Keresem a.... - Archive - 2003-02 - 2006-06

Started by Corpse, 2003-02-28, 01:51:11

Previous topic - Next topic

Xipe

Quote from: NokiCSináltam már párszor ilyet úgyhogy nyugi ;).

sajnos en is, de akkor majd meglatjuk kinek lesz igaza.
viszont gondolom majd egyszer josz meetre es akkor szemelyesen is odaadhatod.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

flat

Szép verõfényes Forumozást.
Szerbusztok

Nagyon kellene az Inuyasa 1. és 4.(utolsó) Mozifilmek mert így teljes lenne a sorozat.
 :hopp:

Tudnátok segíteni.  
 :bruhuhu:
Please!

Ramiz

Nekünk Manuval eddig mûködött a postás küldés. Elég egy légbuborékos-védõfóliás boríték. De most már kifejezetten CD-k küldésére szolgáló kartondobozkát is lehet kapni a postán, csak érdemes kitömni pzs-vel, hogy ne verõdjenek a cd-k, ha nincs tele.

Teljesen önzetlenül sok sikert kívánok a tranzakcióhoz!  :jee:
Jut eszembe... Xipe, én majd meeten kölcsönkérem tõled õket... :D  :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

Quote from: RamizNekünk Manuval eddig mûködött a postás küldés. Elég egy légbuborékos-védõfóliás boríték. De most már kifejezetten CD-k küldésére szolgáló kartondobozkát is lehet kapni a postán, csak érdemes kitömni pzs-vel, hogy ne verõdjenek a cd-k, ha nincs tele.

Teljesen önzetlenül sok sikert kívánok a tranzakcióhoz!  :jee:
Jut eszembe... Xipe, én majd meeten kölcsönkérem tõled õket... :D  :lazza:


egyszerubb ha csinalok rola neked is masolatot akkor nem?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Assassin

Quote from: flatSzép verõfényes Forumozást.
Szerbusztok

Nagyon kellene az Inuyasa 1. és 4.(utolsó) Mozifilmek mert így teljes lenne a sorozat.
 :hopp:

Tudnátok segíteni.  
 :bruhuhu:
Please!

Szia!
Megnézem neked. De a DC-n is nézted már? Rengeteg anime hub van.
" There is no sin to know their sins."

Feldin

Quote from: MohaHe? Annyira tudsz japánul? :hehe: Papírból oké, hogy a japánt szeretnéd, de scan-ben nem az a lényeg, hogy értsél is valamit belõle?
Idõvel reméljük :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Xaga

Keresek pár játékot tud vki segíteni:
-Tanktics
-Tzar: The Burden of th Crown

Alucat

Könyörgök az itt lévõ animében sokkal tájékozottabb embereknek hogy valaki segítsen megtalálni a Yu Yu Hakusho 104-112 részét mert megbolobdulok! Itt az USteam szerveren "csak" a 103ig van fenn pedig szvsz már kijött az utolsó DVD is de mind1. Csak könyörgök segítsen valaki mert megbolondulok! I need my Yu Yu Hakusho!!!
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Rounin

Quote from: AlucatKönyörgök az itt lévõ animében sokkal tájékozottabb embereknek hogy valaki segítsen megtalálni a Yu Yu Hakusho 104-112 részét mert megbolobdulok! Itt az USteam szerveren "csak" a 103ig van fenn pedig szvsz már kijött az utolsó DVD is de mind1. Csak könyörgök segítsen valaki mert megbolondulok! I need my Yu Yu Hakusho!!!

Szerintem Zsozsot zaklasd, ha jól rémlik, neki nagy kedvence :)

Alucat

Quote from: RouninSzerintem Zsozsot zaklasd, ha jól rémlik, neki nagy kedvence :)

Akkor Zsozso vegye úgy, hogy most zaklatva volt  :haha:
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

.Attila

Quote from: RouninSzerintem Zsozsot zaklasd, ha jól rémlik, neki nagy kedvence :)
zsozsot még nem hallottam, hogy a kedvenceirõl beszélt volna, ellenben Chronosnak tényleg tetszik ;)

