Ez nagyon lol :DD

Started by HVp213, 2006-03-09, 17:46:17

Previous topic - Next topic

Groven

Három nõ egy balesetben meghal és felmennek a mennyországba.
Amikor odaérnek, azt mondja Szent Péter - "Itt csak egy dolgot nem szabad elfelejteni: Ne lépjetek a kiskacsákra."
Bemennek a mennyországba , és persze tele van kiskacsákkal. Majdnem lehetetlen nem lépni rájuk. Hiába próbálnak nem rájuk lépni,
az elsõ nõ véletlenül rálép egy kiskacsára. Jön Szent Péter egy borzalmasan ronda hapsival. Összebilincseli õket és azt mondja: "A büntetés, amiért ráléptél a kiskacsára az, hogy örökre ezzel a ronda hapsival kell bilincselve lenned."
A következõ napon a második nõ is véletlenül rálép egy kiskacsára, és megint jön Szent Péter, hoz magával egy másik nagyon ronda hapsit. Összebilincseli õket es ugyanúgy meg van a második nõ lepõdve, mint az elsõ. A harmadik nõ ezt mind végignézte, és õ nem akarta, hogy vele is ez történjen, úgyhogy nagyon óvatosan járkált. Figyelt nagyon, hogy nehogy rálépjen egy kiskacsára, nehogy a ronda hapsit hozza neki is Szent Péter. Hónapok elteltek úgy, hogy nem lépett kiskacsára, egy szép napon jön Szent Péter és hoz neki egy gyönyörû szép férfit. Hosszú szempillákkal, magas és nagyon jó testû férfi. Szent Péter összebilincseli õket egy szó nélkül.
A nõ boldogan kérdi: "  Kíváncsi vagyok, mit tehettem, hogy hozzám bilincseltek téged örökre?" Mire a hapsii: "   Én nem tudom, te mit csináltál, de én ráléptem egy kiskacsára!"

ultimecia

Quote from: Tycho on 2007-12-11, 10:45:19
Sírjak, vagy sírva röhögjek?

Amíg a nézőközönsége az oldalnak így szavaz:

QuoteZsír vagyis király! (172)
Egyész jó. (146)
Lehetne jobb is! (34)
Le szavazva! (67)
Szavazatok száma: 419

addig nem kell ilyeneken csodálkozni :D
Mindenesetre aki csinálta nem kicsi felbontású monitorral rendelkezhet mert nekem vízszintesen a fele fér bele függőlegesen meg 10-12 oldap :D
Nameg addig kell örűlni míg nem látunk ilyeneket az NGE/Lain/Seto no Hayamone/Air kategóriákban.

(Megjegyezném még hogy a lánynak pocsék ízlése van a korához illő animek terén is. Ha már ilyet csinál akkor IY/Paradise Kiss/Tokyo Mew Mew/Gravitation kombóval illene)

Én

Quote from: ultimecia on 2007-12-11, 12:02:46
IY/Paradise Kiss/Tokyo Mew Mew/Gravitation kombó

.Attila


ultimecia

Quote from: Én on 2007-12-11, 12:07:12
Quote from: ultimecia on 2007-12-11, 12:02:46
IY/Paradise Kiss/Tokyo Mew Mew/Gravitation kombó


Csak azt ne mond hogy nem gázabb hogy egy lány YO meg sámánkirályrajongó a Captain Tsubasa nem is beszélve :smile:

Persze én a felsorolt listából csak PK-t tartom jónak :D
Gravitation túl gyerekes Tokyoval együtt, IY unalmas az első 30 rész után.

Én

#5615
Gázabb, de attól egy olyan oldal még kiütne minden bizonnyal. :D A G-portal a Sátán ánusza...
Quote from: ultimecia on 2007-12-11, 13:27:45
Gravitation túl gyerekes Tokyoval együtt, IY unalmas az első 30 rész után.
I see wut you did thar.

Kvikveg


Ezt be lehetne rakni a smileylistba? Vagy mert Kreten-es, rank fog zuhanni egy hangversenyzongora?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo

Elvileg zsozso pillanatok alatt berakhatja. Esetleg rendezhetünk szavazást hogy legyenek-e új smileyk.

A tökéletesség unalmas.

teraflare

Quote from: Selmo on 2007-12-11, 18:46:32
Elvileg zsozso pillanatok alatt berakhatja. Esetleg rendezhetünk szavazást hogy legyenek-e új smileyk.
Inkább minden smileynál egy új szavazást. Akkor el lennénk látva hosszú időre szavazótémával.  :D

Selmo

Nyílván ha a többség igényel újakat, de egy szavazásba is megoldható, majd felállitunk valami limitet, hogy x szavazatosak bekerülnek. Nem mintha olyan sok helyet foglalnának, de mégis munka betenni őket. :)

A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

Azert valami nagyon jelentos tamogatottsaga kell, hogy legyen a smileynak, es talan hosszu ideig is, ellenkezo esetben tele leszunk egy-ket napig nepszeru aztan lehalt smileykkal.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

pet

ez ma történt:

T. szülő!
Gergely az informatika dolgozatának 2. oldalára verset írt, ezért osztályfőnöki figyelmeztetésben részesítem.

Én

Hehe ilyesmi helyzetben én is jártam... A német szódogában minden szóhoz amit nem tudtam, oda írtam, hogy Deutsch ist Krieg! Nem igazán vette jónéven tanárom, fenyegetőzött hogy ígymegúgy, de aztán lenyugattuk. De versért nem értem, annyira rossz lett? :P

pet

Quote from: Én on 2007-12-11, 20:03:31
Hehe ilyesmi helyzetben én is jártam... A német szódogában minden szóhoz amit nem tudtam, oda írtam, hogy Deutsch ist Krieg! Nem igazán vette jónéven tanárom, fenyegetőzött hogy ígymegúgy, de aztán lenyugattuk. De versért nem értem, annyira rossz lett? :P

XD elég gyerekes versek voltak, sajnos nem tudok idézni, de igen, sajnos az ofő kicsit bit*h

Próféta

Quote from: pet on 2007-12-11, 19:59:17
T. szülő!
Gergely az informatika dolgozatának 2. oldalára verset írt, ezért osztályfőnöki figyelmeztetésben részesítem.
erről nekem ez jut eszembe: http://www.youtube.com/watch?v=2VUhoD3vM9Q :D

.Attila

Quote from: Próféta on 2007-12-11, 20:25:54
Quote from: pet on 2007-12-11, 19:59:17
T. szülő!
Gergely az informatika dolgozatának 2. oldalára verset írt, ezért osztályfőnöki figyelmeztetésben részesítem.
erről nekem ez jut eszembe: http://www.youtube.com/watch?v=2VUhoD3vM9Q :D


Ez most jól jött nekem, így a leges legutolsó szorgalmi héten :)

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Én


Próféta

Quote from: Ramiz on 2007-12-12, 11:13:13
:wtf: :wtf: :wtf:
Van, aki szerint még nyelvtanilag se volt jó, nem hogy nyelvművelésileg:
http://index.hu/kultur/korrektor/csodaszar/

sirtomi

3 ember jelentkezik munkára egy cégnél, egy francia, egy német és egy spanyol. Mivel az angol nyelvtudás feltétel, de azért nem túl komoly a munka, a HR aszongya nekik, hogy mondjanak angol mondatot 3 színnel: pink, green, yellow.
Francia: - I woke up at the morning. My socks was pink, the grass is green, and the sun was yellow.
Német: Yesterday morning my face was pink. My car is yellow and the grass was green.
Spanyol: I woka up in the morning when te telephone ring: greeng-greeng, i pink up the phon and say yellow?

Gregory

Iskolai esetek közül az marad meg leginkább bennem, h a fizika tanárunk folyton cseszegette az egyik osztálytársamat, h puskázik, de sosem sikerült elkapnia. Egyik dolgozatnál azonban talált egy kis cetlit a srác padja előtt. Diadalmas arccal hajtotta szét az enyhén gyűrött papírt. Látnotok kellett volna az arcát, amikor megpillantotta a 'Nem nyert' feliratot a lapon.

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Én


kikuchiyo

Ha már Vegitánál és a power leveleknél tartunk: http://youtube.com/watch?v=14pWl4A5T-E

Magyarul nincs meg valakinek?
Failure is the default option

.Attila

#5634
Quote from: kikuchiyo on 2007-12-13, 00:16:33
Ha már Vegitánál és a power leveleknél tartunk: http://youtube.com/watch?v=14pWl4A5T-E

Magyarul nincs meg valakinek?


Hmm... nem is tudtam, hogy az eredetiben 8000-et mondanak. Hülye amerikaiak.

szerk.: mi ez a Timotei?

szerk2.:

Két diszjunkt halmaz galériát nyit. Bejön egy vevő.
- Jó napot kívánok, Dürer képet szeretnék vásárolni!
- Sajnáljuk, de metszetekkel nem foglalkozunk.

HVp213

Tisztelt Területi Egyeztető Bizottság!

Azzal a kéréssel fordulok a T. Területi Egyeztető Bizottsághoz, hogy családi pótlék ügyemben állást foglalni szíveskedjenek.
1962-ben nősültem. Özvegyasszonyt vettem feleségül, akinek volt egy felnőtt lánya. Apám gyakran ellátogatott hozzánk, aminek az lett a vége, hogy feleségül vette mostohalányomat.
Ezek után természetesen mostohalányom lett a mostoha anyám, az apám pedig a vejem. Apám feleségének, illetőleg a mostohalányomnak, aki egyben az anyám, született egy fia, akinek ezek szerint a mostohatestvére vagyok, mivel mostohalányom anyjának vagyok a férje, így a feleségem lett a nagyanyám.
Időközben azonban a feleségemnek is született egy gyermeke, aki apám sógora lett, nekem pedig a nagybátyám egy személyben, mert ha mostohaanyám testvére a fiam, akkor magamnak az öregapja vagyok.
Kérem megítélni, hogy jár-e családi pótlék a gyermekemnek, illetve a nagybátyámnak?
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Baggio


teraflare


sirtomi


chilip

Quote from: HVp213 on 2007-12-13, 11:35:40
Tisztelt Területi Egyeztető Bizottság!

Azzal a kéréssel fordulok a T. Területi Egyeztető Bizottsághoz, hogy családi pótlék ügyemben állást foglalni szíveskedjenek.
1962-ben nősültem. Özvegyasszonyt vettem feleségül, akinek volt egy felnőtt lánya. Apám gyakran ellátogatott hozzánk, aminek az lett a vége, hogy feleségül vette mostohalányomat.
Ezek után természetesen mostohalányom lett a mostoha anyám, az apám pedig a vejem. Apám feleségének, illetőleg a mostohalányomnak, aki egyben az anyám, született egy fia, akinek ezek szerint a mostohatestvére vagyok, mivel mostohalányom anyjának vagyok a férje, így a feleségem lett a nagyanyám.
Időközben azonban a feleségemnek is született egy gyermeke, aki apám sógora lett, nekem pedig a nagybátyám egy személyben, mert ha mostohaanyám testvére a fiam, akkor magamnak az öregapja vagyok.
Kérem megítélni, hogy jár-e családi pótlék a gyermekemnek, illetve a nagybátyámnak?


:lul: :rotfl: :muhahah: