Keresem a.... - Archive - 2003-02 - 2006-06

Started by Corpse, 2003-02-28, 01:51:11

Previous topic - Next topic

Groven

Quote from: ProfetaGroven!

A Senki-vel vigyázz, mert az folytatás. A Seikai no Monsho / Crest of the Stars az elsõ sorozat neve (mellesleg jobb is).

Hmm..azért volt fura az a sok utalás! Köszi. Akkor utánanézek ennek is.

Medo

#931
igen, az e-mail-t elfelejtettem :D de köszi szépen...

amúgy medoweb@citromail.hu :)

Lazzaret

Olyan oldalt keresek ahol rengeteg DVD borító van fenn lehetõleg angol vagy japán nyelven. Animeaddictsról már leszedtem ami olyan volt. De kellene pl Elfen Lied, Love Hina Again, Chobits, D.N.Angel, és még sok egyéb:D


www.arkangyalok.uw.hu

Stairan

Quote from: LazzaretOlyan oldalt keresek ahol rengeteg DVD borító van fenn lehetõleg angol vagy japán nyelven. Animeaddictsról már leszedtem ami olyan volt. De kellene pl Elfen Lied, Love Hina Again, Chobits, D.N.Angel, és még sok egyéb:D
cdcovers.cc-n nagyon sok borító van, érdemes ott körülnézni!

Lazzaret

Quote from: Stairancdcovers.cc-n nagyon sok borító van, érdemes ott körülnézni!

Köszi. Eddig csak Elfen Liedhez nem találtam.


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

*sóhaj*
nekem is kéne bórító az animokhoz...csak nincs nyomtatóm...igazán venni kéne már egyet...
Srácok tudtok nekem ajánlani, egy jó minõségi színes nyomtatót amivel nem kell annyit cseszeledni s tökéletesen tud nyomtatni?
S bocsi az offért...

Lazzaret

Én csak márkát tudok ajánlani: Canon. HP-t ne vegyél azok egy rakás s*****. Anyámék melóhelyén HP-k vannak és mindig van valami bajuk. Anyám szobájában viszont egy Canon nyomtato van és 2 év óta semmi baja még utánállítani sem kellett.


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra


sirtomi

Quote from: LazzaretÉn csak márkát tudok ajánlani: Canon. HP-t ne vegyél azok egy rakás s*****. Anyámék melóhelyén HP-k vannak és mindig van valami bajuk. Anyám szobájában viszont egy Canon nyomtato van és 2 év óta semmi baja még utánállítani sem kellett.
HP nyomtatók nagyon is jó szerintem, a legnagyobb probléma vele, hogy baromi drága bele a patron. De a Canon az tényleg jó, a nyomtató is olcsó és a patron sem vészes.

Loran

Miyazaki/Future Boy Conan-hoz tudna valaki aktiv torrentet/e2klinket adni? Vagy ftpcimet? :)
--[ A mesterséges intelligencia sohasem fog a természetes hülyeség nyomába érni ]--

Ready2

Quote from: LoranMiyazaki/Future Boy Conan-hoz tudna valaki aktiv torrentet/e2klinket adni? Vagy ftpcimet? :)

szep kis 9gigas ]batch

Loran

Quote from: Ready2szep kis 9gigas ]batch
Koszi!
--[ A mesterséges intelligencia sohasem fog a természetes hülyeség nyomába érni ]--

Paczák

Hello mindenki!

Lenne egy nagy kérésem:
Meg tudná valaki nekem mondani, hogyan juthatok fel a usteam ftp-jére?
Bocs egy ilyen banális kérdésért, de sokat segítenétek vele.
Elöre is kösz!

Stairan

#943
Quote from: PaczákHello mindenki!

Lenne egy nagy kérésem:
Meg tudná valaki nekem mondani, hogyan juthatok fel a usteam ftp-jére?
Bocs egy ilyen banális kérdésért, de sokat segítenétek vele.
Elöre is kösz!
Regisztrálj a fõoldalon, és Moha leírása alapján állítsd be a Total Commandert.

terrorjony

Heló Mindenki!
Eddig még soha nem írtam be a forumba, nem vagyok egy nagy forumozó, inkább csak olvasgatni szoktam - szoval remélem nem barmolok el semmit :)

Nagyon keresem ezt a 'filmet', ami valójában nem is film, hanem a Daft Punk Discovery cimü lemezén szereplö számok klipverziója (talán), de már több helyen is olvastam a neten hogy végülis ez mégiscsak film amit a Leiji Matsumoto kalapált össze a Daft Punk dalaival... Az mindenesetre tény, hogy a képi világért japán guruk a felelösek, én kíváncsi vnék rá, még pénzt is adnék érte, de sajnos mo-n nem forgalmazzák (legalábbis eddig semmi erre utalo nyomot nem találtam). A teljes cim 'Interstella 5555 (a 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem)'

Ha lenne vmi infotok ezzel kapcsolatban kérlek jelezzétek!!
Elöre is köszi!!
TJ

Stairan

Quote from: terrorjonyHeló Mindenki!
Eddig még soha nem írtam be a forumba, nem vagyok egy nagy forumozó, inkább csak olvasgatni szoktam - szoval remélem nem barmolok el semmit :)

Nagyon keresem ezt a 'filmet', ami valójában nem is film, hanem a Daft Punk Discovery cimü lemezén szereplö számok klipverziója (talán), de már több helyen is olvastam a neten hogy végülis ez mégiscsak film amit a Leiji Matsumoto kalapált össze a Daft Punk dalaival... Az mindenesetre tény, hogy a képi világért japán guruk a felelösek, én kíváncsi vnék rá, még pénzt is adnék érte, de sajnos mo-n nem forgalmazzák (legalábbis eddig semmi erre utalo nyomot nem találtam). A teljes cim 'Interstella 5555 (a 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem)'

Ha lenne vmi infotok ezzel kapcsolatban kérlek jelezzétek!!
Elöre is köszi!!
TJ

Ha ismered a torrent-et, akkor innen letöltheted.

Moha

Tud valaki ajánlani nekem valami viszonylag ecchi mentes vígjátékot?

SaiyaGin

Quote from: MohaTud valaki ajánlani nekem valami viszonylag ecchi mentes vígjátékot?

Pl. FMP Fumoffu (az utsó részekig, bár gondolom már láttad), You're Under Arrest, GetBackers (Tare Ginji pwnz you:hahaha: )

Moha

FMP-bõl még csak pár részt láttam (A+) de most nincs sok kedvem scoolgirl-ös cucchoz. A másik kettõt nem igazán ismerem.
Most a Guu-t akartam nézni, csak a mocsok nem hajlandó olvasni pár file-t a lemezrõl. :hogyaza:
Azért köszi.

RE@L

Quote from: MohaTud valaki ajánlani nekem valami viszonylag ecchi mentes vígjátékot?

Hmm, szerintem adj 1 esélyt School Rumble-nek viszonylag ecchi mentes, de nevébõl adódóan is schoolgirl ös...

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Ready2

Quote from: MohaTud valaki ajánlani nekem valami viszonylag ecchi mentes vígjátékot?

- ichigo mashimaro? :) marha aranyos szerintem
- esetleg pani poni dash bar szamomra ez kicsit nehezen emesztheto.
- nemkizarolag vigjatek (van benne romantika es egy lehelletnyi drama is) de szerintem egeszjo a honey and clover.
egyikbe sincs semmi ecchi

Moha

Quote from: Ready2- nemkizarolag vigjatek (van benne romantika es egy lehelletnyi drama is) de szerintem egeszjo a honey and clover.
egyikbe sincs semmi ecchi
Na, akkor asszem nekiugrom ennek. Ez le is van töltve. :) Köszi.
Amúgy az Ichigo Mashimarou-val is szemezek, csak még azt be kéne szerezni.

Dreamcleaver

Quote from: MohaNa, akkor asszem nekiugrom ennek. Ez le is van töltve. :) Köszi.
Amúgy az Ichigo Mashimarou-val is szemezek, csak még azt be kéne szerezni.

Ne szemezz vele sokat. Az egy, magyaros kifejezéssel élve, must have anime. :)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

terrorjony

Quote from: StairanHa ismered a torrent-et, akkor innen letöltheted.

Kicsit ugyan lemaradtam, de: Köszi szépen!!! ráálltam, elöbb-utóbb lecsorog remélem :) még 1x thx!!!!

Kellögem

Hi!
Tudnátok ajánlani nekem vmi apokaliptikus/posztapokaliptikus drámai anime-t szerethetõ, jól eltalált jellemekkel ? ezek a legfontosabb szempontok, ezenkívül nem árt, ha van benne jófajta akció, és a NGE-nál kissé könnyebben emészthetõ (nem sokat értettem belõle, és hiába nem volt rossz, azóta sem néztem meg újból..)
Kedvenc anime-im (hátha segít): Naruto, FMA;
mint látható nem igazán vagyok otthon a témában, eddíg más típusú (shounen) animeket néztem, de mindent el kell egyszer kezdeni :)
Elõre is köszönet..

Ready2

Quote from: KellögemHi!
Tudnátok ajánlani nekem vmi apokaliptikus/posztapokaliptikus drámai anime-t szerethetõ, jól eltalált jellemekkel ? ezek a legfontosabb szempontok, ezenkívül nem árt, ha van benne jófajta akció, és a NGE-nál kissé könnyebben emészthetõ (nem sokat értettem belõle, és hiába nem volt rossz, azóta sem néztem meg újból..)
Kedvenc anime-im (hátha segít): Naruto, FMA;
mint látható nem igazán vagyok otthon a témában, eddíg más típusú (shounen) animeket néztem, de mindent el kell egyszer kezdeni :)
Elõre is köszönet..

nemtom esetleg X Tv vagy Saikano bar ez utobbiban nemsok az akcio de mind2 eleg apokaliptikus es meg drama is :)

Lazzaret

Quote from: Ready2nemtom esetleg X Tv vagy Saikano bar ez utobbiban nemsok az akcio de mind2 eleg apokaliptikus es meg drama is :)

X-bõl csak is a TV verziót nézd meg. A nagyfilm az X-1999 nem nagy durranás.


www.arkangyalok.uw.hu

mogyi

Sziasztok!

Körbenéztem a topic-ok közt de nem igazán tudtam eldönteni hova írjak ezzel kapcsolatban, úgyhogy inkább ide nyitok egy topic-ot.

Amit keresek Ghost in the shell - Stand alone complex soundtrack, de elég szkeptikus vagyok ezzel kapcsolatban. Nekem a következõk vannak meg->

AOST.Ghost In The Shell - Stand Alone Complex O.S.T (inner universe)
Gits-sac OST 2 (be human)

Ugyanakkor az elsõ sorozat 25 része alatt meglehetõsen sok visszatérõ számot hallottam, ami ezen a két albumon nincs rajta. Ezeket a számokat nem adták ki mindenki számára elérhetõ OST formában, vagy csak én nem találom? A minap ráakadtam egy albumra amirõl azt hittem, hogy az amit keresek, ám kiderült hogy 2nd GiG OST (ezt a sorozatot még csak nem is néztem végig).
Ha esetleg tud valaki valamit ezekrõl a számokról, örülnék ha tudatná velem, mert én akárhogy kerestem, nem találtam rájuk:)

Üdv.

TES

Sziasztok!

Honnan lehet megtudni hogy egy avi feliratozott vagy sem. (ha letezik ilyen adatbazis) valahogy ki nem allhatom a beegetett animeket.

Egyebkent keresem azt az AIR-t (movie) amely nem beegetett.

Thx.

Moha

Quote from: TESHonnan lehet megtudni hogy egy avi feliratozott vagy sem. (ha letezik ilyen adatbazis) valahogy ki nem allhatom a beegetett animeket.
Az .avi formátumú anime epizódok szinte kivétel nélkül beégetett felirattal vannak. Keress .ogm vagy .mkv verziókat, azokban szokott soft sub lenni (de ez sem törvényszerû), vagy keress raw .avi-kat. Az AniDB-n szét tudsz nézni az egyes verziókkal kapcsolatban.
QuoteEgyebkent keresem azt az AIR-t (movie) amely nem beegetett.
Ahogy látom a KAA és az AnimeFin csinálta meg .mkv formátumban. Nézd meg, azok valószínûleg softsubosak.

p.s.: Amúgy azt ugye tudod, hogy a softsub-osok ált. a hivatalos DVD feliratát tartalmazzák, ami sok esetben jóval gyengébb, mint a fansubok.