Keresem a.... - Archive - 2003-02 - 2006-06

Started by Corpse, 2003-02-28, 01:51:11

Previous topic - Next topic

Raggie

Csatlakozom az előttem szólókhoz. És valóban szar a netem :ejj: !
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ozu

Az AnimeNfo-n 52 epizódosnak írják a FMA-t. Az lenne szerény kérdésem, hogy ez csak elírás-é (már találkoztam ilyennel), vagy tényleg van még valahol 20 rész. Én mindenhol csak 32-t találok.
...én ott se voltam!!!

roderick

Van még 20 rész, de abból nagyrészt még a tervezôasztalon...
mostanában kéne kijönnie a 33-résznek, a többi meg szépen hetenként...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Ozu

Quote from: roderickVan még 20 rész, de abból nagyrészt még a tervezôasztalon...
mostanában kéne kijönnie a 33-résznek, a többi meg szépen hetenként...


Ahh..., értem. Köszönöm. :tezsvir:
...én ott se voltam!!!

DWz

Keresek barmilyen Happy World hatterkepet. Akinek van, vagy tudja, hol van, linket leciiiii. Koszi. :)

Komplikato

Keresek a Niea_7 sorozathoz (A4E DVD rip) magyar, vagy legalább angol feliratozást!
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Chronos

Quote from: Komplikatoangol feliratozást!
Benne van a videóban...

CHRONOS

Komplikato

Ühüm. Kipróbáltam az összes lejátszóval ... és csak akkor van felirat, ha valami tábla, vagy hasonló van a képen. Angol hang van, de azt utálom.
Azért megnézem mégegyszer ...
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Shadowolf

Quote from: KomplikatoÜhüm. Kipróbáltam az összes lejátszóval ... és csak akkor van felirat, ha valami tábla, vagy hasonló van a képen. Angol hang van, de azt utálom.
Azért megnézem mégegyszer ...

Ajánlom figyelmedbe a VobSub nevü progi használatát. ;)

Komplikato

Az nem program, de fentvan, és kijelzi az English feliratot, be is kapcsolom ... és semmi.  :beken:
Pedig nagyon befáradt egy film ez, nehéz megérteni.
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

Komplikato

Elfelejtkeztem a minimális udvariasságról is, bocsánat.
Függetlenül az ÉN bénázásomtól, mindenkinek Domo Arigato(u) a segítségért.
"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide) 

roderick

Ilyenkor ált. 2 angol felirat van a fájlban, az egyik a szinkronhoz és azért van csak a tábláknál felirat, mert az írást nehéz szinkronizálni... vagyis rossz...
de lennie kéne egy másiknak ami a szöveget is...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Isi101

Letöltöttem egy (szerintem) nagyon jó kis AMV-t csak az a gond, hogy nagyon rossz minőségben. Valaki nem tudna róla valami kis infót mondani ?
Esetleg valami tipp, hol keressem ?
Egyébként róla volna szó Wild_wing- Cardcaptor Sakura (3mb wmv)

Relunx

Keresem ezeket az animokat:
Voltage Fighter Gowcaizer
Battle Arena Toshinden


Ha esetleg vki-nek megvan akkor az szóljón. Tnx.

Relunx

Moha

Meg tudja mondani nekem valaki, melyik animéban vannak a következő nevű szereplők?: Azalyn, Miranda, Ruu, és Dom Azalyn lehet a főhős, egy vörös hajú lány.
A VOX-on láttam belőle egy keveset, de sajnos japánul még eléggé keveset tudok, németül meg semmit, szóval pár szófoszlánynál egyebet nem értettem belőle. Viszont érdekesnek látszik.
Előre is köszi.

.Attila

Quote from: MohaMeg tudja mondani nekem valaki, melyik animéban vannak a következő nevű szereplők?: Azalyn, Miranda, Ruu, és Dom Azalyn lehet a főhős, egy vörös hajú lány.
A VOX-on láttam belőle egy keveset, de sajnos japánul még eléggé keveset tudok, németül meg semmit, szóval pár szófoszlánynál egyebet nem értettem belőle. Viszont érdekesnek látszik.
Előre is köszi.
Ilyen esetekre tudom ajánlani az Animenfo-t. A válasz a kérdésedre pedig: Irresponsible Captain Tylor.

Moha

Quote from: TriviIlyen esetekre tudom ajánlani az Animenfo-t. A válasz a kérdésedre pedig: Irresponsible Captain Tylor.
Köszi a linket és az infót! Én eddig az Anime News Network-öt használtam erre a célra, de ott nem lehet anime karakterre keresni.

Moloko

#77
nekem a következő keltette fel az érdeklődésem:
KaiDohMaru

tud róla vki vmit?


Quote from: http://www.nugob.org/index.php?article=150"Kaidohmaru" by Kanji Wakabayashi ("Ghost in the Shell") is about a girl who - disguised as a male - is a warrior. There happens a lot with the evil princess Ouni-Hime and general Raikoh. To be honest: this film and all the characters and relations between them and all the happenings which are either shown or just mentioned confused me too much. Maybe it´s based on a Japanese legend and I am just not Japanese enough to understand... I also had problems with the style: alltogether it is very bright and hardly has contrast (see picture above; probably this is to emphasize battles - the colour of blood is always very well saturated). Also the 2d drawn and the 3d rendered scenes just too obviously don´t fit together.

.Attila

Megvan vkinek ez az anime? Nagyon érdekelne. DC-n találtam, de mire onnan leszedem...

Moha

Quote from: TriviMegvan vkinek ez az anime? Nagyon érdekelne. DC-n találtam, de mire onnan leszedem...
Hát 102 részt tényleg sok idő leszedni. De a sorozat engem is érdekelne.
Esetleg csináljuk "közösben" = mindenki letölt x részt, és elvisszük egymásnak a táborba. Feltéve, ha én is megtalálom...

.Attila

Quote from: MohaHát 102 részt tényleg sok idő leszedni. De a sorozat engem is érdekelne.
Esetleg csináljuk "közösben" = mindenki letölt x részt, és elvisszük egymásnak a táborba. Feltéve, ha én is megtalálom...
Ok. Crazy CatGirl anime hubon találtam.
hub1.crazycatgirl.com (hub2, hub3, hub4 ugyanígy).

Moha

Quote from: TriviOk. Crazy CatGirl anime hubon találtam.
hub1.crazycatgirl.com (hub2, hub3, hub4 ugyanígy).
Oké. Amint csinálok helyet a winyómon, kezdek is tölteni. :)
Amúgy nem rég jött le DC-ről a Sakura Diaries, ha esetleg érdekel.

.Attila

Quote from: MohaOké. Amint csinálok helyet a winyómon, kezdek is tölteni. :)
Amúgy nem rég jött le DC-ről a Sakura Diaries, ha esetleg érdekel.
Ezt most tőlem kérdezed? Nem tudom, mi az, de egyelőre azt hiszem nem, mert rengeteg anime van a sorban (most NGE, majd Noir, utána Full Moon wo Sagashite, Battle Athletes Victory...), szóval van mit :)
zsozso-t kérdezd meg, hogy felmehet-e, ha még nincs fent.

GodofDarkness

Hali! Tudnátok olyan oldalt v. FTP-t mondani ahonnan Sailor Moon-t lehet letölteni??? :bruhuhu:  :(   :3x3:  :beken:

.Attila

Szólnék, hogy a Kodomo no Omocha = Kodocha
Így is lehet keresni. Az első rész már lejött.

edit: én a KTP-s Kodocha-t töltöm.

Moha

Quote from: TriviSzólnék, hogy a Kodomo no Omocha = Kodocha
Így is lehet keresni. Az első rész már lejött.

edit: én a KTP-s Kodocha-t töltöm.
Eléggé sokféle verzió van, de akkor igyekszem én is a KTP-nél maradni.
A Sakura Diaries-t illetően majd megkérdezem zsozso-t, de előbb végig akarom nézni (pl. nincs-e benne hiba).
Amúgy a Noir be van neked táblázva?  :wtf: Időről-időre újra tervbeveszed a megnézést? (Nem azon csodálkozok, hogy úrja megnézed, hanem, hogy így betáblázva, nem csak úgy spontán)

.Attila

Ez lesz az első alkalom, hogy vmit újranézek.
Hogy ilyen pontosan be van ez most táblázva, annak az az oka, hogy most érkezett meg a csomag ;) De mivel 2 csomag jött, csak 2.-ként kerül sorra, mivel az NGE-t még sosem láttam normálisan.

Dunpeal

#87
Sziasztok!

Tud valaki olyan oldalt vagy FTP-t, amin rajta van a Love Hina Manga magyarul? Én eddig csak a //www.manga.hu -t találtam, de ott nincs lefordítva minden rész.

gzozee

Remélem tud vki segíteni! Letöltöttem az FTPrõl a Serial Experiments Lain-t de nincs felirat és sehol sem találtam hozzá.Tudtok egy jó helyet ahonnét le lehet tölteni? Vagy a lejátszómmal van a baj (Mplayer) ?

Elõre is THX!

Cobra

OGM-es a sorozat, tehát benne vana felirat. A help/mplayer topicban most írták le, hogy hogy kell elõhozni a feliratot
Hide and fear, Cobra Commander is here !