Main Menu

Naruto

Started by Tyrael, 2005-05-29, 16:30:24

Previous topic - Next topic

Ki a legjobb női ninja?

Hinata
Sakura
Temari
Ino
Tsunade
Kurenai
Mitarashi Anko
Shizune
Ayame
Kin
Tayuya
Tenten
Yuugao

chilip

Quote from: Kraivan on 2007-12-24, 13:27:26
...
Amúgy a pofon amit Oro kapott, azt nehogy így kitestelje már. A hatalmas ninják a sima sorozatban azért voltak veszettül jók, mert ezer technikáőt alkalmaztak, hogy elkapják ellenfelüket, és hogy ne kapjanak pofont. Bárki aki kapott egy nagyobb vágást, sérülést kidőlt, mert mégiscsak emberekről volt szó. A shippudenben kezdtek megjelenni ezek a cheatelt hp-jú ninják.

Emberek... A naruto kezd egy dragonballklón lenni.
[spoiler=kicsi spoiler]Orochimaru nem ember később kiderül az igazi alakja is ;) a legelső shippuden részben mutatott spoileres jelenet után valamivel, és hogy miért :D[/spoiler]

Kraivan

#4051
Úgy gondolom h bár manga, mivel túlvagyunk rajta már nem spoiler a dolog.

Szóval:
Most fejeztem be azt a részt, amikor szimuláció van.
http://www.onemanga.com/Naruto/288/06/

Az animeben Narutot egy idióta balféknek mutatják be.
Ebben nekem nem jön le az, hogy ügyetlen, nem találja el az ellenfelét, mellérúg, elesik, gyakorlatilag tényleg semmit sem tud az animeben.
A mangában sikeresen elkapta Yamatot, mondhatni még ügyesen is. Az animeben is elkapta, ugyanígy, csak a kitöltőrajzoknak köszönhetően nem ügyesnek, tehetségesnek, hanem bénagyereklnek jön le aki !szerencsésen! harcol. Az oltást Saitól ugyanúgy megkapta, de az legalább nem egy idióta hülyegyerek lefikázása volt, hanem kissé aggresszív figyelemfelkeltés kivitelezési problémákra, miszerint ha átváltozik valakire, akkor ne használja már a saját, egyedi technikáját az átváltozott klónnal.
Szal mangában fejlődött Naruto, az animeben maradt egy n00b.


Chronus

Mint az az ember aki egy részt sem látott még Naruto animéből, de végigolvasta a mangát (már ameddig most tart)... valahogy olyan érzésem van, mintha 2 teljesen külömböző történetről lenne szó, teljesen külömböző karakterekkel. Hallottam hírét, hogy eléggé eltoszták az animét, így úgy döntöttem inkább a mangával kezdem, de ezeket olvasva az animét inkább ki is hagyom.. a végén még megfertőzi a véleménym a mangáról is :D Lehet én csináltam jól.

chilip

Quote from: Chronus on 2007-12-26, 19:11:56
Mint az az ember aki egy részt sem látott még Naruto animéből, de végigolvasta a mangát (már ameddig most tart)... valahogy olyan érzésem van, mintha 2 teljesen külömböző történetről lenne szó, teljesen külömböző karakterekkel. Hallottam hírét, hogy eléggé eltoszták az animét, így úgy döntöttem inkább a mangával kezdem, de ezeket olvasva az animét inkább ki is hagyom.. a végén még megfertőzi a véleménym a mangáról is :D Lehet én csináltam jól.

nézd meg az első 135 részt a sima sorozatból, utána meg ne folytasd :D mer az eleje sztem jól sikerült.

Chronus

Quote from: chilip on 2007-12-26, 21:36:03
Quote from: Chronus on 2007-12-26, 19:11:56
Mint az az ember aki egy részt sem látott még Naruto animéből, de végigolvasta a mangát (már ameddig most tart)... valahogy olyan érzésem van, mintha 2 teljesen külömböző történetről lenne szó, teljesen külömböző karakterekkel. Hallottam hírét, hogy eléggé eltoszták az animét, így úgy döntöttem inkább a mangával kezdem, de ezeket olvasva az animét inkább ki is hagyom.. a végén még megfertőzi a véleménym a mangáról is :D Lehet én csináltam jól.

nézd meg az első 135 részt a sima sorozatból, utána meg ne folytasd :D mer az eleje sztem jól sikerült.
Thx. Utánna kezdődik a fillerezés?

KeLa

Quote from: Chronus on 2007-12-26, 21:55:33
Thx. Utánna kezdődik a fillerezés?
Ahogy mondod... véletlenül se nézd tovább :smile:

chilip

135. részig is van filler, de az nagyon kevés és ami nem filler, az majdnem 100% manga majdnem húzás nélkül (1 db húzás volt benne, amikor naruto ment a chuunin 3. vizsgájára, ott bohóckodott egy picit, de Jiraya első megjelenése kurva jó volt :D )

smash++

Quote from: KeLa on 2007-12-26, 22:33:33
Quote from: Chronus on 2007-12-26, 21:55:33
Thx. Utánna kezdődik a fillerezés?
Ahogy mondod... véletlenül se nézd tovább :smile:
Most miért mondod ? :D
Azért ez nem teljesen igaz!!!!
A BUG-os ARC-ot KÖTELEZŐ megnézni a fillerek közül.

Kravian: A Naruto már a mangaban is átment kicsit Dragonball-ba. Nem is kell messzire menni. Naruto semmit nem tud csak a Ninja Kame-hame-ha-t, de természetesen azt fejleszti...

Tényleg lehet,hogy az aime tesz be Naruto-nak :)

Kraivan

Most járok ott amikor edz Kakashival.

Na ott már megint visszajött a retardált. Kakashi szövege nekem is eszembe jutott:
[spoiler]Hogy volt képes Jiraiya ennek bármit is tanítani 3 év alatt... Na sebaj Naruto testtel tanul, nem ésszel.[/spoiler]

Nemsoká megjelenik a következő kedvenc karakterem. Eddig volt Kankuro, Orochimaru, Kimimaro, jött Sasori (Hiruko forma) és most jön majd Hidan!

Bár mangában ez nem sok füzet, de ha egy anime egy jóóóóóóóóóóóóóóóól elnyújtott chapter, akkor még igencsak fél év mire megjelenik. :/

KeLa

Quote from: smash++ on 2007-12-27, 15:05:15
Most miért mondod ? :D
Azért ez nem teljesen igaz!!!!
A BUG-os ARC-ot KÖTELEZŐ megnézni a fillerek közül.
Ez igaz, valóban van néhány jobb rész, de folyamatosan nézni nem egészséges :ejnye:

Chronus

Tök mindegy, mert számomra 3 rész után behalt Naruto. Ha egy animében van pár karakter akinek a hangja nem szimpatikus az még nem zavar, de ha ez a karakter a főhős ott nekem meghalt az egész. Szvsz Naruto seiyuje egy orbitális katasztrófa, sőt, továbbmegyek, amondó vagyok hogy Paku Romi-n kíül erre a szerepre egy seiyu se lenne alkalmas... A többiek kb passzolnak, a legjobb Kakshi, meg talán Sasuke (Sugiyama Noriaki-t akárhol fel lehet ismerni a jelegzetes hangjától), a többieknek illik a szerepéhez és kb ennyi.

Emellett szerintem az OST igénytelenül nem odaillő. Puff. Maradok mangábál :)

Dreamcleaver

#4061
Quote from: Kraivan on 2007-12-27, 19:32:26
Nemsoká megjelenik a következő kedvenc karakterem. Eddig volt Kankuro, Orochimaru, Kimimaro, jött Sasori (Hiruko forma) és most jön majd Hidan!

Hidan?!?  :wtf: Egyik legnyomibb karakter az egész sorozatban. Van 1 db technikája, ami imba, de amúgy béna. [spoiler] Szerencsére viszonylag hamar le is nyomják.  :D Kazuku-ért viszont kár, nah ő egy ász karakter volt.  :frown: [/spoiler]

Quote from: Chronus on 2007-12-27, 23:46:36
Emellett szerintem az OST igénytelenül nem odaillő. Puff. Maradok mangábál :)

