Main Menu

Help hentai-oknál

Started by NRG, 2003-05-19, 15:36:12

Previous topic - Next topic

Bicskei

na itt is régen voltam..
na szoval nem ugrik ba az a H amelyikben egy foszer(tanár/gondnok)
szedi össze jo nöket a sulibol és velük játszik...
Ultras liberi

NLZ

Ez kissé általános, nem? :D
[reserved]

Bicskei

az de nekem is igy mondtak h keressem meg..
jah és viszonylag jo gráfja van és állítólag van angol szinkronos verziója is de ez nem biztos.
Ultras liberi

bimanc

Az After Class Lesson az ilyen, de marhára nem emlékszem már milyen a grafikája.

frozenstein


Bicskei

nah megkérdezve de egyik sem...
valami uszodresszekről beszéltek nekem...
:mittomen:
Ultras liberi

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

frozenstein


Bicskei

megtaláltam végülis.....
köszi a segítséget(nem írtátok végülis)
Ultras liberi

NLZ

[reserved]

Bicskei

Ultras liberi

Moha


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Moha

TXH!  :merci:

Úgy látom, ez egy nagyobb manga része. Mi a címe az egésznek?

frozenstein

Baka-updates szerint oneshot, és a szerzőnek nincs is más műve.

Flaser

Quote from: Moha on 2009-12-05, 18:59:40
TXH!  :merci:

Úgy látom, ez egy nagyobb manga része. Mi a címe az egésznek?

Tohru Makari - The Girl Who Lacks Time [anon]

A szerveren még ez van fenn a szerzőtől:

Tohru Makari - Binhou [SaHa]
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."


Zen

#377
Az első és harmadik - Do you like horny bunnies? 2
Másodikat nem tom. Rajzstílus alapján ua készítőktől van.
Negyedik elvileg Horny bunnies 1.

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

kenny

ty,azér eléggé tudhatsz :D
ftp-n nemtalálom valami letöltőlinked nincs véletlen?

NLZ

Ez egy erogame, nem egy hentai animu. :) Gúgli meg kb 3. találatra ad PTB linket.
[reserved]

kenny

am,ez egy játék? : /

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Moha

Az utolsó nekem úgy rémlik, mintha a Chain volna, de ne vedd készpénznek, marha régen játszottam azzal a játékkal...

Cloud


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cloud


Marfy

Ez most lehet hülye kérdés lesz, nem értek hozzá  ^^", szóval a most megjelenő hentai-ok mind cenzúrázva vannak, bizonyos idő elteltével újra kiadják az uncensored verziót vagy marad úgy ahogy van, hogy működik ez?

Köszi!

Darkstar

Az uncensored nem menetrendszerűen jön, ált akkor "csinálják meg" (az esetek 99.9%ában szarul) ha máshol is licenszelik a cuccot.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Flaser

Japánban kötelező cenzúrázni az anyagot, mert a bigott amerikaiak betiltották a szemérem szőrzet ill. a nemi szervek ábrázolását.

(Az előbbi értelmezés miatt lett annyi csupasz punci, de végül a cenzorok bekeményítettek. Az ero-mangákban ugyanakkor az utóbbi gyakran röhejes formában valósul meg: miliméter vastag csík a "piszkos részeken" ami igazából semmit sem takar ki, de ha betű szerint értelmezed az előírásokat akkor a manga "cenzúrázva" van).

Ha máshol is kiadják, ahol már nincs ilyen drákói szabályzás akkor van esély rá, hogy kijön a cenzúrázatlan változat. Röhejes módon ez többnyire az USA szokott lenni, holott miattuk - és a rohadt ájtatos képmutatásuk miatt - van az egész balhé.

Sajnos ez az egész azt is jelenti, hogy a cenzúrával a legtöbb ero-animeben nem sokat vesztesz, mert mivel úgyse lát belőle az átlag fogyasztó semmit a legtöbb esetben baromira elnagyoltan van megrajzolva az egész. Néha azért vannak kivételek, pl. Bible Black, de itt valószínüleg még az animatorok is "vigyáz-állásban dolgoztak" annyira részletes (na meg a folyamatos animáció miatt baromi drága) volt az anyag.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Zen

Amcsiknak mi közük ahhoz h Japánban mit hogyan adnak ki?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1