Keresem a.... - Archive - 2003-02 - 2006-06

Started by Corpse, 2003-02-28, 01:51:11

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: MohaHello,

Nincs meg valakinek véletlenül a School Rumble 3. része Dash fansubs változatban?
miért pont abban kell? :confused: õk négy rész után dobták a sorozat fansub-olását...

Necrid^

Tud-e vki egy oldal-t ahonnan lehet letölteni régi és uj játék soundtracks..?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

animoni

Szia Necrid!

Lenne egy kérdésem: Hogyan lehet az aláírásnál képet betenni? Köszi :)
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Necrid^

Quote from: animoniSzia Necrid!

Lenne egy kérdésem: Hogyan lehet az aláírásnál képet betenni? Köszi :)

Ment egy PM.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Moha

Quote from: Blimpmiért pont abban kell? :confused: õk négy rész után dobták a sorozat fansub-olását...
Tudom. De kíváncsi vagyok a magyarázatokra, amit írt a srác.
Minõségbeli különbséget nem vettem észre a WF és a Dash között, a sub nem tudom, jobb-e a WF-verzióban...

animoni: Légyszi legközelebb a megfeleõ threadben tedd fel a kérdésed! Ezt a segítség topicba kellett volna írni pl.

Fazék

Quote from: MohaTudom. De kíváncsi vagyok a magyarázatokra, amit írt a srác.
Minõségbeli különbséget nem vettem észre a WF és a Dash között, a sub nem tudom, jobb-e a WF-verzióban...
gondoltam, hogy emiatt, de azért rákérdeztem :)
sztem ed2k-n beszerezhetõ, anidb-n ott van a link. :) edit: vagy beírjam ide a link-et?

Moha

Quote from: Blimpgondoltam, hogy emiatt, de azért rákérdeztem :)
sztem ed2k-n beszerezhetõ, anidb-n ott van a link. :) edit: vagy beírjam ide a link-et?
Hááát, csak emiatt nem szeretném magam belevetni az eDonkey szépségeibe... :rolleyes: Majd utánanézek DC-n. Azért köszi.

Sinistro

Quote from: RelunxAz "Art of Fighting" nevezetû animét honnan tudnám leszedni? Tudna vki segíteni?

Relunx

Ez valószínûleg az lehet: ed2k://|file|[at].Art.Of.Fighting.Movie.ogm|635555088|57A8E7DFF963AFED72870C0D581F72F4|/   , csak hát sajnos a letöltéshez eDonkey vagy eMule kliens kell...

animoni

animoni: Légyszi legközelebb a megfeleõ threadben tedd fel a kérdésed! Ezt a segítség topicba kellett volna írni pl.[/QUOTE]


Bocsi:-) Még új vagyok itt! De idõvel kitanulom! Igérem
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Stairan

Quote from: NecridTud-e vki egy oldal-t ahonnan lehet letölteni régi és uj játék soundtracks..?
Itt  van néhány játék soundtrack-je, de eMule-al lehet a legkönnyebben találni! :)

Necrid^

Quote from: StairanItt  van néhány játék soundtrack-je, de eMule-al lehet a legkönnyebben találni! :)

1000x kösz...pont amit kerestem rajta van..thx:hail:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Damnatus

Olyan progi érdekelne, (ha létezik) amivel a feliratok idõzítését el tudom tolni, hogy ne egyesével kelljen átirogatni. Infót elõre is kösz!

Tyrael

Quote from: DamnatusOlyan progi érdekelne, (ha létezik) amivel a feliratok idõzítését el tudom tolni, hogy ne egyesével kelljen átirogatni. Infót elõre is kösz!
Subtitle Workshop
magyarul is tud

Tyrael

Djinn

Quote from: DamnatusOlyan progi érdekelne, (ha létezik) amivel a feliratok idõzítését el tudom tolni, hogy ne egyesével kelljen átirogatni. Infót elõre is kösz!
Én a submanager-t használom. .sub és .srt -ket lehet vele kezelni. itt megtalálod.
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Marfy

Quote from: DamnatusOlyan progi érdekelne, (ha létezik) amivel a feliratok idõzítését el tudom tolni, hogy ne egyesével kelljen átirogatni. Infót elõre is kösz!
Subtitle Workshop  ;)

Fazék

#405
Quote from: TyraelSubtitle Workshop
magyarul is tud
A program szerintem is szinte tökéletes. Mindenkinek ajánlom! Egyedüli problémám, hogy nem nagyon bírja, ha a film is meg van nyitva benne és ablakot váltok, ilyenkor rendszerint bezáródik :rolleyes: illetve sajnos nem tudja kezelni a 10-15 MB-os többnyelvû dvd .sub file-okat, de amúgy tényleg minden más megoldható benne, feliratösszeillesztéshez, javításhoz, daraboláshoz, mindenhez ez a legjobb, amit ismerek  :jee:

Damnatus

Köszönöm szépen mindenkinek! :)

Relunx

Keresem a Burst Angel animét! Hallott róla vki vmit? Esetleg tud hozzá torrentet?

