Melyik animét nézted meg legtöbbször?

Started by Peetee, 2006-01-29, 23:39:58

Previous topic - Next topic

Didico

Quote from: RelunxHa már A+-nál tartunk akkor Yu Yu Hakuso és Slayers, az összeset megnéztem ahányszor csak leadták...

Relunx

Igen... ezeket én is kihagytam... de akkor nagyon sok mindent láttam többször.. Eredetiben és magyarban :) Az eredeti a legjobb, bár ez Beyblade esetében nem igaz. :lame:


Aki szereti az FMA-t látogassa meg az oldalam.^^

ArchElf

Ha a fordítások is számítanak:
Juuni Kokki legalább 4x (minden részt, de az elsõket (1-13) akár 10x is)
Cowboy Bebop Film - 4x (szintén fordítva)
GITS - 5x (kb, de rég láttam utoljára)
Planetes - 4x (az egész sorozatot)
Lost Universe - most nézem harmadszor a sorozatot
Chobits - 3x
Onegai Teacher - 2x
Lodoss - 3x (mind a két sorozatot)
Banner/Crest of the Stars 1-2-3 (Seikai sorozat) - 3x (legalább, mindet)
Hack Sign - 4x
Komo kaze - 3-4x (fordítás)
Odin - 2x (mostanában, de vagy 15 éve láttam elõször, videón volt meg:) )
Akira - 3x
FMP, FMP TSR - 4x (fordított részeket legalább 6-8x)
Kanon - 3x
Now and Then, Here and There - 3x
Trigun - 4x
Tenchi Muyo OVA (1-13) - 3x
Escaflowne sorozat - 3x
FF7-AC - 3x
Miyazaki "összes" - legalább 4x (Howl-t láttam vagy 6-8x fordítás miatt):
Chihiro, Laputa, Mononoke Hime, Naushikaa, Howl

Na hirtelen ennyi jutott az eszembe.
Igazán nagyon kedvencek vastagon kiemelve (amit többször láttam, mind kedvenc természetesen). Ódákat tudnék zengeni mindrõl, de most inkább megyek aludni. :)

AE

あさ。。。あさだよ。。。あさごはん たべて がっこう いくよ。。。

0118 999 881 999 119 725...3

Andi

Quote from: 'ArchElf[HUN']

Na hirtelen ennyi jutott az eszembe.
Igazán nagyon kedvencek vastagon kiemelve (amit többször láttam, mind kedvenc természetesen). Ódákat tudnék zengeni mindrõl, de most inkább megyek aludni. :)

AE

Igen, igen én is így vagyok pár animevel ^____^



Most látom hogy amikor beírtam ide, kihagytam az egyik kedvencemet, szóval:

The weathering continent/Kaze no tairiku legalább 5x :)

Polar

Angel's egg-et kb 6-szor
meg a Memoriest azt is vagy 6-7 szer különösen a magnetic rose-t!

lynx655

#64
Még mindig nem sikerült beállítanom a Cowboy Bebop movies rekordom... Nem az vagyok aki nagyon sietne sokszor megnézni valamit, de ezt ötször megnéztem, bár utoljára több, mint egy éve... Lehet, hogy ideje lenne újra... :D
Mivel inkább mindig újakat keresek, ami nagyon tetszik, azt mostanra max. 2-3x láttam...
(Ehhez hozzátartozik, hogy kb. 2 és fél éve kezdtem pályafutásom... Hiába, 925+ óra anime még nem a világ...)

Akio-chan

Én a Chrno Crusade-et láttam 2-szer (végig *______* egyszer angol- és egyszer magyar felirattal :)), illetve a Kaleido Star-t 2-szer...na nem az egész sorozatot!! Csak nálunk ez úgy megy, hogy elõször nézem a hétvégén leadott részeket, utána meg a hétfõn + kedden ismételt részeket :D (Anyámmal :D:D:D)
Akinek nincs esze, legyen notesze! | "Chikyuu No Miraini Gohoushi Suru Nya!" ^_^

My deviantart homepage

Szeretnél saját avatárt? Akkor klikk ide: http://www.imvu.com/catalog/web_registration.php?userId=348756

Kyra-sama

Hella!
Én eddig a Gravitation és a Wolf's Raint meg az Inuyashat néztem meg töbször.
+Az InuYasha 3as movie-ját 4xer.

Lt. Simoan Blarke

jo latni, hogy van ilyen is :D nade, valasz @ topic: Elfen Lied. ha jol szamolom, negyszer. nem nagy szam. masodik: Bebop, GitS moviek, haromszor. Excel Saga, Cowboy Bebop, Trigun ketszer. GitS is, bar ez szegyen meg gyalazat. :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Curry`

Wolf's Raint.. először egyedül, aztán később növéremmel utána pedig barátnőmmel.
Jó mi?  :lame:

Lt. Simoan Blarke

hat, ezt en letagadnam  :ejnye: a Wolf's Rain imho egyszermegnezos anime (jo, ezert (is) mar meg akartak lincselni parszor ^^).
ja igen. most jottem ra, hogy tegnap volt a negyedik alkalom, hogy ujraneztem a Golden Boyt  :lame: (igen, az szumma 5 megnezes :D )
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

-OJ-


Zelda

Gundam Seed, Destiny-t végig az egészet asszem 5x eddig...
Fafner 4x
Terra he-t most néztem 7edszerre.
Wolf's Rain örök kedvenc, már 6x néztem végig azt is.
Haruhi Suzumiya eltűnése nagy film volt, rögtön kétszer egymás után xD
Tempura 12x xD
Heroic Age 6x

És igazság szerint közben pedig annyit láttam már, hogy nem tudom felidézni, mit hányszor néztem meg, szóval a fentiekre is csak azért emlékszem, mert mind nagy benyomást hagyott bennem.
Viszont: Az évad nyerő párosa nálam a Gargantia és a Shingeki no Kyojin... Nos ezeknek minden eddig kijött epizódját legalább 3x, ha nem inkább 4x láttam. (Ennek fő oka, hogy egyszer nézem RAW-ba online, utána RAW-ba HD-be ha találok, s utána nézem feliratosan egyedül, majd az öcsémmel együtt xD)

Cobra

Olyan sok jó anime van még, minek ennyiszer megnézni ugyanazt? Nem mondom, nekem is van pár anime, amit 2-3 alkalommal megnéztem (főleg a TV/BR verziókat), de a 4-6x az azért túlzás szerintem.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

Quote from: Cobra on 2013-05-23, 22:01:41
Olyan sok jó anime van még, minek ennyiszer megnézni ugyanazt? Nem mondom, nekem is van pár anime, amit 2-3 alkalommal megnéztem (főleg a TV/BR verziókat), de a 4-6x az azért túlzás szerintem.
Don't yuck her yum.
Vagyis hadd csinálja, ha neki jól esik. :)
[reserved]

kikuchiyo

Quote from: Zelda on 2013-05-23, 21:39:28
(Ennek fő oka, hogy egyszer nézem RAW-ba online, utána RAW-ba HD-be ha találok, s utána nézem feliratosan egyedül, majd az öcsémmel együtt xD)

Még azt sem nézem online eyecancer streamként, ami egyébként nagyon érdekel. Azt a pár órát kibírom, míg kijön a rendes raw.

(amúgy bár lenne ennyi időm animét (újra)nézni...)
Failure is the default option

Zelda

Quote from: Cobra on 2013-05-23, 22:01:41
Olyan sok jó anime van még, minek ennyiszer megnézni ugyanazt? Nem mondom, nekem is van pár anime, amit 2-3 alkalommal megnéztem (főleg a TV/BR verziókat), de a 4-6x az azért túlzás szerintem.

Aláírom, hogy sok minden van, amit nézni lehet, de manapság már nem találok olyan könnyen az érdeklődési körömbe beleillő darabokat, mint régen, hisz már túl vagyok a 400. megnézett anime-n is... És egyébként sem űzök sportot az újranézésből, a jókat viszont muszáj néha-néha újra nézni, mert még sokadszorra is van benne új információ, és új megértés, plusz olyan inspirációt tud adni, amit nem lehet helyettesíteni. Amúgy meg nem csak az anime-kel vagyok így, a kedvenc könyveimet ugyanúgy többször el szoktam olvasni, van amit már 20x újraolvastam...

@kikuchiyo
Az online raw nem mindig szerepel a listán, mert én is utálom a "négyzetes", képkockaugrálós verziókat. Csak akkor szoktam erre vetemedni, ha az upload késik. Egyébként meg én sem töltök egész napokat anime nézéssel, az elég nagy luxus lenne xD Általában a csütörtök, illetve a szombat-vasárnap szól arról, hogy az aktuálisakat megnézem.

-OJ-

Quote from: Cobra on 2013-05-23, 22:01:41
Olyan sok jó anime van még, minek ennyiszer megnézni ugyanazt? Nem mondom, nekem is van pár anime, amit 2-3 alkalommal megnéztem (főleg a TV/BR verziókat), de a 4-6x az azért túlzás szerintem.

Én is így vagyok vele. A legtöbbet jó ha egyszer megnézem, függetlenül attól hogy mennyire jó. Mivel mindig van újabb, ezért inkább nézem azt.

SaiyaGin

Szintén ritkán nézek meg egy sorozatot többször, de a nagy kedvenceket azért időről időre újra előveszem.

Egyébként meg
Quote from: NLZ on 2013-05-23, 22:11:13
Vagyis hadd csinálja, ha neki jól esik. :)

:tezsvir: