: ), akkor meg ne viselkedj úgy, nem? Szerintem aki majonézes virslivel rohangál, Pedobear fejet vág a hosszú mutibácsis kabátjában, mittomén hármasával issza a vodkákat, aztán beáll tőle stb az meg nem nagyon bánja azt sem, ha minderről fotó készül. :) Egyébként a vaku sem olyan zavaró, mert Zsiga gépe derítést használ, nem direktben a szemedbe villan a fény (kivéve, ha belebámulsz :muhahah: ld. vmelyik Óbis tali esete).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

HVp213

#1141
és a mostani képeket olcson megusztam... ^^'
kössz

(bezzeg a virsli nem kerül be...)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kuroi Tenshi

Megúszni :rolleyes:

ugyan már, milyen hozzáállás ez?
Akkor min lehet röhögni utána?
Ha akartam volna, simán megúszhattam volna a PANCAEK!!
képet, ha nem támad vicces kedvemben, pólóban és alsó-
gatyában az ágyon ülve az az ötletem, hogy felvegyem a
kabátom és arcokat vágjak hozzá, majd szépen megvárjam,
míg egyesek előkeresik a fotóapparátusukat, továbbra is
pózolva és fejeket vágva, és ne bújjak el, vegyem le, stb.
Hány mosollyal kevesebb lett volna ezen a fórumon? :haha:
;D

szóval az ilyen bulik nem a "megúszásról" szólnak :hehe:

kikuchiyo

Attól még Ramizt levadásszuk.  :__devil:
Failure is the default option

Ramiz

#1144
Ne viccelj, a PANCAEK! az év legnagyobb képe lesz az usteam-en és egyben az első igazán usteam-es meme. :haha:

edit: tényleg, kiku, most, hogy belegondolok, nagyon nem kaptál eleget az "itassatok le, vagy sz.rrá verlek titeket ultiban" arcolás és az ezek utáni tényleges teljesítményed közti különbségért... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Groven

#1145
Megnéztem a képeket.   :lol:

Ezúton hagy gratuláljak Zsigának és magamnak  :angyali: a fotók elkészítéséért, mert ezt eddig a kutya se köszönte meg.  :hehe:

A  penkékes képért külön köszönet Kuroi Tenshinek, amiért szilveszter másnapján naívan beállt a kamerám elé és hagyta h elkészüljön róla az USTEAM arca 2007 kép.:)

Vili most tényleg szolid voltál. Köszike. :D

Ui.: azért a Jack-es képért még lógok 1-el Ramiznak :__devil:


sirtomi


Neferura

jó buli is volt!!! aki nem jött el az bánhatja ^^
és az amvhell 0-ért még szorultok fiúk!!!!!  :__devil:

gratula a képekért, és kommentárokért ^^ király lett minegyik :D
jövőre is egy ilyen buli? ^^ (vagy még előbb?)

sirtomi

Quote from: Neferura on 2007-01-11, 12:04:19
jó buli is volt!!! aki nem jött el az bánhatja ^^
Csak kicsit bánom, hogy nem voltam. Jó volt így is a szilveszterem :)

Ramiz

Köszi a képeket Groven (ha már kierőszakoskodtad...) :D Legközelebb viszünk fehér arcfestéket és keménykalapot meg fekete kötött munkássapkát is, hogy elkészülhessen rólad még két alap kép... :whoah:

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Sayako

1000xthx a képekért & kommentekért! Bearanyozták a délutánt. :D

Kvikveg

Vigyor-Groven es szall a feszkere-Groven?  :lol:

KT-nek es Grovennek tenyleg koszi azt a kepet, kegyetlen lett. :D
Zsiganak is koszi a kepeket. XD
Meg egesz elfogadhatoan nezek ki rajtuk. Azt hittem a kares rosszabb lesz.  :eek: :lul:
Ramiz az a virsli-sorozat...  :hopp:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2007-01-11, 16:02:42
Vigyor-Groven es szall a feszkere-Groven?  :lol:

KT-nek es Grovennek tenyleg koszi azt a kepet, kegyetlen lett. :D
Zsiganak is koszi a kepeket. XD
Meg egesz elfogadhatoan nezek ki rajtuk. Azt hittem a kares rosszabb lesz.  :eek: :lul:
Ramiz az a virsli-sorozat...  :hopp:
Cserébe átküldhetnéd priviben a kare receptjét. :)

Kvikveg

#1153
Ott van a kajak/receptek topicban, keppel illusztralva. :D
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=466.msg43321#msg43321
Voila. En asszem 3 pasztillat raktam bele, kicsit eros lett. Currypor-bors kombinaciot nem hasznaltam, csak pasztillat.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Kvikveg on 2007-01-11, 16:15:07
Ott van a kajak/receptek topicban, keppel illusztralva. :D
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=466.msg43321#msg43321
Voila. En asszem 3 pasztillat raktam bele, kicsit eros lett. Currypor-bors kombinaciot nem hasznaltam, csak pasztillat.
:merci:
Bár semmi esélye hogy ezt én magamtól meg tudjam csinálni... :)

Darkstar

Quote from: Zsiga on 2007-01-11, 16:35:44
Quote from: Kvikveg on 2007-01-11, 16:15:07
Ott van a kajak/receptek topicban, keppel illusztralva. :D
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=466.msg43321#msg43321
Voila. En asszem 3 pasztillat raktam bele, kicsit eros lett. Currypor-bors kombinaciot nem hasznaltam, csak pasztillat.
:merci:
Bár semmi esélye hogy ezt én magamtól meg tudjam csinálni... :)
Pedig nem olyan nehéz. :) Leszámítva, hogy itthon nemigen lehet pasztillát kapni, viszont asszem profiban curryszósz, ami jól megy hozzá.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

En anno a Budagyongyeben lattam pasztillat ha jol emlekszem. Vidultam is, hogy pont olyan, mint a mienk.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2007-01-11, 16:36:53
Quote from: Zsiga on 2007-01-11, 16:35:44
Quote from: Kvikveg on 2007-01-11, 16:15:07
Ott van a kajak/receptek topicban, keppel illusztralva. :D
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=466.msg43321#msg43321
Voila. En asszem 3 pasztillat raktam bele, kicsit eros lett. Currypor-bors kombinaciot nem hasznaltam, csak pasztillat.
:merci:
Bár semmi esélye hogy ezt én magamtól meg tudjam csinálni... :)
Pedig nem olyan nehéz. :) Leszámítva, hogy itthon nemigen lehet pasztillát kapni, viszont asszem profiban curryszósz, ami jól megy hozzá.
A fűszerezés a legkevesebb, azt úgyis a saját ízlésemnek megfelelően módosítanám. :)
A probléma az, hogy én oly magas szinten űzöm a szakácsmesterséget, hogy képes vagyok pl. a főtt virslit elégetni (szó szerint, meggyulladt...), vagy akár a zacskóslevest elrontani. :D
Ha lépésről lépésre, másodpercre pontosan elmondja valaki hogy mit/mikor/hogyan akkor akármit megcsinálok, de magamtól ilyen receptek alapján esélytelen... :)

Lythis

ott van valami ilyen japán bolt asszem... legalábbis ilyesmit hallottam (lusta voltam megnézni eddig, pedig innen nem a világvége)

Zsiga: szakácskönyv kinyit, és lépésről lépésre csinálod amit leírnak benne.

Kvikveg

Az egyetlen trukk, hogy nem szabad elsietni a dolgokat = kozepes lang es puhitas-piritas, nem nagy lang es szenesites. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Lythis on 2007-01-11, 16:43:28
Zsiga: szakácskönyv kinyit, és lépésről lépésre csinálod amit leírnak benne.[/color]
OK, de te kóstolod meg először. :D

Próbáltam már, nem megy. :)
Pl. egy példa Kviki receptjből:
Quoteaz ugyancsak aprora vagott es kicsi olajon uvegesre parolt hagymaban
Kezdjük ott hogy nem tudok normálisan apróra vágni egy hagymát, pedig faterom gyakoroltatta velem karácsonykor... :D Aztán, a "kicsi" nem SI általá elismert térfogategység. Nameg hogy néz ki az üvegesre párolt hagyma, miről ismerem fel ha még életemben nem láttam?
Nekem kb ilyen szakácskönyv kéne:
[spoiler]
QuoteA 42dkg, 3*3 mm-es kockákra vágott hagymát 25cm átmérőjű kör alapú edénybe helyezzük 0,6dl napraforgóolajba, majd térben és időben egyenletesen elosztva 12000kJ energiát közlünk vele 380s-on keresztül.
[/spoiler]

sirtomi

Üvegesre párolt hagymával nekem is voltak gondjaim :) Amikor már kezd átlátszó lenni vagy kezd néhány darab barnulni, akkor jó :D

Darkstar

Én azt szeretem, amikor még meghatározás sincs, csak ilyenek, hogy "kicsit megpirítani", "olvadt vajon megfuttatni", "addig főzni, amíg besűrűsödik"... De ennek ellenére ált ehető, amit főzök (léven hogy az elmúlt időszakban általában én főztem :D). Ami mindenhez alap: venni kell egy jó kést, anélkül semmihez nem lehet kezdeni. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kuroi Tenshi

-> Gasztró? :)

Quote from: Groven on 2007-01-11, 09:46:27
Vili most tényleg szolid voltál. Köszike. :D
Francokat. Nem téged boldogított, azért tűnhetett annak  :__devil:

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

HVp213

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-01-11, 17:39:44
Quote from: Groven on 2007-01-11, 09:46:27
Vili most tényleg szolid voltál. Köszike. :D
Francokat. Nem téged boldogított, azért tűnhetett annak  :__devil:
ártatlan vagyok! nem bántottam senkit :angyali:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Eoryn

NEM UNCSI, PEDIG MÁR A 109EDIKET IS MEGNÉZTEM!!!!!!!! :lol: :Kiraly: És Rukia meg Ichigo még mindig tuti!!!


Quote from: HVp213 on 2007-01-02, 17:29:04
108 rész után meg...

Eoryn

Zsiga, a képekért Arigatou!!! Mindig tudtam, hogy nem vok fotogén... de hogy ennyire, az már megdöbbentő  :eek: :oops:

kecsap

Nagyon sirályak lettek a képek a kommentekkel együtt. :D

Most itthon vagyok egy hétig, úgyhogy jövő hétvégén vmikor egy gozós teaházas vmit lehetne csinálni.... (előtte nekem államvizsga, úgyhogy tanulás van ezerrel)

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!