Legjobb animék

Started by Chronos, 2003-05-25, 16:38:26

Previous topic - Next topic

Chronos

Nektek melyik anime-k tetszenek a legjobban?

TurboK

Armitage III, Dragonball, Digimon, fejbõl ezek jutnak eszembe. Tetszik még az Escaflowne is, de amit eddig láttam balõle az németül volt az MTV-n, tehát egy mukkot se értettem belõle.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Chronos

Hellsing :D
Rurouni Kenshin
One Piece ;)
Scryed

Nekem ezek tetszettek.

Ken-Shi_Kun

Aquarian Age, St. Luminous Mission High School, Stratos 4, Excel Saga :)
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

gyroscope

most eppen az "I, My, Me Strawberry Eggs" (romantikus vigjatek, a vege nagyon tuti), a "Juuni Kokki" (fantasy, de normalis) meg a "Crest Of The Stars" (sci-fi, de nem robotos, remelem ;-))).
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

paTKany

#5
Macross/Robotech, Adventures of the Mini-Goddess, Love Hina, Di Gi Charat, Fancy Lala

Rhyagelle

Minog nehéz a helyzet ha ki kell emelni néhányat a kedvenceim közül a többi kárára. :)
De talán ezek:
Saushi Heiki Kanojo - She the ultimate weapon
Hellsing  :whoah:
Vandred
Kenshin OVA
Blue Submarine
Love Hina
Slayers  :)
Crest of the stars
Furi Kuri  :D
Wolf's rain (csak ezt még nem fejezték be)
May the eternal fire of the Heaven burn your soul!

McDouglas

Imho folosleges itt sorolgatni az anime cimeket, mert biztos akad egy ember, akinek az tetszik ami neked nem.... Tehat felsorolhatjuk az osszeset ;) Es hogy ki mit tekint a "legjobb"-nak, hat az elegge szubjektiv dolog....
Kukorica Rox ^^

edrebel

QuoteOriginally posted by McDouglas
Imho folosleges itt sorolgatni az anime cimeket, mert biztos akad egy ember, akinek az tetszik ami neked nem.... Tehat felsorolhatjuk az osszeset ;) Es hogy ki mit tekint a "legjobb"-nak, hat az elegge szubjektiv dolog....
Ja. 8)
Ettõl függetlenül:
FuriKuri (atomsirályság!)
GITS SAC
Hellsing
Neon Genesis Evangelion. 8)
ed

gyroscope

de biztos lesz jo par, amit senki nem ir ide, nem veletlenul :D. vazz, a "juuni kokki" nagyon ott van. az elso 13 reszt (Book 01 - Shadow of the Moon, Sea of the Shadow) latni kell!
the sun rises and sets. feelings go with the wind.

VoIcEmAn

Nekem:

Chobits
Di Gi Charat
Neon Genesis Evangelion (alias depresszió 2000, imádom)
Candidate for Goddess (azaz Megami Kouhosei - az Evangelion kisöccsének tekinthetõ :) )
Gun Smith Cats (Ez utóbbi az abszolút kedvenc mostanság :)
Ja, meg Pita Ten :)

Knuckles

PitaTen
DiGi charat (a Panyo már nem)
Chobits
Noir
Samurai Pizza Cats
Gunsmith Cats

ronhaven

Lain
Azumanga Daio
Cowboy Bebop
Boogiepop
FLCL
Infinite Ryvius
Texhnolyze

meg tetszik eddig a Lastexile,meg Wolf's Rain(ez egy kicsit lapos,meg most ez a 4 visszaemlekezos resz, ami van...(15-18)

Acélpatkány

Lain és Boogiepop  nagyon beforgatós témák, s annak ellenére, hogy a második megértéséhez útmutató szükséges, mindkettõ remekmû.
Az El Hazardot még senki nem említette, pedig rengeteget lehet rajta röhögni és izgulni. Nomeg a csajok sem rosszak ;)
A Grave of the Fireflies pedig minden általam ismert történetnél meghatóbb, bár nem vagyok olyan mazochista, hogy mégegyszer megnézzem. De egyszer mindenkinek ajánlott.
A Berserk minden idõk legepikusabb fantasy sagája, még a Record of Lodoss Wart is kenterbe veri.

McDouglas

Naja, Grave of the Fireflies naon ott van. De en se szeretnem megeccer megnezni ;)
Kukorica Rox ^^

belabacsi

Szerintetek a Jin-Roh jó film?

belabacsi

Juppiiiiiiiiii már nem Junior Member vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Tudom, hogy ez nem ide illik ez az üzenet, de örülök a fejemnek és valahol meg kellett osztanom az örömöm :hehe: :D :hopp: :D :hopp: :D :hopp: :D :hehe:

ui.: Hogy mennyit ****akodtam ezzel az üzenettel, mert mindig túl sok smile-t raktam bele :D

Chronos

QuoteOriginally posted by belabacsi
Juppiiiiiiiiii már nem Junior Member vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Tudom, hogy ez nem ide illik ez az üzenet, de örülök a fejemnek és valahol meg kellett osztanom az örömöm
Gratulálok! Akkor most lehet elérni a 100. postot, és akkor már nem member leszel, hanem senior member.:D

CHRONOS

belabacsi

Köszönöm! Egyszer majd csak eljön az az idõszak amikor én is 100 üzenetet tudthatok a hátam mögött:jee:

Chronos

QuoteOriginally posted by belabacsi
Köszönöm! Egyszer majd csak eljön az az idõszak amikor én is 100 üzenetet tudthatok a hátam mögött:jee:
Sok szerencsét hozzá! :jee:

CHRONOS

belabacsi

Hogy egy korábbi üzenetembõl idézzek:

Danke schön
Thank you
Arigato
Shishini
Merci
:D

belabacsi

És szerintetek a 3x3 Eyes az jó anime?

Na jó bevallom azért küldtem ezt az üzenetet, mert nem bírtam nem azonnal felrakni ezt a smile-t, amit a smiles.org-on találtam. :D

Chronos

QuoteOriginally posted by belabacsi
És szerintetek a 3x3 Eyes az jó anime?

Na jó bevallom azért küldtem ezt az üzenetet, mert nem bírtam nem azonnal felrakni ezt a smile-t, amit a smiles.org-on találtam. :D
Akció anime, nekem nagyon tetszik.
Kérlek ezt a smilie-t rakd be a B.a.k.a. thread-be is.
Thx

CHRONOS

Kazador

Én most éppen a GTO-n (Great Teacher Onizuka) vidulok nagyokat, a hangeffektek különösen 'ott vannak'. :-))

Kazador

enpet

Szerintem a Jin-Roh is nagyon jó, mindenképpen megéri megnézni.
"Légy hû önmagadhoz és légy jó másokhoz! Ebben minden benne van."

thebluesnote

Nekem Azumanga Diaoh, Kare Kano, Lain a top3. Azut most nézem kb. 10-edszerre.

Dav

#26
Nem tudom az összes kedvencet felsorolni mert nem férne ki úgyhogy mondok ötöt:)

Mononoke Hime
Akira
Kite
Spirited away
Angel's Egg

Az Angel'S Egg egy kicsit fura mert annak ellenére az egyik kedvencem hogy nem tudom miröl is szól. Van pár elméletem de szerintem mind hülyeség:)

Kedvenc sorozatom a BERSERK és az NGE.

Dav

Ha már van legjobb anime akkor miért ne lehetne legjobb anime zene kategória is?:)

1: Hellsing(büntet)
2: Spirited Away
3: Trigun

Venom

QuoteOriginally posted by Dav
Ha már van legjobb anime akkor miért ne lehetne legjobb anime zene kategória is?:)

1: Hellsing(büntet)
2: Spirited Away
3: Trigun

Most viccelsz? A Cowboy Bebop zenéje odaveri az összeset! :hail:


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

gyroscope

kiraly a bebop, de azert en odatennem melle a noir ost1-et, meg a junni kokki-t is! nagyon ott van mindketto.
the sun rises and sets. feelings go with the wind.