Main Menu

Japán játékok

Started by gr33n, 2005-09-15, 14:44:03

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

#270
A Shuffle!-nél nekem már az eredeti japcsi szövegeket is fura karakterekkel írta.

Most ATLAs v11.0-t + Text Hookert használok. Valaki meg tudná mondani, hogy lehetne beállítani, hogy a Text Hooker 1 mondatot csak 1x hookoljon be? Sok a fölöslegesen ismétlődő szöveg.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kozmi

A SchoolDays eléggé felkeltette az érdeklődésemet a kis filmecske után, úgyhogy szeretném letölteni, de nem találom sehol:(... :frown:
Tudnátok nekem esetleg segíteni, hogy honnan szedhetném le?
Illetve hasonló "anime játékokat" hol találhat az ember?
Előre is nagyon köszönöm!

Darkstar

School Days torrent
Ennek a folytatása a fentebb linkelt Summer Days.
Ilyen végig animált játékból eddig még csak ezt a kettőt próbáltam ki, de szerintem hasonlókat találhatsz itt.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kozmi

Huhú! Nagyon köszi!!! Amint lesz elég szabad helyem felteszem!!! :haha:

Manitu

Gáz van. A 4. fejezetnél egyszerűen kifagy a főcím után  :mad: Az elején bejön egy csomó szám, meg némi szöveg az képernyőre, olyasmi, mintha egy háttérben futó konzolablak lenne, és nem akaródzik eltünni, majd a főcím után egyszerűen leáll. A menü még bejön, de gyakorlatilag csak a kilépés funkció működik, ha megpróbálok visszatölteni egy korábbi állást, akkor hibaüzenet nélkül kilép. Próbáltam újratelepítést, próbáltam régebbi mentésből folytatni, hátha a savegame szált el, semmi eredmény. Ötletek? Esetleg valami patch? Ja igen, azt a HentaiShare releaset szedtem le, amit Darkstar is belinkelt később.


Darkstar

#275
Quote from: Manitu on 2006-12-11, 01:04:31
...
Melyik patch van feltéve? Az 1.11-es a legújabb, nekem az van fent + nocd iso-val futtatom.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Semelyik, és ez lesz a hiba. Most olvasom, hogy alapból elég bugos, és az nfo ugyan emeget is egy patchet a releasehez mellékelve, de vesszek meg, nem találom  :grrr:

Edit: Grrrr!!! Hogy lehet ilyen b*zin csomagolni valamit. Megvan, remélem most jó lesz...


Darkstar

#277
Quote from: Manitu on 2006-12-11, 01:30:20
Semelyik, és ez lesz a hiba. Most olvasom, hogy alapból elég bugos, és az nfo ugyan emeget is egy patchet a releasehez mellékelve, de vesszek meg, nem találom  :grrr:

Edit: Grrrr!!! Hogy lehet ilyen b*zin csomagolni valamit. Megvan, remélem most jó lesz...
Szerintem inkább szedd le a legújabbat a játék honlapjáról, valószínűleg nem véletlenül 120+ mega az a patch. :) Ráadásul azzal már tudsz feliratot is tenni alá (igaz azt is japánul)

Ed.: Ok, hülye vagy, a v1.11es patch 274 mega, és itt van
Ed2.: Akkor ok, én még máshonnan szedtem anno, és abban nem ez volt :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

#278
Az van benne, elég friss a release, csak a winrarral gyűlt meg a bajom, a Commandet csak a dvd isot látta az archivokban az applocalt meg a patchet nem :grrr:

Nédda, közben addict lettem :D


Relunx

To Heart 2-t most szedem lefel torrentről, a Shuffle is megvan.

Vki tudja hogy ez meik H-Game-ből van?

Relunx

Kozmi

Na, elkezdtem szedni, lassan csak lejön:D! Karácsonyra jó is lenne... :lul:

Addigis, japán betükészletet vagy karaktertáblázatot (kinek mi tetszik) honnan tudok leszedni? Mert ez a sok kérdőjel mindenhol nem igazán tetszik:D...

Amúgy hentai elemeket is tartalmaz? Vagy ez csak úgy oda van írva "reklámként"?:D

Darkstar

A japán nyelv telepítéséhez Moha aláírásában találsz helpet (itt megtalálod)
És a játék tartalmaz H-elemeket, bár a "részletek" pixelezve vannak.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Selmo

Tedd fel az Arial Unicode MS fontot az OFFICE 2003-ból, abban benne van az összes kana. És igen, tényleg 20+ megás a font.

