Main Menu

A dohányzás élvezete

Started by Ramiz, 2005-10-15, 22:54:05

Previous topic - Next topic

Fénymarék

Quote from: Member on 2006-05-18, 16:33:32
Én nem akarok kamiontól meghalni. Meghalni tisztességesen kell, úgy, hogy már tudod, hogy jön, fel kell készülnöd rá.
Elvégre amikor vki elkezdi szívni, a párperces élvezetek mellett elfogadja, ami esetleg várhat rá.
miaz.hogy.elfogadja????
inkább.aztmodnanám.nincs.tisztában.vele!

Raggie

Quote from: Fénymarék on 2006-05-18, 16:29:26
jajj
haltmár.megvalakid.úgyhogy.élni.akart.még?(nemkell.válaszolni...csak.prübálom.éreztetni.mire.gondolok)
és.emellett.szenvednie.kellett.......
és..elég.sokáig
éna.kamionra.szavazok
hiszen.ha.szenvedsz.akár.pár.napig.is
nembiztos.hogy.te.magad.rövidnek.érzed
nemde?

jóa.kamionban.aza.rossz
hogy.elbúcsúzni.nem.búcsúzhatok
nemmondhatom.mégegyszer.ki.a.szeretteimenk.azt.hogy,szeretlek
Nemtom, hogy élni akart-e még, de már halt meg közeli szerettem, igen. Ha én haldokolni fogok, akkor nem akarok majd tovább élni. Tehát intézkedni fogok, hogy rövid legyen a szenvedésem.

Elbúcsúzni úgysem búcsúznék el, mert erőltetett és őszintétlen szokás. Senki sem tudja, hogy mi van azután, ughogy nem lehetsz biztos abban sem, hogy viszontlátod-e őket vagy nem. Ha valaki meghal sztem egyáltalán nem kell szomorúnak lenni, mert élt és ismerted. Ha korán halt meg akkor lehetett volna egy sokkal szarabb és hosszabb élete is. Ha meg későn hal meg akkor meg megélte amit megélhetett, megtette amit megtehetett és kész. Nem kell szomorúnak lenni a természetes dolgok miatt. Mindíg úgy érzem, hogy ez csak olyasmi, hogy az emberek kiélhessék a síráskényszerüket a saját problémáik miatt és elsírják, hogy most milyen szomorúak és mennyi probléma van még azon kívül, hogy szerencsétlek XY meghalt, pedig ez milyen szomorú...

Ez most elég gagyizósnak tűnhet, de legalább komolyan gondolom. Majd ha meghalok ezt előtte mindenképpen elmondom a hozzátartozóimnak!

Edit: fénymarék: azt ne mondjad, hogy a mai világban valaki nincs tisztában a dohányzás hatásaival!!!! :ejj:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fénymarék

Quote from: Raggie on 2006-05-18, 16:35:58
Quote from: Fénymarék on 2006-05-18, 16:29:26
jajj
haltmár.megvalakid.úgyhogy.élni.akart.még?(nemkell.válaszolni...csak.prübálom.éreztetni.mire.gondolok)
és.emellett.szenvednie.kellett.......
és..elég.sokáig
éna.kamionra.szavazok
hiszen.ha.szenvedsz.akár.pár.napig.is
nembiztos.hogy.te.magad.rövidnek.érzed
nemde?

jóa.kamionban.aza.rossz
hogy.elbúcsúzni.nem.búcsúzhatok
nemmondhatom.mégegyszer.ki.a.szeretteimenk.azt.hogy,szeretlek
Nemtom, hogy élni akart-e még, de már halt meg közeli szerettem, igen. Ha én haldokolni fogok, akkor nem akarok majd tovább élni. Tehát intézkedni fogok, hogy rövid legyen a szenvedésem.

Elbúcsúzni úgysem búcsúznék el, mert erőltetett és őszintétlen szokás. Senki sem tudja, hogy mi van azután, ughogy nem lehetsz biztos abban sem, hogy viszontlátod-e őket vagy nem. Ha valaki meghal sztem egyáltalán nem kell szomorúnak lenni, mert élt és ismerted. Ha korán halt meg akkor lehetett volna egy sokkal szarabb és hosszabb élete is. Ha meg későn hal meg akkor meg megélte amit megélhetett, megtette amit megtehetett és kész. Nem kell szomorúnak lenni a természetes dolgok miatt. Mindíg úgy érzem, hogy ez csak olyasmi, hogy az emberek kiélhessék a síráskényszerüket a saját problémáik miatt és elsírják, hogy most milyen szomorúak és mennyi probléma van még azon kívül, hogy szerencsétlek XY meghalt, pedig ez milyen szomorú...

Ez most elég gagyizósnak tűnhet, de legalább komolyan gondolom. Majd ha meghalok ezt előtte mindenképpen elmondom a hozzátartozóimnak!

Edit: fénymarék: azt ne mondjad, hogy a mai világban valaki nincs tisztában a dohányzás hatásaival!!!! :ejj:
Jól.vannemmondom.csak.kéérlek.ne.kékülj.be....
hmm.nem.akarok.belefolyni.ebbe
:)
nagyon.sokmidnenben.igazad.van
de.úgyis.van.ellenvetésem
:)
a.dohányzás.alapból.egy.felelőtlen.dolog....
tőlem.aztán.dohányozzatok
csakne.halljatok.bele!
:)

Raggie

Jó. Nem halok bele. Ezt megígérhetem(egy darabig :) ). Aztán úgyis meghalok valamibe! De ez ellen nincs ellenvetésem.
(de már kezdünk kissé OFF lenni, uh hagyjuk abba, vagy folytassuk a Filozófia thread-ben)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Member, Fénymarék, a két szívem csücske :) : szépen megkérlek titeket, hogy menjetek innen az offolással és töröljétek ki az utolsó másfél oldalról a postjaitokat. Ez a topik nem az antidohányos kampányról és az egészségről szól, és az első oldalon ezt nagyon szépen és kulturáltan megbeszéltük. Még nem használtam sose negatív repet, de az, hogy ezt a topikot is elkezdtétek teleszemetelni, azt hiszem, elég lenne ahhoz, hogy elkezdjem osztogatni (bár nem hinném, hogy sok hatása lenne, ezért kérem inkább udvariasan). Csak annyit kérek, hogy töröljétek a postjaitokat. Kár lenne ezzel egy admint fárasztani. És az esettel és a bunkóságommal kapcsolatos észrevételeket az Offtopikba nyomjátok vagy pm-be.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kairakuda

#125
Ha már itt tartunk ki mien formában mérgezi magát (márkamegnevezéssel ha lehet)?
Részemről: Pipa (dohányok: W.O.Larsen - Mellow Mixture; Mec Baren - Aromatic Choice, Cherry Ambrosia, Vanilla Cream, Golden Dice, Mixture Flake; Peterson - University Flake), cigaretta (világoskék Szofi, Kretek Djarum), szivarka (Dannemann Moods), vizipipa (nemtudokarabul, de banános, kókuszos, meg barackos), tubák (Raspberry Ozona Snuff).



Raggie

Hmmm... te sem vagy semmi! :D :tezsvir: :jee: Tubák LoL! Olyat is lehet még venni?? Hol? Nemtom, hogy kipróbálnám-e de mindenesetre nagyon érdekes.

Én valamivel kevesebb félével élek: cigik - Dunhill normal(a legjobb ;) ), Luckey Strike norm+light, Camel normal, Marlboro normal, Philipp Morris(kék), ha nincs pénzem L&M kék. Pipadohány - próbáltam már az Óbester cherriset, áltlában szívok Borkum Riff Cherry. Szivarka: még régebben Maya cherry-vanilia, mostanában nem szoktam.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kairakuda

Hát elég sok helyen lehet tubákot beszerezni, (pl árkád, nyugatinál az aluljáróban)... itt egy kis ízelítő: http://www.tti-tobacco.hu/tubak.html



Ramiz

Érdekes az a tubák, inkább a körítés benne a jó, mint maga a tubákolás (diákigazolványról felszippantani egy ötszázassal, mintha legalábbis kokain lenne... :lol: ), viszont jól megcsavarja az ember orrát. Mi kombináltuk egy kiskanál házi tormával, hát durva volt, folyt a könnyünk rendesen. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kairakuda

Szerintem a mentolos málnás tisztára finom, a tüsszentésről, ami a felszippantást követi nem is beszélve...



Raggie

Quote from: Kairakuda on 2006-05-19, 14:08:03
Szerintem a mentolos málnás tisztára finom, a tüsszentésről, ami a felszippantást követi nem is beszélve...
:lol: Lehet, hogy majd még kipróbálom! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

RE@L

Ezüst malbi nállunk is? vicces... Hoznának inkább be Sex-et :D (Németeknél vettem 1x autómatából... =] )

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Raggie

Quote from: RE@L on 2006-05-20, 15:53:04
Hoznának inkább be Sex-et :D
Azt nem kell behozni! Azt csinálni kell! ;)

Ja és még valamit láttam most az Árkádban egy dohányboltban: Rockets 40 (csehországban láttuk először Ramizzal, és annyi az extra benne, hogy 40 szálas egy doboz! :D )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

RE@L

Quote from: Raggie on 2006-05-20, 16:05:50
Quote from: RE@L on 2006-05-20, 15:53:04
Hoznának inkább be Sex-et :D
Azt nem kell behozni! Azt csinálni kell! ;)

Ja és még valamit láttam most az Árkádban egy dohányboltban: Rockets 40 (csehországban láttuk először Ramizzal, és annyi az extra benne, hogy 40 szálas egy doboz! :D )

;)

Rocketset szívtatok viszont már valaha? A csel még az benne hogy azért negyven szálas mert jóval vékonyabb mint 1 normál King Size cigi, és az íze se valami jó olyan kicsit nagyobb mint 1 női cigi de jóval kisebb mint a normál.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Raggie

Quote from: RE@L on 2006-05-20, 16:21:55
Rocketset szívtatok viszont már valaha? A csel még az benne hogy azért negyven szálas mert jóval vékonyabb mint 1 normál King Size cigi, és az íze se valami jó olyan kicsit nagyobb mint 1 női cigi de jóval kisebb mint a normál.
Nem, még nem próbáltuk, csak láttuk. Éppen gondolkoztam, hogy vegyek-e, de aztán nem vettem... hmmm... ezek szerint inkább egy osztálytársammal vetetek egyet és kunyizok egy szálat kóstolóba! :D :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Én nem szeretem a Rocketset. Édes és gyenge. Női cigi.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Felmerült benem egy érdekes kérdés: ki hogyan szokta szívni a cigit/pipát/szivart? Mármint nem arra gondolok, hogy milyen hangulatban, sokat vagy keveset, milyen márkát vagy hogy milyen indíttatással, hanem arra gondoltam, hogy milyen "technikával". Inkább gyors rövid slukkokat erős füsttel és egyből tüdőre(torpedózók előnyben :) ) vagy lassan hosszan lágy füstöt a szájba és orron ki. Meg ilyesmik.

Én változóan. Vannak olyan cigik, amiknél jó egy-egy erősebb gyorsabb slukkot szívni és nem egyből letüdőzni, mert akkor valahogy jobban kijönnek az ízek a markáánsabb füstben. De pl azt tudom, hogy a pipát minél lassabban, minél továb kell szívni, mert akkor a lassú égés hozza ki a sok aromát...

nna és ti?!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Dreamcleaver

Nálam a vizipipa a nyerő. Nem büdös, sőt jó illata van. A viz megszűri a füstöt. Szép maga a pipa. Ráadásul ha van több szipkád, akkor csoportos foglalkozás is lehet.  :jee:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Raggie

Jaja! :D Mi régebben bulikon vízipipáztunk párszor meg egyszera Siriusban egy Vampire-özés közben! :jee: :cool: volt!

De abban engem az zavar kicsit, hogy ott bugyok az a víz benne, ami olyan illúzióromboló... szinte el sem hiszed, hogy parázslik is valami, olyan mintha valami savnak a páráját szívnád! :oops: Persze ez azért túlzás egy kicsit, de ezért szeretem jobban a rendes pipát akkor már.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Jó az a vízipipa, csak kicsit körülményes. :)
Apropó, a szilveszteri képeket tedd mán fel valahova (egy haverodnak infrázd át vagy valami)!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Eliza

Quote from: Raggie on 2006-05-23, 23:46:18
Felmerült benem egy érdekes kérdés: ki hogyan szokta szívni a cigit/pipát/szivart? Mármint nem arra gondolok, hogy milyen hangulatban, sokat vagy keveset, milyen márkát vagy hogy milyen indíttatással, hanem arra gondoltam, hogy milyen "technikával". Inkább gyors rövid slukkokat erős füsttel és egyből tüdőre(torpedózók előnyben :) ) vagy lassan hosszan lágy füstöt a szájba és orron ki. Meg ilyesmik.

Én változóan. Vannak olyan cigik, amiknél jó egy-egy erősebb gyorsabb slukkot szívni és nem egyből letüdőzni, mert akkor valahogy jobban kijönnek az ízek a markáánsabb füstben. De pl azt tudom, hogy a pipát minél lassabban, minél továb kell szívni, mert akkor a lassú égés hozza ki a sok aromát...

nna és ti?!
Ezt olyan jól leírtad, hogy rögtön ki kellett mennem rágyújtani! :D Rendesen megkívántam a cigit ettöl a pár mondattól...
"Itsudatte... boku wa nanika... iya... dareka o sagasu tameni ikiteru
... kono sekai de umarete kitanda.
Soshite...
Sono sagasu hito wa... omae kamo shirenai."
("Always... I have been living for the sake of finding something... no... someone.
Therefore... I was born into this world.
And...
That person that I have been searching for... may be you.")

Raggie

Quote from: Eliza on 2006-05-24, 00:53:55
Ezt olyan jól leírtad, hogy rögtön ki kellett mennem rágyújtani! :D Rendesen megkívántam a cigit ettöl a pár mondattól...
Örülök neki! :) Igyekeztem. ;)

Nna de akkor ti is mondjatok valamit...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

RE@L

Most kisit így fáradtan elkapott a lírai énem szal: Kimész, este van. Rágyújtasz a hold fénye mellet, csak a z öngyújtód fénye világítja be 1 röpke másodpercer az arcodat. Beleszívsz jó mélyen a cigidbe, hallod a dohánylevelek sercegését miközbe vérvörösen izzik a parázs. Letüdőzöd, és azzal a lendülettel a fejedet is hátrahajtod, felnézel a csillagos égboltra és szépen lassan kifújod, esetleg füstkarikákkal játszadozol ha szélcsend van. Meleg nyári este, és te csak nézed az eget bagózva, amíg el nem nyomod a füstölnivalódat és 1 laza sejtelmes mosollyal az arcodon távozol lefeküdni...

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Manitu

Quote from: RE@L on 2006-05-24, 01:45:36
Most kisit így fáradtan elkapott a lírai énem szal: Kimész, este van. Rágyújtasz a hold fénye mellet, csak a z öngyújtód fénye világítja be 1 röpke másodpercer az arcodat. Beleszívsz jó mélyen a cigidbe, hallod a dohánylevelek sercegését miközbe vérvörösen izzik a parázs. Letüdőzöd, és azzal a lendülettel a fejedet is hátrahajtod, felnézel a csillagos égboltra és szépen lassan kifújod, esetleg füstkarikákkal játszadozol ha szélcsend van. Meleg nyári este, és te csak nézed az eget bagózva, amíg el nem nyomod a füstölnivalódat és 1 laza sejtelmes mosollyal az arcodon távozol lefeküdni...
Na, most pont ezt fogom tenni :)


Ramiz

Hmmm, sajnos nem csatlakozhatok, mert már egy szálam van és az a reggeli kávé után kell... :)
Egyébként én szeretem a szájamból csak félig letüdőzni a füstöt, a maradékot lassan kieregetni és az orromon át beszívni (ha már annyira konkrétumokat kértél Mazs), és kifelé is orron és szájon is fújni. Így a legteljesebb az ízélvezet. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

0: Aha. Nemrossz taktika. :Kiraly:

RE@L: :cool: Mindjárt követjük pédádat Ramizzal(azaz most már 0-val :D ), mert most van mindekettőnknek cigije(nem is rosszfajtából! ;) ), és az "esti egészségügyi sétánk" a háztömb körül a most megnézendő film után esedékes! :lazza:

Én szeretem azt, ha a dohányfüstöt látom is. Néha amikor előkígyózik, vagy előgomolyog a félig nyitott számon... és csak utána tüdőzni le a még bennmaradt füstöt.
(tiszta beltéri ősdohányos maffiafőnök érzés :) )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

RE@L

Nállam esik ez a fránya esső nemtudok szabadban dohányozni :(

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Raggie

Quote from: RE@L on 2006-05-24, 21:49:22
Nállam esik ez a fránya esső nemtudok szabadban dohányozni :(
Nálunk is esik ( :Eztneked: ) de szerencsére van fedett kis előtér az ikerház előtt, ahol van egy (majdnem)kényelmes pad. ;)

Egyaébként ilyen esetekre tipp(de csak teljesen mindentéren józan állapotban, és tériszony nélkül és minden biztonsági intézkedés betartása mellett :) márha van emeleti ablak kéznél): ki kell ülni az ablakba. Kilógatni a lábat és nézni az éjszakai város sejtelmes fényeit, esetleg az utcai pislákoló lámpa fénykörében hulló esőcseppeket... :rolleyes: de télleg vigyázzatok, mert nem akarom, hogy miattam törje össze vki magát :D .
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

RE@L

Feelinges lehet! Sajna én kertesházban lakom és ez nem megoldható, viszont ki tudok ülni ha jóidővan az ablakpárkányra :) Ha meg szar idő van akkor meg úgy tudok rágyújtani ha senki sincs itthon és vagy 2 órát szellőztetek, mert nem vmi nagy a lakás :)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Ramiz

Hümm, az ablakpárkányon én is szoktam. :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!