Fate/Stay night - SPOILERS

Started by Lazzaret, 2006-01-20, 22:07:13

Previous topic - Next topic

Cobra

Attachmentet NEM rakunk a fórumba, max txt file-t. Torrentet nyugodtan lehet linkelni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zsiga

Zippeltem, csak azt nem tudom hogy a post írásánál hogy lehet berakni...:)
De most már akkor mindegy. Asszem lassan ideje lenne beleolvasnom a fórumszabályzatba.

Lazzaret

Ezeket majd legközelebb a megfelelõ topicban please.

No megvolt a 10.ik és mitne mondja nem is volt rossz. Sok mindent megtudtun Berserker mesterérõl. Szegény kiscsaj nem véletlen hogy õvé lett Berserker. Az is jó volt ahogy gyakorolt Shiro és Saber habár arra kiváncsi lennék miért is volt mérges a film végén Saber./tudom hogy mért mert Shiro megint késett :)/


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Quote from: CobraAttachmentet NEM rakunk a fórumba, max txt file-t. Torrentet nyugodtan lehet linkelni.

Gomen gomen. Ezt mindig elfelejtem...(nekem ott az opció, ezé használom is.)
Modosítsam a postot?

Alkyra

Ez most nagyon tetszett.^^
Jó kis pihenõ rész volt ez. Ámbár, ahogy láttam a kövi résztõl lesz ám nagyon izgalmas.:)

Nimlot

Hát ez érdekes. Valaki vagy mindenki hazudik. Hogy õszinte legyek én nem igazán értem hogy hogyan lehetnek ennyire barátságosak egymásra nézve. Nekem Rin-ben megingott a bizalmam... igazi kis boszorkány a csaj. A másik hogy nekem úgy tûnik hogy a csávit mindenki ki akarja használni és át akarja verni ami azt jelenti hogy megy a taktikázás :). De tényleg nem volt akció a gyakorlás kivételével(ami elég szánalmas volt a csávi részérõl :D. Viszont az a fürdõs jelenet az nagyon jó volt (majdnem lefordultam a széklrõl :D)
Egyébként ez az Einzberg nagyon egyszervoltos névnek hangzik:)
"Being too kind is also... cruel!"

Dreamcleaver

Quote from: LazzaretSok mindent megtudtun Berserker mesterérõl. Szegény kiscsaj nem véletlen hogy õvé lett Berserker.

Én nem vágom, hogy miért pont övé lett Beserker. Errõl semmit sem mondtak. Az anim alapján ez még nem derül ki, más forrást meg nem nézek, mert nem akarom lelõni magamnak a poénokat. :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lazzaret

Amint láthattad ebben a részben a kiscsaj teljesen egyedül volt. Nem tudot mást csinálni mint a mágiát gyakorolni amihez baromi nagy tehetsége van. Ezért is van hatalmas mannája amivel megtudta idézni Berserkert. De ez spekuláció. Nem biztos hogy ezért lett az övé.


www.arkangyalok.uw.hu

Venom

Biztos szüksége volt egy apafigurára.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Manitu

Egyre inkább olyan érzésem van, hogy Archer igazából negatív szereplõ... ami persze nem baj, birom a stílusát :D Lesz még vele baja Emiyanak :)


Prof. William

És valószínûleg Thosakának is. Ha egy Servant nem ért egyet a Mestere módszereivel/céljaival, akkor megszûnik elõbb utóbb a kötés. Szerintem Rider-nél is fenyeget ez a veszély...

Dreamcleaver

Quote from: VenomBiztos szüksége volt egy apafigurára.

Ahm és Berserker a tökéletes apa típus igaz? ;) Bár ki tudja? Lehet Big B igazándiból meleg szívû és kedves, szeret barkácsolni, lejárni a gyerekekkel a játszótérre, és nyugdíjasotthonokban vállal ingyenmunkát. :)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Manitu

Quote from: Prof. WilliamÉs valószínûleg Thosakának is. Ha egy Servant nem ért egyet a Mestere módszereivel/céljaival, akkor megszûnik elõbb utóbb a kötés. Szerintem Rider-nél is fenyeget ez a veszély...
öööö... ilyesmire én nem emlékszem... nekem csak annyi rémlik, hogy ha a mester cselekedetei nem váltják be a servant reményeit, akkor otthagyja... szóval ez nem zárja ki az összezördülést... mekkora lenne már... egy Rin vs Archer meccs :D


Prof. William

Emiyáéknak is csak meg akarta mutatni milyen szép kardot faragott a kislányával, csak félreértették. :whoah:

Alkyra

Quote from: Prof. WilliamEmiyáéknak is csak meg akarta mutatni milyen szép kardot faragott a kislányával, csak félreértették. :whoah:

S a szeme helyett a bordáinak akarta bemutatni a kis bökõjét.:hahaha:

death_scythe

Azoknak akik nem bírják kivárni hogy melyik servant kicsoda is valójában de lusták utána keresni itt egy lista.
Aki írta azt mondta heavy spoiler, szerintem csak közepes, lelõ egy pár poént, de nem mindent és szerintem ettõl még élvezhetõ továbbra is a sorozat. Sõt én személy szerint még jobban várom a következõ részeket mert kiványcsi vagyok hogy valósítják meg.
Egy megjegyzés: Archer valódi személyisége annyira meglepett hogy az hihetetlen.

Itt a lista:
[COLOR="White"]SABER
True identity: A female version of King Arthur. According to Typemoon, Altria is her formal name, and when she became king, Merlin cast a spell so that people would see her as a man. Excalibur is the sword inside the invisible air she wields, and grants Saber eternal youth.

ARCHER
True identity: Emiya Shirou. In the future, he finally becomes the true protector of justice. At his death, he wished to help more people, and became a heroic soul. Interesting to find himself in the past, isn't it?

LANCER
True identity: Cuchalainn. Irish. Spear User. blablabla

RIDER
True identity: Medusa. It was said that after Perseus slayed Medusa, her head was given back to Poseidon and was reincarnated as the Pegasus, and thus she is a rider.

BERSERKER
True identity: Well, Hercules/Heracles. c.f. Greek Mythology.

CASTER
True identity: Medea. c.f. Greek Mythology, wife of Jason and the Argonauts.

ASSASSIN
True identity: Sasaki Kojirou. Mythical swordsman supposed to have been the rival to the famous Miyamoto Musashi during the Tokugawa era in Japan.

*these are your seven servants... for now Smile*[/COLOR]

Ui.: Ha lehet ne quote-oljátok ezt mert akkor hiába fehérítem ki a quote-ban látható lesz és ez lehet hogy van akit zavarna.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Prof. William

#256
"Archer valódi személyisége annyira meglepett hogy az hihetetlen."

Engem is! Hát ezt valami qvajól kitalálták!

De legalább Spoiler

[COLOR="White"]Tudjuk hogy Shirou nem hal meg, és nagy hiró lessz a jövõben. Valószínûleg ebben nagy elõrrelépés lessz a Mage War.[/COLOR]

spoiler end.

A többi nem olyan nagy durranás. A legtöbbet már sejtettem De Archer...

A sztori kitalálójának....

:hail:

Alkyra

Quote from: Prof. William"Archer valódi személyisége annyira meglepett hogy az hihetetlen."

Engem is! Hát ezt valami qvajól kitalálták!

De legalább Spoiler

[COLOR="White"]Tudjuk hogy Shirou nem hal meg, és nagy hiró lessz a jövõben. Valószínûleg ebben nagy elõrrelépés lessz a Mage War.[/COLOR]

spoiler end.

A többi nem olyan nagy durranás. A legtöbbet már sejtettem De Archer...

A sztori kitalálójának....

:hail:

Nem olvastam el a spoilert, de ezzel most nagyon felcsigáztatok.:muhahah:


Lazzaret

Hú ez most qrvajó rész volt:whoah: Shiro képesége sem egyszerü amit lerendeznek a suliban az nagyon kemény volt. Fõleg Raider jelenete. Egy kis nõi sepuku. És a végén a romantikus szál is nagyon ott volt :D


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Quote from: LazzaretHú ez most qrvajó rész volt:whoah: Shiro képesége sem egyszerü amit lerendeznek a suliban az nagyon kemény volt. Fõleg Raider jelenete. Egy kis nõi sepuku. És a végén a romantikus szál is nagyon ott volt :D

Egyetértek. Ez hihetetlen jó rész volt.:whoah:
Azon én is meglepõdtem, hogy csak úgy [COLOR="White"]átszúrta a saját nyakát.[/COLOR]
Ez a Fate/Stay Night egyre jobb.:)(bár eddigis nagyon nagyon tetszett.:))

Lazzaret

Viszont nekem egy valami most magyarázatra szorúl. Amikor Rin bemegy a sufniba vagy mibe és meglátja a sok cuccot fémmé alakítva ott mit mond mert nem egészen értettem.


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Quote from: LazzaretViszont nekem egy valami most magyarázatra szorúl. Amikor Rin bemegy a sufniba vagy mibe és meglátja a sok cuccot fémmé alakítva ott mit mond mert nem egészen értettem.

Oh az egyszerû. Akik látták az FMA-t azok megértik, de elmondom neked.
A mágia lényege, hogy ha akarsz vmt cserébe fel kell áldoznod egy vele egyenértékû dolgot.
(ez az FMA-ban is így van)
A srác még nem tud róla, de Rin már észrevette, hogy Shirou, nem átalakítja a tárgyakat, hanem megszegve a törvényt a "semmibõl" hozza létre azokat.(mert ugye honnan szerezte az acélt amivé átalakította a tárgyakat? annak is kell jönnie vlahonnan)
Szal ezért veszélyes a srác skillje, de nagyon.

Dreamcleaver

Azok is megértik akik nem látták az FMA-t. ;) Amúgy nem tudom ezt az indoklást miért hozták be a Fate-be. Amikor itt valaki varázsol (nem alkímia), mondjuk Toshaka támadó varázslata, akkor mit ajánl fel? Max manát, szellemi energiát, amit meg nem tudom honnan lehet feltölteni (jó a servantok lélekevéssel). Emiya a semmibõl képes dolgokat csinálni ez naon jó, de vajon van neki limitje ergo õ is manát használ fel) vagy neki végtelen erre a kapacitása?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Nevl

Jaja ez jó rész volt, nekem is nagyon tetszett :)
Shirou-nak úgy látszik valami mana szerû forrása van, gondolom a harc végére az fogyott ki neki...

Izé, Lazzaret az avatarod és az aláírásodban levõ kép mibõl van?! (imádom mindenkitõl ezt kérdezgetni :D )
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Lazzaret

Quote from: NevlIzé, Lazzaret az avatarod és az aláírásodban levõ kép mibõl van?! (imádom mindenkitõl ezt kérdezgetni :D )

Torrentrõl szedtem le egy képcsomagot abban volt. Kbb 150 kép volt benne némeik hentai :D És õ Sakura a sorozatból :)

Alkyra: Köszi a magyarázatot:tezsvir:


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Quote from: DreamcleaverAzok is megértik akik nem látták az FMA-t. ;) Amúgy nem tudom ezt az indoklást miért hozták be a Fate-be. Amikor itt valaki varázsol (nem alkímia), mondjuk Toshaka támadó varázslata, akkor mit ajánl fel? Max manát, szellemi energiát, amit meg nem tudom honnan lehet feltölteni (jó a servantok lélekevéssel). Emiya a semmibõl képes dolgokat csinálni ez naon jó, de vajon van neki limitje ergo õ is manát használ fel) vagy neki végtelen erre a kapacitása?

Honnan tölti fel? Játszottál a játékkal?
Én igen s ott megmagyarázzák, hogy minden ember rendelkezik mannával(lásd pl mágus családokban miért öröklõdik a servent fogadása.)
Csak a mágusoknak sokkal több van.(sõt Rin családja még gyûjti is a mannát ékkõvekbe)
Rin támadó varázslata sûrített mana tul. képpen. Semmi extra.

Neki is van limitje, hogy mennyi mannát tud átfolyatni magán.
(megint a játékban magyarázzák meg. Mikor Rin megidézi Archert akkor írja ezt le)
Legalábbis szerintem.:)
Érdemes megnézni a fordított demót:
//www.insani.org

Lazzaret, szívesen.^^

Nevl

Quote from: LazzaretTorrentrõl szedtem le egy képcsomagot abban volt. Kbb 150 kép volt benne némeik hentai :D És õ Sakura a sorozatból :)

Alkyra: Köszi a magyarázatot:tezsvir:

Az aláírás jól néz ki azért érdekel a másik meg nagyon kawai :)

Bocs az offért :)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Flaser

#268
Ha zsozso is bele egyezik föltehetem a Pic-s részlegbe a játék két CG-gyûjeményét ami közkézen forog.

Az egyik simán Fate - CG, a másik Fate - Hollow Ataraxia (a 3. szkenárió) néven fut a trackereken.
Ezen a két trackeren talán még él belõlük torrent.

http://datorrents.com/
http://www.hongfire.com/
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Prof. William

#269
Shirou nagyot alakított! És valószínûleg ennél már csak erõsebb lessz.

Bár ez felderítetlen erõk  dolog kicsit a Yu Yu Hasukóra emlékeztet ahol mindig kiderül hogy van egy rejtett képessége a fõhõsnek ami lényeges pluszt ad a harchoz... Íg talánmégis akkor nagy Servant ölõ válik belõlle amilyen szeretne lenni.

Érdekes kobinációk lehetnek. Berserker nekem tömör kõnek tûnik. Szóval csak egy kis összetétel megváltoztatás kellene...

Spoiler

[COLOR="White"]Érdekes volt az a Prot from normal/magical weapon efekt. :) Vajon megmarad? Ez esetben Sihrou az elég nehezen megsebezhetõ kategóriába ugrik, ami már félsiker.[/COLOR]
Spoiler end.

Lehet hogy már nem emlékszem de mi is történik ha egy Servant meghal? Talonba kerül amíg újra megidézik? Vagy végleg vége?

És még valami. Shinji itt mutatta meg igazán hogy egy gerinctelen féreg. Hogy a keménykedõ magabiztos magatartása mögött nincs egyszerûen SEMMI! Amíg neki áll följebb. (Értsd: Erõsebb valakinél, mint a diákok vagy a szerencsétle Fuji addig nagy az arca, de amint veszélyes elennel kerül szembe vinnyogva futni kezd.) Áldhatja a jó szerencséjét hogy Emyiával fuott össze nem pedig valami eltökéltebb Mage-vel. Bár szerintem még lessz pár próbálkozása mielõtt eltapossák.

Kicsit felindultam mert ismerek egy ilyan srácot az egyetemen aki nagy arc volt amíg a gyengékel szemédkethetett. De elég volt egy jobbegyenes. (Életem elsõ ütése volt, jártam karatére de sosem gondoltam hogy használni fogom. Egy lányt védtem meg attól az álattól.) Ami kissé megstucolta az orrát, és ne tudjátok meg hogy elkezdett rimánkodni, hogy hagyjam békén, meg hogy legyünk barátok. Otthagytam a francba. Álítólag azóta normálisabb, bár én nem láttam.
Huh... Ezt jó volt kiírni...

Lényeg a lényeg... Jó kis sorozat ez a Fate.