Legjobb animék

Started by Chronos, 2003-05-25, 16:38:26

Previous topic - Next topic

ToTo

Quote from: RamizCB csak a világon a legkirályabb. Nem több. :lazza:
Mér mi több kéne még? :eeek: Egyébként mi ez a "csak".

Ramiz

Olvasd el Rounin postját felette, amire reagáltam, te tökfej Pockos.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

ToTo

Quote from: RamizOlvasd el Rounin postját felette, amire reagáltam, te tökfej Pockos.
Jólvan na mondtam hogy még kezdõ vagyok  :lame:

Ramiz

Én meg hogy piszkálni foglak, amiért piszkáltál, hogy fórumozunk. :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zelgadis

Quote from: ToToJólvan na mondtam hogy még kezdõ vagyok  :lame:

Ramiz meg agresszív  :haha:
Jól seggbe kell rúgni ilyenkor, nem mentegetõzni  :comp:  ;) :teccik:

Relunx

A legjobb animék imho:
Ah! My Goddess OVA - semmi kétség!
Burst Angel - ez egy új anime, most tornázta fel magát a 2.dik helyre és ezzel egyidõben lelõkte a 3.dik helyre a Slayers-t.
Slayers, Next Try (természetesen a 3 közül a NEXT tetszik a legjobban, mivel abban van a kedvenc karakterem - Zangulus :D)

Relunx

Rounin

Quote from: Raggie GordonMár vártam valami ilyesmit! :D  :jee:

Rounin: lehet, hogy túl szubjektív a téma, de az egész topic ilyen szubjektív! Ezért nem vitatkozunk csak tanácsokat adunk és/vagy elmondjuk közlésképpen, hogy nekünk mi volt A legjobb. :zen:

Ugyanezt mondtam én is :zen: No offense friend (ezt mindjárt kitörlöm )

Zelgadis

Quote from: Relunx(természetesen a 3 közül a NEXT tetszik a legjobban, mivel abban van a kedvenc karakterem - Zangulus :D)

Relunx

Na ne mond már, hogy a sima Slayersben nincs Zangulus! Övé az egyik legjobb jelenet szvsz, amikor leugrik hídról ordítva :D (mellé  :rotflol: , bele a vízbe)

Relunx

Najó csak kicsit füllentettem...igaz hogy szerepel a Slayers-ben is, de ott csak néha néha, NEXT-ben jobban tetszik. Kár hogy a Try-ból kihagyták  :(

Relunx

HVp213

Quote from: Zelgadismellé
Ez relative! nem is a hajot célozta, hanem a nagy susinak valonak a hátára akart ugrani! Ha jól emléxem (bár így délután már erõsen képzelõdök s keverem a tényeket az álmaimmal:p)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Zelgadis

annyira mindegy, egyiket sem találta el :D
miután a "szakértõ" elõre bejelentette hogy "ez sosem szokott sikerülni"
halál komoly ábrázattal a hullámok közé vágódott le a hídról... én meg a padlóra le a székrõl...

HVp213

Quote from: Zelgadisannyira mindegy, egyiket sem találta el :D
miután a "szakértõ" elõre bejelentette hogy "ez sosem szokott sikerülni"
halál komoly ábrázattal a hullámok közé vágódott le a hídról... én meg a padlóra le a székrõl...
Tény ami tény valóban 1 nagyon "KOMOLY" jelenet volt (de nem az elsõ és utsó amit elkövettek... :lul: ) Bár az egész ugrásból az érkezés a legjobb! pár centire a csonaktol... :lame:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

Quote from: RouninUgyanezt mondtam én is :zen: No offense friend (ezt mindjárt kitörlöm )
Nemkell! Maradjon csak az egyetértés jegyében!

Nos, a meet után mindenképpen ebbe a kategóriába emelkedett számomra a GOLDEN BOY is!! Naggyon kiru!(már egy pár helyen írtam is! :D )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Jól eltalált a csávó balféksége és komolysága/szakértelme közti kényes egyensúly. A "hülye gyerek jól beszívja" poénokat kb 2 percig szoktam bírni, de ez az anime nem arról szól, és mégis belefér egy-két poén... szóval :cool: .
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Ja! De fõleg a szétvert képei tetszettek!! Najó nem is, de ennyi hülyeséget még nem tudtam én sem elviselni semmilyen animében. Például SZVSZ* az Azumangában és/vagy az Excel Sagában ez pont az ellenkezõjébe csap át, amikor már minden egyes poén után ki akarnám kapcsolni legszívesebben.
________
*: Feldin és egyéb fanok ez nem akart semmiféle sértés lenni, csak egyszerûen én nem bírom... :( (bár ahogyan elnéztem a Feldin ajánlotta AMV-ket a meeten lehet, hogy nem ez lesz az egyetlen ebben a helyzetben :D )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Tyrael

Quote from: RouninSír érted a lelkem.
Az alairasod Yoda, ugye?

