Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

Lythis

Quote from: Kuro_TenshiHa fekete massza, akkor nekem inkább a My Dying Bride jut eszembe. Meg a Marduk Infernal Eternal második CD...
Ennek csak simán sötét hangulata van, és olyan furán nyomasztó... pont ezért jött be az Elfen Lied után
My Dying Bride?? Ehh... na az sötét. És még csak nem is az ordibálós módon (pl himsa - kiss or kill). Nem vágok tõlük sok számot, de nekem az elég volt ahhoz, hogy meggyõzzön, h "na ez dark vaze". Egyszer majdnem megvettem vmelyik albumukat is, de hosszas vacilálás után valahogy mégsem. Mondjuk Elfen Lied ( :csendben nyálcsorgat, és reméli lesz folytatás: ) én asszem AFI-t hallgattam, meg Disturbed-et, hogy kipofozzon abból az állapotból.

kisvirag

Ayreon - Banishment
Dés-Geszti: Dzsungel könyve - fõleg a nyitány, meg a Finálé, de egyébként majdnem az egész
SOAD - Chop Suey
RHCP - Otherside, Scar tissue
Apocalyptica - Path Vol 1.
Bohemian rhapsody
Grease megamix
Garbage - Til the day I die, Untaouchable, Cup of coffee, Androgyny, Shut your mouth
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Lythis

Bohemian Rhapsody a Queen-tõl??? Wow, azt állatira szeretem. Ritka jól eltalált egy szám :jee:

 A Garbage-ek meg a "beautifullgarbage" albumról vannak, igaz? Bleed Like Me is megvan? Ha igen, akkor Érdekelne, h érdemes e meghallgatni, mert hallottam azt is h állati jó, meg azt is h az már tökre nem Garbage, és semmi értelme.

kisvirag

Quote from: LythisA Garbage-ek meg a "beautifullgarbage" albumról vannak, igaz? Bleed Like Me is megvan?
erre a kérdésre, meg a többire csak jövõ hét végén tudok válaszolni, mert most nincs itt az egész album, csak ezek a számok. Otthonin viszont ott figyelnek :)
talán nem felejtem majd el :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

sirtomi

Quote from: LythisBohemian Rhapsody a Queen-tõl??? Wow, azt állatira szeretem. Ritka jól eltalált egy szám :jee:
Ennek ellenére mikor elkészült egyik rádióadó sem akarta lejátszani, mert túl hosszú. Egy kisebb adó dj-e kezdte el játszani és akkor a siker lett, hogy átvették a nagyok is.

Én is imádom a Queen-t :)

sirtomi

Metallica - St. Anger

Illik a mostani hangulatomhoz  :morci:

Pirula

Freshfabrik - Nerve
Na 5 éve errõl sem hittem volna hogy meghallgatom és még tetszeni is fog. :)

Beren

Quote from: kisviragerre a kérdésre, meg a többire csak jövõ hét végén tudok válaszolni, mert most nincs itt az egész album, csak ezek a számok. Otthonin viszont ott figyelnek :)
talán nem felejtem majd el :)

Nos, nálam van némi Beautiful Garbage, meg egy Vol2, meg a Bleed like me, és a B Sides... (és ilyenkor szánalmasan alacsony a feltöltési kapacitásom kissé ciki... de sebaj, a (dCBoltban) minden megvásárolható:)
Az Életben nincs csak Fekete vagy csak Fehér - a Világ színes
Éljen a nehézlovasság!

Amióta megjelentek az elsõ hópelyhek, ismét erõs késztetést érzek arra, hogy a szobám padlóján fellelt gyanúsan makk-alakú szelídgesztenyét ilyen-olyan résekbe gyömöszöljem-tartalékoljam...

Pirula

Watch My Dying - Klausztrofónia
Akik nem szeretik a death/matek metal jellegû muzsikát azok is bátran próbálkozhatnak, az egyik refrén ugyanis az örök klasszikus gyermekdal a "Süss fel nap..." valamint a Nullpont-ban Márió a harmonikás nyomja a szólót.
Várom a Balázs Palis splitet.

Ramiz

Quote from: PirulaWatch My Dying - Klausztrofónia
Akik nem szeretik a death/matek metal jellegû muzsikát azok is bátran próbálkozhatnak, az egyik refrén ugyanis az örök klasszikus gyermekdal a "Süss fel nap..." valamint a Nullpont-ban Márió a harmonikás nyomja a szólót.
Várom a Balázs Palis splitet.
Ez tényleg mókás album, fõleg az utolsó szám (a görcsoldó :D ). Viszont a nevük akkor sem illik a zenéjükhöz. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Cromartie High School OST illetve Hellsing OST1 immár sokadszorra :)

Orion

Nile-Sss Haa Set Yoth (Japanese Bonus Track)  :jee:
Liberate tuteme ex infrenis!

