Main Menu

Japán játékok

Started by gr33n, 2005-09-15, 14:44:03

Previous topic - Next topic

Nimlot

Alkyra:
Hol lehetne ezt a gámét letölteni? nem baj ha sms-es (torrentet nem bírom se a gépem se én :P
"Being too kind is also... cruel!"

Fazék

Aki budapesti és jár meet-re, a következõ játékok vannak meg nekem:
Do You Like Horny Bunnies?
Kango Shicyaozu 1,2
Chain
Come See Me Tonight
Snow Drop
Tottemo Pheromone
Tsuki - Possession

mindegyik uncensored, japán hanggal, és angol felirattal,  azt hiszem legalábbis...
(megj: Bp-rõl nem vagyok hajlandó kimozdulni, postára nem járok, és egyáltalán ritkán bárhova, szóval igencsak komoly feladat tõlem a meet-es lehetõségen kívül bármit is megszerezni...)

Nimlot

Ez most egy reklám akart lenni? Mert ha igen akkor szép elõadás mód volt :-/
"Being too kind is also... cruel!"

Fazék

Quote from: NimlotEz most egy reklám akart lenni? Mert ha igen akkor szép elõadás mód volt :-/
most mi a gond vele? közöltem, hogy ha vki budapesti, szívesen segítek, ezeket oda tudom adni meet-en, a többiekkel sajnos nem tudok foglalkozni. ennyi. hátha valakinek így is jó, nem a világot akarom megmenteni, csak fölajánlottam egy lehetõséget, már ez is baj?

Moha

Engem a Heart de Roommate c. hentai játék érdekelne. Képek már vannak belõle. de kellene az egész játék. Az nincs meg valakinek / nem tud valaki letöltési forrást adni?

Nimlot

Akkor kérdem hogy a westendig el tudsz jönni? Nincs bajom .. nem kellett volna beírnom, nem is olvasdd.
"Being too kind is also... cruel!"

Fazék

Quote from: NimlotAkkor kérdem hogy a westendig el tudsz jönni? Nincs bajom .. nem kellett volna beírnom, nem is olvasdd.
Mint mondtam sajnos elég rugalmatlan vagyok találkozókat illetõen, de talán megoldható a dolog. Sztem a többit PM-ben tárgyaljuk meg. :)

Relunx

gr33n-nek:
Nekem megvan a Tokimeki Check-In. Ha kell akkor vmikor kölcsönadhatom.

Relunx

gr33n

Quote from: Relunxgr33n-nek:
Nekem megvan a Tokimeki Check-In. Ha kell akkor vmikor kölcsönadhatom.

Relunx


Bocsi hogy ilyen késõn írok csak beteg voltam aztán meg sz*r*á rugták a kezem(szó szerint).... :rolleyes:

Oké én benne vagyok... :haha:

Alkyra

Quote from: NimlotAlkyra:
Hol lehetne ezt a gámét letölteni? nem baj ha sms-es (torrentet nem bírom se a gépem se én :P


pont torrentrõl.^^
Endless, magyar. Többet nem mondok. Írjál pm-et.
A többi márcsak  :G .
Még van hely..demár nem sok...

Fazék

Quote from: Alkyrapont torrentrõl.^^
Endless, magyar. Többet nem mondok. Írjál pm-et.
A többi márcsak  :G .
Még van hely..demár nem sok...
az az endless egy utolsó vacak hely...
eddig vagy 3x törölték az account-omat, csak azért mert pihenni hagytam hetekig. feltöltési rátám 1-1,2 körül volt, tehát azzal se lehetett baj. most meg már csak vacak meghívásos módszerrel lehet újraregelni. már bocsánat, de ha ennyire kretének kell a francnak a tracker-ük, nem éri meg a szenvedést

Necrid^

Amikor el akarom inditani a "Do you like Horny Bunnies 2" akkor azt irja hogy  "can't use the connected file ISF" , ilyenkor mi a tenndõ?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

gr33n

Quote from: NecridAmikor el akarom inditani a "Do you like Horny Bunnies 2" akkor azt irja hogy  "can't use the connected file ISF" , ilyenkor mi a tenndõ?


Vlk másnak felment normálian ugyan arról a cd-rõl?Sztem a CD rossz...

Necrid^

Quote from: gr33nVlk másnak felment normálian ugyan arról a cd-rõl?Sztem a CD rossz...
ujra irható. utána irtam rajta még egy játékot és ment. szal nem hinném hogy a Cd volt a baj.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

Sztem hagyjátok a játékot, ha ennyi szenvedés van vele... én már csak azért se töltöttem le, mert látszódott rajta, mennyivel bénább az elsõ résznél.

Fazék

Quote from: Necridujra irható. utána irtam rajta még egy játékot és ment. szal nem hinném hogy a Cd volt a baj.
sztem úgy értette hogy az image file a rossz/sérült/stb

Necrid^

Quote from: Fazéksztem úgy értette hogy az image file a rossz/sérült/stb
Én is gondolom/gyanakszom hogy az a baja. mind1 most már a kilett törölve.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

gr33n

Quote from: FazékSztem hagyjátok a játékot, ha ennyi szenvedés van vele... én már csak azért se töltöttem le, mert látszódott rajta, mennyivel bénább az elsõ résznél.


Hát nem annyira rossz. :rolleyes:  De az 1-nek legalább jobb volt a története és hosszabb is volt.

ProfWilliam

A School Days-t ismeritek? Majdnem 8 giga és az egész olyan mintha interaktív filmet néznél. 6 féle befejezés szép rajzolás. Millió bejátszás.

Érdekelne hogy van e belõlle angol verzió. Remélem igen!   :jee:

gr33n

Quote from: ProfWilliamA School Days-t ismeritek? Majdnem 8 giga és az egész olyan mintha interaktív filmet néznél. 6 féle befejezés szép rajzolás. Millió bejátszás.

Érdekelne hogy van e belõlle angol verzió. Remélem igen!   :jee:

Ha nincs akkor is megmondhatod hogy hol lehet letölteni... :haha:

Moha

Isohunt-on keress rá, ott megvan! ;)

Alkyra

Quote from: ProfWilliamA School Days-t ismeritek? Majdnem 8 giga és az egész olyan mintha interaktív filmet néznél. 6 féle befejezés szép rajzolás. Millió bejátszás.

Érdekelne hogy van e belõlle angol verzió. Remélem igen!   :jee:

8 giga?? :eeek:  :eeek:
Annyi hely nincs is a gépemen. :D:D:D:D:D
Nekem most vlm vicces hentai game kéne. tudtok ilyet?

gr33n

Quote from: Alkyra8 giga?? :eeek:  :eeek:
Annyi hely nincs is a gépemen. :D:D:D:D:D
Nekem most vlm vicces hentai game kéne. tudtok ilyet?

Hát......Ismered a Jewel Knights-ot?Egy bizonyos szemszögbõl elég vicces. :rolleyes:

Bár nekem is kéne még 1 vicces Hentai Game.... :haha:

ProfWilliam

Moha!

De ANGOLUL van ott meg? Elég sok animét néztem de a japántudásmom még mindig elég csekélynek mondható.....  :haha:

Moha

Quote from: ProfWilliamDe ANGOLUL van ott meg? Elég sok animét néztem de a japántudásmom még mindig elég csekélynek mondható.....  :haha:
Dunsztom nincs, ugyanis le nem töltöttem, a torrent info mellett meg nem volt írva. Viszont, ha létezik belõle angol verzió, akkor nagy valószínûséggel az van fönt.
Asszem van a torrentben pár info file, esetleg szedd le csak azokat és hátha kideül. :)
Mást sajna nem tudok mondani, esetleg még utánakereshetsz google-ön, hátha találsz infót.

Lers

Akit inkább a kicsit lelkizõsebb (és többnyire olvasgatós-klikkelõs) h-game érdekel annak itt van néhány ajánlás: Crescendo, Snow Drop, Figures of Happiness (mûfajának egyik legjobbja), Casual Romance Club, illetve a True Love (de ez csak azoknak akiket nem zavar hogy elég régi, ergo nincsenek pl szinkronhangok)
A Come See Me Tonight 2-õt én is csak ajánlani tudom mindenkinek, kifejezetten jó játék, ha egy-két szinkronhangtól eltekintünk... ;)

Moha

Quote from: LersCasual Romance Club
Na ezzel egy darabig el lehet lenni, lévén, hogy 12 csaj közül lehet választani. ;) Amúgy, akit érdekel: az After School (Renai club) c. hentai szereplõi vannak benne. Amolyan klikkelgetõs-feleletválasztós randi játék, szép grafikával. :)
Viszont iszonyat nehéz megszerezni!

m46u5

Quote from: Moha...Viszont iszonyat nehéz megszerezni!
Ezt hogy érted? Mármint nehéz a beszerezhetõsége, vagy nehéz végigvinni az összes csajjal?
Csak mert az elsõre a válaszom: ed2k.
Másodikra: Walkthrough.
"A Bittorrent nagyszerûen pótolja a mozit az életemben, az eMulenél jobb videotéka pedig nincs."

gr33n

Quote from: m46u5Ezt hogy érted? Mármint nehéz a beszerezhetõsége, vagy nehéz végigvinni az összes csajjal?
Csak mert az elsõre a válaszom: ed2k.
Másodikra: Walkthrough.

Sztem úgy érti hogy nehéz végigvinni mivel hogy japán és hát.....Profi japánnak kéne lenned hogy könnyû  legyen.Nem? :rolleyes:

Moha

Mindkettõ igaz. :)
Én eddig egy csajjal vittem végig (Nanase), bár talán õ a legkönnyebb.
ed2k-t sose használtam, és tudtommal a ritka dolgok azon is eléggé lassan jönnek. Én még DC-rõl szedtem és 3 hónapba telt, mire nagy nehezen lejött.