Main Menu

Japán játékok

Started by gr33n, 2005-09-15, 14:44:03

Previous topic - Next topic

Relunx

QuoteOriginally Posted by Member
Az egyik torrent oldalon volt egy School Rumble Hentai Game. Ismeri valaki, szóval érdemes letölteni, vagy inkább felejtõs?
Igen érdemes! Nagoyn cool csajok vannak benne, s a történet is RULZ! :D
(ha letöltötted majd kölcsönadád?)

Relunx

Alkyra

Quote from: MemberAz egyik torrent oldalon volt egy School Rumble Hentai Game. Ismeri valaki, szóval érdemes letölteni, vagy inkább felejtõs?

Angol szerintetek? :) Én a SRen majd megszakadtam a röhögéstõl. Ez is vlm poén hentaii? Mert akkor jöhet.:D(tényleg vlk tud nekem humor hentaii gamét mondani? ami azé türhetõ...)

Relunx

Esetleg nem tudja vki hogy a Tenjo Tenge-bõl létezik egyáltalán Hentai Game? Ha igen akkor honnan lehetne beszerezni/letölteni?

Relunx

Member

Quote from: RelunxIgen érdemes! Nagoyn cool csajok vannak benne, s a történet is RULZ! :D
(ha letöltötted majd kölcsönadád?)

Relunx

Szerintem jó, ha jöv. héten ráérek...

Moha

Quote from: ItachiÉn a Private Nurse tudom azoknak ajánlani akik nem csak a fappolásért jáccanka ilyen játékkal.Nagyon mély sztori, szép grafika,hang, és mondanivaló.A végén sírtam.:bruhuhu:
Ez is valami dráma? Mert akkor érdekel. :)
Én a Kana - Little sister-rel voltam így. Az is inkább egy jó dráma, mintsem Hgame, szóval azt se a fappolásért játsszotta az ember. :D
Vagy ott van pl. a Chain, az meg egy detektívregény, bár abban azért már több hentai jelenet van (read-fap-read-fap :hehe: )  ([COLOR="#F5F5FF"]fõszereplõ gyakrolatilag végigmegy az összes csajon - kivéve amelyiket korábban kinyírják, mert azért mégsem nekrofil[/COLOR] :D)

Apropó, ha a School Rumble Hgame angol, akkor nekem is kellene! :)

Alkyra

Engem vlm comedy hentaii game/anime érdekelne. Van ilyen?
Szeretnék már egy jót röhögni. Rámfér.

Itachi

Quote from: MohaEz is valami dráma? Mert akkor érdekel. :)
Én a Kana - Little sister-rel voltam így. Az is inkább egy jó dráma, mintsem Hgame, szóval azt se a fappolásért játsszotta az ember. :D
Vagy ott van pl. a Chain, az meg egy detektívregény, bár abban azért már több hentai jelenet van (read-fap-read-fap :hehe: )  ([COLOR="#F5F5FF"]fõszereplõ gyakrolatilag végigmegy az összes csajon - kivéve amelyiket korábban kinyírják, mert azért mégsem nekrofil[/COLOR] :D)

Apropó, ha a School Rumble Hgame angol, akkor nekem is kellene! :)
Igen angolul van.A roshi n fent van.Amúgy a legtöbb review a Kana Little Sister hez hasonlítja.
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Necrid^

Quote from: ItachiIgen angolul van.A roshi n fent van.Amúgy a legtöbb review a Kana Little Sister hez hasonlítja.
Tuti? nem naon látom hogy fen van.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Itachi

Quote from: NecridTuti? nem naon látom hogy fen van.
Márpedig a letöltések/hentai games/private nurse nél fent van.Tuti.:)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Necrid^

Quote from: ItachiMárpedig a letöltések/hentai games/private nurse nél fent van.Tuti.:)
Ténleg ott van. elsõre nem láttam esku. kösz. :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Itachi

Quote from: NecridTénleg ott van. elsõre nem láttam esku. kösz. :)
Nincs mit, örülök, hogy megvan.:)
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Nimlot

Hali!
Nézegetem ezt a Shuffle-t és mondták,hogy van hentai game belõle. Esetleg ha valakinek megvan az küldjön egy PM-et plz!
"Being too kind is also... cruel!"

