Request/ Igénylések

Started by .Attila, 2005-08-23, 20:18:52

Previous topic - Next topic

.Attila

Kösz, de saját oldalt szeretnék, hamár úgyis vennék egy interhost csomagot.

.Attila

Alkotói válságban vagyok :)
A készülõ honlapom alapdesingja ugye már megvan, viszont nem tudom, hogyan nevezzem el :lame:
xxxxxx.interhost.hu majd ugye a címe, ha kész van és megkötöttem majd zsozsoval a szerzõdést. De mi legyen az xxxxxx helyén?
És egyébként is, mi legyen a honlap neve?
Bízom a kreatív fórumozókban :)
(én arra gondoltam, hogy lehetne nihon.interhost.hu, de ez talán túl általánosnak tûnhet, vagy fene tudja)

Darkstar

BonciInJapan  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xaga

Nihon-Bonci :)

.Attila

Bonci ne legyen benne, ha lehet ;)

Moha

Esetleg nihontou - mint a nihon és a hontou szavak összevonása, azaz: a valódi japán ;)

.Attila

Na, ez jónak tûnik :merci:
Vkinek esetleg még ötlete?

Rounin

Quote from: BonciNa, ez jónak tûnik :merci:
Vkinek esetleg még ötlete?

Az elõbbinél jobb? Kötve hiszem, hogy lenne.

.Attila

Quote from: RouninAz elõbbinél jobb? Kötve hiszem, hogy lenne.
A kreativitás határtalan ;)
Nekem is tetszik, de eldönteni, hogy mi legyen, ráér még esetleg késõbb.

Xaga

támogatom az 5letet, én se tudok jobbat kitalálni

.Attila

Most már nagyon aktív segítség kellene, ugyanis konkrét problémáim vannak.
Egyik oldal
Másik oldal
A képeken látható a probléma: a navigálásra való táblázat változtatja attól függõen, hogy éppen melyik oldalon vagyok. Fogalmam sincs, hogy hogyan kéne feljebb imádkozni, nem igazán tudom kibogozni a html kódból.

Az oldal mostani állapotát betömörítettem egy zip file-ba, nemsokára feltöltöm vhova (most nem megy, mert tesóm játszik a neten :mad: ).

.Attila

Itt a zip file.
Még egy probléma van. A naplo.html-ben nem akar eltûnni a "weblap elemek betöltése" kis ablak. Nem tudom, miért, a többi oldalnál rendesen eltûnik, itt csak nem akar.
Megj.: a naplo.html-t az index.html másolata, csak a megfelelõ linkek javítva vannak.

Xaga

Quote from: BonciItt a zip file.
Még egy probléma van. A naplo.html-ben nem akar eltûnni a "weblap elemek betöltése" kis ablak. Nem tudom, miért, a többi oldalnál rendesen eltûnik, itt csak nem akar.
Megj.: a naplo.html-t az index.html másolata, csak a megfelelõ linkek javítva vannak.

Belenéztem még csak de nekem rögtön feltünk egy hivatkozás egy bizonyos menu.js file-ra amit nem tartalmazot a zip. Holnap jobban átnézem de ezt majd szerintem megteszik a többiek is csak összehozunk vmi +oldást rá :)

.Attila

Ja hoppá, tényleg, azt elfelejtettem átmásolni :)
Viszont átmásolva is megmarad a probléma, arról nem is beszélve, hogy akkor a többi oldalnak is produkálnia kéne a hibát.

Kvikveg

Quote from: sirtomiNekem erre ez jön:
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'allatvedok'@'192.168.0.2' (using password: YES) in /mnt/ultraweb/a/al/allatvedok/index.php on line 8
Unable to select database

:)
Igen, kedves allatvedo kollega megprobalta elkummantani, azutan, miutan kozolte, hogy neki tulkepp nincs ra szuksege... jo, mi? ( = Megvaltoztatta a jelszot. Nem csoda, hogy nem mukodott.)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kvikveg

#45
a megfelelo td tagba egy valign="top" kene asszem. Emlekeim szerint. Majd belenezek ha lesz idom.
Megvan:

Design:
...
td width="184" height="678" bgcolor="#C16A47" style="font-family:Verdana,sans-serif; font-size:8pt; border-top-width:0px; border-right-width:1px; border-bottom-width:0px; border-left-width:0px; border-color:black; border-style:double;"  valign="top"
...
img src="images/202.gif"

Bocsi, a zarojeleket nem szereti a forum. Pontosabban ertelmezi.
A tobbinel gondolom ugyanigy. Az images/202.gif ugyanaz mindenhol.

Igy valami mast baromkodik el. A forras egyebkent valami megagany.

edit5: tevedtem, nem baromkodja el. A te egyik kepeden is ugy van: a baloldalon tobb vizszintes csik van. Ezek szerint az nem hiba... ???
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Djinn

Esetleg egy üres cellát (pl.) lehetne rakni még fölé, hogy ne tapadjon a tetejére...

Öszitén szólva teljesen elrettetnett ez a cucc. :eeek: Én CSS nélkül idegrohamot kapnék idõnként!!  :rolleyes:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

sirtomi

Most néztem bele, nekem ehhez több idõ kell :)
Én css és div szerkezethez vagyok szokva, de azért átnézem.

Xaga

a naplo.html-ben azé nem tünik el az a betöltés dolog me nincs meghívva a betoltes.js-ben definiált fügvény ami eltüntetné.

az index.html 124. sorában wan egy olyan

<body OnLoad="loadImages()" bgcolor="#FFFFFF" text="#000000">

itt a lényeg az
onload="loadImages()"en wan ez a fügvény wan definiálva a betoltes.js-ben de ez a naplo.html-ben nincs seholse meghívva ha meg keresed a body tagot és beszurod ezt oda müködni fog.

.Attila

:merci: Tényleg az hiányzott :)
Az index.html-ból átvéve a naplo.html-ban eltûntettem az alsó táblázatot, valszeg akkor törlõdött vele ez a sor is, ami mondjuk azért furcsa, mert én a grafikus felületen tûntettem el a táblázatot, nemtom, hogy miért szedte ki azt a sort is :3x3:

Xaga

Quote from: BonciAz index.html-ból átvéve a naplo.html-ban eltûntettem az alsó táblázatot, valszeg akkor törlõdött vele ez a sor is, ami mondjuk azért furcsa, mert én a grafikus felületen tûntettem el a táblázatot, nemtom, hogy miért szedte ki azt a sort is :3x3:

Ha megnézed az index.html forráskodját 2 body tag-ot találsz benne a kérdéses függvény a 2.ban wan amit viszont egy tablázat ölel körül vagyis annak a táblázatnak az eleme egy < tr > tag veszi körül így ha kitörlöd a táblázatot ment vele az is.

a navigációs menü problémáddal én nem foglalkoznék az tulságossan bele wan kodolwa és én nagyon régen foglalkoztam html-lel nem igazán látom át hogy wan az megcsinálva meghagyom azt a többieknek :)

Suszi

Quote from: Xagaakko inkább má hotscripts.com

Ezt már én is néztem, szerintem nagyon állat  :jee:

Bonci: Szerintem jó ötlet volt megnyitni ezt a thread-et.

Én dark hangulatú képeket keresek a készülõ (megújuló) Vampire The Masquerade-es honlapomhoz (flash-es lesz reményeim szerint)
Elõre is köszi

Kvikveg

Bonci majd jelezz vissza, hogy a menut rendezni tudtad-e a leirasom alapjan. Koszi!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Eddig nem próbáltam, mert volt itt minden nyavaja ma reggel.
De most már végre ki tudtam próbálni, és bevált, köszi :merci:

Kvikveg

Quote from: BonciEddig nem próbáltam, mert volt itt minden nyavaja ma reggel.
De most már végre ki tudtam próbálni, és bevált, köszi :merci:
:D Egy jo hir mara megvolt. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Kelljen egy külön fórum a honlapomhoz szerintetek?

Xaga

Quote from: BonciKelljen egy külön fórum a honlapomhoz szerintetek?

Nem szvsz fölösleges létrehozunk itt egy threadet, kiv persze ha gyakorolni akarod a programozást és egyszerüen késztetést érzel hogy egy forum engine-t írj magadnak ;) :)

.Attila

Quote from: XagaNem szvsz fölösleges létrehozunk itt egy threadet, kiv persze ha gyakorolni akarod a programozást és egyszerüen késztetést érzel hogy egy forum engine-t írj magadnak ;) :)
A honlapomra nem csak ti vagytok kíváncsiak ;)
edit: úgy tudtam vannak ingyenesen letölthetõ fórummotorok.

Xaga

Quote from: Bonciedit: úgy tudtam vannak ingyenesen letölthetõ fórummotorok.

Sok sikert a configurálásukhoz :)

.Attila

Quote from: XagaSok sikert a configurálásukhoz :)
Vhogy szarkazmust érzek a betûk között :rolleyes: