Fate/Stay night - SPOILERS

Started by Lazzaret, 2006-01-20, 22:07:13

Previous topic - Next topic

Lokids

White Seed Lehet, hogy azért, mert a játék amiből készűlt az hentai. :D

Flaser

Végre láttam a 16. részt feliratozva is.
Már akkor felfigyeltem rá, de a fatestaynight.org-on olvasott hozzászólások alapján megerősödött bennem az érzés; hogy Shiro és Saber nem Excalibur-ral győzték le Berserkert.

Saber is mondja, hogy a kard neve Caliburn.
Az Artúr monda egy változatában, Artúr eltöri a kardot amikor Lancelottal küzd. (Ez szerepel az egyik filmfeldolgozásban is.) Csak így tudja a lovagot legyőzni, de ennek nagy ára van, mivel a kardot saját becsvágya végett használta, "így eltörte amit nem lehet eltörni".
A Tó úrnője ad új kardot Artúrnak (újjávarázsolja?/kovácsolja?), így lesz az új kardja Ex-Caliburn, azaz Caliburn utódja.

Ezért mondja Saber, hogy azt hitte ezt a kardot örökre elvesztette.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."



Prof. William



Lazzaret

Nem tom de nekem nem tetszet most ez a rész. Csak egy valami volt jó amikor Shirou megidézte Archer fegyvereit.


www.arkangyalok.uw.hu

Prof. William


Nevl

Hát, elég közepes rész volt és innentől erős túlzás lesz, ha a köv részben begyalulják castert ill. a gazdit. Azok ketten csúnyán helybenhagyták Shirou-t és csapatát, ha ezek után odamennek és megint legyőzik a gonoszt az kicsit lame lesz, de szerintem van annyi esze a készítőknek, hogy nem esnek ebbe a hibába (az előzetesben meg is jelenik egy új servant, vagy master nem tudom, szerintem Ő szépen beleszól majd a dolgokba).
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Alkyra

Quote from: Prof. William on 2006-04-30, 12:21:27
Na? Kitárgyalás?

Türhető volt. Egy kicsit beleláttunk a hétköznapjaikba a karaktereknek.
Remélem nem rontják el a készítők az anime végét.(ahogy most az Otomeben tette egy másik team..az vlm szörnyű volt..)

Prof. William

Én még csakeste látom majd de biztos jó lessz.

Ezt az elrontást a cukormázba fulladásra értitek?

Bár... a harcis animéknek az elegendhetelen része a tápolás... Az ellen szétver mindket? Oda se neki! Fegyógyulunk edzünk egy kicsit, aztán szénné cakkozuk a szája szélit.

Azért Sihoru kemény... gyors gyógyulás, lassan megtanul harcolni... szuper fegyvereket csinál... ráadásul még idealista is... Komoly Songokuszindrómába szenved a gyerek.  :lol:És egyre tápabb lessz...

Nagyon reméllem hogy az Archer Sihoru harcot nem csak hangulati elemnek rakták be a intróba, hanem tényleg lessz egy ilyen. Főhőünk majd megmutathatja mit fejlődött...  :uzi:

Lazzaret

Hát remélem nem lesz elszúrva a kövi rész de nem fog zavarni ha Shirou lezuzza őket Saberrel és Toshakával együt. Valószinű it lesz benne a csavar is. Remélem jó kis fordúló lesz és lesz benne Dark Saber is :D


www.arkangyalok.uw.hu

Prof. William

#402
Az lenne az igazi fordulat, ha Fujimura sensei-ről kiderülne hogy mester.  :muhahah:
És hogy ki lenne a Servantja? Micsoda kérdés? Hát nem más mint... SANDOKAN A MALÁLY TIGRIS!  :jee:

Rage

Quote from: Prof. William on 2006-05-01, 23:36:04
Az lenne az igazi fordulat, ha Fujimura sensei-ről kiderülne hogy mester.  :muhahah:
És hogy ki lenne a Servantja? Micsoda kérdés? Hát nem más mint... SANDOKAN A MALÁLY TIGRIS!  :jee:
ROTFLOL. (Amugy valoszinuleg tenyleg Master lesz.)
痛みを感じる方向に、出口がある!

Venom

A sorozat jellegét tekintve még az iskolai takarítónéni is Master lesz.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Prof. William

#405
Ja végül már az lenne a furcsa ha valaki nem lenne mester. :)

Caster mestere elég jó. Ő már tökélyre vitte azt amit Sihoru csak tervez, miszerint a Servantja helyet harcol. Bár ez logikus hisz Caster inkább támogatónak, ill. távolsági fegyvernek jó.

Melesleg végre elkezdték keverni a szálakat. Eddig a Saber vonalon mentek, de a Rule Breaker más másik vonalon van.
Szóval bízok benne hogy Sakurát is láthatjuk egy érdekes alakításban.

Lazzaret

Biztos hogy beleviszik a Dark Saberes és Sakurás vonalat. Vagyis igy lenne izgalmas :D


www.arkangyalok.uw.hu

Dreamcleaver

Hát remélem kitalálnak valami érdekes most, hogy Berserkernek kitették a szűrét.  :mad:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Flaser

Caster mestere egészen más okból nyomja ilyen jól....nem volt mindig tanító.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

Nevl

#409
Említette, hogy Ő csak egy egyszerű tömeggyilkos (vagy valami egész hasonlót mondott).
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!


Kraivan

Seed / peer:  2366/1553 :eek:
De azért megvárom még az animeadvent munkáját.

Bár ezt a részt lehet nem kellene megnézni. Van olyan érzésem, hogy a végén félbe lesz vágva, és a falat fogom kaparni, mi lesz a folytatása a küzdelemnek.

De már látom hogy mehetek keverni a leendő vakolatot...

Alkyra

Quote from: Kraivan on 2006-05-07, 09:11:52
Seed / peer:  2366/1553 :eek:
De azért megvárom még az animeadvent munkáját.

Bár ezt a részt lehet nem kellene megnézni. Van olyan érzésem, hogy a végén félbe lesz vágva, és a falat fogom kaparni, mi lesz a folytatása a küzdelemnek.

De már látom hogy mehetek keverni a leendő vakolatot...

:rotfl: Adjak kenőlapátot?XD

Kraivan

25 másodpercig bírtam hogy ne nézzek bele.
Csillapítottam az éhséget azzal hogy belepislogtam, és most fogom magam és elmélyedek a mikorbiológia jegyzetben...
Nem is érdekel a Faith night  :comp: Nem.  :comp: Modnom nem  :comp: ....

Alkyra

Érdekes rész volt. Lelőtteke egy igazán fontos poént az animéből.^^
HIhi. A következő rész lesz nagyon izgalmas.:)

Lokids

Nagyon fontos poént? Mégis melyikre gondolsz?
(Bőrruci rulez. :D )

Dreamcleaver

Elég semmitmondó rész volt. Tohsaka azért bedobott egy-két látványosabb varázslatot. Azért remélem Sakura és Tohsaka közös múltjáról még többet is megtudunk majd. A bőrruci baromira nem hiányzott, inkább röhejesen vette ki magát sztem.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kraivan

A türelem eddig tartott, kijött a magyar felirat, ideje megnézni.

Kraivan

Ez a rész valóban egy nagyobb rész bevezetője lesz.
Ez még rosszabb mint a 20 perc amit arra vártam h ezt letöltsem. Mert most 1 hetet kell várni!!!  :__devil:

A bőrruhának meg nem tudom mi szerepe volt. Bár ha egy egyszerű kis izgatással feltöltötték Saber manatartalékát (na meg ki tudja h mi volt még ott)  akkor a szado-mazo lenne a legjobb manaforrás?  :confused: Mert akkor van értelme a bőrruhának. Így viszont...

Bár a H-game-t nem ismerem.

Alkyra