Mondták már, hogy nézesd meg magad orvossal?  :smile: Zenei ízlésed nagyon el van tolva. Először a GITS most meg a Naruto...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

blackman

Quote from: Chronus on 2007-12-27, 23:46:36
Tök mindegy, mert számomra 3 rész után behalt Naruto. Ha egy animében van pár karakter akinek a hangja nem szimpatikus az még nem zavar, de ha ez a karakter a főhős ott nekem meghalt az egész. Szvsz Naruto seiyuje egy orbitális katasztrófa, sőt, továbbmegyek, amondó vagyok hogy Paku Romi-n kíül erre a szerepre egy seiyu se lenne alkalmas... A többiek kb passzolnak, a legjobb Kakshi, meg talán Sasuke (Sugiyama Noriaki-t akárhol fel lehet ismerni a jelegzetes hangjától), a többieknek illik a szerepéhez és kb ennyi.

Emellett szerintem az OST igénytelenül nem odaillő. Puff. Maradok mangábál :)
:ejnye: Azért sztem ennyire nem rossz a helyzet, nagyon jó még pl Jiraiya, Gaara és Shikamaru hangja is.

smash++

Quote from: KeLa on 2007-12-27, 20:07:35
Quote from: smash++ on 2007-12-27, 15:05:15
Most miért mondod ? :D
Azért ez nem teljesen igaz!!!!
A BUG-os ARC-ot KÖTELEZŐ megnézni a fillerek közül.
Ez igaz, valóban van néhány jobb rész, de folyamatosan nézni nem egészséges :ejnye:
Az biztos!Van aki megutálja miatta,én azért végig néztem...

Hidan egy gyökér,már elnézést :) Egy elk@rt tech-je van ami finoman szólva nem illik bele még ebbe az animebe sem. Arról nem is beszélve,hogy még Naruto-nak is több esze van mint neki.Az már mondjuk más,hogy jó páran faszán kiszinezték amin elég keményen néz ki.
[spoiler]Ugye jól emlékszek,hogy Hidan-t szét lehetett kaszabolni és nem halt bele?Vagyis semmi ninja tech[/spoiler]

LuckyDingo

Quote from: Chronus on 2007-12-27, 23:46:36
Tök mindegy, mert számomra 3 rész után behalt Naruto. Ha egy animében van pár karakter akinek a hangja nem szimpatikus az még nem zavar, de ha ez a karakter a főhős ott nekem meghalt az egész. Szvsz Naruto seiyuje egy orbitális katasztrófa, sőt, továbbmegyek, amondó vagyok hogy Paku Romi-n kíül erre a szerepre egy seiyu se lenne alkalmas... A többiek kb passzolnak, a legjobb Kakshi, meg talán Sasuke (Sugiyama Noriaki-t akárhol fel lehet ismerni a jelegzetes hangjától), a többieknek illik a szerepéhez és kb ennyi.

Emellett szerintem az OST igénytelenül nem odaillő. Puff. Maradok mangábál :)
Gyáááh.. Paku Romi? :D Nah ő totál nem egy Naruto hang :D Narutonak ilyen hülyén kell hangoznia, mert ilyen.. az már más tészta,hogy a timejump után lehetett volna más hangja cseppet, mert ott engem már a sok rinya zavar.
Az OSTról meg annyit, hogy az első 2 ost illik az animéhez, mert összepasszol vele :) Soha nem éreztem úgy, hogy valahová nem illene az a háttérmuzsika. Ez csak a Shippudenben kezdődött nálam. Épphogy az új OST az, amitől kiráz a hideg, ha hallgatom a zenei hangzást túl komolyra vették,közben az anime csak annak akarna látszani, de gagyi. Éppen Naruto bénáskodása rántja vissza a gyerekes szintre az egész storyt.
Nah mindegy :D nem egyezhet mindenben a véleményünk  :3

Vejiita

Quote from: LuckyDingo on 2007-12-28, 17:30:51
Quote from: Chronus on 2007-12-27, 23:46:36
Tök mindegy, mert számomra 3 rész után behalt Naruto. Ha egy animében van pár karakter akinek a hangja nem szimpatikus az még nem zavar, de ha ez a karakter a főhős ott nekem meghalt az egész. Szvsz Naruto seiyuje egy orbitális katasztrófa, sőt, továbbmegyek, amondó vagyok hogy Paku Romi-n kíül erre a szerepre egy seiyu se lenne alkalmas... A többiek kb passzolnak, a legjobb Kakshi, meg talán Sasuke (Sugiyama Noriaki-t akárhol fel lehet ismerni a jelegzetes hangjától), a többieknek illik a szerepéhez és kb ennyi.

Emellett szerintem az OST igénytelenül nem odaillő. Puff. Maradok mangábál :)
Gyáááh.. Paku Romi? :D Nah ő totál nem egy Naruto hang :D Narutonak ilyen hülyén kell hangoznia, mert ilyen.. az már más tészta,hogy a timejump után lehetett volna más hangja cseppet, mert ott engem már a sok rinya zavar.
Az OSTról meg annyit, hogy az első 2 ost illik az animéhez, mert összepasszol vele :) Soha nem éreztem úgy, hogy valahová nem illene az a háttérmuzsika. Ez csak a Shippudenben kezdődött nálam. Épphogy az új OST az, amitől kiráz a hideg, ha hallgatom a zenei hangzást túl komolyra vették,közben az anime csak annak akarna látszani, de gagyi. Éppen Naruto bénáskodása rántja vissza a gyerekes szintre az egész storyt.
Nah mindegy :D nem egyezhet mindenben a véleményünk  :3

Hasonlót akartam én is írni, kivéve azzal kapcsolatosan, hogy Naruto ténykedése nekem csak az animében tűnt bénáskodásnak, a mangában nem volt vele gond.

Az én vélémyem a lame ellenségekről:
[spoiler]Szerintem Hidan egészen eredeti figura volt, engem Kakuzu idegesített, de valami hihetetlenül :D[/spoiler]

Az úgynevezett Naruto part one OST-je pedig szerintem überf@sz@! :Kiraly: (Azon kevés anime soundtrackek közé tartozik, amit még a sorozaton kívül is hallgatgattam.)
A part 2 OST-je meg egy kalap k@ki véleményem szerint. Ahogy LuckyDingo is írta, én is túl komolynak találom ezekhez a minden részletet agyonhangsúlyozó, vontatott, mindent tízszer elismétlő képsorokhoz.  :wtf

Chronus

#4066
Quote from: LuckyDingo on 2007-12-28, 17:30:51
Quote from: Chronus on 2007-12-27, 23:46:36
Tök mindegy, mert számomra 3 rész után behalt Naruto. Ha egy animében van pár karakter akinek a hangja nem szimpatikus az még nem zavar, de ha ez a karakter a főhős ott nekem meghalt az egész. Szvsz Naruto seiyuje egy orbitális katasztrófa, sőt, továbbmegyek, amondó vagyok hogy Paku Romi-n kíül erre a szerepre egy seiyu se lenne alkalmas... A többiek kb passzolnak, a legjobb Kakshi, meg talán Sasuke (Sugiyama Noriaki-t akárhol fel lehet ismerni a jelegzetes hangjától), a többieknek illik a szerepéhez és kb ennyi.

Emellett szerintem az OST igénytelenül nem odaillő. Puff. Maradok mangábál :)
Gyáááh.. Paku Romi? :D Nah ő totál nem egy Naruto hang :D Narutonak ilyen hülyén kell hangoznia, mert ilyen.. az már más tészta,hogy a timejump után lehetett volna más hangja cseppet, mert ott engem már a sok rinya zavar.
Az OSTról meg annyit, hogy az első 2 ost illik az animéhez, mert összepasszol vele :) Soha nem éreztem úgy, hogy valahová nem illene az a háttérmuzsika. Ez csak a Shippudenben kezdődött nálam. Épphogy az új OST az, amitől kiráz a hideg, ha hallgatom a zenei hangzást túl komolyra vették,közben az anime csak annak akarna látszani, de gagyi. Éppen Naruto bénáskodása rántja vissza a gyerekes szintre az egész storyt.
Nah mindegy :D nem egyezhet mindenben a véleményünk  :3
Jap, így már érthető. Mivbel a mangát olvasom így nem kronológiai sorrendben mentem végig rajta, csak kiragadtam pár részt ami a mangában über volt. Ebből volt egy shippudenes is, a Gaara vs Deidara ami ott megabrutál volt, shippudenben pedig megagagyi. Így már világos miért volt ott szar az OST, de nem csak shippudenben, megnéztem a 135-öt is, ahol naruto beszél Jirayiával a végén, az ost ott is szar volt, meg naruto is. Asszem még az első közül néztem meg párat, de a kedvem is elment, Naruto hangja egyszerűen irritál. Az "I wont go back on my word. Thast my ninja way" pedig úgy el van k*rva azzal hangal hogy jobban nem is lehetne. Én értem, hogy 10 éves, és olyan hagja kell hogy legyen, de nem kell. Sasuke szintén 10 éves és a hangja ugyanolyan mint a seiyu Bleach-beli Ishida Uryuu-jánéál, aki 16, nem hiszem hogy pont a főhősnél esne a frágámék nehezére hogy olyan hangot találjanak akiről nem az 4éves kisöcsém jut eszembe. Komolytalanná teszi az egészet, miközben a manga nem az.. mindössze kb 5-10%-a az ami ökörödés. Animében ezt az ehhez hasonló tényezők feltolják vagy 50%-ra...

