Melyik animét nézted meg legtöbbször?

Started by Peetee, 2006-01-29, 23:39:58

Previous topic - Next topic

Peetee

Mielyik az a kedvenc animéd :whoah: (sorozat és film kategóriában), amelyet legtöbbször megnéztél? Melyiket hányszor?

Részemrõl:
Film: Naruto movie-t 7-8 szor
Sorozat: School Rumble-t 3-4 szer

Necrid^

initial-D : asszem 6 szor néztem már végig.
Cowboy Bebop : 4 szer
Kimi Ga nozomu Eien : 3 szor
Elfen Lied : 2 szer
Midori no hibi : 3 szor
Berserk : 3 szor
Samurai champloo : 2 szer
GITS Filmek : mindkettõ 2 szer
Hellsing : egyszer és elég is volt.

Tõbbi anime pedig egyszer mind.

jah és

Hentaiok pedig... umm..... ki se tudom számolni.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Yakumo

Quote from: NecridTõbbi anime pedig egyszer mind.
Ez a kemény! :D
Quote from: NecridHentaiok pedig... umm..... ki se tudom számolni.
Nem! Tévedtem! EZ a kemény! :D :lol: :hail:

Necrid^

Quote from: YakumoEz a kemény! :D
most ne akard hogy soroljam hogy eddig mit néztem... :haha:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Alkyra

Hmm...Én ált a -számomra- jó s felejthetetlen animéket 2szer nézem meg. Ezek listája:
- Onegai Twins
- Fullmetal Alchemist
- Vandread
- Midori No Hibi
- Love Hina
- Chobits

Ha meglesz a teljes Fate Stay Night sorozat, akkor azt is végignézem mégegyszer.^^

Oh, egyb. minek indult ez a topic? Szerintem nem kellett volna.

Yakumo

Quote from: AlkyraOh, egyb. minek indult ez a topic? Szerintem nem kellett volna.
Kérdezd Peetee-t;) XD Újonc, aki nem biztos ismeri az itteni rendszert^^ De ha tényleg feleslegessé válik majd a Topic (sajnos szerintem is hamarosan) akkor jön a Modi-Power úgyis:o

Peetee

Quote from: YakumoKérdezd Peetee-t;) XD Újonc, aki nem biztos ismeri az itteni rendszert^^ De ha tényleg feleslegessé válik majd a Topic (sajnos szerintem is hamarosan) akkor jön a Modi-Power úgyis:o

Két okból is indítottam a topicot. Egyik oldalról kiváncsi voltam/vagyok rá, hogy az igazi fanatikusok hányszor nézték már meg kedvenc sorozataikat. :)
Másik egy elég önzõ indok. Japánul tanulok, és keresek olyan animéket, amelyet többször is meg lehet nézni. Gondoltam innen majd fogok tudni válogatni :haha:
Sajnos lehet, hogy az lesz a topic sorsa, amit megjósoltál...

Flaser

#7
Evangelion-t annyiszor, hogy már nem tudom számon tartani.
Minden mást ahogy a kevem tartja.

Mindenesetre, minent amirõl érdemlegesen írok legalább 3x.
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

sirtomi

Most nagyon erõsen gondolkodom, de nem jut eszembe semmi amit egynél többször láttam volna :(

Member

Fullmetal Alchemist: 4X
Slayers: 3X
Ranma 1/2: 2X

Volt pár cucc, melyet csak kínomban néztem újra: Saber Marionette J, Trigun, Escaflowne

Amit még újra kéne néznem, az a School Rumble és a Hellsing.

sirtomi

Quote from: MemberVolt pár cucc, melyet csak kínomban néztem újra: Saber Marionette J, Trigun, Escaflowne

Amit még újra kéne néznem, az a School Rumble és a Hellsing.
Trigunt bármikor újra nézném, nagyon tetszett. De annyi animet szeretnék még megnézni és idõm meg kevés van, így az újranézéstõl eltekintek :)

Member

Quote from: sirtomiTrigunt bármikor újra nézném, nagyon tetszett. De annyi animet szeretnék még megnézni és idõm meg kevés van, így az újranézéstõl eltekintek :)
Ha csak az elsõ 10 rész létezne,
:hail:
, de minden reményem szertefoszlott egy eche Western anime iránt, amikor megjelent a Sci-fi szál. A végén pedig ráadásként bejött egy kis gyagyi anime-fíling, amikor a gonoszak szép sorjában, egyenként megölették magukat.

Yakumo

Quote from: PeeteeKét okból is indítottam a topicot. Egyik oldalról kiváncsi voltam/vagyok rá, hogy az igazi fanatikusok hányszor nézték már meg kedvenc sorozataikat. :)
Másik egy elég önzõ indok. Japánul tanulok, és keresek olyan animéket, amelyet többször is meg lehet nézni. Gondoltam innen majd fogok tudni válogatni :haha:
Sajnos lehet, hogy az lesz a topic sorsa, amit megjósoltál...
Nem baj addig is (ha tényleg így lenne esetleg) segítünk. ;)
Ghost in the Shell legalább 3x
GITS Innocent 4x
3x3Eyes sokszor, de ez nálam nem számít:D
Advent Children nagyon sokszor kb. 5-6x ;)
Chobits 2x
Oh! My Goddess (sorozat) 2x
Movie 3x
Gunslinger Girl legalább 4x
Cowboy Bebop Movie 4x
most nagyon hirtelen ennyi jutott eszembe, de van több is, talán késõbb;)

Manitu

Hm, Ichigo 100% legalább 4x-5x
Slayers elsõ sorozat 3x a másik kettõt csak 2x
Cowboy Bebopp, Elfen Lied 2x
Grave of the Firelies 2x, + egyszer a live filmet :D
NGE 2x
A többit általában csak egyszer, de van még egy pár amit szivesen megnéznék/meg fogok nézni még párszor :)


TurboK

FLCL (tucatszor), Armitage III (kedvenc), asszem mást nem (vagy csak belenéztem többször is de nem végig).

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Manu

Akira: szvsz 50+ az elmúlt tizenegykét évben
GITS: 30+
Lain: 10+

Lazzaret

Neon Genesis Evangelion, Bubblegum crisis, D.N.Angel, GITS 1-2 és a Full Metal Panic. Ezeket sokszor néztem már meg. De még biztos megfogom õket :D

A többi amit láttam azokat csak egyszer kétszer néztem meg.


www.arkangyalok.uw.hu

kikuchiyo

#17
GitS 3-4
Akira 2-3
Miyazaki legtöbb 2, kiv. Nausicaa, mert azt min. 5
Chobits 2 (még kezdõ voltam)
Paranoia Agent egyes részei 2-3
na és persze Haibane Renmei 4 + a fordítás alatt minden részt háromszor lassítva, hogy mi a fenét mondtak :)

Még lenne pár, amit szívesen megnéznék újra, de nem nagyon van rá idõm.
Az újabb animéket meg inkább egyszer se. :(
Failure is the default option

Manu

Quote from: kikuchiyoAz újabb animéket meg inkább egyszer se. :(

:tezsvir:

Rounin

3x3 Eyes és Akira 5-ször mindkettõ.
Gits elsõ film 4-szer.
CB-t és Lodoss OVA-t háromszor^^
Többit nem tudom pontosan :D

Mattanja

Berserk: 4x
Vampire Hunter D Bloodlust: 4-5x
De egyébként nem szeretem sokszor megnézni, nehogy elveszítse a varázsát.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Rounin

3x3 Eyes és Akira 5-ször mindkettõ.
Gits elsõ film 4-szer.
CB-t és Lodoss OVA-t háromszor^^
Többit nem tudom pontosan :D

Edit: tényleg O.o Berserk 3x, VHD:Bloodlust 4x...hogy felejthettem el? :confused:

Cobra

Amit adtak valamelyik német csatornán (RTL2, Viva, MTV, VOX), azokat láttam többször, de a letöltött eredetiekbõl még egyet se néztem meg másodszorra. Most tervezem a RahXephon és a Mai Hime újranézését. TV-ben idáig az Escaflowne-t láttam a legtöbbször, azt háromszor végignéztem.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Moha

Na, megnyugodtam, hogy nem csak én nem néztem még meg többször egy sorozatot.
Bár néhányat tényleg nagyon kedvelek, és tervezem, hogy újra megnézem, eddig nem tettem egyikkel sem. Igaz, a Love Hina-ból és az Azumanga-ból újranéztem egy-két részt, de a teljes sorozatot nem.
Sajna a meló mellett nem sok idõm van, és mivel rengeteg letöltött sorozatom van, inkább mindig valami újat nézek.

Yakumo

Quote from: Rounin3x3 Eyes és Akira 5-ször mindkettõ.
:hail: Persze nem lehetek túl elfogult, mert mindkettõ megérdemli, sõt! :jee: :whoah:

sirtomi

Quote from: MohaNa, megnyugodtam, hogy nem csak én nem néztem még meg többször egy sorozatot.
Bár néhányat tényleg nagyon kedvelek, és tervezem, hogy újra megnézem, eddig nem tettem egyikkel sem. Igaz, a Love Hina-ból és az Azumanga-ból újranéztem egy-két részt, de a teljes sorozatot nem.
Sajna a meló mellett nem sok idõm van, és mivel rengeteg letöltött sorozatom van, inkább mindig valami újat nézek.
Én is így vagyok. Van sok amit újranéznék, de idõ hiányában inkább mindig valami újba kezdek.

Member

Én meg új hiányában vmi régibe :mad:.

sirtomi

Quote from: MemberÉn meg új hiányában vmi régibe :mad:.
Nekem még nagyon sok van amit nem láttam és érdekel :D

Member

Quote from: sirtomiNekem még nagyon sok van amit nem láttam és érdekel :D
Nekem a 3GB korláttal van a bajom, a könyvtárban meg nincs CD (naná, mad DVD) író. Ezért volt jó Szeged, ott csak szóltam és 1 hét múlva mehettem (vagy netkaféban letöltöttem négy részt és hazahoztam CD-n).
DE EZ A VECSE!!! :grrr: :grrr: :grrr: :mad:

Próféta

#29
Én többnyire egyszer nézem meg a dolgokat. De azért nem is nagyon ritka, hogy valamit kétszer nézzek meg; 3-4 év kihagyással jól esik a frissítés.

Ami kilóg a szabályból:
Mononoke Hime: 5x biztosan, több alkalom most hirtelen nem jut eszembe, már kicsi egybemosódnak... :(
Cowboy Bebop sorozat: 3x megvolt az egész, de néhány jelenetet külön újraélveztem sokszor. Példának okaáért az 5. epizód zárását, raintõl real folk bluesig, ha nem néztem meg 20-szor, akkor egyszer sem... :)
GITS elsõ film: 3x.
Edit: Akira 3x, de lehet hogy csak 2, Cavinton kéne...

Ennyi.. a többi mind egy vagy két alkalom volt.. úgyis annyi minden van, amit még egyáltalán nem volt módom megnézni :(