Ez nagyon lol :DD

Started by HVp213, 2006-03-09, 17:46:17

Previous topic - Next topic

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Tycho


blackman


.Attila

Asszem más is észrevette rajtam kívül a zenei hasonlóságot.
http://www6.plala.or.jp/kenz/flash/mongol01.swf (az első két zene az érdekes)


Yakumo


kikuchiyo

Failure is the default option


teraflare



sirtomi


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Failure is the default option

.Attila

Nézzétek meg az aláírásokat is :rotfl:


Yakumo

Quote from: .Attila on 2007-02-27, 20:27:35
Nézzétek meg az aláírásokat is :rotfl:
Na azokért tényleg megérte! :D

Egy összefoglalt vélemény ami tetszett:
U IDIOT! KAMAHEHAHAHAHAHAHAHAH!!!!!!!!
:lul:

Az Oh! My Goddess-ről meg ilyen faxságot írni, jajj... Bár komolyan ez biztos fake, bár én azt is el tudom képzelni, hogy nem az...

Alkyra


thrall


Fazék

Quote from: White SeeD on 2007-02-27, 22:42:02
MEgtettem amit meg kelett tenni.
Összeszedvén minden íreó angol tudásomat egy megfelelően moderált formában letettem a 7501es megjegyzést, ami ugyan singnek ltászik, de a szignek 75%-a ellene signelt  :D
legalább átolvashattad volna 1x mielőtt elküldöd izgalmadban :)

a petíció amúgy tényleg aranyos, és lazán elhiszem, hogy komolyan gondolta a készítője :)

Fazék


Kraivan

God bless America!  :lol:

Sok az építő jellegű aláírás. Egyik kedvenc: "item plz"

A rendőrség meg üt.  :hopp:

Zen

 :eek:

"She is clearly under 18..."???

Hülye ez? Kettejük közül csak Bellt lehet pedofíliával megvádolni. :D Csókra kényszerítést se csinált senki. Max. Urd. Meg Peorth.

"...which causes children under the age of 18 to think they are capable of love."

??? Ezt nem vágom. :confused: 18 év alatt nem vagyunk képesek szerelem érzésére? Jó tudni, akkor biztos csak be voltam tépve az amerikából átterjedő hülyeségtől... Vagy szexuális értelemben gondolja? Még nagyobb marhaság.

Az ilyen idiótákkal mégis mit lehetne kezdeni?

Röhögnék ha kiderülne, hogy Bush papa anime rajongó. :rotfl:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Solid Snake

Quote from: kikuchiyo on 2007-02-27, 18:15:15
Quote from: Darkstar on 2007-02-27, 18:04:41
Hahaha oh wow  :lol:

Signed  :lol:

Me too.  :lol:

Na de ne bántsuk szegény, érzékeny lelkü keresztény amerikait. Inkább nézessük meg vele Rob Zombie filmjeit és a Hostelt. Na AKKOR egy világ dől majd össze benne.  :__devil:

Zsiga

Nézzétek már meg az emailcímét... ;)

Ramiz

#3804
Ugyan már, ez nyilvánvalóan poén...

edit: White_SeeD,  kulturált és szépen megfogalmazott, cizellált és a helyesírásra is gondot fektető hozzászólásod igazán szépen hozzájárult az animéről és az animésekről kialakított kép helyesbítéséhez, grat. :tezsvir:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Manitu

QuoteThe Lets Save America - Ban Anime Now Petition to George Bush was created by Responsible Americans Against Child Exploitation and written by Dennis Fuller (neko332@rogers.com).   The petition is hosted here at www.PetitionOnline.com as a public service. There is no endorsement of this petition, express or implied, by Artifice, Inc. or our sponsors.   For technical support please use our simple Petition Help form.


chilip

Quote from: White SeeD on 2007-02-27, 22:42:02
MEgtettem amit meg kelett tenni.
Összeszedvén minden íreó angol tudásomat egy megfelelően moderált formában letettem a 7501es megjegyzést, ami ugyan singnek ltászik, de a szignek 75%-a ellene signelt  :D


grat :tezsvir:

Tycho

Quote from: Zsiga on 2007-02-28, 13:16:55
Nézzétek már meg az emailcímét... ;)
I LOL'd  :muhahah:

teraflare

A shoutboxból:
Specter: rohadt ftp.Feb 28, 07 - 12:32 PM
ftp: rohadt Specter.Feb 28, 07 - 12:35 PM
  :lul:

.Attila

Quote from: White SeeD on 2007-02-28, 13:53:23
köszönöm, köszönöm. De mint már említettem, nem tudok angolúl írni.

-ul -ül esetén az u, ü mindig rövid.