Fazék

Quote from: AlucatKönyörgök az itt lévõ animében sokkal tájékozottabb embereknek hogy valaki segítsen megtalálni a Yu Yu Hakusho 104-112 részét mert megbolobdulok! Itt az USteam szerveren "csak" a 103ig van fenn pedig szvsz már kijött az utolsó DVD is de mind1. Csak könyörgök segítsen valaki mert megbolondulok! I need my Yu Yu Hakusho!!!
megnéztem anidb-n és lehet hogy már tényleg kiadták a DVD-ket, de még egyik komolyabb csapat se csinált belõle rip-et (anidb adatbázisa szerint), vagyis még várnod kell egy keveset. jelenleg látható vmi név nélküli csapattól 1-2 angol feliratos file, de nem is az összesbõl és a minõsége is elég gagyinak van jelezve... szóval sztem próbálj meg egy kis türelmet összekaparni és vélhetõen, ha tényleg most jelent meg DVD-n a 104-112-ig, akkor 1-2 hónapon belül már talán megjelenik belõlük a letölthetõ változat :)

Alucat

ööö ok, nekem mind1, hogy kinek a kedvence csak már az lesz, hogy elkezdem elõröl nézni ha nem tudok szerezi valahonnan új részeket. És már csak 9rész kéne!!!  :bruhuhu:
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Alucat

Quote from: Blimpmegnéztem anidb-n és lehet hogy már tényleg kiadták a DVD-ket, de még egyik komolyabb csapat se csinált belõle rip-et (anidb adatbázisa szerint), vagyis még várnod kell egy keveset. jelenleg látható vmi név nélküli csapattól 1-2 angol feliratos file, de nem is az összesbõl és a minõsége is elég gagyinak van jelezve... szóval sztem próbálj meg egy kis türelmet összekaparni és vélhetõen, ha tényleg most jelent meg DVD-n a 104-112-ig, akkor 1-2 hónapon belül már talán megjelenik belõlük a letölthetõ változat :)

Körömrágás csökkenti a feszültséget... csak 1-2 hónap... najó kell egy nyugatató!   :bruhuhu:
Would you be so kind showing me your busom or please take your leave this instant. Thank you!

Chronos

Alucat:

1. Túl nagy az aláírásod...:) (annak ellenére hogy tetszik)
2. Csak hogy tudd, a DVD-k 112-ig még nem jöttek ki, és nem is fognak csak hónapok múlva, mert a Funimation amerikai dub nélkül nem hajlandó kiadni... :rolleyes:
3. Ameddig most fent van az FTP-n, annyi jött ki egyelõre...

Egyébként valóban be lehet szerezni 112-ig, de csak HKDVD minõségben, úgyhogy érdemesebb várni inkább egy USDVDre...:)

Csak ennyit akartam mondani...

Bonci: YYH valóban nagy kedvencem... :jee:

CHRONOS

Chronos

Quote from: Blimpha tényleg most jelent meg DVD-n a 104-112-ig, akkor 1-2 hónapon belül már talán megjelenik belõlük a letölthetõ változat :)
Az MX a bolti megjelenés elõtt 1-2 héttel szokta beszerezni a YYH-t és másnap már rippelik... :) (ugyanis elõrendelik, ezáltal elõbb is kapják meg)

CHRONOS

Fazék

Quote from: ChronosAz MX a bolti megjelenés elõtt 1-2 héttel szokta beszerezni a YYH-t és másnap már rippelik... :) (ugyanis elõrendelik, ezáltal elõbb is kapják meg)

CHRONOS
igaz is, elfelejtettem, hogy a fansubber csapatoknál szokott hetekig-hónapokig tartani a feliratozás, az MX-nek is "csak" rippelnie kell :) köszi a helyreigazazítást :)

Rounin

Quote from: Boncizsozsot még nem hallottam, hogy a kedvenceirõl beszélt volna, ellenben Chronosnak tényleg tetszik ;)

Áhh, jól van na, hamu fejemre, összekevertem õket :p (égés a köbön!)