Rounin

mInden brutálisat, amit érek. Minél kegyetlenebb, vadabb, annál jobb. Útálom a munkahelyem :|

Danhibiki

[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Ramiz

Másfél. A legeredetibb hangzású magyar zenekar. Varázslatos ritmusú álomzene. Mindig elszállok tõle...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

#285
Quote from: RamizMásfél. A legeredetibb hangzású magyar zenekar. Varázslatos ritmusú álomzene. Mindig elszállok tõle...
szerintem te egyébként is :hehe:

Egyébként Grease Megamix

eccerüen, eccerüen... nem is lehet elmondani milyen érzéseket kelt bennem. (edit3: de tudom, itt is a táncra vágyom...)
hm, errõl most eszembe jutott, mit szeretnék most hallgatni!
A Dirty Dancingbõl a a a... vááá, mi a cime....
(egyébként ezt nem is hallgatni szeretbém csak, hanem megnezni :) mmm, mikor ott a Szvézi táncol a csajjal, na egyszer én is szeretnék igy tudni táncolni!)

edit: megtaláltam! (már a cimét) I've had the time of my life

edit2: lefevés elõtti hangolódás: CB OST: call me, call me
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Fazék

#286
Nakedape jóbarátom ötlete által vezérelve rácuppantam a 98.6 oldalán látható 'legtöbbet játszott 100 szám' listára és kb vaktában elkezdtem letölteni dc-rõl õket. van pár igen kellemes meglepetés itten :) reggelre (=dél talán) már írok kicsit bõvebben, jelenleg:
Spearhead - People in the Middle
les rythmes digitales
art brut - good weekend
goldie lookin' chain

ja, izé, csak azért írtam, hogy lássátok milyen borzalmas zenéket is szoktam hallgatni :haha:

Pirula

A retró jegyében:
Black Sabbath - The Mob Rules album
Kár hogy kevés Dios albumot csináltak, eszméletlen hogy miket kiénekel a fószer. Asszem lesz ma még egy Dehumanizer.

Ramiz

Quote from: kisviragedit2: lefevés elõtti hangolódás: CB OST: call me, call me
Elõjátéknak hívják :D Egyébként passzoló szám. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: RouninmInden brutálisat, amit érek. Minél kegyetlenebb, vadabb, annál jobb. Útálom a munkahelyem :|
Ajánlom a figyelmedbe a Mardukot  :whoah:  :__devil:
Nekem embergyûlölõ idõszakaimban bejött ;)
Nekem az egyik kedvencem a La Grande Danse Macabre, bár az egy kicsit "lassabb" (de ütõs még úgy is). Jut eszembe, rég hallgattam... Kösz, hogy emlékeztetsz! :D

Necrid^

Meg mindig CB OST. ez a 3 szám ujra és ujra mennek. nem lehet megunni.
1. What planet is this.
2. Call me call me
3. No title
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

sirtomi

Quote from: NecridMeg mindig CB OST. ez a 3 szám ujra és ujra mennek. nem lehet megunni.
1. What planet is this.
2. Call me call me
3. No title
Valaki küldjön pm-ben egy torrent linket a CB OST-hez plz!

Necrid^

Quote from: sirtomiValaki küldjön pm-ben egy torrent linket a CB OST-hez plz!
Ment PM :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: NecridMeg mindig CB OST. ez a 3 szám ujra és ujra mennek. nem lehet megunni.
1. What planet is this.
2. Call me call me
3. No title
???
Idézz belõle. Fütyüld el. Bármi. Megmondjuk, mi az. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: Ramiz???
Idézz belõle. Fütyüld el. Bármi. Megmondjuk, mi az. :)
Rain az a cime. csak én barom mást OSTból félre irtam. :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: NecridRain az a cime. csak én barom mást OSTból félre irtam. :)
Azért mondom. :) Az jó szám. Néha eldöngicsélem a zongora mellett. Elképzelheted, mennyire hasonlít az eredetire... (Kb mint Makó Jeruzsálemre. :D )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: RamizAzért mondom. :) Az jó szám. Néha eldöngicsélem a zongora mellett. Elképzelheted, mennyire hasonlít az eredetire... (Kb mint Makó Jeruzsálemre. :D )
Egyetértek. :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

kisvirag

Quote from: RamizAzért mondom. :) Az jó szám. Néha eldöngicsélem a zongora mellett. Elképzelheted, mennyire hasonlít az eredetire... (Kb mint Makó Jeruzsálemre. :D )
volátl már akár Makón, akár Jeruzsálemben?
hehh?
akkor honnan tudod? :hehe:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

Quote from: kisviragvolátl már akár Makón, akár Jeruzsálemben?
hehh?
akkor honnan tudod? :hehe:
Megnéztem mûholdfelvételeken, amik mindenhol egy keresõprogramon keresztül sok helyen (pl. Google) elérhetõek a neten. :lazza:
BEEEE!!! :hehe: :kiraly:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

akkor is a személyes tapasztalás ér csak valamit!

nekem legalább a fele megvan! :hehe:

hogy kicsit on legyek:

ami kintrõl a buliból jön, most éppen:

i sél on jú vagymi.... mindegy, bulizene
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.