Éppen milyen zenét hallgatsz?

Started by Necrid^, 2005-06-14, 14:30:39

Previous topic - Next topic

Fazék

Rhymaster - japán rap mindenekfelett :haha: :D

utána következik Taxi OST - francia rap :D

Ramiz

Quote from: FazékRhymaster - japán rap mindenekfelett :haha: :D
utána következik Taxi OST - francia rap :D
Perverz... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Escaflowne - Dance of Curse (battle theme)
Savage Genius - Forever (Erementar Gerad OP)
Kiddy Grade OP
Under 17 - Love Slave (DearS OP)
Dir en Grey - Scars
Kajiura Yuki - Duran Shoukan

 Meg ami majd még jön, csak még nem döntöttem el.

Ramiz

Az Escaflowne ost-t épp mos torrenteltem le, és visszahozta az emlékeket... amikor a németen néztem minden este... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Spin Doctors - Two Princes   ..nosztalgia rulezz...:jee:

Fazék

Quote from: LythisSpin Doctors - Two Princes   ..nosztalgia rulezz...:jee:
hehe ezt én is imádom :D
le is szedtem pár hónapja kb az összes jónak kikiáltott albumukat, de valahogy folyamatosan az az érzésem a zenéjük hallgatása közben, mintha ugyanazt az 1 számot hallanám :)

Lythis

Quote from: Fazékhehe ezt én is imádom :D
le is szedtem pár hónapja kb az összes jónak kikiáltott albumukat, de valahogy folyamatosan az az érzésem a zenéjük hallgatása közben, mintha ugyanazt az 1 számot hallanám :)
Nemtom, sztem én csak ezt vágom tõlük... vagy ha vágok is tõlük mást, akkor nemtom h õk azok.. Mindenesetre ez egy fülbemászó szám, az tuti.
 Leszedtem mellé a Beverly Hills Cop alól a - szerintem - mindenki által ismert számot, ami valamiért naon bejön, pedig ha az ember belegondol, akkor zeneileg nem egy nagy wasistdas....(oks, nem tudnám lejátszani, de nem tûnik valami komplexnek)

 albumcímeket tudsz mondani?

Moha

Quote from: LythisSpin Doctors - Two Princes   ..nosztalgia rulezz...:jee:
Jó zene az! Nekem is tetszik.
Ugye nem a (Peugeot? asszem) reklámról jutott eszedbe? :D
Anno a bulihelyen, ahova jártunk (és ami sajna azóta megszûnt :() minden szombaton leadták.

Fazék

Quote from: Lythisalbumcímeket tudsz mondani?
Here Comes The Bride
Just Go Ahead Now (A Retrospective)
Pocket Full of Kryptonite
AMG

Rounin

Quote from: Kuro_TenshiAjánlom a figyelmedbe a Mardukot  :whoah:  :__devil:
Nekem embergyûlölõ idõszakaimban bejött ;)
Nekem az egyik kedvencem a La Grande Danse Macabre, bár az egy kicsit "lassabb" (de ütõs még úgy is). Jut eszembe, rég hallgattam... Kösz, hogy emlékeztetsz! :D

^^ Nem-nem-nem ^^ Az embereket szeretem, már aki szerintem abba a kategóriába tartozik :__devil:
A munkahelyem gyûlölöm (nem útálom, gyûlölöm).
Kösz a tippet, igazán nincs mit és most éppen Black Sabbath, Led Zeppelin, Rob Zombie megy felváltva, Marduk pedig lefelé csordogál...

Hmm.. Marduk a Teremtõ fiának neve a Septerra Core-ban :D

Pirula

Quote from: RouninHmm.. Marduk a Teremtõ fiának neve a Septerra Core-ban :D
Valamint a sumér pantheon fõistene. ;)

kisvirag

hm
egy szegedi anime-meetes sráctól karácsonyra kapott anime OSTkbõl megejtett válogatás CD...
sajna listet nem kaptunk hozzá, szóval lényegében fogalmam sincs, mi az, amit hallgatok :)
de tetszik
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Pirula

Sentenced - End Of The Road kezd tetszeni a Funeral album, pedig üvölt róla hogy csak azért adták ki hogy még egy kört turnézhassanak a feloszlás elõtt. Ennek ellenére korrektül összerakták. Nem egy Frozen, de kellemes hallgatnivaló.
Ma még lesz Xenophobe Of Neurotoxin is. Mert jó.

Kuroi Tenshi

Quote from: LythisSpin Doctors - Two Princes   ..nosztalgia rulezz...:jee:
Szerintem is tk aranyos szám. Valahogy van olyan... nem is tudom mi. Hangulata? Lelke? Valami, ami sok mai "sláger"zenébõl hiányzik (az ilyen nyílvánvaló dolgokon, mint zene, ritmus, szöveg, stb-n kívûl  :rolleyes:  :haha: )

kisvirag

egy zene akkor él, ha elindít benned valamit... egy érzést, egy gondolatot, egy vágyat...

és ez, ami a mai tömegzenébõl hiányzik (a mondanivalón és korábban felsoroltakon kívül)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kuroi Tenshi

Quote from: PirulaValamint a sumér pantheon fõistene. ;)
Meg perzsa had/fõisten ;)
Meg a NGE-ban is a gyerek-kiválasztó társaság ;)
:D

Ramiz

#316
Tito & the Tarantula
Azért volt egy jó húzása is az öreg diktátornak. :D

edit: összeraktam egy kedvenc hip-hop számok listát. majd legközelebb begépelem, ha nem leszek lusta. addig is Zoli megkérlek hogy te is mûvelj hasonlót hátha tudunk egymásnak ilyen stílusú zenét ajánlani (ami méltatlanul hanyagolva van a fórumon :) )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: PirulaValamint a sumér pantheon fõistene. ;)

Az túl egyértelmû. Gondoltam én, nagy naívan o.o :P

Lythis

Smashing Pumpkins - Machina /the machines of God/
kegyetlenül jó egy album - legalábbis szerintem - csak nekem néha elég hangulatfüggõ...
Olyan büntetõs számok vannak rajta, mint az Everlasting Gaze, és a Stand Inside Your Love, The mploding Voice...
 egszerûen eltalált... csak kell hozzá egy hangulat...

Ramiz

Quote from: LythisSmashing Pumpkins - Machina /the machines of God/
kegyetlenül jó egy album - legalábbis szerintem - csak nekem néha elég hangulatfüggõ...
Olyan büntetõs számok vannak rajta, mint az Everlasting Gaze, és a Stand Inside Your Love, The mploding Voice...
 egszerûen eltalált... csak kell hozzá egy hangulat...
Nekem túl olyan "üvöltözõs fiatal" hangulatú, nem tudom,miért.
Akkor már inkább Rage Against The Machine. :whoah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Lord - Szemedben a csillagok
Lord - Az utca kövén
Lord - Csenddel üzenek
Lord - Kisfiú
Lord - ......összes ^^

Egy kis nosztalgia. Imádtam õket és a koncertjeiket. Az a hangulat megismételhetetlen... :rolleyes:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Lythis

Quote from: RamizNekem túl olyan "üvöltözõs fiatal" hangulatú, nem tudom,miért.
Akkor már inkább Rage Against The Machine. :whoah:
Szal te vagy az elsõ ember, akitõl azt hallom, hogy a Smashing Pumpkins "üvöltözõs fiatal hangulatú"... a RAtM sokkal olyanabb sztem.
 
 Egyébként most felváltva hallgatom a Bleach OSt-t, meg az AFI - Sing the Sorrow c albumát. Utóbbi az :whoah: :jee:

Rounin

Quote from: DjinnLord - Szemedben a csillagok
Lord - Az utca kövén
Lord - Csenddel üzenek
Lord - Kisfiú
Lord - ......összes ^^

Egy kis nosztalgia. Imádtam õket és a koncertjeiket. Az a hangulat megismételhetetlen... :rolleyes:

Én csak a Vándort ismerem tõlük, de azt elég gyakran hallgatom^^

Djinn

Quote from: RouninÉn csak a Vándort ismerem tõlük, de azt elég gyakran hallgatom^^
Igen, az a legismertebb számuk. De nem feltétlenül a legjobb. :rolleyes:
Szerintem érdemes megpróbálkozni a többivel is.:)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Rounin

Quote from: DjinnIgen, az a legismertebb számuk. De nem feltétlenül a legjobb. :rolleyes:
Szerintem érdemes megpróbálkozni a többivel is.:)

Fogok is. Mellesleg tudod Te is, hogy nincs legjobb :hehe: Egyéni ízlésficam kérdése mindig, na meg nomen est omen alapon mi mást is hallgatnék ;)

Ramiz

Quote from: LythisSzal te vagy az elsõ ember, akitõl azt hallom, hogy a Smashing Pumpkins "üvöltözõs fiatal hangulatú"... a RAtM sokkal olyanabb sztem.
Az is olyan. :) De mégis kicsit "komolyabbnak" érzem a zene hangulatát. A SP nagy csalódás volt, miután vki ajánlotta. Hát... ízlések, ugyebár :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Quote from: RouninFogok is. Mellesleg tudod Te is, hogy nincs legjobb :hehe: Egyéni ízlésficam kérdése mindig, na meg nomen est omen alapon mi mást is hallgatnék ;)
Az igaz, hogy nincs "legjobb", nekem is mindig hangulattól függ. Bár a nevem ezt  nem szokta befolyásolni... :hehe:

És hogy ne csak off legyek:
Lord - Egyedül
Lord - Tépett álmok
Lord - Virágdal
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Lythis

Quote from: RamizAz is olyan. :) De mégis kicsit "komolyabbnak" érzem a zene hangulatát. A SP nagy csalódás volt, miután vki ajánlotta. Hát... ízlések, ugyebár :)
Nemtom, nem vágom a teljes munkásságukat, nekem csak ez az egy albumok van meg. Lehet h a többi nem ennyire ilyen, vagy mittomén.
 Hallgass AFI-t... persze csak ha érted a szövegét is, mert úgy üt igazán.. szerintem kifejezetten szép...

Ramiz

Quote from: LythisHallgass AFI-t... persze csak ha érted a szövegét is, mert úgy üt igazán.. szerintem kifejezetten szép...
Ammegmi.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: DjinnAz igaz, hogy nincs "legjobb", nekem is mindig hangulattól függ. Bár a nevem ezt  nem szokta befolyásolni... :hehe:

:hehe: Én befolyásolom a nevem, nem õ. :megnemértettsmiley: ^^

Iron Maiden - The Number of The Beast (1982)

Aranyos album, a címadó dal önmagában elviszi az egészet a hátán.