Kvikveg

Hali!
Keresem azt az znimet, amihez ez  a kep tartozik.
Valaki valamikor a Tales of Eternia-t nyogte be, de szerintem nem. Ha tudja, hogy melyik reszeben van a kep, mondja mar meg, mert a kep es az anime stilusa elegge eltero...
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Dragon

Quote from: KvikvegHali!
Keresem azt az znimet, amihez ez  a kep tartozik.
Valaki valamikor a Tales of Eternia-t nyogte be, de szerintem nem. Ha tudja, hogy melyik reszeben van a kep, mondja mar meg, mert a kep es az anime stilusa elegge eltero...
Hát, én így elsõre azt sem mondanám rá, hogy egyáltalán animébõl van (vagy znimébõl :p:D)
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Xaga

Quote from: White SeeDÉn a Gunparade March (TV)  animot keresem. Segítene valaki?
http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=2126

http://kaa.animeconnection.net/torrentpage/

flat

Quote from: AssassinSzia!
Megnézem neked. De a DC-n is nézted már? Rengeteg anime hub van.

Nem tudok mostanában hozzáférni a DC-hez, proxy mögött vagyok, ami nem engedi.

Elõre köszi, hogy megnézed.

 :jee:

usdzgf

Hi nem tudja vki hogy az usteam ftp-jén a noir 22. része miért 0 byteos? Ha vkinek megvan akkor segítsen már nekem. Egyébként meg yugioh letöltést is keresek.

Marfy

Quote from: usdzgfHi nem tudja vki hogy az usteam ftp-jén a noir 22. része miért 0 byteos? Ha vkinek megvan akkor segítsen már nekem. Egyébként meg yugioh letöltést is keresek.
Ezen az oldalon megtalálod a Yugioh azon részeir amik mentek a tévében, amúgy a CoolTV-n aszem vasárnap szokott menni.
A Noir-al meg nem tudom mi a baj én egyenlõre az ftp-t sem tudom elérni.

TurboK

Tokyo Mew Mew nincs meg valakinek?

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

sugo

A következõ animéket keresem:

Puchi Puri Yuushi - Petite Princess Yucie,
Spiral,
Kodocha - Kodomo No Omocha

Mindnek csak az elsõ pár része van meg, és mindenhol hûlt helyét lelem.

Elõre is kösz a válaszolóknak.

Moha

Kodocha-ból úgy 40 rész megvan, de baromi nehéz bárhol meglelni a 45. utáni részeket. Annak idején Bonci-val kezdük közösen letölteni, de nálam abbamaradt - nem találok újabb részeket - Bonci-nál nem tudom, mi a helyzet. Az ftp-re meg csak akkor tudjuk/akarjuk felrakni, ha már (majdnem) mindegyik rész megvan éspersze ha zsozso is megengedi.
DC-n esetleg találsz részeket.

Assassin

Quote from: flatNem tudok mostanában hozzáférni a DC-hez, proxy mögött vagyok, ami nem engedi.

Elõre köszi, hogy megnézed.

 :jee:

Szia! http://www.anime-hq.com/ -innen bittorrenttel le tudod tölteni az: Affections Touching Across Time-ot, ez az elsõ movie, a 4.-re várni kell még egy picit.

(U.i.:Sorry, hogy ilyen késõn válaszoltam...)
" There is no sin to know their sins."

sugo

Quote from: MohaKodocha-ból úgy 40 rész megvan, de baromi nehéz bárhol meglelni a 45. utáni részeket. Annak idején Bonci-val kezdük közösen letölteni, de nálam abbamaradt - nem találok újabb részeket - Bonci-nál nem tudom, mi a helyzet. Az ftp-re meg csak akkor tudjuk/akarjuk felrakni, ha már (majdnem) mindegyik rész megvan éspersze ha zsozso is megengedi.
DC-n esetleg találsz részeket.

Arról hallottam, hogy a közepét szinte lehetetlen meglelni, (sokat kell próbálkoznom még, hogy meglegyen... :) , de megszerzem...)

Azt rebesgették, lehet, h. már nem is étezik :)

Nem tudod, honnan töltögettétek? Abba a napi 5-7GB-ba beleférne amit töltögetek innen onnan (animefélét).

Esetleg meg tudnál dobni az elejével PLÍÍÍÍZ ?

Sokat kérdezek. Röviden: Nyújtanál segítõ kezet a hozzájutásban?
"...bármilyen formában..."

Ui.: A fogalmazás nem erõsségem...

sirtomi

Lehet hogy nem jó helyre írok, de valakinek nincs meg a Vadon Hercegnõje szinkronosan?
TV-bõl rip-elve vagy ilyesmi.