Keresem a.... - Archive - 2003-02 - 2006-06

Started by Corpse, 2003-02-28, 01:51:11

Previous topic - Next topic

.Attila

Quote from: Blimpde attól még megmondhatnád neki, ha tudod a címét.. ejnye :)
De sajna nemtom ;) Csak tudom, mirõl van szó :)

Lusto

Sziasztok!
Gondolom sokan láttátok, vagy legalább hallottatok a GensoMaiden Saiyuki-ról....Nos ennek van még egy Reload, Reload Gunlock, Requiem, és egy Ova része is, amibõl a Reload Gunlock és Ova sehol se található......Segítsetek!!! Hol találom meg!!!???? :bruhuhu:

Relunx

Keresem a Cyber City Oedo 808 animét!
Tud vki vmit róla hogy honnét lehetne megszerezni?

Relunx

Darkstar

Quote from: RelunxKeresem a Cyber City Oedo 808 animét!
Tud vki vmit róla hogy honnét lehetne megszerezni?

Erre gondolsz?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Relunx

Pontosan erre gondoltam Darkstar!

Relunx

Moha

Quote from: White SeeDPopotan zenék.
FTP-t sajna nem tudok, de a Boxtorrents -en fent van a Popotan OST (én is onnan szedtem le)

dlazesz

Hi!

Valaki látta mostanában a Daft punk: Discovery lemezrõl a klippeket?

harder, better...
digital love
stb.

valakinek nincs meg / nem tud egy linket?
ugyanis nemtalálom sehol.

kössz a segítséget!

D'Lazesz

Relunx

Nekem is kellenek azok a Daft Punk amv-k.
Ha megtaláltad dlazesz akkor nekem is szólj lécci, tnx!

Relunx

dlazesz

#338
Quote from: RelunxNekem is kellenek azok a Daft Punk amv-k.
Ha megtaláltad dlazesz akkor nekem is szólj lécci, tnx!

Relunx

Véletlenül sikerült megszerezni eredetibe... (Nem volt könnyû!)
Úgyhogy fölpakolnám az ftp-re ha valaki megmondja hogy kell.

Köszi!
D'Lazesz

A mainapig sem sikerült lerippelni. Bocs, nem értek hozzá.
Cserébe itt egy torrent amit találtam.

Ramiz

Elvileg itt errõl olvashatsz. ;)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

sirtomi

Quote from: RamizElvileg itt errõl olvashatsz. ;)
Át olvastam ezt a topicot, de nem megy a feltöltés, csatlakozni sem tudok.
FlahFXP-t használok.

Lusto

#341
sziasztok!
honnan tudok letölteni sailor moon részeket? mióta az rtl klubon leadták eléggé elterjedt, mégse tom sehonnan megszerezni.... :bruhuhu:

Darkstar

Pl a boxtorrentsrõl: Innen
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lusto

Quote from: DarkstarPl a boxtorrentsrõl: Innen


KÖSZIKE!!!!! CUPPP

Relunx

Az "Art of Fighting" nevezetû animét honnan tudnám leszedni? Tudna vki segíteni?

Relunx

Foirec

Letöltöttem az ftp-rõl az Inuyasha elsõ 100 részét, és lenne 1 olyan gondom,hogy a 67. résztõl csak japán hanggal akarja lejátszani (Nekem nem nagyon jön be)Valahonnan nem tudnék letölteni angol szinkront hozzá?

Raggie

Nincs meg valakinek véletlenül a Boogypop Fantom és/vagy a Serial Experiments Lain? Naggyon kéne, mivel kifogytam minden nézhetõ animéból és lassan elvonási tünetek lépnek fel... :( Meeten vagy vetítésen ide tudná adni, és én meg amellett, hogy le lennék kötelezve, kölcsön tudnék szintén adni vmit...
Lécci, ha valakinek van vagy itt, vagy PM-ben szóljon...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Moha

Quote from: Raggie GordonNincs meg valakinek véletlenül a Boogypop Fantom és/vagy a Serial Experiments Lain? Naggyon kéne, mivel kifogytam minden nézhetõ animéból és lassan elvonási tünetek lépnek fel...
Fent van mindkettõ az FTP-n. Vagy nem tudsz letölteni?

Raggie

Letölteni még csak-csak(mondjuk azt sem a legjobb sebességgel), de korlátozott a letöltési mennyiségem(3G/hónap)!  :bruhuhu:  :bruhuhu:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

kikuchiyo

Ha a Laint szeretnéd látni, akkor gyere a vetítésre!

Minden kedden 18 órától, ELTE Déli Tömb, Lóczy Lajos terem.
Jövõ héten (ápr. 19.) indul.
Failure is the default option

Foirec

Sziasztok!Nem tudna nekem vki segiteni abban, hogy honna tudnék beszerezni az Inuyasha 80.részétõl az epizódokhoz angol szinkront?Mert engem a japán nagyon idegesít........

Moha

Quote from: FoirecSziasztok!Nem tudna nekem vki segiteni abban, hogy honna tudnék beszerezni az Inuyasha 80.részétõl az epizódokhoz angol szinkront?Mert engem a japán nagyon idegesít........
Mi bajod a japán hanggal? Szerintem sokkal jobb szokott lenni, mint a szinkronok. Az amcsik nagyon ritkán tudnak jó szinkront csinálni egy animéhez.

Daryoon

Üdv!

 Keresem a Chibli stúdió filmjét, a Sherlock Hound címû animét. :) Annak is örülnék, ha a felkerülne az anime szerverre, biztos másoknak is tetszene.

Részletek itt a filmrõl: http://www.nausicaa.net/miyazaki/holmes/

Köszi!

.Attila

Quote from: DaryoonChibli
Ghibli?

Marfy

Quote from: BonciGhibli?
Hát ahogy látom csak Miyazaki rendezett pár, attól még nem Ghibli vagy igen?

Daryoon

Jól van na... Ghibli. :) Ettõl még a film érdekelne.  :jee:

Raggie

Quote from: kikuchiyoHa a Laint szeretnéd látni, akkor gyere a vetítésre!

Minden kedden 18 órától, ELTE Déli Tömb, Lóczy Lajos terem.
Jövõ héten (ápr. 19.) indul.
Hmmmm... van beugró? Lehet még embereket vinni? Egyébként érdekel! :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Hmmm... mi lenne, ha elolvasnád az Offtopicban a megfelelõ topicot a vetítésrõl, ahol minden infó le van írva?
...
Ja, megvan. Egyszer végre valami normális dolgot csinálnál. :hehe: :lul: :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizHmmm... mi lenne, ha elolvasnád az Offtopicban a megfelelõ topicot a vetítésrõl, ahol minden infó le van írva?
...
Ja, megvan. Egyszer végre valami normális dolgot csinálnál. :hehe: :lul: :D
Jóvanna, te tök! De ha õ úgyis tuggya akkor miért nem postolhatja be nekem? Nem dõl össze a világ nem?! Én meg keresgélhetném legalább két percig a dógot, mire megtalálnám az Offtopic sûrûjében!  :__devil:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

purple haze

Sajna nem találtam választ a kérdésemre a fórumon a béna keresõrendszernek (vagy a saját béna ságomnak köszönhetõen?), ezért:

Crying Freeman animét/mangát honnan lehetne szedni???