Main Menu

Bonci in Tokyo

Started by JaFaR, 2005-10-27, 16:17:25

Previous topic - Next topic

JaFaR

Kedves fórumozók!

Kedves Bonci barátunk mostmár tudja olvasni a fórumot, viszont postolni még sajnos nem. :( Engem kért meg, hogy nyissam meg ezt a topicot. Ide lehet neki írni, és valószínüleg rajtam keresztül kb. naponta egy nagyobb postban fog itt válaszolni.

Ramiz

Quote from: JaFaRKedves fórumozók!
Kedves Bonci barátunk mostmár tudja olvasni a fórumot, viszont postolni még sajnos nem. :( Engem kért meg, hogy nyissam meg ezt a topicot. Ide lehet neki írni, és valószínüleg rajtam keresztül kb. naponta egy nagyobb postban fog itt válaszolni.
Szerintem aki akar Boncival beszélni, az elmegy a Nihontoura és kész. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

JaFaR

"Igen, de alig jöttök a Nihontoura
nézzétek meg az offtopic postot, ott leírtam mindent"

JaFaR

Ezennel a "szócsõ" elmegy haza... :D

Xipe

mi az oldal url-je?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Mattanja

Quote from: Xipemi az oldal url-je?
http://nihontou.interhost.hu/
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Fazék

Quote from: Xipemi az oldal url-je?
http://nihontou.interhost.hu/

Mattanja

:haha:
Thought you could beat me, did you? ;)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Lythis

Most igyekszem megoldani neki, hogy tudjon postolni, reméljük sikerül...

Djinn

Szerintem jó ötlet, hogy itt is lehet kérdezni, meg beszélgetni errõl, ide tényleg többen járnak. :)

 Akkor meg is kérdezném, hogy tudja e már volt az a csápos (lufi-)bigyó a fesztiválon?? Nagyon dekoratív de lövésem sincs mi akar lenni és azóta is furja az oldalam... :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Quote from: JaFaR"Igen, de alig jöttök a Nihontoura
nézzétek meg az offtopic postot, ott leírtam mindent"
hEHH... Bonci kevesli a népszerűséget :__devil: na jó, csak vicc volt.
Egyébként amiket én írok, azokat nagyrészt ignorálja... csak azért sem hajlandó a piros lámpás negyedről meg az iskoláslányok titkairól mesélni ^_^

Quote from: DjinnAkkor meg is kérdezném, hogy tudja e már volt az a csápos (lufi-)bigyó a fesztiválon?? Nagyon dekoratív de lövésem sincs mi akar lenni és azóta is furja az oldalam... :haha:
Aztamindenit? Hentai fesztivál? Ezt megnézem :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: LythisMost igyekszem megoldani neki, hogy tudjon postolni, reméljük sikerül...
Srácok, eddig tartott a hendikepetek ;)
Quote from: RamizAztamindenit? Hentai fesztivál? Ezt megnézem :D
Akkor nem csak nekem jutott ez elõször az eszembe... de hogyhogy az oldalad furdalják a csápok? :3x3:

:lul: :lul: :lul:

Yakumo

Quote from: LythisMost igyekszem megoldani neki, hogy tudjon postolni, reméljük sikerül...
Reméljük sikerül! Mindjárt fellendülne ez a Topic! (sztem) A képeket nézegetve egyre jobban fogalmazódik meg bennem a gondolat, ami sztem már születésem óta birizgál: egyszer el kell jutnom Japánba! Nagyon jók a képek Bonci! Király a Motorshow, király képek, király csajok, király motorok (Chopperek RULE!) király hely! Az animés képek is frankók meg az "utcaképek is"! A robogóban benne van a kulcs! Ezt csináld meg itthon! :D   :rolleyes: :eeek:
Egyszóval nagy csávó vagy, hogy kijutottál (fõleg ösztöndíjjal! [SIZE="1"]a tanulás mindig gyenge oldalam volt:haha: [/SIZE]) és persze azért, hogy megosztod velünk az élményt!
:hail: [SIZE="4"]THX![/SIZE]

JaFaR

#13
Quote from: Yakumoegyszer el kell jutnom Japánba!
Ezzel nem vagy egyedül. ;)
Quote from: LythisMost igyekszem megoldani neki, hogy tudjon postolni, reméljük sikerül...
Érdekelne, hogy hogyan. (PÜ)

Tyrael

Quote from: JaFaREzzel nem vagy egyedül. ;)

Érdekelne, hogy hogyan. (PÜ)
magyar proxy szerver?