Tyrael

Tyrael

Quote from: RamizJól eltalált a csávó balféksége és komolysága/szakértelme közti kényes egyensúly. A "hülye gyerek jól beszívja" poénokat kb 2 percig szoktam bírni, de ez az anime nem arról szól, és mégis belefér egy-két poén... szóval :cool: .
asszem a sima slayersbe volt az a csokos hal, akit a vegen megsut lina, a tarsai meg megeszik :)
upsz, ez mehetett volna az elozo vegere...

Tyrael

.Attila

Quote from: Tyraelasszem a sima slayersbe volt az a csokos hal, akit a vegen megsut lina, a tarsai meg megeszik :)
upsz, ez mehetett volna az elozo vegere...

Tyrael
Igen, abból a 11 részbõl, amit láttam, ezt találtam tényleg viccesnek.

Ramiz

Quote from: Raggie GordonJa! De fõleg a szétvert képei tetszettek!
Te perverz!!! :hehe:
(Nekem a vécé-nyalásai. :D )

Amúgy a Goldey Boy nem számít különösebben debil animének sztem... épp az olyanok miatt, mint amiket írtál.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: RamizTe perverz!!! :hehe:
(Nekem a vécé-nyalásai. :D )

Amúgy a Goldey Boy nem számít különösebben debil animének sztem... épp az olyanok miatt, mint amiket írtál.
Ha az Azumanga-ra gondoltál... :morci: ;) (és Feldin helyett is :morci: :))

Ramiz

Quote from: BonciHa az Azumanga-ra gondoltál... :morci: ;) (és Feldin helyett is :morci: :))
Nyugi, az Excel Saga-ra és a folytatására (nem tudom a címét, nem merek tippelni, nehogy félretippeljek) gondoltam elsõsorban. Az Azumanga nem is annyira debil (azért debilebb, mint a GB), mint inkább iszonyatosan fárasztó.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Szerintem inkább egyszerûen csak szórakoztató :)
Az Excel Saga-nak nincs folytatása, gondolom a Puni Puni Poemi-re gondoltál. A PPP az tényleg borzalom, de az Excel Saga még éppen jó :haha:

Fazék

Quote from: BonciSzerintem inkább egyszerûen csak szórakoztató :)
Az Excel Saga-nak nincs folytatása, gondolom a Puni Puni Poemi-re gondoltál. A PPP az tényleg borzalom, de az Excel Saga még éppen jó :haha:
A PPP van olyan jó, mint az Excel Saga. Persze aki útálja a hentai-t, annak a paródiája se fog tetszeni. :hehe:

Raggie

Quote from: RamizTe perverz!!! :hehe:
(Nekem a vécé-nyalásai. :D )

Amúgy a Goldey Boy nem számít különösebben debil animének sztem... épp az olyanok miatt, mint amiket írtál.
1: ja igen! :lol: !
2:azért abban is vannak dolgok... :D de azok azért tényleg jobban megfekszik az ember gyomrát!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Relunx

A Goldenboy-hoz kapcsolódóan, most egy olyan anime jut eszembe ami nagyon hasonlít rá, és ez az: Iketeru Futari!
Nagyon BETEG! Méltó reá a (legjobb) legbeteggebb anime cím!

Relunx

Titkos

Quote from: BlimpA PPP van olyan jó, mint az Excel Saga. Persze aki útálja a hentai-t, annak a paródiája se fog tetszeni. :hehe:

Azért nem az egész hentai-paródia, bár tény, hogy van benne az is. És kis mértékben tekinthetõ az Excel Saga folytatásának, mert pl. ebben is szerepel Nabeshin. (Ugye az Excel végén összeházasodott azzal a leveses nõvel, itt pedig már gyerekük is van, aki nem más, mint Poemi-chan. :) )
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Fazék

Quote from: TitkosAzért nem az egész hentai-paródia, bár tény, hogy van benne az is. És kis mértékben tekinthetõ az Excel Saga folytatásának, mert pl. ebben is szerepel Nabeshin. (Ugye az Excel végén összeházasodott azzal a leveses nõvel, itt pedig már gyerekük is van, aki nem más, mint Poemi-chan. :) )
Tudom hogy nem egészében az, de gondolom ez a legfõbb eleme, ami miatt Bonci kollégának abszolút nem jön be... :)

Relunx

A mostani legjobb animék közé tornászta fel magát:
Trouble Chocolate - Nagyon RULZ!

Relunx

.Attila

Quote from: BlimpTudom hogy nem egészében az, de gondolom ez a legfõbb eleme, ami miatt Bonci kollégának abszolút nem jön be... :)
Nem, nem amiatt. Hanem azért, mert sokkal elborúltabb, betegebb, mint az Excel Saga. Míg az ES még épphogy a határon belül volt, a PPP többszörösen túllépte nálam. Nekem sok volt, és nem a hentai paródia miatt.

Squall99

Gundam Seed rulez...
Jo csajok, plusz bazi nagy robotok   :jee: