Main Menu

DVD borítók

Started by Darkstar, 2005-08-08, 14:28:49

Previous topic - Next topic

Darkstar

Gondoltam, nyitok egy ilyen topikot, mivel ilyenirányú kérések egyre gyakrabban merülnek fel és jó lenne, ha egy helyen lennének.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: DarkstarGondoltam, nyitok egy ilyen topikot, mivel ilyenirányú kérések egyre gyakrabban merülnek fel és jó lenne, ha egy helyen lennének.
Jó ötlet Grat hozza.. igy epp akartam nyitni erre megelöztél :)

Szóval :

Keresek borítot Erre a cimekre:

- Futari Ecchi
- Shingetsutan Tsukihime
- Grenadier

Aki tud segiteni.. elöre meg köszönném.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Nekem Kiss Kiss (Bang Bang) kéne.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Manu

#3
Quote from: RamizNekem Kiss Kiss (Bang Bang) kéne.

Itt fenn van.

Ramiz

Quote from: ManuItt fenn van.
Nehéz szívvel mondom, de ez sajnos nem az. (Ez a "Kiss Kiss Bang Bang", az enyém pedig "Kiss Kiss (Bang Bang)". Az apróságok is számítanak. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Manu

Quote from: RamizNehéz szívvel mondom, de ez sajnos nem az. (Ez a "Kiss Kiss Bang Bang", az enyém pedig "Kiss Kiss (Bang Bang)". Az apróságok is számítanak. :)


Ilyen nincs :) Akkor most melyik ezek  közül?

Raggie

Quote from: ManuIlyen nincs :) Akkor most melyik ezek  közül?
A 2-es számmal jelölt. Ott a zárójel és a stáblista is stimmel.
ha szabad közbeszólnom, mivel én is tudom, hogy mirõl van szó Ramiz részérõl
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: ManuIlyen nincs :) Akkor most melyik ezek  közül?
A zárójeles, ahogy írtam feljebb. :confused:
BAZZ csak 5.7-et kapott! Hülye répafejû amcsik!!!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Quote from: gr33nSzeretnék ide egy pár címet hogy hol birok ilyeneket letölteni.Elõre is kösz!
Cdcovers.cc
Animeaddicts
Tsubara
Valami oldal
Valami oldal 2
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

m46u5

ftp: animecover.ath.cx
acc: animecover
pass: aff

Egy IP-rõl max 2 csatlakozás lehet (de minek egyáltalán 1-nél több?)
a csatlakozás a 21-es porton keresztül történik (magyarán nem kell a cím után semmit írni)

Tartalom: DVD, VCD és OST borítók

Megjegyzés: ezt egy német fórumon találtam, úgy hogy ha netán némelyik német nyelvû lenne, nem kell kétségbe esni :)
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Darkstar

Quote from: m46u5ftp: animecover.ath.cx
acc: animecover
pass: aff

Nagyon jó, csomó mindent találni, csak kicsit lassú. :merci:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

gr33n

Oké ez mind szép és jó!De......cd borító van?? :confused:

m46u5

#12
Quote from: gr33nOké ez mind szép és jó!De......cd borító van?? :confused:
Gonosz válasz: PhotoShop -> Image -> Image Size...
/Egy kis kiegészítõ segítség: http://www.geocities.com/animecdcovers/cdtemps.zip/

Elfogadható válasz: A http://www.cdcovers.cc/covers.php -n találsz cd borítókat is (vcd)

Jó válasz: Hát ezt majd valaki más meg tudja mondani, mert sajna én nem :( (De amúgy amit adtam ftp címet azon belül a vcd nem jó?)
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

Necrid^

Quote from: m46u5ftp: animecover.ath.cx
acc: animecover
pass: aff
:merci: Végre.. egy Ftp.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

gr33n

Gonosz visszaválasz:Nem szeretek saját cd boritokat csinalni.

Elfogadható válasz:Már kifosztottam.

Jó válasz:Az FTP jó csak vlm "idõtúllépés" miatt egy ideje nem enged be.

m46u5

Quote from: gr33nAz FTP jó csak vlm "idõtúllépés" miatt egy ideje nem enged be.
Próbáltad már passzív módon (igaz nekem passzív nélkül is megy simán)?
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

gr33n


gr33n

Vlk már nem töltötte le az egészet?Meg ez tuti ingyenes?

Darkstar

#18
Quote from: gr33nVlk már nem töltötte le az egészet?Meg ez tuti ingyenes?

Nálam mûködik, de nem töltöttem le az egészet. Így van beállítva? Biztos ingyenes. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

gr33n

Akkor ez a legtutibb borítószerzõ FTP a világon. :haha:

Jó nálam is így van. :rolleyes:

gr33n

Amúgy köszi mert már kezdtem aggódni. :rolleyes:

Darkstar

Mai szabadidõm egy részét eme borító megalkotásával töltöttem. A gond az, hogy nem nagyon tudok hozzá szöveget írni. Valaki segítene?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Kösz az FTP címet m46u5!
Nekem amúgy annyira nem lassú. Igaz, eléggé ingadozik a sebesség, de még más letöltéssel a háttérben is átlag 20-25K-val jön. ;)

Egyébként úgy néz ki, hogy ratio-s a szerver, azaz ha szeretnél letölteni, akkor fel is kell töltened.

gr33n, te meg légyszi használd az edit gombot, ne floodold tele a threadet!

Ramiz

Quote from: DarkstarMai szabadidõm egy részét eme borító megalkotásával töltöttem. A gond az, hogy nem nagyon tudok hozzá szöveget írni. Valaki segítene?
Frankó! Szerintem ollózz az aoi-s ajánlóból. :) (Persze az engedélyükkel.)
Egyébként én még levágnám Shinji könyökét, ami a gerincre lóg.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Quote from: RamizFrankó! Szerintem ollózz az aoi-s ajánlóból. :) (Persze az engedélyükkel.)
Egyébként én még levágnám Shinji könyökét, ami a gerincre lóg.
Valami hasonlóra gondoltam, csak akkor még meg kell tõlük kérdezni. Shinji könyöket eddig direkt maradt ott, a gerincre még ki kell találnom valamit (egyébként külön layer, csak átlátszatlannáteszem és kész.) :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

gr33n

Vlk megmondaná hova töltsem fel meg hogy hogy?Sajna már be sem enged.Valaki segítene!!!!4 :bruhuhu:

Ramiz

vagy nyiss egy ingyenes fiókot az uw.hu-n, vagy töltsd fel a galériába (//www.usteam.hu/pictures)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

gr33n

De nem oda hanem ide:

ftp: animecover.ath.cx
acc: animecover
pass: aff

Darkstar

Ott az Upload mappa, abba kell feltölteni. Mûxik is, kipróbáltam.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

m46u5

Quote from: DarkstarOtt az Upload mappa, abba kell feltölteni. Mûxik is, kipróbáltam.
Én is töltöttem fel (aki tölt onnan illik is feltenni valamit - persze minõségit, és olyat ami még nincs), és simán megy, gondolom majd az admin néha-néha szortíroz belõle, és átteszi a többi részlegbe.
Amúgy ha jól tom, akkor ez egy magán (otthoni) ftp, azért ilyen lassú (asszem max 30 kb/s).
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."