Main Menu

Japán játékok

Started by gr33n, 2005-09-15, 14:44:03

Previous topic - Next topic

gr33n

Ide írjatok mindent a Hentai játékokkal kapcsolatben....He kerestek ha kell segítség ha ajálani akartok...... :o

Kezdem is az elsõt.....Nagyon ajálom a Brave Soul nevezetû játékot! :rolleyes:  

És még vlm......Aki ismeri kérem mondja meg hogy kell benne menteni?Kicsit rossz mindig elõröl kezdeni..... :bruhuhu:

Necrid^

Amit én tudok aljánlani az a "Kimi ga nozomu Eien" Hentai Game. elég szép a játék.izgalmas csak kár hogy semmit nem értettem belóle :haha: (japán hang + felirat).
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Moha

#2
Quote from: NecridAmit én tudok aljánlani az a "Kimi ga nozomu Eien" Hentai Game. elég szép a játék.izgalmas csak kár hogy semmit nem értettem belóle :haha: (japán hang + felirat).
Miiiii???? Neked megvan! Hoshii no!  :bruhuhu: Nem tudod valahogy eljuttatni vagy letöltési forrást adni?  :ad:

Btw, amiket ismerek, eddig a Kana - Little sister volt a legjobb hentai játék, már ami a történetet illeti.

Necrid^

#3
Quote from: MohaMiiiii???? Neked megvan! Hoshii no! Nem tudod valahogy eljuttatni vagy letöltési forrást adni?

Btw, amiket ismerek, eddig a Kana - Little sister volt a legjobb hentai játék, már ami a történetet illeti.

Ha tudsz adni egy Ftp cimet akkor holnap reggel feltöltöm neked. csak elöre szõlok hogy 1.5 Giga a játék.

Edit: Torrent
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

gr33n

Quote from: gr33nIde írjatok mindent a Hentai játékokkal kapcsolatben....He kerestek ha kell segítség ha ajálani akartok...... :o

Kezdem is az elsõt.....Nagyon ajálom a Brave Soul nevezetû játékot! :rolleyes:  

És még vlm......Aki ismeri kérem mondja meg hogy kell benne menteni?Kicsit rossz mindig elõröl kezdeni..... :bruhuhu:

Oké...Idõvel rájöttem hogy csak ha megcsinálsz egy pár küldetést aztán lehet menteni.... :comp:

Meg a "Kimi ga nozomu Eien" Hentai Game akkor 1.5 GB-s?És full japán? :beken:  Az szívás....És sikerült végigvinni? :confused:

Ramiz

Én egy "Artifical Girls 2" nevû játékot keresek! CGI, de hentai stílusban.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

roderick

Quote from: RamizÉn egy "Artifical Girls 2" nevû játékot keresek! CGI, de hentai stílusban.

http://www.hongfire.com/forum/showthread.php?t=30376&page=1&pp=10
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Ramiz

#7
Quote from: roderickhttp://www.hongfire.com/forum/showthread.php?t=30376&page=1&pp=10
:merci: !

edit: 1 giga... :( persze, mit vártam... viszont szép :D valahonnan ezt még megszerzem!!!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Quote from: Ramiz:merci: !

edit: 1 giga... :( persze, mit vártam... viszont szép :D valahonnan ezt még megszerzem!!!
Ha addig ráérsz a köv. meetre elhozhatom.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

gr33n

Figyelem! :o

Itt most a világ(elméletileg) legjobb hentai játékát keresem....A neve:  Spirit Speak .Vlk meg tudná mondani hogy ezt honnan lehet letölteni? :rolleyes:

Elõre is köszi! :haha:

Darkstar

#10
Kipróbáltam az Artifical Girls 2-t, eddig túl sokra nem jutottam vele, de jónak tûnik. És mi megy a TV-ben? Igaz, csak állókép, de nálam plusszpont. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

gr33n

Quote from: DarkstarKipróbáltam az Artifical Girls 2-t, eddig túl sokra nem jutottam vele, de jónak tûnik. És mi megy a TV-ben? Igaz, csak állókép, de nálam plusszpont. :)


Hehe....Elfen Lied...  :haha:  Nagyon poén! :lul:

roderick

Nahamár keresgélés, akkor nemtud valaki valami relatíve gyors letöltést a DiviDead -re, még annó 1-2 éve letöltöttem DC-röl demost istennek se találom, pedig nem láttam minden végét a sztorinak :( . Mondjuk annyira nem hentai, de isteni sötét hangulata van a dolognak, ezért csak ajánlani tudom mindenkinek.
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Moha

Quote from: gr33nItt most a világ(elméletileg) legjobb hentai játékát keresem....A neve:  Spirit Speak .Vlk meg tudná mondani hogy ezt honnan lehet letölteni? :rolleyes:
Szerintem IRC-n próbálkozz, az ilyesmit leginkább ott lehet megtalálni, torrenten csak ritkán.

gr33n

Quote from: MohaSzerintem IRC-n próbálkozz, az ilyesmit leginkább ott lehet megtalálni, torrenten csak ritkán.

IRC?Már megint? :eeek:  Oh........ :morci:  Használnám ha vlk elmagyarázná hogy hogy kell használni meg mi kell hozzá meg mindent...Mert ehhez az 1-hez teljesen h.ly. vagyok.... :confused:

 :bruhuhu: Kicsi segítséggel talán meg birom tanulni mire jó és hogy kell kezelni..... :comp:   :o   :tezsvir:

Rounin

Nekem csak listát lekérni sikerült :] Tölteni még nem, de nem is voltam elég kitartó -.-

Moha

Quote from: gr33n:bruhuhu: Kicsi segítséggel talán meg birom tanulni mire jó és hogy kell kezelni..... :comp:   :o   :tezsvir:
Itt van hozzá egy kis help, én is ez alapján rázódtam bele (mondjuk beszélgetni már addig is használtam az IRC-t).
Annyi még, hogy ha router mögött vagy, akkor csak egy kis állítgatás után fog rendesen mûködni, de megoldható.
Szervernek pedig az irc.rizon.net ajánlott.

Darkstar

Vki tudna segíteni, hogy a KGNE játékot telepítés után miért nem tudom elindítani? Necrid azt mondta, hogy telepítés és játék közben állítsam a gépet japánra, de úgy se akar menni. A telepítés az 1,25Gb ellenére gyanúsan gyorsan megvan (max 2s), de utána a mappa mérete megfelelõ, és az autostart is felajánlja a start game opciót, tehát rendesen látja. Viszont amikor elindítom, bedob egy hibaüzenetet, ami a Moha leírása alapján telepített, és egyébként mûködõ japán készlet ellenére is csak krix-kraxokból áll, aztán kilép. Ötletek?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

gr33n

Quote from: DarkstarVki tudna segíteni, hogy a KGNE játékot telepítés után miért nem tudom elindítani? Necrid azt mondta, hogy telepítés és játék közben állítsam a gépet japánra, de úgy se akar menni. A telepítés az 1,25Gb ellenére gyanúsan gyorsan megvan (max 2s), de utána a mappa mérete megfelelõ, és az autostart is felajánlja a start game opciót, tehát rendesen látja. Viszont amikor elindítom, bedob egy hibaüzenetet, ami a Moha leírása alapján telepített, és egyébként mûködõ japán készlet ellenére is csak krix-kraxokból áll, aztán kilép. Ötletek?

Ismerõs a helyzet....De amit ajánlok annak nem fogsz örülni...Én nekem is volt 1 ilyenem nem is 1x és formatálás után átlagosan mûködtek...Régen vhogy megoldottam de az már más kérdés hogy hogy....Talán ha nekem is meglenne talán de csak talán tudnék segíteni..... :3x3:

Fazék

fogalmam sincs, hogy ennél a játéknál mi a baj, de az általam kipróbált játékoknál az szokott volt lenni a probléma, hogy elvárták hogy a legkisebb betûjelû cd/dvd-lemezes meghajtóban legyen a "lemez", vagyis mount-olva általában nem mûködtek, mert az szinte mindig az alap meghajtók utáni betûjelet tudja csak lefoglalni magának. de gyanítom, hogy ha itt elindul a játék és nem cd-hiányra panaszkodik, akkor máshol lehet a probléma, de azért gondotlam megemlítem :)

Darkstar

Quote from: Fazékfogalmam sincs, hogy ennél a játéknál mi a baj, de az általam kipróbált játékoknál az szokott volt lenni a probléma, hogy elvárták hogy a legkisebb betûjelû cd/dvd-lemezes meghajtóban legyen a "lemez", vagyis mount-olva általában nem mûködtek, mert az szinte mindig az alap meghajtók utáni betûjelet tudja csak lefoglalni magának. de gyanítom, hogy ha itt elindul a játék és nem cd-hiányra panaszkodik, akkor máshol lehet a probléma, de azért gondotlam megemlítem :)
Elõfordulhat, akkor majd kivésem újraírható lemezre és megpróbálom úgy. Az autostart indul el, a játék már nem. Mindkettõtöknek THX!
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

