Main Menu

Cyberpunk

Started by Ramiz, 2006-01-15, 00:33:34

Previous topic - Next topic

Ramiz

Letölthető cyberpunk könyvek

Nem nagyon szeretek számítógépen olvasni, de azért fukkin' saved. Amilyen tempóban tűnnek el a régi könyvek a boltokból, antikváriumokból és könyvtárakból, még jól jöhet ilyesmi a vincsin... :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

via_mala

"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Ramiz

Nem túl jók a film kilátásai, a borúlátókkal értek egyet sajnos. :( De azért kíváncsi leszek.
Egyébként szerintem ahogy Gibson is elhúzott az USA-ból, úgy az első igazán jó Gibson megfilmesítés sem ott fog majd készülni. Hanem valahol egy elhivatott csapat nekiáll némi pénzt összesírni, meg spórolnak, ahol tudnak (effektek stb), és tök ismeretlen nevek megcsinálják, és akármilyen jól sülhet el a dolog. (Mint mondjuk a Paranoia 1.0.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta


Ramiz

Érdekes cikk. Csak kár volt belerángatni William Gibsont, pláne hülyeséggel körítve. Fenntartom, hogy az index és az origó is elfogadhatatlanul bulvár stílusban nyomja a híreket. Szinte sajnálom, hogy néha érdekes dolgokat is lehet olvasni ott... :rolleyes:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: Próféta on 2007-05-31, 01:48:01
Cyberinvázió Észtország ellen :eek:
WoW... Nem látom a Gibsonnal felhozott párhuzam mibenlétét, de egyébként érdekes cikk! :jee:

EDIT:*affrancba* Ramiz megelőzött... :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kuroi Tenshi

William Gibson legújabb könyvének bemutatója úgy tűnik tegnap volt a
Second Life-ban; meg egyéb dolgok: link

xecutor

Hello,
mint a cím is mutatja szeretnék ajánlatokat, véleményeket kérni a témában. Nem kell bemutatnom a műfaj jeles képviselőit a G.I.T.S-et, vagy az Akirát stb.
Van is egy anime jelenleg, amit nem találtam meg itt a usteamen, és ha vki tudna segíteni az elérésében örömmel venném. A film neve Fragile Machine, http://www.cyberpunkreview.com/movie/decade/2000-current/fragile-machine/
Köszönöm.

Member

Ez egyáltalán nem tűnik animének.

xecutor

Quote from: Member on 2008-03-25, 15:45:43
Ez egyáltalán nem tűnik animének.
Megjegyzem új vagyok a témában, szóval ha kifejtenéd bővebben, miért...

Member

Egyrészt nincs fent anidb-n, ami a legnagyobb adatbázis jelenleg.
Ezek a nevek:
Ben Steele
Darren Dugan, John Pinckney
Ránézésre nincsenek benne manga jegyek, bár egy Neko jirou sou után nem tudom, konkrétan vannak-e ilyenek. :)

Ez a te topic-od, itt hátha tudják

Ramiz

Nem is hallottam róla, de köszi a tippet, megnézem, aztán mondok véleményt. :)
Ez az anime-nem anime dolog jó játék, nem is szállnék be. :D (Szerintem az Afro Samurai simán anime, de páran ezen igencsak felhördülné{nek/tek}.) A cyberpunkreview meg remek oldal, ultrabrutál adatbázis, igen korrekt kritikákkal, vicces szavazásokkal és így tovább, de azért kapják be, amiért beszóltak a Videodrome-ra. :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

oké oké, lehet off ide, de akkor is ez a videó,2:55-től nekem nagyon  erre a topikra utal.. őszíntén jobban hatott, mint pár konkrét cp próbálkozás
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Nakedape on 2008-03-25, 22:47:10
oké oké, lehet off ide, de akkor is ez a videó,2:55-től nekem nagyon  erre a topikra utal.. őszíntén jobban hatott, mint pár konkrét cp próbálkozás

Mesteri... háromlépcsős pofáncsapás. Először: WTF? Aztán amikor az ember kezdene röhögni rajtuk, belegondol a mindennapi élettel való hasonlóságokba. Végül mikor már kezdene túl mélyre szédülni az egészbe, rájön, hogy ezek voltaképpen mégiscsak táncoló rabok... :zen:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Manitu

Quote from: Ramiz on 2008-03-25, 19:24:06
Nem is hallottam róla, de köszi a tippet, megnézem, aztán mondok véleményt. :)
Ha megtaláltad, akkor linket plíz :merci:


Ramiz

Quote from: Manitu on 2008-03-26, 23:26:45
Quote from: Ramiz on 2008-03-25, 19:24:06
Nem is hallottam róla, de köszi a tippet, megnézem, aztán mondok véleményt. :)
Ha megtaláltad, akkor linket plíz :merci:

Fragile machine (nincs mit :))
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Akit érint: cinemageddonon (freereg site gyerekek!) 30+ gigás cyberpunk film kollekció. Alapfilmek is benne vannak, én most 16 gigát leszedek a jobbaknak tűnő ismeretlenek közül, aztán csaphatunk egy cyberpunk maratont is valamikor. :)

Also: régóta nem voltam a cyberpunkreviews-on, pedig vannak érdekes cikkek, hírek folyamatosan, és könyv-, valamint játékkritikákat is írnak.

Also^2: a Missing Pages (emlékszik még erre valaki? Próféta, te például bírni szoktad az érdekes animációs filmes/CP cuccokat?) végre elérhető, sőt ingyenesen tölthető HD-ben. Ezt is betárazhatnánk valamikorra közös nézésre.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2008-11-05, 01:41:23
Akit érint: cinemageddonon (freereg site gyerekek!) 30+ gigás cyberpunk film kollekció. Alapfilmek is benne vannak, én most 16 gigát leszedek a jobbaknak tűnő ismeretlenek közül, aztán csaphatunk egy cyberpunk maratont is valamikor. :)
Töltöm az egészet, ne szenvedjetek vele. :) 42GB btw.

Solid Snake

Quote from: Ramiz on 2008-11-05, 01:41:23
Akit érint: cinemageddonon (freereg site gyerekek!) 30+ gigás cyberpunk film kollekció. Alapfilmek is benne vannak, én most 16 gigát leszedek a jobbaknak tűnő ismeretlenek közül, aztán csaphatunk egy cyberpunk maratont is valamikor. :)

Dystopian Collection [1962-2006/DVDRIP/XViD] ?

Ramiz

#110
Quote from: Zsiga on 2008-11-05, 15:49:42
Quote from: Ramiz on 2008-11-05, 01:41:23
Akit érint: cinemageddonon (freereg site gyerekek!) 30+ gigás cyberpunk film kollekció. Alapfilmek is benne vannak, én most 16 gigát leszedek a jobbaknak tűnő ismeretlenek közül, aztán csaphatunk egy cyberpunk maratont is valamikor. :)
Töltöm az egészet, ne szenvedjetek vele. :) 42GB btw.

Jó, én meg akkor majd veszek egy henger dvd-t és jövő héten Óbesterezünk egyet, oké? :D Vagy vincsin is átpasszolhatod, ha túl nagy. Én szedem a Jean Rollin filmek közül a legjobbakat.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Quote from: Ramiz on 2008-11-05, 01:41:23
Also^2: a Missing Pages (emlékszik még erre valaki? Próféta, te például bírni szoktad az érdekes animációs filmes/CP cuccokat?) végre elérhető, sőt ingyenesen tölthető HD-ben. Ezt is betárazhatnánk valamikorra közös nézésre.
Vétó. Megnéztem, és a látvány lenyűgöző, de a tartalom nem nagy szám. Persze azért kösz, hogy szóltál.

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Flaser

Quote from: Ramiz on 2008-11-06, 10:29:54
Quote from: Zsiga on 2008-11-05, 15:49:42
Quote from: Ramiz on 2008-11-05, 01:41:23
Akit érint: cinemageddonon (freereg site gyerekek!) 30+ gigás cyberpunk film kollekció. Alapfilmek is benne vannak, én most 16 gigát leszedek a jobbaknak tűnő ismeretlenek közül, aztán csaphatunk egy cyberpunk maratont is valamikor. :)
Töltöm az egészet, ne szenvedjetek vele. :) 42GB btw.

Jó, én meg akkor majd veszek egy henger dvd-t és jövő héten Óbesterezünk egyet, oké? :D Vagy vincsin is átpasszolhatod, ha túl nagy. Én szedem a Jean Rollin filmek közül a legjobbakat.

http://gigaplaza.sk/ - én itt rendeltem 250 db-ot (már csak 70 van).
Ennél olcsóbbat nem tudok.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!