Alkyra

Quote from: NimlotHali!
Nézegetem ezt a Shuffle-t és mondták,hogy van hentai game belõle. Esetleg ha valakinek megvan az küldjön egy PM-et plz!

Ha angolul van, jöhet nekem is egy PM!:whoah: :whoah:

Alkyra

Srácok, nem miért de nekem:
1: nem hajlandó kitömöríteni rendesen a csomagolt fájlokat...(100% asszondja, hogy CRC hibás)
2: a roshiról bármit töltök le az hibás.

Nektek is így van? Én már lassan az õrületben vagyok, mert semmit nem tud rendesen kicsomagolni...pedig rendesen, a legújabb winrart használom.

Ramiz

Valakinek nincs meg letöltve és kiírva az Artifical Girl 1 vagy 2? Kéne, de nekem ez "túl nagy falat"... :(
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Alkyra

Én leszedtem Roshiról, de nem bírtam mûködésre s letöröltem.
Ha neked sikerül akkor kérlek írj egy pmt nekem.

Dreamcleaver

Én is leszedtme a Roshiról, de még nem próbáltam ki. Viszont ugyanettõl a cégtõl megvan az Oppai 2, ami szintén full 3D, valahol már egy linket is adtam hozzá. Ott úgy tudtam felrakni, hogy az XP-ben átállítottam a nyelvi beállításoknál a non-Unicode programoknál, hogy a japán nyelvet használja. Ez kellett a telepítéshez és a futtatáshoz is. Szóval szerintem az Artifical Girlnél is megér egy próbát.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Nimlot

Eh!
Végigtoltam a Critical pointot.... Hát nem gyenge :)
Jól összerakott kis gáme, jó story (habár megvannak a deffektjei) a leírások azért inkább átlagosnak mondanám (habár kinek mi a megszokott :D)
Összességében nekem bejött. Egyszer mindenképpen megéri végigtolni. És több féle végkimenetel létezik ^^
"Being too kind is also... cruel!"

Relunx

Amiket most játszottam végig:
Jewel Knights Crusaders

Folyamatban van:
Do you like Horny Bunnies 2
I'm Gonna Serve You 4

Vélemény:
Jewel Knights Crusaders:
Grafikailag kifogástalan. Történet király. Nincsennek benne brutális dolgok mint pl a Critical Pointban. Alapvetõen egész jó kis darab ajánlom mindenkinek.

Do you like Horny Bunnies 2:
Felûlmúlta az elõdöt. Nagoyn élvezetes. Történet nagyon tetszik. Grafika szintén király.

I'm Gonna Serve You 4:
ÁÁÁÁÁÁ! Hihetetlen mély sztori! Végén még sírtam is. Valami fergetegesen összerakott történet. Tele van érzelmekkel. Ez a legeslegjobb hentai game amivel valaha játszottam! És a leghosszabb (és van benne 4 csaj, egy csaj történetét 1 napba telt mire végigvittem, smég hátra van 3)! Gyönyörû grafika! Azoknak tudom ajánlani akik nem csak a fappolásért játszanak ilyen játékkal.

Relunx

Alkyra

Quote from: RelunxI'm Gonna Serve You 4:
ÁÁÁÁÁÁ! Hihetetlen mély sztori! Végén még sírtam is. Valami fergetegesen összerakott történet. Tele van érzelmekkel. Ez a legeslegjobb hentai game amivel valaha játszottam! És a leghosszabb (és van benne 4 csaj, egy csaj történetét 1 napba telt mire végigvittem, smég hátra van 3)! Gyönyörû grafika! Azoknak tudom ajánlani akik nem csak a fappolásért játszanak ilyen játékkal.

Relunx

A Figures of Happiness is ilyen. Én még csak most kezdtem neki, de olyan mintha egy animot néznék(annyi a kivétel h itt nem mozognak  karik).
Most épp a barátnõnk alternativ true endingjét viszem, ahol az végigjátszást író szerint errõl szól:
"This storyline is a test of the love between Mio and Ryo.  Can Ryo trust Mio
enough to tell her the truth about what happened?  Can Mio accept what Ryo
tells her?
"
(Ryo mi vagyunk Mio meg a barátnõnk már a játék kezdete óta)
A sztori nagyon érdekes, a grafika nagyon jó s a történet vezetés is isteni!
Mindenkinek ajánlott!!!

Moha

Quote from: RelunxI'm Gonna Serve You 4:
ÁÁÁÁÁÁ! Hihetetlen mély sztori! Végén még sírtam is. Valami fergetegesen összerakott történet. Tele van érzelmekkel. Ez a legeslegjobb hentai game amivel valaha játszottam! És a leghosszabb (és van benne 4 csaj, egy csaj történetét 1 napba telt mire végigvittem, smég hátra van 3)! Gyönyörû grafika! Azoknak tudom ajánlani akik nem csak a fappolásért játszanak ilyen játékkal.
Akkor Kana - Little Sister. Szintén egy király dráma. Igazából nincs is túl sok H jelenet benne, de a története az nagyon mély és lesújtó. Én eddig 3 endinget vittem végig a 6-ból. A többit (köztük a true ending-et) majd walktrough alapján, ha úgy lesz rá idõm...

Alkyra

Quote from: MohaAkkor Kana - Little Sister. Szintén egy király dráma. Igazából nincs is túl sok H jelenet benne, de a története az nagyon mély és lesújtó. Én eddig 3 endinget vittem végig a 6-ból. A többit (köztük a true ending-et) majd walktrough alapján, ha úgy lesz rá idõm...

Haverom most az Air-t játsza, texthookerrel s azt mondja h nagyon jó.
A történet jobban fel van építve azt mondja. Nah majd meglátjuk...

Nimlot

Pár szó a Jewel knights ról:
Szerintem az egész egy nagy komédia ill inkább paródia nem sok komoly érzelemmel, a történet kissé sablonos (a poénok kárpótolnak) a 4 csaj közül szerintem csak 2 az ami élvezhetõ: Ruri, ill a gonosz kis csaj(nem jut eszembe a neve:P) de szép a megrajzolás. Hozzá tenném, itt is felteszik a kérdés: Melyik lány jöt be leginkább ebben az epizódban? Plussz jól egyenletesen adagolják a "jeleneteket". Nem mondanám h nagy alkotás de 1x érdemes végigtolni.

Amit most toltam ill még nem néztem meg minden kimenetelét az a Come see me tonight 1: Nekem nagyon bejött. Szép rajz(1 apro dolog nem tetszett de nem jelentõs), a story az 10/9es, egészen megragadó. Az erotikus jelenetek viszont csak a játék 3. negyedében indulnak be és (szerintem) vált igazán romantikussá, idáig a válaszokból és tetteinkbõl kiderül, hogy melyik is a nekünk való csaj :D. Viszont az elsõ 3(db) negyed jól kidolgozott történet.Jah majdnem elfelejtettem ami kicsit zavaró volt a fordításban: a szó ismétlés pl.: Bashfully, de ha végigjátszátok megértitek.

Régebben toltam (kb 1 éve) de leírnám a fent említett gáme 2. részét is:
Szintén 4 darab lány sorsa kerül a kezünkbe. ill inkább úgy mondanám hogy 3 lány és 1 nõ mivel ide már egy "idõsebb" korosztályú csaj is bekerült:D. A JWK:C-hez hasonlóan itt is ki lehet választani melyik lány volt az igazi. A történet 10/10-es. Szerintem nagyon jól kiatláltak a perbeszédek ill a karakterek megformálása, úgy mond megvan a repertoár(ha jól írtam :D). Igazábül nem tudom hogy az 1ben van e ilyen de a 2-ben biztosan tudom, ha rosszul adunk válaszokat akkor bizony kidob a játék ez persze csak a story egyenes haladását kivánja megvédeni. És mint az elõdjében, az elején a körítés és a végén a lényeg :D. Szintén ajánlom mindenkinek.

Bármelyiket is választjátok, jó szorakozást hozzá :D
"Being too kind is also... cruel!"

death_scythe

Valaki tud esetleg valamit a Fate/stay night címû H-gameról?(Annyit azért tudok hogy az elõzõ év eladási listáist vezette  :p ) Ne adj isten beszerzési helyet is tud mondani?
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Prof. William

Van valami a Roshi val? Én nem tudok letölteni onnan semmit...

Relunx

I'm Gonna Serve You 4
További hozzáfûznivalóim:
Ez valami eszméletlen hogy mit kihoztak ebbõl a hentai játékból! Az életbe nem gondoltam volna hogy ilyen sztorit kerítenek egy lányhoz. Most nyomtam végig egy másik történetszálat és szó szerint tátva maradt a szám amikor kezdett kiderülni hogy mirõl is van szó...és fõleg a végén. Sztem üti a Kana Little Sistert.

Jah és a zenei aláfestés vmi meseszerûen jól megkoreografált volt. Illetek a különbözõ hangulatokhoz.

Relunx

Alkyra

Ennyire jó? Hát akkor már én is letöltöm!
Húúúú de kíváncsi vagyok.^^

Alkyra

#117
Ritkán élveztem ennyire(nem úgy értem) egy "hentai" játékot.
Azért raktam idézõjelbe a hentait, mert ez nem nagyon tekinthetõ h-gamenek.
A játékban nagyon kevés, mindössze minden ending fajtára két h-jelent jutt s ebbõl egy mindenképpen meg fog történni(barátnõnkel való aktus az elején).

A játék maga inkább a karakterekre, a személyiségükre s a történet mesélésre koncentrál. Nem mondok el semmit a sztoriból, de nyugodt szívvel mondhatom,
hogy egyedi, saját története van a játéknak.

H-game létére, rejt meglepetést a játék. Itt most nem arra gondolok, hogy minden nõnemû lénnyel együttlehetünk, hanem olyan apró dologra melyek egy átlagos-kanos inkább- ember fölött elsiklanak.
Legyen például a furcsa, a játék elején felmerülõ apró kis szöveg...Mindössze néhány mondat mely szinte semmit sem sejt önmagában, de ha végigvisszük
a játékot Mio-a barátnõnk- alternatív true endingjét(a legjobb befejezés ezzel a karakterrel), akkor a játék elejt egy fontos mondatot a végén...egy nagyon fontosat, melyre a szemfüles játékos felfigyelhet s gyanakodni kezd...
Valóban Õ az a lány akit nekünk szánt a sors? Vagy valami a háttérben, mely
végig ott volt bennünk...

A sors, miszerint Mio-val jövünk össze a kezdetekben nem megváltoztatható.
Vagy mégis?
Azok akik eléggé türelmesek s nem -csak- arra hajtanak, hogy karakterek
lefeküdjenek egymással, megtalálja rá a választ erre a kérdésre.

Mindent összevetve nekem tetszett a játék.
Volt benne minden. Dráma, humor...Oh hamár a humorról beszélek.
A játékban van egy jelenet amit szerintem nem szántak humorosnak, de olyan lett.
A játék másik fõszereplõjét, Minamot választva s h-jelenetben van egy párbeszéd amit nem álltam meg röhögés nélkül:

-Minamo: No...No It's dirty there!/általános h-szöveg lányok részérõl/
-Ryo: No it's not. Your beatiful. See?Munch munch/ált. h-szöveg fiúk részérõl/
-Minamo: No! I didn't mean that! I just came from the restroom and i didn't wash myself!
:lol:
//u.i.: a szöveg nem pontosan lett idézve, csak a lényeget írtam le.^^
  u.i.2: Ettõl függetlenül kiny***tuk a lányt.:):)//

Végértékelés:
9/10

Moha

Quote from: Alkyra-Minamo: No...No It's dirty there!/általános h-szöveg lányok részérõl/
-Ryo: No it's not. Your beatiful. See?Munch munch/ált. h-szöveg fiúk részérõl/
-Minamo: No! I didn't mean that! I just came from the restroom and i didn't wash myself!
:lol:
"szar" ügy. :lol:

Érdekesnek tûnik ez a játék. Elérhetõséget tudsz mondani?

Alkyra

#119
Quote from: Moha"szar" ügy. :lol:

Érdekesnek tûnik ez a játék. Elérhetõséget tudsz mondani?

Hmm. Én torrentspy-ról szedtem, de megnézem neked s adok linket..

Egyb. nem "nehéz" eset az utóbbi.A folyékonyabb változat:D

........


Roshin fönn van ha jól emléxem, de hibás a fájl(nekem vlmért)
Itt egy torrent hozzá. Ez jó s mûködik.
http://isohunt.com/torrents.php?ihq=figures+of+&ext=&op=and

Jó játékot! Aztán írj nekem egy szép véleményt róla, csupa jóval.^^