Melyik animét nézted meg legtöbbször?

Started by Peetee, 2006-01-29, 23:39:58

Previous topic - Next topic

Lythis

#30
Hehh.. ennek a topicnak nemtom mi értelme van mondjuk, de akkor ha már van, használjuk is....
(egyébként részemrõl nincs olyan, hogy "a kedvencem" mert mindegyik más, és van még rengeteg amit nem is láttam, szóval szerintem elhamarkodott és meggondolatlan dolog lenne ilyet mondani...)

Nem teljes lista, de amiket sokszor:
Elfen Lied (gondolom ezen senki nem csodálkozik XD), ezt eddig olyan 9x kb
FF: Advent Children - ezt láttam a legtöbbször... nem számolom, de már lazán 20 fölött van....
Bleach-et 2x néztem meg 62ig (és nem vagyok hajlandó tovább, amíg a döglusta Lunar-osok nem csinálják tovább....)
FLCL-t 7x
Jah, még a Spirited Away-t is vagy 10x
Comedy 3x
Gunslinger Girl 2x

SaiyaGin

Én sem szoktam többször megnézni egy sorozat, hanem mindig újakat nézek. (Még így is van elég sok, amit meg kéne nézne, de eddig nem tettem.) Eddig csak az FMP érte el ezt a megtiszteltetést. Meg persze a Mononoke Himét láttam németül 1 vagy 2  alkalommal, meg egyszer magyarul. (Tervezem továbbá a Scrapped Princess újbóli megnézését) Azért én is szoktam 1-2 részt leszedni, és újra megnézni õket.

Slayer_Ace

Fruit Basket: igazából az egész sorozatot nem néztem meg 2-nél többször, de bizonyos jelenetekért oda vagyok (ezek már mentek 20x-is talán:) )
Slayers: 2x, de csak a sorozatot (a filmek és az OVA-k annyira nem jönnek be)
Love Hina: 3x, egyszerûen szeretem
YYH: Ha az A+-on látottakat is beleszámolom akkor kb 3x
Oh! My Goddess: 2x

Moha

Quote from: MemberNekem a 3GB korláttal van a bajom, a könyvtárban meg nincs CD (naná, mad DVD) író.
Ilyenkor jön jól egy pendrive. :)

Amúgy most jut eszembe: a Mononoke Hime-t én is kétszer láttam: egyszer eredeti hanggal, egyszer meg szinkronosan a TV-ben. :)

Member

Quote from: MohaIlyenkor jön jól egy pendrive. :)
128 Megás empéhárom-lejátszóval volt, hogy ide-ode rohangáltam, amikor felosztottam az anime epizódokat 100 megás részekre. :)

Ramiz

Quote from: ShiroiDe egyébként nem szeretem sokszor megnézni, nehogy elveszítse a varázsát.
Ezzel én is így vagyok. :tezsvir: A Bebopot, a GitS-et, az Akirát és a Ninja Scrollt láttam a legtöbbször, de messze nem olyan sokszor, mint fentebb néhány ember... :3x3: Úgyhogy nem is mondom.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Relunx

Ah! My Goddess OVA: 8x (7x angolul és 1x japánul)
Erementar Gerad: 5x :D
Street Fighter II V: 4x

Relunx

Dreamcleaver

Hát én nem nagyon nézem újra a sorozatokat akár tetszett, akár nem. Néha átpörgetek egyes részeket ha kell screencap egy bannerhez vagy avához. Az NGE-bõl egyszer megnéztem újra úgy a felét, mert régen láttam, és kezdett elmosódni a történet. Ugyanígy a Cowboy Bebop, a Gungrave és a Mai HiME.

Ezen kívül csak a hentai-ok egyes részeit szoktam újranézni. :muhahah: :muhahah: :muhahah:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Christian

Akira -t sztem megnéztem vagy 5×
Gokudot 3×
School Rumble -t mivel mindenkivel meg kell néznem 6×
Love Hina 2×
Bleach 2×
Hellsing 2×

Asszem minden mást csak 1×....de azért van amit még tervezek második nézésre.

Andi

#39
Akira  - legalább 6x
Wolf's rain - 2x
Vision of Escaflowne - 2x
Esca film - nagyon sokszor ^^ (ez volt az elsõ anime film amit kaptam, szóval volt, hogy minden 2. nap megnéztem)
Battle angel Alita - kb 4x
Cowboy bebop - 2x
Interstella 5555 - 3x
FF - Advent Children - 3x

Chihiro - legalább 5x
Mononoke hime - ezt is sokszor
Nausicaa - 4x biztosan
Howl's moving castle - 4-5x
Grave of the fireflies - 3x

Destar

A GITS movie-t azt kétszer megcsekkoltam. De ezen kívül semmit nem néztem meg többször. Bár bizonyos részek, amik nagyon tettszettek többször csekkoltam meg. Például a Bebop 20. részét, amikor Tongpu szórakozik. Az a karakter nagyon tettszett :D Meg az utolsó részt is megnéztem egy párszor. Az NGE-nek is egy csomó részét néztem újra. Meg az Akirát akarom még1x látni csakhát ahogy magamat ismerem, ez soha sem fog bekövetkezni :(

Pikkon

Kezdetben csak a dbz-t ismertem, szal azt megnéztem németül legalább 20-szor :D de annyit mondok nem bántam meg, mert örök második most is!
A Narutot eddigi egészében még csak egyszer néztem végig, bár bizonyos részeket hetente... :D és asszem még pár ezerszer meg fogom tekinteni, mert nincs jobb sorozat!!!

És sok animét még csak egyszer néztem, de én kiírva meg is tartok mindent, amit láttam, szal fogom még sokszor is :D Fõleg a Ninja Scroll filmet, meg End of Evangelion!!

InuYasha az 5. kedvencem, de azt nem hiszem, hogy még többször is végig bírnám nézni, még most se értem a végére (ami elvileg nincs is)

Annyit mondok, animét nézni nem bûn, akár mennyi idõdet is fordítod rá, de nem feledni az AMV-ket se! ;D
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Creeplideath

Hát..ahogy látom, a Cowboy Bebop itt az egyik legtöbbszõr újranézett anime...én 3x láttam, Trigunt 2x (meg amikor A+-on megy...akkor azt is nézem...márcsak a katasztrófális magyar szinkron miatt is)
Rahxephon, NGE 2x


ami mindenekelõtt vezet.... Shingetsutan Tsukihime (Tsukihime, Lunar Legend )5x, s mindegyik alkalommal egyhuzamban néztem meg :whoah:
Automatic crystal remote control,
We come to move your soul.

sirtomi

Quote from: Creeplideathami mindenekelõtt vezet.... Shingetsutan Tsukihime (Tsukihime, Lunar Legend )5x, s mindegyik alkalommal egyhuzamban néztem meg :whoah:
Nekem is nagyon tetszett a sorozat, de mégegyszer nem álnék neki, van sok jó sorozat még amit nem láttam.

L.Mole

FLCL-t igyekszem újranézni minden elérhetõ ismerõssel. A régi ínséges idõkben pedig a Ninja Scroll-t (még videón, hála a MANGA kiadónak, és a Trollbarlangnak), és az Akira-t pörgettem le kismilliószor.

Creeplideath

Quote from: sirtomiNekem is nagyon tetszett a sorozat, de mégegyszer nem álnék neki, van sok jó sorozat még amit nem láttam.

jah...mondjuk én ilyen szempontból kicsit hátrányos helyzetben vagyok, most pl. lövésem sincs hogy mit nézzek...általában Tealevelt szoktam terrorizálni, hogy ajánljon valamit:)
Automatic crystal remote control,
We come to move your soul.

Didico

#46
Slayers: 4x
FMA:2x
Blue Gender: 3x
FMP: 2x
Trigun:2x
Tokio new new:2x
Captain tsubasa:2x
Beyblade:3x
Elfen Lied:2x
Yugioh:4x
Detektiv Conan: 5x
Inuyasha: 3x
One Piece:3x
Ojamajo Doremi:3x
Hamtaro:2x
Kaitou jeanne:3x
Dragon ball:3x
stb...