Tyrael

JaFaR

Quote from: Tyraelmagyar proxy szerver?

Tyrael
:_off: Mivel már használ 1 Proxy-t, hogy elérje a netet, úgy nem hiszem. Bár nem vagyok expert a témában...

Tyrael

Quote from: JaFaR:_off: Mivel már használ 1 Proxy-t, hogy elérje a netet, úgy nem hiszem. Bár nem vagyok expert a témában...
konkrétan miért nem tudja írni/olvasni a fórumot?
japánban nem jön be neki az usteam.hu? mert ez lehet attól, hogy az ottani dns névfeloldás nem jön össze
ebben az esetben megoldás lehetne, hogy kézzel átírja a windows host filejában az usteam.hu oldalhoz tartozó ip címet.
ha ez a gond, akkor ha kell elmagyarázom lépésrõl lépésre mit kell csinálnia

vagy az is megoldás lehet, hogy egy számára elérhetõ magyar tárhelyre feltolunk egy php scriptet, ami egy "mirror" lenne az usteam.hu -ra

Tyrael

Tyrael

193.202.89.3 //www.usteam.hu
ezt a sort kellene elméletileg beleszúrni a host file-ba, amit winxp alatt a windows/system32/drivers/etc mappában talál meg.
és így mennie kéne, ha csak a címfeloldással van baj.

Tyrael

JaFaR

Quote from: Tyraelkonkrétan miért nem tudja írni/olvasni a fórumot?
japánban nem jön be neki az usteam.hu? mert ez lehet attól, hogy az ottani dns névfeloldás nem jön össze
ebben az esetben megoldás lehetne, hogy kézzel átírja a windows host filejában az usteam.hu oldalhoz tartozó ip címet.
ha ez a gond, akkor ha kell elmagyarázom lépésrõl lépésre mit kell csinálnia

vagy az is megoldás lehet, hogy egy számára elérhetõ magyar tárhelyre feltolunk egy php scriptet, ami egy "mirror" lenne az usteam.hu -ra

Tyrael
"az ultraweb nem enged nemmagyar ip-ket az oldalaira"
Valami ilyesmit csináltam neki asp-vel. ;)

Tyrael

#19
Quote from: JaFaR"az ultraweb nem enged nemmagyar ip-ket az oldalaira"
Valami ilyesmit csináltam neki asp-vel. ;)
aham, így már mindjárt más, akkor mindjárt kipróbálok valamit.
most nincs időm megcsinálni, de kell csinálni egy scriptet, ami beolvassa soronként a megadott weboldalt, és az összes linket kicseréli egy saját magára mutatóval(persze get-tel, vagy valamivel át kell adni a lekérdezni kívánt oldal relatív címét.), a helyzetet bonyolítja hogy a fórumba be kell jelentkezni, ezért a file header-ében átt kell adni az usteam által létrehozott cookie-t/phpsessiont.
De ezt most lusta vagyok megcsinálni, meg nem is nagyon érek rá.
Vagy kerestek egy progit, amivel láncba lehet fűzni proxykat, úgy hallottam létezik ilyen.

update:
http://www.hotscripts.com/search/6823496-2.html
WebMirror nevü php scriptet le lehet innen tölteni, de az a baj, hogy a szerveren telepítve kell legyen a curl nevü modul. :(
egyenlőre nem találtam olyan free tárhelyet, ahol ez meglenne, ha valaki hozzáfér valami webszerverhez, akkor feltolhatná ezt a modult, meg a scriptet, és akkor lehetne böngészni az usteamet küldöldröl.

Tyrael

JaFaR

Quote from: Tyraelaham, így már mindjárt más, akkor mindjárt kipróbálok valamit.
most nincs idõm megcsinálni, de kell csinálni egy scriptet, ami beolvassa soronként a megadott weboldalt, és az összes linket kicseréli egy saját magára mutatóval(persze get-tel, vagy valamivel át kell adni a lekérdezni kívánt oldal relatív címét.), a helyzetet bonyolítja hogy a fórumba be kell jelentkezni, ezért a file header-ében átt kell adni az usteam által létrehozott cookie-t/phpsessiont.
De ezt most lusta vagyok megcsinálni, meg nem is nagyon érek rá.
Vagy kerestek egy progit, amivel láncba lehet fûzni proxykat, úgy hallottam létezik ilyen.

Tyrael
Nos pont ezt csináltam, csak a session és cookie dolgok hiányoznak. Sajna csak melóhelyen tudom csinálni, mert otthon nincs netem. :( És itt nem sok idõm van. :(

JaFaR

Quote from: RamizEgyébként amiket én írok, azokat nagyrészt ignorálja... csak azért sem hajlandó a piros lámpás negyedrõl meg az iskoláslányok titkairól mesélni ^_^
Senkit nem ignorálok. A piroslámpás negyedrõl szóló postodra reagáltam. Te bátran mászkálnál egy böhöm nagy fényképezõgéppel a yakuzák területén?

Djinn-nek: sajnos még nem tudom, mirõl szólt a fesztivál, a csápos izékrõl sem tudom, micsoda.

Tyrael

Quote from: JaFaRNos pont ezt csináltam, csak a session és cookie dolgok hiányoznak. Sajna csak melóhelyen tudom csinálni, mert otthon nincs netem. :( És itt nem sok idõm van. :(
detto, nekem sincs most otthon netem. :S
amugy ha van curl, akkor lehet jobban jártok a snoopy-val
http://snoopy.sourceforge.net/
alapból támogatja cookie, phpsession-ös bejelentkezést.

Tyrael

Tyrael

#23
de én úgy látom egyszerűbb lesz proxy láncot használni (proxy chain)
http://www.proxyway.com/cgi-bin/dp.pl?ID=inQ9ha30XwDQeeXoI1II_A">ProxyWay nevü progi is tud ilyet csinálni

Tyrael

JaFaR

"Én a jó proxykat is halottnak látom."

Ramiz

Quote from: JaFaRSenkit nem ignorálok. A piroslámpás negyedrõl szóló postodra reagáltam. Te bátran mászkálnál egy böhöm nagy fényképezõgéppel a yakuzák területén?
:merci:
[SIZE="1"]
Hatodik érzék 2.: : "Halott proxykat látok..." ^^ Bocsánat.[/SIZE]
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: JaFaR"az ultraweb nem enged nemmagyar ip-ket az oldalaira"
Valami ilyesmit csináltam neki asp-vel. ;)
Noverem az ultrawebes kutyas oldalamat latta Kolnbol.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Yakumo

Bonci rakott fel új képeket az oldalára! (közös-fõzéses összeröff, baseball, pár jócsajszi;) Take a look at it!   :3x3:  ;)

Lythis

Quote from: YakumoBonci rakott fel új képeket az oldalára! (közös-fõzéses összeröff, baseball, pár jócsajszi;) Take a look at it!   :3x3:  ;)
jaja. kár hogy régebbi képeket törölni kellett, de így legalább könnyebb átnézni mindet (most mondjam, h fõ az optimizmus?)

Yakumo

Quote from: Lythisjaja. kár hogy régebbi képeket törölni kellett, de így legalább könnyebb átnézni mindet (most mondjam, h fõ az optimizmus?)
ezé' kell letölteni... ;)