Keresem a.... - Archive - 2003-02 - 2006-06

Started by Corpse, 2003-02-28, 01:51:11

Previous topic - Next topic

Kilteh

Na szóval lehet, hogy csak én halucináltam/halucinálok, de nem VOLT fent a szerveren az Escaflowne??? Csak egy kis fantasyra vágyódok, és ugye ez lett nekem ajánlva... Receptre :D Szóval jól látok? És ha le lett tényleg vágva, majd megint felkerül???

Kil
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Shadowolf

Quote from: KiltehNa szóval lehet, hogy csak én halucináltam/halucinálok, de nem VOLT fent a szerveren az Escaflowne??? Csak egy kis fantasyra vágyódok, és ugye ez lett nekem ajánlva... Receptre :D Szóval jól látok? És ha le lett tényleg vágva, majd megint felkerül???

Kil

Ajánlom egy Ofotért meglátogatását. :p Vison of Escaflowne néven én még mindig ott látom az ftp-n. ;)

Kilteh

Ezt nem hiszem el! Na jó, mára belőlem elég... (holnap hogy fogok OKJzni??? Na majd megoldjuk máshogy... :lazza: ) Azt hiszem én léptem, mielőtt még sok-sok okosat kérdezek... Addig is tartsatok távol magatoktól:  :_piszka:  :rotflol:

Kil
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Vóbert

Quote from: ShadowolfAjánlom egy Ofotért meglátogatását. :p Vison of Escaflowne néven én még mindig ott látom az ftp-n. ;)

Köhm... azé mondtam én is hogy keressen :D  :hehe:  :rotflol:  :rotflol:
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Kilteh

Kezdem úgy érezni, hogy én vagyok itt a legbénább, mert én tartom fent mostanában ezt a topicot... Szóval ez a háttér melyik filmből lehet?

http://usteam.uw.hu/pictures/w/pics/1078494496628.jpg

Thx megintcsak előre is :)
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

.Attila

Quote from: KiltehKezdem úgy érezni, hogy én vagyok itt a legbénább, mert én tartom fent mostanában ezt a topicot... Szóval ez a háttér melyik filmből lehet?

http://usteam.uw.hu/pictures/w/pics/1078494496628.jpg

Thx megintcsak előre is :)
Egyetlen egy részt sem láttam, de Inu Yasha

Kilteh

Quote from: TriviEgyetlen egy részt sem láttam, de Inu Yasha
Arigatou! Én amikor kép alapján szúrok ki egy filmet, vagy sorozatot, az általában bejön... Habár eddig csak alig akad olyan, ami nem jött be... :D
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Cobra

Ha meg akarod nézni az InuYashát, akkor gyűjtsél tárolókapacitásra és komolyabb sávszélességre.  :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Vóbert

Quote from: CobraHa meg akarod nézni az InuYashát, akkor gyűjtsél tárolókapacitásra és komolyabb sávszélességre.  :)

Már én is gondoltam arra, hogy anime-nek be kell szereznem egy új HDD-t :D
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Xaga

Nem tudjátok milyen Live Action-ök vannak és honnan lehetne őket leszedni???
(Sailor Moon kivételével me az nem semmi föleg a macska miko megláttam leestem a székről)

Vóbert

Quote from: XagaNem tudjátok milyen Live Action-ök vannak és honnan lehetne őket leszedni???
(Sailor Moon kivételével me az nem semmi föleg a macska miko megláttam leestem a székről)

Megint egy kérdés ;) mi az a Live Action? tudom, hogy maga a szó mit jelent, de mit takar a kifejezés?
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Xaga

Quote from: VóbertMegint egy kérdés ;) mi az a Live Action? tudom, hogy maga a szó mit jelent, de mit takar a kifejezés?

Live Action az olyan mint a cosplay de van történet hozzzá. Magyarul hús vér szereplök játszák egy anime történetet pl

Kvikveg

Ez sulyos. Kisebb sokkot kaptam a ruhaktol es a parokaktol. :rolleyes:
 :eek:  :eek:  :eek:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xaga

Quote from: KvikvegEz sulyos. Kisebb sokkot kaptam a ruhaktol es a parokaktol. :rolleyes:
 :eek:  :eek:  :eek:

:_off:
És még nem láttál mindent, én már 3 részt megnéztem kész önsanyargatás

Kilteh

Quote from: CobraHa meg akarod nézni az InuYashát, akkor gyűjtsél tárolókapacitásra és komolyabb sávszélességre.  :)
Általában úgy csinálom, ha nézek egy sorozatot, hogy kb. 10-15 rész van a winyón, nézem, törlök, töltök... Az ADSL meg nem olyan vészes :)
Kil

A .hack univerzumának fanatikus imádója...  :D

Vóbert

Quote from: XagaLive Action az olyan mint a cosplay de van történet hozzzá. Magyarul hús vér szereplök játszák egy anime történetet pl

