Ez nagyon lol :DD

Started by HVp213, 2006-03-09, 17:46:17

Previous topic - Next topic


Bishop

Nem tudom volt e már de ezen most jót nevettem vagy sírtam hogy ilyen nincs :D

Tökéletes feleség szavai?
"Teszed le rögtön azt a porszívót! Romba döntöd az illúzióimat. Ilyet csak homokosok tesznek, ráadásul megmelegszik a söröd, amit most töltöttem ki...."

"Inkább turkálok valamit a sarki bálásnál, mert utánaszámoltam, ennek a szoknyának az árából pont két rekesz sört vehetek neked."

"Imádom, ahogy szellentesz mikor mellém bújsz, mert érzem, hogy mellettem igazán tudsz lazítani egy feszültségekkel teli, nehéz nap után."

"Frappáns ötlet volt drágám, hogy a koszos zoknidat az asztalon tárolod. Így mindig szem előtt van, és biztosan nem felejtem el kimosni."

"Milyen kedves Tőled, hogy felhajtva hagyod a WC ülőket, így megspórolsz nekem egy mozdulatot, amikor ki akarom sikálni."

"Milyen figyelmes Tőled, hogy nem emlékeztetsz állandóan a koromra! Bezzeg a bunkó kollegáim egy rakás virágot adtak szülinapomra. Alig bírtam hazacipelni. Nincs is ennyi vázánk. Meg jó, hogy minden este legurítasz egy pár sört, így az üres üvegeket vázának használhatom."

"Már megint színjózan vagy, hányszor mondjam még, hogy sokkal aranyosabb vagy egy kis szalonspiccel? Sipirc a kocsmába, és 4 féldeci előtt haza ne gyere nekem,mert nem foglak beengedni."

"Légy szíves hangosítsd fel a tevét, hogy a konyhában is halljam a meccset!"

"Már megint frissen borotválkozva bújsz hozzam? Hányszor mondjam még, hogy nincs férfiasabb a két napos borostánál?"

"Kérlek, meséld el újra, hogy fogtad el tegnap a Lajos betlijét azzal a zseniális trükkel!"

"Mindenképp tudd meg kérlek, hogy mit rakott édesanyád a borsos tokányba, amitől olyan finom lett, mert legközelebb nem akarom ezzel az anyámtól eltanult amatőr kotyvasztással terhelni a gyomrodat."

"Nagyon rendes tőled az a törődés, ahogy olykor az egész éjszakát rászánod arra, hogy a Vén Diófában szegény Jenő lelkét ápold, hisz mióta otthagyta a neje, valóban senkije sincsen, akitől egy jó szóra számíthatna. Ha úgy látod, hogy rosszul esik neki, hogy te már hajnali háromkor hazajössz, inkább maradj még vele, ne maradjon tüske szerencsétlenben!"

"Persze, sétáljunk vissza, magam is szívesen körbejárnám még néhányszor azt a gyönyörű Porschét!"

"Most menj lángosért! Ott áll a büfé előtt az a tangás lány, akit a parton mutattam neked. Most megnézheted közelebbről."

"Úgy szeretem nézni az arcodon azt a feszült figyelmet, amint a számítógépeden játszol."

Member

Quote from: Bishop on 2011-01-26, 22:57:22
"Nagyon rendes tőled az a törődés, ahogy olykor az egész éjszakát rászánod arra, hogy a Vén Diófában szegény Jenő lelkét ápold, hisz mióta otthagyta a neje, valóban senkije sincsen, akitől egy jó szóra számíthatna. Ha úgy látod, hogy rosszul esik neki, hogy te már hajnali háromkor hazajössz, inkább maradj még vele, ne maradjon tüske szerencsétlenben!"
Ilyen kocsma van Solton. :) Az más kérdés, hogy nyúlják a fogyik pénzét.

LiaLia

Quote from: Bishop on 2011-01-26, 22:57:22
Tökéletes feleség szavai?

:ejj: :ejnye: :smile:
És akkor mik lennének a tökéletes férj szavai? :smile:

Nakedape

http://www.telesport.hu/Hirek/2011/01/26/14/Teremtajfutas_Zalaegerszegen_.aspx

@Member : vén diófából sok van sztem 100 alatt meglepődnék :D

@LiaLia: mindegyik férj tökéletes, így bármelyik szó megfelel
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

LiaLia

Quote from: Nakedape on 2011-01-27, 11:10:39
@LiaLia: mindegyik férj tökéletes, így bármelyik szó megfelel

attól tartok, hogy ettől a mondattól mindjárt fórumösszeomlás lesz.
Bár egy tökéletes férjnek szavakat se kell mondani, elég egy böffentés is akár, ugye?




Nászéjszaka után fekszik a férfi és a nő az ágyban. A férfi már egy jóideje a plafont bámulja, mire a nő elkezd tépelődni: most vajon mi a baj? Valami nagy baj lehet. Kiderült, hogy nagyobb a fenekem, mint ahogy az a nadrágban látszott....Kiderült, hogy a térdeim összeérnek... Jaj, hogyan kezdjem a magyarázkodást? Hogyan fog folytatódni az életem a következő hetven-nyolcvan évben? Minden elromlott!
Egy órányi lelki tusa után végül megkérdezi a férfitól:
- Drágám, mi a baj?
- Baj? Semmi. A plafonon van egy légy, és nem értem, hogy nem esik le.

Member

Quote from: LiaLia on 2011-01-27, 11:10:08
Quote from: Bishop on 2011-01-26, 22:57:22
Tökéletes feleség szavai?

:ejj: :ejnye: :smile:
És akkor mik lennének a tökéletes férj szavai? :smile:
"Természetesen megérdemelsz egy kis pihenést a barátnőiddel, drágám, vigyázok ma este én a gyerekekre. Majd elkápráztatom őket a mediterrán ételekkel, amiket nem csak azért tanultam meg elkészíteni, mert rajongom az ízükért, hanem hogy újabb terhet vegyek le a válladról. Ja, igen, elfelejtettem mondani, hogy támogatom, hogy így felnőttfejjel beiratkozz az egyetemre, kell egy okos ember is a családba..."

Nakedape

Quote from: LiaLia on 2011-01-27, 12:26:51
Quote from: Nakedape on 2011-01-27, 11:10:39
@LiaLia: mindegyik férj tökéletes, így bármelyik szó megfelel

attól tartok, hogy ettől a mondattól mindjárt fórumösszeomlás lesz.
Bár egy tökéletes férjnek szavakat se kell mondani, elég egy böffentés is akár, ugye?

látod megy ez :D:D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

LiaLia

Quote from: Nakedape on 2011-01-27, 12:35:56
Quote from: LiaLia on 2011-01-27, 12:26:51
Quote from: Nakedape on 2011-01-27, 11:10:39
@LiaLia: mindegyik férj tökéletes, így bármelyik szó megfelel

attól tartok, hogy ettől a mondattól mindjárt fórumösszeomlás lesz.
Bár egy tökéletes férjnek szavakat se kell mondani, elég egy böffentés is akár, ugye?

látod megy ez :D:D

:comp: :comp: :Eztneked: :Eztneked:

Nakedape

Quote from: LiaLia on 2011-01-27, 12:47:13
Quote from: Nakedape on 2011-01-27, 12:35:56
Quote from: LiaLia on 2011-01-27, 12:26:51
Quote from: Nakedape on 2011-01-27, 11:10:39
@LiaLia: mindegyik férj tökéletes, így bármelyik szó megfelel

attól tartok, hogy ettől a mondattól mindjárt fórumösszeomlás lesz.
Bár egy tökéletes férjnek szavakat se kell mondani, elég egy böffentés is akár, ugye?

látod megy ez :D:D

:comp: :comp: :Eztneked: :Eztneked:
[spoiler][/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Member

Quote from: LiaLia on 2011-01-27, 11:10:08
Quote from: Bishop on 2011-01-26, 22:57:22
Tökéletes feleség szavai?

:ejj: :ejnye: :smile:
És akkor mik lennének a tökéletes férj szavai? :smile:
Ha a tökéletes nő guglizna egy kicsit, rábukkanna.

[spoiler]-   Szívem! Felvettem neked a Barátok közt összes részét, hogy megnézhesd őket a hétvégén, amíg én megfőzöm az ebédet!

-   Persze! Hívd csak át a barátnőidet! Ezen a héten még úgyis csak kétszer voltak nálunk!

-   Jaj szívem, nem kéne már egy új kosztümöt venned? Most kaptam fizetést!

-   Én is úgy gondolom, hogy a törtfehér szoknya sokkal jobban áll, mint a gyöngyházfehér!

-   Ugyan szívem! Edd meg nyugodtan az összes tortát! A te bomba alakodon úgysem látszik, akármennyit eszel!

-    Vettem neked hazafelé egy új, barackrózsaszín körömlakkot, úgy tudom ez az árnyalat még hiányzik!

-   Jaj édesem! Mindig elérzékenyülök, mikor elsírod magad a Titanic alatt! Tudod mit? Nézzük meg még egyszer!

-   A fiúk kocsmázni hívtak, de mi ez ahhoz képest, hogy Celine Dion koncertre mehetek veled?

-   Nem, dehogy akarom nézni a focimeccset! A műkorcsolya bajnokság sokkal izgalmasabb!

-   Isteni a főztöd szivem! Mindig is imádtam a szójafasirtot bio tönkölybúzás kenyérrel és hántolatlan barna rizzsel!

-   Biztosan fáradt vagy drágám! Nézd, odakészítettem neked a legújabb Cosmopolitant, és mindjárt hozok egy kis édes pezsgőt is, csak leviszem a szemetet!

-   Persze vidd a kocsit nyugodtan! Nem venném a lelkemre, ha nem érnél oda a fodrászhoz! Úgyis kell egy kis friss levegő, úgyhogy ma gyalog megyek dolgozni.

