Main Menu

A dohányzás élvezete

Started by Ramiz, 2005-10-15, 22:54:05

Previous topic - Next topic

Raggie

Quote from: RE@L on 2006-05-24, 23:29:07
Feelinges lehet! Sajna én kertesházban lakom és ez nem megoldható, viszont ki tudok ülni ha jóidővan az ablakpárkányra :) Ha meg szar idő van akkor meg úgy tudok rágyújtani ha senki sincs itthon és vagy 2 órát szellőztetek, mert nem vmi nagy a lakás :)
Nekünk is kertesházunk van, de szerencsére van emelet! (a legjobb összeállítás: kert-nyugis, emeleti ablak-feelinges) ;) :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Raggie

Quote from: White SeeD on 2006-05-26, 12:56:30
Az ilyen vizipipáról tud valaki valamit? Amit az arabok szívnak vagy gőzölnek nem tudom hogy működhet :smile:

(+most nézem hogy a filmek zenék topicba sikerült berakni. És még nem szólott egyetlen moderátor sem... Bezzeg a mit láttál legutóbb hogy tetszett offtopic kategória :wtf:)
Az rendes parázs csak egy tartályon keresztülbugyog a füst(mibe lehet vizet is tenni, meg valamilyen alkoholos piát is meg mindenfélét) ami lehűti a füstöt, valamint így kicsit az ízét is átveszi a folyadéknak. Szoktak vele mindenféle ízesített dohányt szívni, füvet, meg hasis-t is, de azt nem olyan gyakran mert drága és mert jobban üt, mint simán spangliban.
:zen:

(azért van itt, mert a filmek,zenék topic teljesen ugyanaz, mint a régi Külvilág, csak át lett nevezve nemtudni miért. Inkább a filmek,zenék-et kéne visszanevezni, mert még csomó más topic is van ami nem stimmel evvel az új névvel...)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie on 2006-05-26, 17:32:58
Szoktak vele mindenféle ízesített dohányt szívni, füvet, meg hasis-t is, de azt nem olyan gyakran mert drága és mert jobban üt, mint simán spangliban.
:zen:
Tényeg? Nem szűri meg a víz jobban?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Nem. Épp ellenkezőleg, mivel a dohány füstjének a hatását lejjebb szorítja, ezért inkább a fű hatása lesz a domináns. Legalábbis én ezt olvastam, [spoiler]sőt mikor próbáltuk, akkor is ez volt a tapasztalatom...[/spoiler] :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HekkkY

Hihi víz helyett öntsetek bele vodkát, dohány mellé meg még kis zözit ha akad... aztán csumi :D
The darkess will holding me tightly, until the sun rises up...!

RE@L

Nyáron ti is úgy vagytok hogy nem esik annyira jól a cigi néha mint télen a hőség miatt?

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Curry`

Jól esik az nyárom főleg pia mellé :D legalábbis én így vagyok vele... de jó is h eszembe juttattátok megyek is füstölni.

Raggie

Most a Szigeten nagyon sokat cigizem, de így már nem olyan jó... naponta kb sztem a 3-4 szál lenne az optimális, amit még ki is tudsz rendesen élvezni és télleg élvezetet nyújt... de hát a tömérdek sör mellé meg sajna nagyon csúszik a cigaretta... :rolleyes: :lazza:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Én felmentem 15-20-ra nyár elején és nem tudtam csökkenteni eddig...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: Ramiz on 2006-08-14, 00:07:31
Én felmentem 15-20-ra nyár elején és nem tudtam csökkenteni eddig...
Eddig... sajna egyre inkább úgy látom, h ezután sem fogom tudni...
(maj Prágában kitalálunk valamit. Egymást fogjuk vissza vagy valami. :) )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Nem, Prágában még élvezzük az életet! Majd aztán leállunk kicsit... :lol:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Jó. :)

Télleg, képzeld milyen jó lenne, ha ott még lenne Dunhill! :whoah: :whoah: :whoah: Beszarnék és vennék öt dobozzal! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Mi van, nem számítasz rá, hogy lesz? Ezért írtunk napi 200 koronát az "Egyéb kiadások" alá! :D :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

RE@L

Kinnt ülsz, szar kedved van, szomorú mélabús szar. Jobb kezedben parázslik a cigi, úgy ferdén a mutatóujjadnál oldalasan szívsz belőle nagy slukkokat. Nagyon jó érzés... és persze csak ez az egy utolsó szálam volt....