Relunx

Tyrael

Quote from: BlimpA program szerintem is szinte tökéletes. Mindenkinek ajánlom! Egyedüli problémám, hogy nem nagyon bírja, ha a film is meg van nyitva benne és ablakot váltok, ilyenkor rendszerint bezáródik :rolleyes: illetve sajnos nem tudja kezelni a 10-15 MB-os többnyelvû dvd .sub file-okat, de amúgy tényleg minden más megoldható benne, feliratösszeillesztéshez, javításhoz, daraboláshoz, mindenhez ez a legjobb, amit ismerek  :jee:
nalam nem volt problema a filmmel, marmint csinalgattam mar igy feliratot, es marha egyszeru
pl. idozitest ugy csinalsz benne, hogy nyomsz egy space-t kezd egy uj sort, megegy space, lezarja, es ezt filmmel egyutt marha gyorsan lehet csinalni.
illetve szerintem kezeli a dvd-s sub fileokat is
legalabbis emlekezetem szerint
ha megsem, akkor a subrip nevu progival lehet atnyomni srt-be

Tyrael

RE@L

Jah Subtitle Workshop RulZ!!!
De ha gyorsjavítás kell akkor Koala Player ^^

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Fazék

Quote from: Tyraelnalam nem volt problema a filmmel, marmint csinalgattam mar igy feliratot, es marha egyszeru
pl. idozitest ugy csinalsz benne, hogy nyomsz egy space-t kezd egy uj sort, megegy space, lezarja, es ezt filmmel egyutt marha gyorsan lehet csinalni.
illetve szerintem kezeli a dvd-s sub fileokat is
legalabbis emlekezetem szerint
ha megsem, akkor a subrip nevu progival lehet atnyomni srt-be

Tyrael
Ha filmes problémát akarsz benne, akkor nyiss meg egy mkv-s file-t. :)
Amúgy minden más filmet nálam is tökéletesen lejátszik, de amint átváltok más programra, bezárodik a Subtitle Workshop. Ha csak simán felirat van megnyitva, nincs mellé film, akkor nincs gond a task-váltással. Hogy ez mitõl van, azt még nem tudom...

Tomzi

Én is keresek, mégpedig Chihiro DVD-t. Pár hónapja volt szerencsém beszerezni a magyar változatot RAR-olt verzióban, aztán sikerrel letöröltem a 94 részbõl random kiválasztott 10-et. Ha valakinek meg a release formában megvolna és jár DC-re, vagy más úton elérhetõvé tudná tenni, az  :jee: lenne.

Moha

Quote from: TomziÉn is keresek, mégpedig Chihiro DVD-t. Pár hónapja volt szerencsém beszerezni a magyar változatot RAR-olt verzióban, aztán sikerrel letöröltem a 94 részbõl random kiválasztott 10-et. Ha valakinek meg a release formában megvolna és jár DC-re, vagy más úton elérhetõvé tudná tenni, az  :jee: lenne.
Szerintem nézz szét, mert szokták árulni itt-ott még most is a DVD-t, 1000 ft körül. Netes boltokban is szétnézhetsz.
Tessék támogatni az animéket, és ha már valamit kiadtak itthon, azt illik megvenni, pláne, ha nem is drága!

Tomzi

#413
Hát, ha tényleg csak ennyibe kerül, akkor megveszem. Jócskán többnek gondoltam az árát. Még én is jobban járok, merthogy a RIPnek csak magyar hangja volt, japán meg nem.

EDIT:

Kicsit böngészgettem netes boltokban. Az eredmény sajnos az, hogy legolcsóbban 5600-ért találtam. Azért ennyire nem akarom támogatni az animegyárosokat! Ha esetleg van valami tipped, hogy hol nézzem (nem csak neten), az sokat segítene.

Assassin

Quote from: BonciÉs Chrono Trigger :)

Az Akira-féle Chrono Trigger-t honnan lehetne letölteni? Egy AMV-t láttam belõle, amihez Rob Zombie - Scum of the Earth c. száma szólt.
Köszi.
" There is no sin to know their sins."

.Attila

Quote from: AssassinAz Akira-féle Chrono Trigger-t honnan lehetne letölteni? Egy AMV-t láttam belõle, amihez Rob Zombie - Scum of the Earth c. száma szólt.
Köszi.
A Chrono Trigger eredetileg egy SNES-es játék, PS-re is kijött (sõt, az anime stílusú animációk csak a PS verzióban vannak benne).
Letölteni le lehet bittorrenten, de nekem is megvan CD-n.

Selba

Hello!

Tud valaki egy Love Monster lelõhelyet?

Assassin

Quote from: BonciA Chrono Trigger eredetileg egy SNES-es játék, PS-re is kijött (sõt, az anime stílusú animációk csak a PS verzióban vannak benne).
Letölteni le lehet bittorrenten, de nekem is megvan CD-n.

Köszi szépen. Meeten kölcsön tudod adni? Nagyon örülnék.
" There is no sin to know their sins."

Moha

Quote from: TomziKicsit böngészgettem netes boltokban. Az eredmény sajnos az, hogy legolcsóbban 5600-ért találtam. Azért ennyire nem akarom támogatni az animegyárosokat! Ha esetleg van valami tipped, hogy hol nézzem (nem csak neten), az sokat segítene.
Én pl. egy helyi CBA üzletben vettem. :) De a Tescoban is láttam egyszer, szintén 1000-ért. Merrefelé laksz?

Necrid^

Keresem a Tenjho tenge cimu anime-t dvd boritékot..sehol nem találom netem (cdcovers.cc-en nincs fen) ha vki tud segiteni naon meg köszöném.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!