-   Milyen édes ötlet! Pohártartó a cd meghajtóból! Imádom, amikor ilyen találékony vagy drágám!

-   Gyere, menjünk el táncolni ma este! Úgy tudom Chip and Dale show is lesz! Tudom, hogy szereted!

-   Most menj aerobik edzésre! A kolléganőim szerint nagyon deltás az új edző!

-   Tudom, hogy sok ruhád van! Nézd vettem neked egy új szekrényt!

-   Ránk fér egy kis kikapcsolódás a hétvégén! Gyere, látogassuk meg anyádat! Úgyis olyan jól főz!

-   Hogy néznék más nőre, mikor mellettem vagy!? Nálad szebbet úgysem találok!

-   Imádom amikor órákig készülsz a fürdőszobában az üzleti találkozó előtt. Kicsit késünk majd, de mit számít ez ahhoz képest, hogy milyen gyönyörű leszel!?

-   Nincs kedved a szexhez? Nem baj, beszélgessünk akkor inkább az érzéseidről!
[/spoiler]

Fazék

Quote from: Nakedape on 2011-01-27, 12:56:06
[spoiler][/spoiler]
nem iszom, nem dohányzom, és ígérem, ha valaha Csenben járok, akkor papucsban fogok ott mászkálni  :__devil:

Acchan

Quote from: Fazék on 2011-01-27, 13:14:28
ígérem, ha valaha Csenben járok, akkor papucsban fogok ott mászkálni  :__devil:
:rotfl: :lul:

[spoiler]Oh, I am so relieved because the truth is I am as far from married as a human being can possibly be. (Barney Stinson) :angyali:[/spoiler]

Fazék

old, ill. a magyarázat fölösleges rá, de most nincs kedvem levágni róla:

[spoiler][/spoiler]

Member

Quote from: Fazék on 2011-01-27, 13:52:30
old, ill. a magyarázat fölösleges rá, de most nincs kedvem levágni róla:

[spoiler][/spoiler]
Én most láttam először, ütős. :lol:

LiaLia

Quote from: Nakedape on 2011-01-27, 12:56:06
Quote from: LiaLia on 2011-01-27, 12:47:13
Quote from: Nakedape on 2011-01-27, 12:35:56
Quote from: LiaLia on 2011-01-27, 12:26:51
Quote from: Nakedape on 2011-01-27, 11:10:39
@LiaLia: mindegyik férj tökéletes, így bármelyik szó megfelel

attól tartok, hogy ettől a mondattól mindjárt fórumösszeomlás lesz.
Bár egy tökéletes férjnek szavakat se kell mondani, elég egy böffentés is akár, ugye?

látod megy ez :D:D

:comp: :comp: :Eztneked: :Eztneked:
[spoiler][/spoiler]
[spoiler= A Tökéletes Feleség]
A Tökéletes Feleség csendben bekészíti a sört, meg a cigit a szobába, majd felrakja a férje lábát az dohányzóasztalra, hogy az kényelmesen tudja nézni a meccset.
Majd a Tökéletes Feleség visszahúzódik a konyhába, ugrásra készen, hogy ha kell, frissen, melegen tudja szervírozni a rántott csirkét, ha szeretett Férjura megéhezne időközben[/spoiler] :angyali:

Quote from: Member on 2011-01-27, 13:03:34
Ha a tökéletes nő guglizna egy kicsit, rábukkanna.
[spoiler= A Tökéletes Nő]
A Tökéletes Nő, hogy jó napja legyen, rendel magának virágot,
majd kiguglizza a neten a Tökéletes Férfi mondandóit,
és felolvassa magának.[/spoiler] :whoah:


Member


chilip

Quote from: Fazék on 2011-01-27, 13:52:30
old, ill. a magyarázat fölösleges rá, de most nincs kedvem levágni róla:

[spoiler][/spoiler]

:lul: :rotfl: [spoiler][/spoiler]

Én

[spoiler=társadalomismeret vizsga][/spoiler]

Member

Ez nem egy szegedi fazon? Volt egy arc, aki úgy nyomta, hogy az első oldalon található kérdések kb. ezt a színvonalat tükrözik, ezekből a kettes biztosan összejön, aztán lapot fordíts, és a többség ezt követően egyik kérdésre sem tud válaszolni, így pont átment.


Nakedape

#13313
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cloud


Kvikveg

Quote from: Member on 2011-01-27, 13:55:40
Quote from: Fazék on 2011-01-27, 13:52:30
old, ill. a magyarázat fölösleges rá, de most nincs kedvem levágni róla:

[spoiler][/spoiler]
Én most láttam először, ütős. :lol:
+1
Aranyos. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Cheesy

[spoiler=nagyon súlyos...][/spoiler]

LiaLia

Fogadd áhítattal a 2011-es évre a személyes romaáldását, hozzon áldást gyönyörű fejedre a romák erejével!
Mit üzen Neked Csamangó Elulália

Acchan