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Araki

Fullmetal Alchemist: 4x
Slayers: 3x
Ranma 1/2: 2x (ha a német verziót is beleszámoljuk, meg többször)
Saber Marionette J: 2x
School Rumble: 2x
Újból meg szeretném még nézni a Hellsinget, az Elefen Liedet és a Galaxy Angelt.

deaththief

Berserk 3x
Elfen Lied 2x
Ninja Scroll és GITS-et 2x
 


Rage

Quote from: DidicoDetektiv Conan: 5x
One Piece:3x
Remelem azert tisztaban vagy vele, hogy ezek a sorozatok meg futnak Japanban...
痛みを感じる方向に、出口がある!

Kairakuda

A Cowboy Bepop Gomba Szamba címü epizódját kb 10x, Ghost in the Shellt kb 15-20x, GITS elsõ évadot 5x, Akirát 10x, Spriggant úgy 20x, a Memoriesból a második filmecskét 5x, meg mindent ami tetszik legalább kétszer



Didico

Quote from: RageRemelem azert tisztaban vagy vele, hogy ezek a sorozatok meg futnak Japanban...

Az nem baj... Attól én még szeretem õket!:hahaha:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

andrewf

-GITS 1: 2x
-GITS 2: 1x
-Vampire Hunter D: 4-5x de még tervezem tovább, nagy kedvenc
-Neon G. Evangelion: Most rágtam át magam rajta, meg bele-bele néztem, ha idõm lesz megint nekiugrom, nagyon jó
-Chihiro: 2x
-Gunm: 2x
-Animatrix: 3x
-Metropolis: 2x
-Inuyasha Castle Beyond The Mirror: 1,5x :)
Elsõre ennyi, de még kezdõ vagyok, sok szerepel a tervezettek között, meg sokszor jó, ha csak bele-bele nézek az epizódokba.

Didico

Quote from: andrewf-GITS 1: 2x
-GITS 2: 1x
-Vampire Hunter D: 4-5x de még tervezem tovább, nagy kedvenc
-Neon G. Evangelion: Most rágtam át magam rajta, meg bele-bele néztem, ha idõm lesz megint nekiugrom, nagyon jó
-Chihiro: 2x
-Gunm: 2x
-Animatrix: 3x
-Metropolis: 2x
-Inuyasha Castle Beyond The Mirror: 1,5x :)
Elsõre ennyi, de még kezdõ vagyok, sok szerepel a tervezettek között, meg sokszor jó, ha csak bele-bele nézek az epizódokba.

Elfen Liedet nagyon ajánlóm! :)


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

Relunx

Ooops...Vampire Hunter D - Bloodlust kimaradt, pedig megnéztem vagy 3x. Nálam ütötte a Blood-ot és a Hellsinget is.

Relunx

Kuroi Tenshi

A+ ismétlései miatt pár sorozatot elég sokszor láttam, CB volt talán már négyszer-hatszor is, meg Slayers is. Ezen kívûl a NGE eleje szokszor, teljesen végig viszont csak kétszer volt még idõm nézni

Relunx

Ha már A+-nál tartunk akkor Yu Yu Hakuso és Slayers, az összeset megnéztem ahányszor csak leadták...

Relunx

Lazzaret

A Bubblegum sorozatokat. A Bleach elsõ 60 részét vagy 5x. NGE. Love Hina és még egy két apróság.


www.arkangyalok.uw.hu

andrewf

Elfen Liedet nagyon ajánlóm! :)[/QUOTE]

Pont tegnap elõtt szedtem le az Elfen-t, mondván, hogy pár hektoliter vér ide vagy oda, most már azt is meg kéne nézni :) Az ajánlás csak hab atortán.
Köszi

Ja, régen Dragon ball is ment nálam párszor :)

Yakumo

Na a Saikano (She, The Ultimate Weapon) most belépett nálam a 3x néztem meg kategóriába, ha valaki vidámságra vágyik ne ezt nézze, ha komolyságra és szívetszorongató élményre, akkor viszont ezt! Egyszer mindenki nézze viszont meg! (bocs)