Main Menu

DVD borítók

Started by Darkstar, 2005-08-08, 14:28:49

Previous topic - Next topic

gr33n

Engem nagyon szépen letiltottak.Au.........Egy jó ideig nem érdekelt hogy feltöltsek és mostmár be sem enged.

"Dein Vortbildungslimit wurde erreicht versuche es bitte nocheinmal."

Ezt írja mindig és ez vlm olyasmit jelent hogy elértem egy bizonyos limitet és próbáljam késõbb még1x.

Necrid^

Quote from: gr33nEngem nagyon szépen letiltottak.Au.........Egy jó ideig nem érdekelt hogy feltöltsek és mostmár be sem enged.

"Dein Vortbildungslimit wurde erreicht versuche es bitte nocheinmal."

Ezt írja mindig és ez vlm olyasmit jelent hogy elértem egy bizonyos limitet és próbáljam késõbb még1x.
Nekem muxik :wtf:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

m46u5

Quote from: gr33nEngem nagyon szépen letiltottak.Au.........Egy jó ideig nem érdekelt hogy feltöltsek és mostmár be sem enged.

"Dein Vortbildungslimit wurde erreicht versuche es bitte nocheinmal."

Ezt írja mindig és ez vlm olyasmit jelent hogy elértem egy bizonyos limitet és próbáljam késõbb még1x.
A fórumon ahol az ftp paraméterei vannak még ez van ott hogy:

Troubleshooting:
1. Nehmt am besten ein FTP programm, der internet Explorer macht oft Probleme beim einloggen
2. Keine Downloadmanager benutzen, so kommt es oft dazu das ihr vom FTP gebannt werdet.
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

gr33n

Aha....Csak a poén az hogy FTP progit használok.

Darkstar

Quote from: gr33nAha....Csak a poén az hogy FTP progit használok.
És csak 1 szálon töltöttél vele? 2 a max, ennél többért sztem ban jár.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

gr33n

#35
Ja.A probléma az hogy nem töltöttem fel és már nem is enged be.

m46u5?Honnan szedted a címet?Van ennek honlapja?Talán birnám tisztázni magam ha elérném a tulajt.

m46u5

Quote from: gr33nm46u5?Honnan szedted a címet?Van ennek honlapja?Talán birnám tisztázni magam ha elérném a tulajt.
http://www.animefilme.de.vu/ -> [Biete] Animelinks -> Anime Cover FTP
Szerintem olvasd végig az oldalakat, hátha valaki másnak is volt hasonló problémája
(mgj: néha - nálam mindig (iexplorer) - a kezdõ oldal nem töltõdik be, ekkor nyomni kell egy frissítést, és már megy is)
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

gr33n


Manu

Valaki tud borítót az Advent Children filmhez? Csak a játékhoz találtam :(

m46u5

Quote from: ManuValaki tud borítót az Advent Children filmhez? Csak a játékhoz találtam :(
A cdcovers.cc-n a japán borító már fenn van:
Final Fantasy 7 Advent Children Jap
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Manu

Quote from: m46u5A cdcovers.cc-n a japán borító már fenn van:
Final Fantasy 7 Advent Children Jap


Esküszöm tegnap nézetm és még nem találtam... :grrr:  Kösz.

Manu

Ha valaki bejáratos rendesen az Aacovers.com-ra, légyszíves szedje már le nekem a Samurai Champloo Vol. 6-7. covert. Mondjuk más forrásból is jó, csak meglegyen már végre!!

m46u5

Quote from: ManuHa valaki bejáratos rendesen az Aacovers.com-ra, légyszíves szedje már le nekem a Samurai Champloo Vol. 6-7. covert. Mondjuk más forrásból is jó, csak meglegyen már végre!!
Miért, nem lehet ingyé beregisztrálni? (vagy csak nem akarsz)
Amúgy itt van egy-két home made borító: link - igaz olasz :) - de azért jó!
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Manu

Quote from: m46u5Miért, nem lehet ingyé beregisztrálni? (vagy csak nem akarsz)
Amúgy itt van egy-két home made borító: link - igaz olasz :) - de azért jó!

Be lehet reggelni, de hogy le lehessen tölteni, ahhoz elõbb felfelé kell. Én felküldtem párat, de valamiért nem tetszett nekik, törölték :( Sajna az eredeti kéne, mert az elsõ öt is az, és úgy mutat jól a polcon :)

Lazzaret

Nem tudtok valami cimet a cdcoversen.cc-n kivül ahol vannak fent angol és japán dvd boritók?


www.arkangyalok.uw.hu

Necrid^

Quote from: LazzaretNem tudtok valami cimet a cdcoversen.cc-n kivül ahol vannak fent angol és japán dvd boritók?
Egy Searching engine Mega-search
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lazzaret

Quote from: NecridEgy Searching engine Mega-search

köszi.


www.arkangyalok.uw.hu

gr33n

Quote from: m46u5ftp: animecover.ath.cx
acc: animecover
pass: aff

Egy IP-rõl max 2 csatlakozás lehet (de minek egyáltalán 1-nél több?)
a csatlakozás a 21-es porton keresztül történik (magyarán nem kell a cím után semmit írni)

Tartalom: DVD, VCD és OST borítók

Megjegyzés: ezt egy német fórumon találtam, úgy hogy ha netán némelyik német nyelvû lenne, nem kell kétségbe esni :)


Valakinek még mûködik ez a cím. Vagy csak megváltozott a jelszó? :eek:

m46u5

Quote from: gr33nValakinek még mûködik ez a cím. Vagy csak megváltozott a jelszó? :eek:
Szerintem már rég megszünt...
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

gr33n

Quote from: m46u5Szerintem már rég megszünt...


Még a honlapjuk megvan...És elméletileg még mûködik. :confused: