Fate/Stay night - SPOILERS

Started by Lazzaret, 2006-01-20, 22:07:13

Previous topic - Next topic

Rage

Quote from: Prof. WilliamLényeg a lényeg... Jó kis sorozat ez a Fate.
ROTFLOL. [SIZE="1"](Elnezest, de erre nem tudok maskepp reagalni. :p)[/SIZE]
痛みを感じる方向に、出口がある!

Prof. William


Prof. William

Fogadni merek hogy a vége felé Sihrou "képzeletbeli kapcsolótábláján" már minden vobal vibrálni fog amikor akciózik. Gondolom addiga már komplett kardokat és változatps támadó/védõ eszközöket is tud majd létrehozni.

Jó lehet mondjuk rohan felém az ellen erre én elképzelem Gats bá Dragonsayerét és azzal kezdem nevelni, mondjuk a rakoncátlankodó Berserkert. :teccik:

Kíváncsi vagyok mikor konfrontálódnak legközelebb Lancerrel? Stílusos lenne ha Emiya végezne vele az egyre jobbá váló képességeivel. Egyfajta revansot vehetne ezzel.

Dreamcleaver

Nem sztem Shirou elõbb szervezne multilaterális béketárgyalásokat mesterek/slavek között, mint hogy bosszút állna valakin. :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Hát igen erre tényleg nagyobb az esély.

De majd csak kikupálódik a srác. A 11. részben már egész jól alakítot...

A végére biztos olyan szuperhiró lessz mint Songoku. Nagy hatalma lessz de nem akar megölni senkit.

Thosaka mesélt valami fegyver teremtésrõl is. Kiváncs vagyok Emiya milyen fegyvert hoz majd össze magának. :)


Mondjuk nem tudom tudjátok e, de a régebbi Mage War-ok idején még meg lehetett idézni egy Chuck Norris nevû servantot is. CSak késõbb a bírák megtiltották a megidézését mert aki õt birtokolta az 100% hogy megnyerte nemcsak azt de a következõ 4 Mage Wart is. (Bocs ezt nem bírtam kihagyni.)

Venom

Quote from: Prof. WilliamTohsaka mesélt valami fegyver teremtésrõl is. Kiváncs vagyok Emiya milyen fegyvert hoz majd össze magának. :)

Mivel eredetileg ez egy H-game volt, szerintem egy HATALMAS mûbrokit. :) Onnantól Rider többé nem probléma. ;)

Jah igen, csak nekem tûnik úgy, hogy a Master és a Servant mindig ellentétes nemû?


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Alkyra

Quote from: VenomJah igen, csak nekem tûnik úgy, hogy a Master és a Servant mindig ellentétes nemû?

Hm..tényleg. Milyen furi.XD De végülis ez egy shoujo anime.^^(ezekszerint Lancer mestere egy lány:) ? Méghozzá egy õrült lány...)

Dreamcleaver

Quote from: AlkyraHm..tényleg. Milyen furi.XD De végülis ez egy shoujo anime.^^(ezekszerint Lancer mestere egy lány:) ? Méghozzá egy õrült lány...)

Vagy yaoi (vagy hogy híjják :D)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Manitu

Quote from: VenomJah igen, csak nekem tûnik úgy, hogy a Master és a Servant mindig ellentétes nemû?
Végülis egy H-gamebõl készölt, és ha jól hallottam ott egy elég speciális módszerrel töltötték fel a servantok a manájukat, amihez ez elengedhetetlen :D ... Bár ha elképzelem Berserkert meg a kiscsajt:eek: ...


Alkyra

Quote from: ManituVégülis egy H-gamebõl készölt, és ha jól hallottam ott egy elég speciális módszerrel töltötték fel a servantok a manájukat, amihez ez elengedhetetlen :D ... Bár ha elképzelem Berserkert meg a kiscsajt:eek: ...

Oi, hentai topic eggyel arrébb.XD

Prof. William

- Most véged Emiya!
- Várj! Figyelj! Küld el Berserkert én elküldöm Sabert, aztán üljünk le és beszéljük meg a dolgot.
- Ok bennne vagyok Oniichan, de sajnos ülni egy darabig nem igen tudok. :eek:

Érdekesen hangzik ez a dolog, de még mindig jobb mint emberek Életerejét leszívni. Tohsaka meg örülhet hogy az ûberférfias Archert idézte meg. :)
Gondolom a Gameben is Shirou az elején bénázik, hogy á nem + egy lányal ha nem eggyezik bele... aztán gondolom majd mégis segít feltöllteni szeretett Saberje manáját.

Dreamcleaver

Quote from: Prof. William- Most véged Emiya!
- Várj! Figyelj! Küld el Berserkert én elküldöm Sabert, aztán üljünk le és beszéljük meg a dolgot.
- Ok bennne vagyok Oniichan, de sajnos ülni egy darabig nem igen tudok. :eek:

Érdekesen hangzik ez a dolog, de még mindig jobb mint emberek Életerejét leszívni. Tohsaka meg örülhet hogy az ûberférfias Archert idézte meg. :)
Gondolom a Gameben is Shirou az elején bénázik, hogy á nem + egy lányal ha nem eggyezik bele... aztán gondolom majd mégis segít feltöllteni szeretett Saberje manáját.

Segít. ;) Sõt Toshaka is besegít neki. :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Végül is felkarolta Emiyát. :ejnye:
Emilya meg haszálhatja a tárgyak megerõsítésé képességet, ami olyan jól sikerül, hogy miután vége a Mage War-nak elmegy Gigolónak. Persze a legrendszeresebb látogatói Saber, Toshaka, Sakura,és Fuji lesznek.

Érdekesnek tûnik ez a játék. Van belõlle angol verzió?
Az anime követi a történetét? Persze a manatöltési procedúrák kivételével. :)

Van egy tippem, hogy ki lehet Lancer mestere, és miért nem látható már egy ideje ládzsás barátunk.. Ha bejön a sejtésem akkor majd hangosan hirdetni fogom, de addig fedje jótékony homály a dolgot. Persze tévedhetek is.

Dreamcleaver

Quote from: Prof. WilliamVan egy tippem, hogy ki lehet Lancer mestere, és miért nem látható már egy ideje ládzsás barátunk.. Ha bejön a sejtésem akkor majd hangosan hirdetni fogom, de addig fedje jótékony homály a dolgot. Persze tévedhetek is.

Rosszul tippeltél, tuti nem õ az. 8)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Kire tippeltem?

Szerintem.

Lehetséges Spoiler!

[COLOR="White"]Az a lány Lancer gazdija aki most éppen kómában van. Akit Shinji támadtott meg. Még személyiségben is hasonlítottak egy kicsit.[/COLOR]

Spoiler end.

Lazzaret

Sztem tuti hogy nem õ az.
Õ is olyan mellék kari lehet.


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

#286
Quote from: Prof. WilliamÉrdekesnek tûnik ez a játék. Van belõlle angol verzió?
Az anime követi a történetét? Persze a manatöltési procedúrák kivételével. :)

Most írtam le, de azért megteszem mégegyszer:
A játékban (s a filmben is) tisztázzák, hogy MINDEN emberben van manna,
csak a mágusokban több.(ezért tudnak Servantet idézni. lásd játék.//www.insani.org) Más, a Servantek folyamatosan szívják a mannát a gazdájukból.Ergo innen "táplálják magukat". Saber s Shirou állapota egyenlõre kérdéses.(a hibás summon miatt)
Thosaka családja már évszázadok óta tárolja a mannájuk az ékkõvekben.
(lásd elsõ részek, mikor megmenteni Emiya életét)

Egyb. a h-game az csak elnevezés.
Maga a játékban alig-alig van h-jelenet.Sõt a demoban abszolút nincs is.(s szerintem késõbb se lesz, max a legeslegvégén)
Semmi ahhoz hasonló. Tulajdonképpen ezek interaktív könyvek. Lásd a saját szemeddel.

Ha ennyire oda vagy a h-ért nézz Bible Blacket.XD
Az animenek s a játéknak alig van köze egy igazi h-game-hez(amiben csak sex van szinte nuku sztori), csak az a neve.(bár van a teljes gamémban h-jelenet)

Prof. William

Kösz de inkább Soft rajongó vagyok. :)

Jó hogy a game nem csupa H. Így még jobban érdekel. A Demot leszedem. A többi is lessz angolul? Mármint a teljes játék.

Dreamcleaver

Azért a CG-k amiket leszedtem elég sok H-jelenetet tartalmaztak. Bár valószínûleg ezek a történet végén vannak. 3-4 felállás tuti van, ha nem több. :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Alkyra

Quote from: Prof. WilliamKösz de inkább Soft rajongó vagyok. :)

Jó hogy a game nem csupa H. Így még jobban érdekel. A Demot leszedem. A többi is lessz angolul? Mármint a teljes játék.

Elvileg dolgoznak rajta, magyarul soha nem fog megjelenni a teljesbõl angol ver.:(

Prof. William

#290
Melyik napon szokott kijönni az Eclipse féle változat? Az MKV-s.
És a feliratot milyen progival tudom beilleszteni az mkv-ba?

Lazzaret

Quote from: Prof. WilliamMelyik napon szokott kijönni az Eclipse féle változat? Az MKV-s.
És a feliratot milyen progival tudom beilleszteni az mkv-ba?

Ha a magyar feliratra gondolsz akkor menj fel a http://animeadvent.uw.hu oldalra és ott a segédletekben megtalálsz mindent ami kell. A progikat és a magyar feliratott egyaránt. És ha jól tudom az Eclipses szombaton szokott kint lenni.


www.arkangyalok.uw.hu

Prof. William

#292
Kösz.

Leszedtem egy képcsomagot ,ami a játékból tartalmaz képeket. Úgy tûnt három féle képcsomag van, gondolom háromféle végigjátszásnak. Attól függõen kikkel lehet összejönni. Mondjam kikkel? Nem valami nagy Spoiler. Saber, Toshaka, és Sakura.
Egyértelmûen Saber vonalán megy a Game. A képeket megnézve lehet hogy pár spoilerben volt részem, de ha csak 10%-át csinálják meg amit ottvolt már akkor is kúúl lessz a Fate. Ha mg esetleg a jobb dolgokat át veszik a másik 2 szálból, akkor:hail:


Lazzaret

Quote from: AlkyraFelkerült a 12. rész is. Itt a link. Jó töltögetést.

http://www.point-blank.cc:16384/allowed/torrent.php/%5BEclipse%5D%20Fate-stay%20night%20-%2012%20(XviD)%20%5B382433A6%5D.avi.torrent

Köszi ha hazaértem szedni fogom ezerrel.


www.arkangyalok.uw.hu

Dreamcleaver

Ki az közülünk, aki Saber ajánlatára nem, hajtotta volna bele az ölébe a fejét? Én tuti megtettem volna. :D Emiya öregem... :)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Én megvárom az MKV verziót...

De biztos jó lessz. Megint konfrontálódnak Rider el.

Lassan elkezdhetnének fogyni a servantok/mesterek. Reméllem az a féreg Shinji lessz az elsõ akit "kiszavaznak." :uzi:

Manitu

Quote from: Prof. WilliamÉn megvárom az MKV verziót...
Mit kell azon várni, pontosan 1 percel az avi után szokták feltenni a trackerre. click


Zsiga


Nevl

Quote from: DreamcleaverKi az közülünk, aki Saber ajánlatára nem, hajtotta volna bele az ölébe a fejét? Én tuti megtettem volna. :D Emiya öregem... :)

Hát én frankón buzinak nézném, ha nem japán lenne a sorozat :D
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!