Quote from: DarkstarViszont amikor elindítom, bedob egy hibaüzenetet, ami a Moha leírása alapján telepített, és egyébként mûködõ japán készlet ellenére is csak krix-kraxokból áll, aztán kilép. Ötletek?
Az azért áll továbbra is krix-kraxokból, mert a program sajnos nem unicode alapú, hanem az alap japán kódkészletet (Shift-Jis) használja. A windows meg ugye a rendszer alap kódkészletét erölteti rá ilyenkor. :(
Két dolgot tehetsz: vagy átállítod az alap nyelvet japánra, vagy van egy util, ami el tudja indítani a programokat más nyelvi beállításokkal. Csak az a baj, hogy azt a util-t a micorsops csak a "winfos-autheticity-verification" vagy mi után engedi letölteni. :(

Fazék

#22
Quote from: Mohahogy azt a util-t a micorsops csak a "winfos-autheticity-verification" vagy mi után engedi letölteni. :(
de azt meg nagyon szépen át lehet ugrani :D
mindjárt írom is ide az indexes cikket a témában...

szerk: itt is van. szóval a cikkben elérhetõ az átverõsdi oldal, ahol elmondják mit kell csinálni

és tényleg mûködik, mert egyik géppel felmentem frissíteni, de eredetivizsgálatkor szólt, hogy az bizony nem eredeti (amin egy picit meg is lepõdtem, de hát az ingyér OEM az már csak ilyen) és az oldalon leírt sor futtatásával a címsorban gond nélkül frissítette magát az XP :D össz vissz arra kell figyelni, hogy minden egyes újabb windows update használat alkalommal el kell sütni ezt, mert különben újból lefutna az ellenõrzés és megint nem tetszene neki a dolog :) (legalábbis én így tapasztaltam)

Relunx

Erdekes kis game! És nagoynjó! Szinvonalas és jó! Ajánlom indenkinek!

Relunx

gr33n

Quote from: RelunxErdekes kis game! És nagoynjó! Szinvonalas és jó! Ajánlom indenkinek!

Relunx

Huh!Én ismerem....Van egy intro-m róla.... :)  És nagyon tetszik... :haha:

Csak hol birom letölteni? :rolleyes:

Necrid^

Quote from: gr33nHuh!Én ismerem....Van egy intro-m róla.... :)  És nagyon tetszik... :haha:

Csak hol birom letölteni? :rolleyes:
Click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Nimlot

Én legutóbb a Come see me tonight 2-vel játszottam. Nekem nagyon bejött :D minden jól ki van találva és hangulatos... igaz csak annyi a dolog hogy nézed a képeket és sokat olvasol,néha néha válaszol a kérdésekre de nagyon jól eltalálták! Én mindenkinek csak ajánlani tudom. Esetleg ha valaki tudja hogy honnan lehetne megszerezni az elsõ részét az értesítsen! :jee:
"Being too kind is also... cruel!"

Alkyra

Nagyo aranyos játék. Egy borszolgálóként(sommelier) dolgozunk egy étteremben ahol a pincérlányok sokasága vesz minket körül.
Én kapásból kiválaszottam magamnak az egyik iskolás lányt.^^(akirõl késõbb kiderült, hogy exhibicionista)
A játék végére sikerült leszoktatnom errõl a csúnya szokásáról s happy endként (egy évvel késõbb) boldog párrá nyílváníthatunk magunkat. :) (feleségül vettem magyarul..)

Most végigviszek egy másik lehetõséget-egy másik gazdag lány aki eddig el volt zárva a külvilágtól s kedvenc hobbija... a maszturbálás. :haha:  :haha: :lul: :lul: :lul:

Vicces, aranyos, szép s angol....

Relunx

Az elsõ részével játszottam, a másodikkal meg SZERTNÉK játsztani! Már néztem róla infókat és messze felûlmúlja az elsõ részt.

Relunx

m46u5

Quote from: NecridClick
Seeders: 0
Leechers: 0
Ezt azért célszerû elõtte megnézni! Amúgy a torrentreactor-ban én az utóbbi idõben nagyot csalódtam.
Bár ezt a játékot torrenten nemnagyon lehet leszedni, mert túl régen készült ahhoz. /Hacsak nem osztja meg valaki újra./
Ezért tartom én fontosnak a másik lehetõséget ilyenkor => donkey:
ed2k://|file|Tokimeki Checkin Hentai Game .ace|224238879|dcaf7d6821744c9f475bb82c2afb5056|
Illetve a két lelmezes változata: (ezt spec nem tudom, hogy mûködik-e, nekem elég volt a 200 mb-os változat is)
ed2k://|file|Tokimeki Check In ISO CD1 Redeck .rar|510211345|7e0dae51022a3244a7d75ef6607378ca|
ed2k://|file|Tokimeki Check In ISO CD2 Redeck .rar|488295450|31aef3f7697624230a62be35b2036c51|
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."