smash++

Chronus: Természetesen te döntöd el,hogy mit tartasz érdemesnek megnézni vagy sem. De arra a pici tényre felhívom figyelmed,hogy akik nézik a Narutot talán egy dologban értenek egyet. Mégpedig abban,hogy a Naruto 135. részig nagyon jó és érdemes megnézni.Amit írsz az teljesen jogos.Az anime kicsit komolytalanabb és Naruto hangja tökéletesen fedi Naruto "képességeit".
Szerintem a többség nagyot nem szokott tévedni.Van aki utálja a Narutot és nem is nézik, de aki nézi az tuti elégedett az első 13X résszel és ez azért jelent vmit (remélem nem azt,hogy velünk van a baj  :haha:)
A zenék kimondottan jók és a harcok is a Naruto-ban.
Jött a folytatás ahol a többség egy valamiben ért egyet ezt elk@rt@k...
Szóval én ajánlom a Narutot!!!! 13x részig + a BUGos ARC ill a Shitpúdenből csak a harcokat nézd meg (talán nem veszik el túlságosan a kedved), Gaara vs Deidara harc és Gai team vs Gai team felejtős, a többi azért jöhet

chilip

nekem kimondottan tetszett még a postásos filler, amikor Jirayával mentek ökörködni :D a vége nagyon LOL volt, a laughing shino, meg az Ino-s filler, ezeken jókat derültem - még az első filler széria elment még   136 -X   amíg le nem zárult az az arc mer azt el tudtam képzelni még egy "animés" folytatásnak... de a többi...  :ejj: főleg a Star Village... Naruto kaviccsá változott és hirtelen ott termett az ellen alatt  :eek: hát bazz majd a tapétát kapartam le a falról...

Chronus

#4069
Quote from: smash++ on 2007-12-29, 16:36:22
Chronus: Természetesen te döntöd el,hogy mit tartasz érdemesnek megnézni vagy sem. De arra a pici tényre felhívom figyelmed,hogy akik nézik a Narutot talán egy dologban értenek egyet. Mégpedig abban,hogy a Naruto 135. részig nagyon jó és érdemes megnézni.Amit írsz az teljesen jogos.Az anime kicsit komolytalanabb és Naruto hangja tökéletesen fedi Naruto "képességeit".
Szerintem a többség nagyot nem szokott tévedni.Van aki utálja a Narutot és nem is nézik, de aki nézi az tuti elégedett az első 13X résszel és ez azért jelent vmit (remélem nem azt,hogy velünk van a baj  :haha:)
A zenék kimondottan jók és a harcok is a Naruto-ban.
Jött a folytatás ahol a többség egy valamiben ért egyet ezt elk@rt@k...
Szóval én ajánlom a Narutot!!!! 13x részig + a BUGos ARC ill a Shitpúdenből csak a harcokat nézd meg (talán nem veszik el túlságosan a kedved), Gaara vs Deidara harc és Gai team vs Gai team felejtős, a többi azért jöhet
Agree, bizonyára igazad van. De azért azt is vedd figyelembe, hogy ha az csupán megközelítés kérdése. Én mangával kezdtem, és anivébe botlottam, fordított esetben már a fejedben van a hang és a jellem, amit "ráhúzol" mangára, esetemben meg már egy kialakult képet kell a mangának megvalósítania, pont mint egy könyv filmrevitelénél amik szintén bukni szoktak. Mangában a pont ahol Naruto tart a legközelebbi ahhoz jellemben és erőben is, hogy hokage lehessen, míg Animében a kb 1-2 résszel előtti ponton még mindig egy idiótának van beállítva, és a hang ezen sokat játszik. Mangában már a kezdetektől sem volt idióta, kicsit bohókás, de több komolynak beállított mozzanata volt. Animében már a kezdetektől rá volt húzva ez a szerep, és a hang ezt csak rosszabbította. Mangában a Kage Bunshin egy olyan technika chapter1-től csapter 384-ig amin minden ellen kb összecsinálja magát hogy egy ilyen gyerek hogy képes 200 shadow klót fosni magáról, míg Kakshi összesen 3at képes manifesztálni az összes chakrájából chapter 200valahányban ami még csak most jön majd shippudszarban. Ennek ellenére az animés közegnek ez a "technika amit már az eleje óta fejlesztget és semmi mást" eg a dragonball effektus, ez a külömbség. A nemsokára Naruto álltal kifejlesztett saját Razenshuriken jutsuról ami a 1st Hokage-nek se sikerült megalkotnia meg inkább nem spoilerezek... shipuddszarban úgy is el lesz k*rva az is. Soro soro... a lényeg az, hogy nekem nem jön be az a 13x rész se, a fenti hozzáállásom miatt, ami a karakterkről általam alkotott kép és az őket az animében ábrázoló kép gyökeres eltérései miatt van. Ég és föld.

szerk.: más: mangában nyilvánvalóan meg volt mondva hogy Sakura szerelmes Narutoba.. animében ezt is elbénázták... pont. Utoljára shippud 42-ben lesz esélyük hogy ezt javítsák, ja jól számolok... bár úgy is eltosszák majd azt is.

smash++

Quote from: Chronus on 2007-12-29, 19:33:15
szerk.: más: mangában nyilvánvalóan meg volt mondva hogy Sakura szerelmes Narutoba.. animében ezt is elbénázták... pont.
Huu vazzeg.Ne már!Most olvashatok vissza a manga-ból?!
Melyik ch-ban volt?,mert én nem emlékszek rég olvastam.
Azt tudom,hogy [spoiler]utalás lesz rá az Oro harc után,de ott is csak Yamato mond vmi ilyesmit,ezelőtt meg Sai mondott vmit[/spoiler]
Lehet visszaolvasom a Sai-Naruto gyakorló részt,mert gondolom arra gondoltál.

Én meg pont a mangat nem olvastam csak miután elkezdősött a filler saga.Így tényleg nehéz lehet.Teljesen igazad van Naruto anime megjelenése és a manga jelleme között.Kár,hogy a tudása viszont manga=anime

Chronus

#4071
Quote from: smash++ on 2007-12-29, 21:03:15
Quote from: Chronus on 2007-12-29, 19:33:15
szerk.: más: mangában nyilvánvalóan meg volt mondva hogy Sakura szerelmes Narutoba.. animében ezt is elbénázták... pont.
Huu vazzeg.Ne már!Most olvashatok vissza a manga-ból?!
Melyik ch-ban volt?,mert én nem emlékszek rég olvastam.
Azt tudom,hogy [spoiler]utalás lesz rá az Oro harc után,de ott is csak Yamato mond vmi ilyesmit,ezelőtt meg Sai mondott vmit[/spoiler]
Lehet visszaolvasom a Sai-Naruto gyakorló részt,mert gondolom arra gondoltál.

Én meg pont a mangat nem olvastam csak miután elkezdősött a filler saga.Így tényleg nehéz lehet.Teljesen igazad van Naruto anime megjelenése és a manga jelleme között.Kár,hogy a tudása viszont manga=anime

Szerintem kezd el ch1-től, kb be fog állni a kép pár dolog után amik animében nem voltak és/vagy gyengén voltak utalva, pár ponton Sakura is mondja vagy gondolkozik rajta hogy érez valamit, amúgy a Yamásra én is emlékszem, ő az első aki megmondja a tutit szó szerint Sakura szemébe, de az egész már akkor kezdődik kiéleződni amikor Sasuke lelép, onnantól hogy Naruto azt mondja egy hogy visszahozza és ez egy eskü egy életre, ha onnan olvasod mangát rájössz mire gondoltam :) Bár továbbra is ajánlom hogy a legelejétől érdemes. Plussz shippuden eleje nem is úgy kezdődik az animében ahogy a mangában, kb fel van darálva és összekeverve az egész, és ott is kimaradt pár dolog, azok is fontosak, na meg a rajzoáson elk*rt arckifejezéseken is bukik minden, Naruto mangában a lényeges dolgok nagyrészének az ábrázolás hatalmas részét játsza, sajnos itt is bukik rengeteg minden.

Ez meg az anime azért nem ugyanaz:
Manga(kép)


vaskog

hello emberek egy kérdésem lenne a 82 részt letöltöttem innen is meg máshonnan is de mindenhol hibát észlel lájáccás közben minden lejáccom és megáll a rész
és én egy részt sem szeretnék kihagyni
most mit tegyek ???
vkinek megvan a 82 rész úgy hogy működik ???

chilip

Quote from: vaskog on 2008-01-01, 20:07:41
hello emberek egy kérdésem lenne a 82 részt letöltöttem innen is meg máshonnan is de mindenhol hibát észlel lájáccás közben minden lejáccom és megáll a rész
és én egy részt sem szeretnék kihagyni
most mit tegyek ???
vkinek megvan a 82 rész úgy hogy működik ???

82????? kicsit több van annál... 135 rész a filler áradat nélkül a sima... és ha lejátszási problémád van... Combined Community Codec Pack (leszedsz minden codecet és ezt feltolod) Media Player Classiccal >> amit telepít is a codec pack

vaskog

82edik részt nah bocs nem egyértelműen fogalmaztam
a többi részt simán tolja
csak ezt leszedtem két helyről is csak nem jácotta le egyik lejáccóm se
81 részt megnéztem hiba nélkül
ez hibás
de mindenhol
de am találtam neten
videoplayer oldal vagy mi amin fen van és meg lehet nézni
csak fél óra még bebufferolja
de kibírom szal már mind1 de azárt köc

White SeeD

Régen néztem már Narutot, ezért megnéztem a legutóbbi duplarészt reménykedve abban, hogy valami jót fogok látni, és hogy kiderűljön, érdemes-e nekiállni az újj narutónak.
Hát, hogy 40 perc alatt ennyire ne történjen semmi, művészet kell... Bár nem csodálkozotam, elvégre a manga 1 lapjából anno képesek voltak összehozni egy komplett részt.
Majd ha lesz időm megkukkantom a mangát, remélem jobb lesz.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

szpeter

Ah,már annyi midnent leírtatok erről a részről,nekem csak egy apró vélemény maradt: Szerintem ez az egész rész azért volt hogy az önkinzó japán tévénézők megtudjanak valami hülye megfejtést,amiért tetemes összeget is kapnak jutalmul.Már ha kibírták alvás/elkapcsolás nélkül.Szerintem ilyen brutális tv adást még a világon nem mutathattak. :lol:

hatake_kakashi

hmm hát valóban 40 percben a sok párbeszéd nagyon zavaró volt nem erőlködtek túl sokat erre szokták mondani nagyobb volt a füstje mint a lángja?

Vejiita

Quote from: hatake_kakashi on 2008-01-08, 19:14:30
hmm hát valóban 40 percben a sok párbeszéd nagyon zavaró volt nem erőlködtek túl sokat erre szokták mondani nagyobb volt a füstje mint a lángja?

A készítőkkel kapcsolatban csak ennyit mondok: "F*ck the f*ckin' f*ckers."

Pr3d4k1ng


[spoiler=42Raw:]Viccek kivűl kezd DBZ jellege lenni, most már nem csak nézik egymást perceken keresztűl, hanem még Kamehame-ha is bettek :D.
Annyira nem volt unalmas mint a dupla rész de olyan aktív sem volt, új ending képleg nem nagy szám, de zene viszont jó[/spoiler]

,,Egy férfi sok jó ügyért harcolhat: az országáért, az elveiért, a barátaiért, egy bájos gyermek orcáján megcsillanó könnycseppért. Ami engem illet, egy rakás pénzért, egy gyönyörű óráért, és némi szaftos francia pornóért a saját anyámat is eladnám."