Fate/Stay night - SPOILERS

Started by Lazzaret, 2006-01-20, 22:07:13

Previous topic - Next topic

Lazzaret

Ez is nagyon komoly egy rész volt. Végre láttuk Saber igazi hatalmát. CSöppet erõs a kisasszony :)


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Egy kihúzva.:)
Saber kardja nem semmi.^^ Néztem egy nagyot rajta, hogy pont azt a  legendás kardot tartja a kezében.
Alig várom a jövõheti részt. Úgytûnik, hogy a kiscsaj tervezget vlmt.

Lazzaret

Quote from: AlkyraEgy kihúzva.:)
Saber kardja nem semmi.^^ Néztem egy nagyot rajta, hogy pont azt a  legendás kardot tartja a kezében.
Alig várom a jövõheti részt. Úgytûnik, hogy a kiscsaj tervezget vlmt.

Az biztos hogy tartogat valamit. Hiszen Berserker is feltünt a toronyházban. Plussz Sakura is érdekes lehet a közeljövõben. Biztos tud mindent. Majd számomra ki fog remélem derülni ki is igazából Raider a magyar feliratból mert az a rész a pegazuson lévõ dumából nem volt minden világos.


www.arkangyalok.uw.hu

Prof. William

Biztos hogy annyi Raidernek? Ahogy a szemötõje leesett... Biztos hogy vége? Nem lehet hogy még látjuk õt szemkötõ nélkül?

Jobb legyõzésre számítottam, ezért reménykedek még hogy lessz vele bunyó. Valami beleála kard dolgot reméltem...

Bár a netrõl leszedett Game Saber vonalú végigjátszás szetjében is hasonló képek voltak...

A japók tudják, hogy kell játékot adaptálni, nem az amcsik...

Ja aki tudka pls ha spoler is árulja el hogy akkor most Ridernek annyi? Vagy még lessz vele konfrontáció? Sima igen vagy nem.

death_scythe

#304
Itt egy vicces kép amit találtam:
http://img231.imageshack.us/img231/4060/fatehollowataraxia0336hm.jpg

Itt meg a hölgy aki énekli az OP-jét a Fate-nek(szerintem tök kawaii):

http://img231.imageshack.us/img231/8130/cover5co.jpg

Ui.:Ha túl nagyok a képek akkor szóljatok és csak a thumbnailt linkelem be nem a teljes képet.
Ok, meg editáltam.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Alkyra

Még a thumbnailt se linkeld!
Sima urlelt adjál hozzá! Így berakni egy képet tiltott.(láds a többiek se így szoktak képet berakni)

Egyb. nagyon :whoah:  képek!:)

Alkyra

Quote from: Prof. WilliamBiztos hogy annyi Raidernek? Ahogy a szemötõje leesett... Biztos hogy vége? Nem lehet hogy még látjuk õt szemkötõ nélkül?

Jobb legyõzésre számítottam, ezért reménykedek még hogy lessz vele bunyó. Valami beleála kard dolgot reméltem...

Bár a netrõl leszedett Game Saber vonalú végigjátszás szetjében is hasonló képek voltak...

A japók tudják, hogy kell játékot adaptálni, nem az amcsik...

Ja aki tudka pls ha spoler is árulja el hogy akkor most Ridernek annyi? Vagy még lessz vele konfrontáció? Sima igen vagy nem.

Igen vége van.[COLOR="White"]A srác  Command Mantrája(a könyve) eléget. Emlékszel? Még mondta is a srác. Command mantra nélkül meg nem tudná írányítani a csajt.[/COLOR]

Prof. William

Quote from: death_scytheItt egy vicces kép amit találtam:

Látom Emyia új alapokra helyezte a MAGE WAR megvívását. Persze veszéjek így is vannak, fõleg ha a Berserker van a párnacsatában...

Prof. William

Még valami ez is lehet Spoileres...

Shinji szerepel még? Reméllem direktbe is lenyomják....

Venom

Szvsz Sakura fogja védeni a többi Magetõl, akik még esetleg nem tudnák, hogy nincs értelme baszogatni.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Prof. William

Egy servant nem halm meg igazából ugye? Csak talonba kerül.:ejnye:  Aztán köv alkalommal újra lehet hívni.
Kiváncsi lennék hol van egy servant amikor parkolópályán van? Mennyben? Valami spec servantsíkon? Vagy csak simán nem létezik?

Tyrael

Quote from: Prof. WilliamEgy servant nem halm meg igazából ugye? Csak talonba kerül.:ejnye:  Aztán köv alkalommal újra lehet hívni.
Kiváncsi lennék hol van egy servant amikor parkolópályán van? Mennyben? Valami spec servantsíkon? Vagy csak simán nem létezik?
köv háborúban elméletileg újra idézhetõ.
valami olyasmit mondtak róluk, hogy szinte elpusztíthatatlanok, csak a kötést lehet felbontani (elhasználod a command spelleket, vagy megölöd a mestert, vagy kiütöd a servantot)
elmeletileg minden servant létezik mindig(ezert lehet archer az, aki)

Tyrael

Lazzaret

Hogyha a servant mestere meghal akkor a szolga egy darabig még létezik de utána eltünik. Ha a szolga kiesik akkor elvileg ujra megidézhetõ ha jól tudom. Csak egy új mesternek kell az elõzõ helyére lépnie. Vagyis Shinji helyére kerülhet Sakura is. És ha jól tudom ez fog történi. De hogy Raider lesz-e  a servantja vagy valaki más azt nem tudom.


www.arkangyalok.uw.hu

Venom

Ööö... ha meghal a Servant, akkor megmaradnak a Mesternél a Command spellek, amivel "felbérelhet" egy másik Servantot. Ha meghal Mester, Servant még kicsit a környéken lézeng és beállhat olyan Mester mellé harcolni, akinek nincs Servantja, de van Command spellje. (Shinji ebbõl a szempontból speckó, mert nem volt alapvetõen manája, ezért csak ilyen mesterséges command spelljei voltak... gondolom ezért égett el.)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Lazzaret

Valószinû de Raider is speciális volt és nem egyszerü servant ha jól értelmeztem a szöveget. Ezért gondolom én azt hogy még talán látjuk õt.


www.arkangyalok.uw.hu

Prof. William

Csak arra leszek kíváncsi, hogy vajon belekerül e a

Spoiler

[COLOR="White"]Dark Sakura vonal. A képek alapján a megrontott/elgonoszodott Sakura nagyon kellemes kis karakternek tûnik.
Épp tõlle nem várnánk erre meg... :eek:  Jó lenne egy ilyen fordulat.[/COLOR]
Spoiler end.

Lazzaret

Sztem az tuti benne lesz. Ha kihagynák az nagy hiba lenne. Lásd az aláírásomat :)


www.arkangyalok.uw.hu

Prof. William

Tudom. :) Én is leszedtem anno a játék képszetjét. Egyértelmûen a Saber végigjátszás vonalon megy a dolog. :) Csak azért kérdeztem mert abban nem volt a Sakura vonal. :)


Prof. William

Nyehehe...

Spoiler

[COLOR="White"]Shinji down. :uzi:
Úgy tûnik a köv részben Berserker kerül sorra.[/COLOR]
Spoiler end

Alkyra

Wow. Ez kezd egyre jobb lenni.:)
A is Ilya milyen brutális tud lenni...akárcsak a Servantje. :)
És pluszba még ki is derült, hogy ki volt Saber.XD
Bár ezt már gondolhattuk az alapján, hogy milyen kardot visel...
A kövi rész lesz nagyon izgalmas!^^

Prof. William

Az események egyre gyorsulni fognak szerintem.

Spoiler

[COLOR="White"]Most valszeg megküzdenek Berserkerrel, talán meg is ölik. Sakura elõbb utóbb megtudja, hogy a szeretet tesóját kicsinálták, és valamit biztos lépni fog. (Talán elindul a Dark Sakura vonal. )[/COLOR]
Spoiler end.

Egyre jobb!

Dreamcleaver

Ilya ja..kiváncsi vagyok mennyi idõ alatt találták ki ezt a karaktert.

-Kéne egy kis lolita a játékba, egy érdekes kerettörténettel.
-Ah mit szólnál egy ilyen érzelemmentes gyilkoshoz, akiben vágyak ébrednek a fõhös iránt?
-Ez k*rva eredeti vazz! Hogy találtad ki?!?

Minden sorozatban vannak hibák, ilyen az élet.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lazzaret

Jó rész volt. Iliya meg egy igazi Berserker teljesen beszámíthatatlan :D


www.arkangyalok.uw.hu

Zsiga

Jó volt ez a rész. :)
Mondjuk amikor Tohsaka elmagyarázta lamer fõhõsünknek hogy kéne egy kis manát adnia Sabernek, már kezdtem örülni hogy mégis lesz H-jelenet... :D (Akinek esetleg nem tiszta az olvasson utána hogy hogyan is lehet a Type-Moon játékok/anime-k világában manát átadni...;) )

Prof. William

:ejnye: :ejnye: :ejnye:

A gameben érdekesen oldották meg az biztos. :whoah:

Flaser

Jó hírek!

A Mirrormoon elkezdett a Fate-Stay Night (mármint a játék) fordításán dolgozni.
Ez nem Aprilis bolondja, ugyan akkor tették a bejelentést.

http://mirrormoon.org/Fatestaynight

Ennek örömére, már most elkezdhetitek szedni (az eredetit), hogy legyen mibe berakni a patch-et:
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

death_scythe

Quote from: DreamcleaverIlya ja..kiváncsi vagyok mennyi idõ alatt találták ki ezt a karaktert.

-Kéne egy kis lolita a játékba, egy érdekes kerettörténettel.
-Ah mit szólnál egy ilyen érzelemmentes gyilkoshoz, akiben vágyak ébrednek a fõhös iránt?
-Ez k*rva eredeti vazz! Hogy találtad ki?!?

Minden sorozatban vannak hibák, ilyen az élet.

Azért Ilya karaktere ennyire nem egyszerû. Õ hidd el nem egy minden napos kislány egy kicsit depis családi háttérrel. Többet nem akarok mondani mert nem tudom mennyire néztél utána a karaktereknek és nem akarok lelõni semmi poént.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.


Lazzaret

Ez nagyon kemény egy rész volt. Még mindig a hatása alatt vagyok. Ez a küzdelem Berserker és Archer között valami eszméletlen volt. Mondjuk Berserker egy kicsit túl tápos de gondolom hamarosan leverik a kis édeset. Ezek után már alig várom hogy lássam a kövi részt is.


www.arkangyalok.uw.hu