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Ez kegyetlen... a Sailormoon sem egy nagy valami, de ez már túlzás... ennél már csak az lenne rosszabb, ha borostás hapsik játszanák ezeket... és ahogy a japánokat ismerjük, találnánk olyant, aki ezt megcsinálná....
Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]

Xaga

Keresem a Maburaho 10-24 epizodokat A-keep felíratozásban.

zsozso

Quote from: XagaKeresem a Maburaho 10-24 epizodokat A-keep felíratozásban.
Hat, jo keresest :)
Azert annyit elarulok, hogy akeep oldalan project dropped ;)
Death is the only redemption

Xaga

Quote from: zsozsoHat, jo keresest :)
Azert annyit elarulok, hogy akeep oldalan project dropped ;)

Anyira nem mélyedtem el akeep oldalában hogy ezt észrevegyem, kár érte sokkal jobb mint a Lunar vagy a4l feliratok :(

Kvikveg

Keresem a Hellsing manga 6. reszet.
 :bruhuhu:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

emperor

Én a következőt keresem nagyon, de nagyon:
GOD BLESS DANCOUGAR

Magyarországon a 90-s évek tájékán jelent meg ŰRREPÜLŐSZÁZAD néven VHS-n.
Nem hallott róla valaki véletlenül, esetleg a fellelhetőségéről?
Loyalty Never Dies


    noriko

    Quote from: emperorÉn a következőt keresem nagyon, de nagyon:
    GOD BLESS DANCOUGAR

    Magyarországon a 90-s évek tájékán jelent meg ŰRREPÜLŐSZÁZAD néven VHS-n.
    Nem hallott róla valaki véletlenül, esetleg a fellelhetőségéről?
    Nakaharának mégsem volt meg? (rákerestem a neten és téged találtalak :D)
    Aztán találtam még Streamload-on keresztül, asszem angolul, de az viszont fizetős. (5 USD/hónap, mert az ingyenes féle csak 100Mb-t enged meg összesen, és szerintem a Dancougar ennél hosszabb...tehát 5 dolcsit kéne érte adnod, utána gondolom le is iratkozhatsz...) Ha így is érdekel, szólj és pontosítok.
    "I wish I could, but I don't want to."

    emperor

    Quote from: norikoNakaharának mégsem volt meg? (rákerestem a neten és téged találtalak :D)
    Aztán találtam még Streamload-on keresztül, asszem angolul, de az viszont fizetős. (5 USD/hónap, mert az ingyenes féle csak 100Mb-t enged meg összesen, és szerintem a Dancougar ennél hosszabb...tehát 5 dolcsit kéne érte adnod, utána gondolom le is iratkozhatsz...) Ha így is érdekel, szólj és pontosítok.

    Nakaharanak nem...
    Streamload? Nem hallottam még róla :) Ezt a fizetős dolgot még meglátom;)
    Loyalty Never Dies


      noriko

      Quote from: emperorNakaharanak nem...
      Streamload? Nem hallottam még róla :) Ezt a fizetős dolgot még meglátom;)
      Streamload info, ahogy én értelmezem...:
      Vannak fórumok, ahol Streamloadon keresztül lehet kérni animéket/vagy akármi mást, de esetünkben animéket. Csak kell szerezni egy Streamload accountot (http://www.streamload.com) és a fórumban megnézed az emberke listáját, írsz egy postot hogy miket kérsz belőle, és odabiggyeszted a Streamload ID-et (a név amin regisztráltál). Az emberke elküldi neked azoknak a fájloknak a linkjét amiket kértél a Streamload accountodra, ahol rámész és már töltheted is le őket egyből! Nagyon praktikus, nem kell sorakozni vagy kutatni dolgokért, csak sajna fizetős. (erről lásd előző postom)

      Ha valakit érdekel így is a dolog, itt egy Streamload-os animés fórum: http://noated.net/forum/
      (a Streamload Share alatt, agkoichi-nak van meg a God Bless Dancougar. ;) )
      "I wish I could, but I don't want to."

      Raggie

      Keresem a Record of the Lodoss War-t és nem találom!! Ha bárkinek megvan és kölcsön tudná adni azt iszonyuan meg tudnám köszönni, és én is tudok sokmindent kölcsönadni. Meetre, valamelyikre, meg lehetne beszélni találkozást.
      "I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

      Well, do ya, punk?"

      Cobra

      Pedig fent van a szerveren.
      Hide and fear, Cobra Commander is here !

      .Attila

      Quote from: CobraPedig fent van a szerveren.
      Azért keresi, mert nincs alkalmas netje hozzá ;)

      Cobra

      A RoLW-ot lehet kapni a DVDfutárnál :D
      Hide and fear, Cobra Commander is here !

      .Attila

      Quote from: CobraA RoLW-ot lehet kapni a DVDfutárnál :D
      No igen, 24ezerért :rolleyes:

      Vóbert

      Quote from: TriviNo igen, 24ezerért :rolleyes:

      Enyhén szólva sok(k)!!!
      Only true with the Laughing Cat and Smoke Kills[/color][/color][/font]