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

RE@L

Nekem van egy pipázó barátom, bár én sose pipáznék :)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Ramiz

Én szeretnék pipázni, ha nem aludna ki állandóan... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

RE@L

#167
Öngyűújtó mindig nállad, és folyamatosan gyújtogatod a pipadohányt =] Annyira nem macerás mert már láttam hogy nem szenved a haver sokat vele, de valahogy nem pipáznék :) Mondjuk Vizipipát kipróbálnám  :lazza:

Apropó, tényleg ti hogy vagytok vele: Én akkor gyújtok rá amikor kedvem tartja, nincs olyan hogy fixen naponta kell legalább egy száll cigaretta. Van amikor napokig nem gyújtok rá. Viszont emlékszem erre egyik haverom megkérdi akkor meg minek dohányzol? Azt feleltem mert szeretem. De tényleg kinek és miért fontos annyira hogy naponta legalább egy száll cigit elszívjon?

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Manitu

Néha én is megvagyok nélküle egy-két napig, de ez ritkaság. Általában ha valamiért sokáig nem tudok rágyújtani, akkor meglehetősen ingerlékeny leszek... azt hiszem ez a függőség jele... De ha megkérdezik, hogy miért dohányzom, mindig azt mondom, hogy mert szeretek bagózni. Szeretem dohányfüst illatát, az érzést, amikor beleszívok az első slukkba, és a perzselést, amikor már majdhogynem csak a füstszűrőt szívom, de nem dobom el, csak még egy utolsó slukk után...

Megyek is ki egy jóéjtcigire :)


Ramiz

Nekem a "naponta több szál" és az "akkor szívok, amikor jólesik" egymást átfedő fogalmak. :)
Most jöttem vissza pont a jóéjtMalborloról. :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Hékás! aszontad megvársz murkrépa! :grr: :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Szacsi

Nikotin függő ugyan nem vagyok, de néha jól esik elszívni 1-2 szálat.
Pl ha társaságban mindenki füstöl, akkor már én is :)
Itthon viszont inkább hanyagolom... Hallgathatnám a szent beszédet, hogy "milyen káros, meg hogy újabb koporsó szög" -_- Erre meg nem vagyok kíváncsi. Mellesleg elég ha kimegyek az utcára, többet árt, mint egy doboz cigi :D

Ramiz

Én már minden családtagomtól meghallgattam, és kezdenem leszokni róla, mert le se bagózom őket. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

hmmmm.... elkezdtem olvasgatni a postokat és megjött a kedven egy igazi erős-finom Lucky Strike-ra..
(régen Camelt favorizáltam, ahogy a userbar is mutatja, de az itthoni 19 szálas lett, ugyan olcsóbb, de ezzel együtt a minőségét is levitték és olyan rossz ízű dohányból van.. :Eztneked: :Eztneked: :Eztneked:)
úgyhogy ki is megyek az erkélyre és rágyújtok  :hehe: :jee: :lazza:

(én már rég túl vagyok azon hogy litániát tartanak a cigi miatt itthon, csak fater morog valamit néha, de ő is úgy van vele hogy amíg nem látja addig nem szól, amúgy meg úgy se füstölök mellette, mert nem dohányzik, ennyit minimum megteszek, ha már úgyis csak a lakásban, max a rokonoknál vagyunk látótávolságban :D :rotfl: :rotfl: )

sőt ha már ennyit tökölök itt a post gépeléssel, csinálok egy KV-t is :D


tud valaki Dunhillt szerezni, olyan rég szívtam, és mint tudjuk itthon már nincs  :frown: :mad: :Eztneked:

Ramiz

Dunhill? Majd veszünk Prágában. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Tycho

na ja, és az mikor lesz? ( különben is nem árt tudnom ha akarok veletek menni :D )

Tycho

Sose lehet elég korán kezdeni?  :D  Marlboro Kids  :rotfl: :lul: :angyali:


RE@L

2 hete nem dohányzom és egy hónapja próbálok leszokni. Kicsit furi 3 év dohányzás után... főleg hogy be kell vallani a cigi kurvajó dolog. Mai napig kívánom az ízét, viszont a dohányfüst elkezdett egy kicsit zavarni bár nem vészes. Ellenben csak most döbbentem rá hogy környezetemben és énis annakidején mennyit dohányoztam.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Tycho

hmmm... hogyhogy elkezdett zavarni? najó néha én is megrettenek egy kettő brutális köhögésrohamtól, de olyankor pár napig visszaveszek, hogy tudjon tisztulni kicsit a tüdőm, hogy utána ismét élvezhessem a füstölést  :__devil:

ne érts félre, nem lebeszélni akarlak, csak érdekel  :angyali:

RE@L

#179
Nem tudom énsem értem, de tényleg zavarni kezdte az orromat a dohányfüst. Furcsa hisz sose zavart világ életemben, de most hogy már próbálok nem dohányozni, valhogy elkezdett zavarni :frown:

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.