A tökéletesség unalmas.

tüzi

#283
mondok egy varázs-linket:
www.h-share.net
Itt van animált, full 3D-s hentai game, 2D-s animált, meg a képregényes is...
jó töltögetést.

ui.: ajánlom figyelmetekbe a Illusion nevű Japán cég termékeit.
(A-GA, Biko3, RapeLay (!!!) Sexy Beach 2-3, stb. Valamint ezt a linket is: http://illusionist.sosavalanche.net/index.html#submission )
jó csemegézést ;)

kérdésre szívesen válaszolok x)

Manitu

Sokra nem megy vele, amíg a kelet-ázsiai nyelveket nem telepíti a windowsra ;)


Dreamcleaver

Azért A BotuPlay discről egy-két jelenetet szívesen vette mvolna a RapeLay-ben. Mondjuk a pórázon sétáltatást, a szívópálcikázást vagy a vonaton a falnaknyomva ba...szal tudod. ;)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

tüzi

Látom nem egyedül vagyok Illusion fan  :tezsvir:
3nap és jön SB3 expack :D

Dreamcleaver

Az Oppai 2 (kutyás jelenet  :jee:), a RapeLay és a Sexy Beach 2-3 a kedvenc játékaim. Igényesek és legalább a szexről szólnak, nem úgy mint az a sok hentai visual novel, ahol keresztül kell tekerned magad 100+ oldal japán szövegen pár CG képért (vagy full save file). A Biko 3 is elment, tetszett benne, hogy lehet hallgatni mit gonol a lány ,de túl hosszú volt az a követős rész. Az Artifical Girlt meg feladtam, biztos jó game, de én meguntam ott is az állandó rohangálást.

Remélem a Sexy Beach 3 kiegen megint lehet majd alakítgatni a csajszik kinézetét (hajszín stb) vagy az lehet már az alapban is csak mindegy csaj 5-ösre kell felvinni?

Ami még ajánlok az a Forester vagy Frost studio animált hentai CG moviai. Kedven sorozatom az Eden. Van 6 része (1-5 + Final), sztem a 4-5 a legjobb. Jó még A Doll sorozat uccsó két része is. Meg mindegyik tulajdonképpen, mert ha ráunsz a járékra egyszerűen megnézheted a videókat a cd-kről. A Gakuen Z is egy poénos darab, csak picit régebbi és fura fejük van a csajsziknak.
A tüzi által ajánlott oldalon mind fenn van, a HenatiShare-n.

Most még a Chuu Dashi Igai Ha Kousoku Ihan-t játszom. A Hentai-Sharen az animélt h-gamek között az egyik újabb. Igaz ez is visual novel. de animált szexjelenetekkel és van vagy 15!!! csajszi benne. Sztori: A órházban félreérted  mikor egy haldokló betegről beszél két orvos, és azt hiszed te fogsz hamarosan meghalni. Elhatározod, hogy a maradék időben annyi csajt nyomsz fel amennyi csak belefér. Kreatív nem?  :rotfl: :jee:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

tüzi

Oppai2ben volt pár jó gondolat, de szerintem iszonyat bugos volt.
Biko3 nálam tarolt. Jó részek, kétféle befejezés, "sokhelyen" akció, minnél később, annál több jelenettel. SB3 expackban lehet haj-szemszínt választani. Mindenesetre AI2-höz van a legjobb support. Raklapnyi ruha, raklapnyi skin, hegynyi mod, és új, bumpmappelt textúrák :D Sőt, van hexaeditor is, menet közben átírja a kódokat. Nekiáll masztizni a csaj, csinál vacsit, elmegy fürdeni... ilyenek :) SB3 után kíváncsi vagyok mi jön. Remélem RapeLay2, vagy Biko4  :appl:

Selmo

Nálam sincs telepítve és ez a font fenntvan és mindenféle írásjelet látok. :)

A tökéletesség unalmas.

Dreamcleaver

#290
Igen, hallottam hogy az AI2 jól modolt. Kíváncsi is lennék rá, de valahogy nagyon láma vagyok ahhoz a gamehez. Tudok futkározni a csajjal, meg kéza kézben járni, Szexelni is, de sehoyg sem tudok pl hely specifikus eventeket behozni. Pl mikor elmegy zuhanyozni gondoltam nyomok vele egy kört a zuhanyzóban, de sehogy sem jött össze. Folyton a földön vagy a tengerparton sikerül mindig ugyanazokkal a pózokkal, meg egyszer talán az erkélyen a falnak nyomva. De leszedem megint és majd próbálkozom.

Tudsz egy jó kis oldal AI2 modokhoz? Melyikek a legalapvatőbb és legjobb modok? (Textúra, scriptek stb)

Ja kövi játéknak RapeLay 2-t akarok!!!!  :whoah: :whoah: Lehetőleg egy egész középiskola leányzóit be akarom törni.  :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

tüzi

#291
pill, összeszedem a linkeket :D

itt annyi cucc, mint égen a csillag:
http://www.hongfire.com/forum/showthread.php?t=34421

itt is van pár:
http://ag2mod.free.fr/gmd.html

ehhez kell 7ZIP, de ezt googléval találsz:
http://www.hongfire.com/forum/showpost.php?p=883280&postcount=862

olvass utána kicsit, annyi minden van HongFiren mint atom ;)


Dreamcleaver

Kösz, csemegézek.  :jee:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

tüzi

ja, RapeLayhez tedd fel a high-res skint ;) az odaver nagyon :D totál fotorealisztikus lesz a kiscsalád

Kozmi

Nogyon szépen köszönöm a segítséget! De végül előkapartam az ablak telepítő lemezét, és annak segítségével feltettem az ázsiai nyelveket. Szóval megy minden! Az, hogy a játék hogy fog alakulni, majd kiderül... sok idő mire lejön... :D

Manitu

No, School Days vége. Remélem ez az egyik bad ending volt, mert ha nem, akkor igazándiból nem vagyok kíváncsi azokra... Hát durva na. Még úgy is, hogy sejtettem, mi fog történni.

Viszont ez a Makoto valami öltözködőművész lehet. Az egyik pillanatban még gatya nélkül tolja a csajt, vágás, a csaj még le sem mászott róla, de a gatya már rajta van :D
[spoiler]Amúgy jól értettem, hogy Kotonoha tudta, hogy be van kamerázva a szoba?[/spoiler]

Holnap megpróbálok valami vidámabb befejezést is kihozni belőle.


Prof. William

#296
Csak nem volt összefüggésben az ending egy

[spoiler] Késsel esetleg fűrésszerű tárgyal? [/spoiler]

Nem kell aggódni amúgy vannak jó endingek is számszerint 3 asszem. Csak a bad-ok jobban ütnek ezért találni még mindig képeket rólluk a neten.

Nekem is nagyon ütős/szomorú volt a Ever 17 Sora/Tsugumi bad endingje amikor

[spoiler] A vérbefagyott You melett vagyunk aki a legaranyosabb legpozitívabb karakter volt és erre nyomoroltul rettegve haldoklik a karjainkban. Aztán végignézzük a halálát, majd mi is meghalunk és az utolsó emlék amit ebből a világból magunkal viszünk az hogy a mentőcsapat bejelentkezik a rádióban.  :frown:[/spoiler]

Darkstar

#297
Quote from: Manitu on 2006-12-12, 02:29:49
No, School Days vége. Remélem ez az egyik bad ending volt, mert ha nem, akkor igazándiból nem vagyok kíváncsi azokra... Hát durva na. Még úgy is, hogy sejtettem, mi fog történni.
Ha nem vagyok indiszkrét, melyiket sikerült kifognod?
[spoiler]Egyébként az összes bad endingben Kotonoha működik valamit, csak épp mindíg más kárára[/spoiler]
Ami viszont jó, hogy a Summer Daysben is mindketten ott vannak, szóval valamelyik good ending után folytatódik. :)

Quote from: Prof. William on 2006-12-12, 12:58:13
Nekem is nagyon ütős/szomorú volt a Ever 17 Sora/Tsugumi bad endingje amikor

[spoiler] A vérbefagyott You melett vagyunk aki a legaranyosabb legpozitívabb karakter volt és erre nyomoroltul rettegve haldoklik a karjainkban. Aztán végignézzük a halálát, majd mi is meghalunk és az utolsó emlék amit ebből a világból magunkal viszünk az hogy a mentőcsapat bejelentkezik a rádióban.  :frown:[/spoiler]
Pedig már kezdtem elfelejteni.  :bruhuhu:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Prof. William

Hm... Kotonoháról

[spoiler] Kotonoha nagyon erős Killer Loli beütéssel rendelkezik. Nem lepődnék meg ha kiderülna hogy Rena esetleg Mion volt az anyja a Higurashiból. :)  [/spoiler]

Az endingekről. Nagyon spoiler azoknak akik még nem játszottak. Darkstarnak címezve....

[spoiler] Miket is művel háromszor mások kárára? Van ugyabár amikor némi nyakvagdosást hajt végre + egy olyan amikor kötél nélkül bungie jumpingozik le egy ház tetejéről. Mi van még?  [/spoiler]

Darkstar

#299
Quote from: Prof. William on 2006-12-12, 13:26:00
[spoiler] Miket is művel háromszor mások kárára? Van ugyabár amikor némi nyakvagdosást hajt végre + egy olyan amikor kötél nélkül bungie jumpingozik le egy ház tetejéről. Mi van még?  [/spoiler]
[spoiler]Mivel nem találom a képsort, annyit mondok, hogy 3an vagytok, 3 bad end. Szerinted? :)
(Gyomronbök egy kicsit)[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん