Main Menu

webhost

Started by zsozso, 2005-07-22, 21:36:33

Previous topic - Next topic

zsozso

Quote from: TonberrySziasztok!

Szeretnénk ingyen tárhelyen lévõ portálunkat hozzátok költöztetni, ám elõtte szeretném tudni, hogy külföldrõl elérhetõ-e az Interhost szervere (jó, lehet hogy láma kérdés, de jó elõre tudni ha van valami ilyen korlátozás). Továbbá hogy van-e valami letöltési vagy mysql-méret határ. A portálon ugyanis 800 regisztrált tag van, 10000 hozzászólásos fórummal.
Még továbbá: van-e lehetõség pl rá, hogy 1-2 napig ingyen, próba céljából kapjunk tárhelyet  (csak megnézni hogy minden mûködik-e) mielõtt a szerzõdést megkötnénk? Meg ilyesmik :) Elõre is köszi a választ
A tarhely kulfoldrol elerheto, olyan 3mbit kulfold van, mysql jelenleg nincs korlatozva es remelhetoleg nemis lesz. Az ingyen kiprobalast nemtudom garantalni, de kerdezzetek meg 1-2 embert akinek van mar tarhelye, ok tudnak a leg kompetensebben valaszolni a kerdeseitekre.
Death is the only redemption

Tonberry

Köszi szépen a válaszokat, zsozso, White SeeD!
Quotekerdezzetek meg 1-2 embert akinek van mar tarhelye
Az a helyzet hogy olyan dolgokról van szó, amikkel az átlagos weblaptulajdonos nem hiszem hogy találkozik. Csak egy példa: tölthet-e fel a felhasználó képet (saját avatart, profilképet) a portálunkra ha ide jövünk? (Mert pl az atw-n csipõbõl le van tiltva) Meg még kb két tucat dolog, amik már eszembe se jutnak, de az atw-n rendesen megszívtuk velük. Szóval: megkérdeznem csak olyan valakit lenne érdemes, aki szintén e107 portált futtat már az interhostról. Van ilyen?

zsozso

Quote from: TonberryKöszi szépen a válaszokat, zsozso, White SeeD!

Az a helyzet hogy olyan dolgokról van szó, amikkel az átlagos weblaptulajdonos nem hiszem hogy találkozik. Csak egy példa: tölthet-e fel a felhasználó képet (saját avatart, profilképet) a portálunkra ha ide jövünk? (Mert pl az atw-n csipõbõl le van tiltva) Meg még kb két tucat dolog, amik már eszembe se jutnak, de az atw-n rendesen megszívtuk velük. Szóval: megkérdeznem csak olyan valakit lenne érdemes, aki szintén e107 portált futtat már az interhostról. Van ilyen?
Ez megvalaszolja a kerdesedet? http://animeaddicts.interhost.hu
Death is the only redemption

Tonberry

Tökéletesen! :appl: Köszi!

Manu

ügye nincs semmi komoly gond? ...csak mert nincs lementve az oldalam

Feldin

Quote from: Manuügye nincs semmi komoly gond? ...csak mert nincs lementve az oldalam
Manu ne ijeszgess!!!
Tényleg nincs bizti mentés?
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Manu

Quote from: FeldinManu ne ijeszgess!!!
Tényleg nincs bizti mentés?
bizti.
Bár Ramiz mintha említette volna, hogy egyszer letöltötte az egészet. Remélem nem törölte le, meg azt is, hogy csak a kapcsolattal van a baj.

zsozso

Quote from: Manubizti.
Bár Ramiz mintha említette volna, hogy egyszer letöltötte az egészet. Remélem nem törölte le, meg azt is, hogy csak a kapcsolattal van a baj.
A raid tokolt 1 keveset, de ha minden jol megy akkor holnap megint fog menni. -_-
Death is the only redemption

Manu

Quote from: zsozsoA raid tokolt 1 keveset, de ha minden jol megy akkor holnap megint fog menni. -_-
okok, nem paráztam, tudtam, hogy ez egy minõségi szolgáltatás :)

Theon

Quote from: teraflare on 2005-10-18, 18:40:42
Quote from: roderickszimplán csak az volt a gond, hogy nem tudtam mik az sql táblázatom hozzáférési adatai, de már írtam zsozsonak és pikk-pakk megoldódott... mondjuk gondolhattam volna, hogy a júzername és a password lehet a megoldás:)
egészpontosan mi volt?
mi volt az adatbázisszerver hostneve?
adatbázisnév?
adb felhaszn név? (normál felh.név)
jelszó (normál jelszó)

Valszeg én vagyok a láma, de erre én is kíváncsi lennék, mert csak ilyeneket kapok:
Failed to connect to database with data you provided: Access denied for user 'theon'@'localhost' (using password: YES)
Plz help!

Ui.: tudom, ősrégi postot idéztem...
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

Kuroi Tenshi

A 'localhost' fura benne.
A usernél ne írd a végére, hogy .interhost.hu -- ha ez sem oldotta meg, írjm Zsozsonak pm-et.
Ja amúgy el félig megfogalmazott pm-et is küldtem, bocs, kicsit le vagyok fáradva :o

Theon

Oksa, írok zs-nek.
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

Marfy

#72
Sziasztok!

Másnak is problémája van az interhost-os tárhellyel?

Megjavult, köszi!

MB

3. napja így estefele rakoncátlankodik. pl. pont most.

Cheesy

Csúnya dolog pont itt ilyet kérdeznem, de gondolkozok egy hosting csomag vásárlásában, természetesen zsozso szolgáltatását választanám.
Kinek mi a tapasztalata a hostinggal? (Kérdezem azért, mert ide kb 3 éve nem írt senki :) )
Nem tudok még referenciaoldalról sem, ami innen futna...

Kuroi Tenshi

Quote from: Cheesy on 2013-08-19, 20:20:52
Csúnya dolog pont itt ilyet kérdeznem, de gondolkozok egy hosting csomag vásárlásában, természetesen zsozso szolgáltatását választanám.
Kinek mi a tapasztalata a hostinggal? (Kérdezem azért, mert ide kb 3 éve nem írt senki :) )
Nem tudok még referenciaoldalról sem, ami innen futna...

Valószínűleg azért nincs itt post, mert máshol vannak (pl) ;)
Használják azt többen is, én speciel nem tudok róla nyilatkozni,
mivel bár én szervezem össze a csoportost, de nekem is csak a
támogatás miatt van, eddig hozzá se nyúltam ;D

Cobra

Működik, mit szeretnél még tudni? :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kvikveg

Quote from: Cobra on 2013-08-20, 00:36:58
Működik, mit szeretnél még tudni? :)
+1 :)
Teszteltem mar rajta php-sql-es oldalt is.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cheesy

Quote from: Cobra on 2013-08-20, 00:36:58
Működik, mit szeretnél még tudni? :)
Csak néhány példát szerettem volna látni az itt hostolt websteok közül, hogy megnézzem milyen gyors a kiszolgáló.
Amit én szeretnék megvalósítani, abban fóleg képek fognak szerepelni...

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !