Ez nagyon lol :DD

Started by HVp213, 2006-03-09, 17:46:17

Previous topic - Next topic

pet


Makos


Én


Bicskei

ismerősőm eszme futtatása iwiwen :

QuoteTörpapa szerintem nem antidemokratikus vezetője a törpkolóniának, mivel nyilvánvaló, hogy a törpök őt választották vezetőjüknek, mivel ő tud egyedül varázsfőzeteket kotyvasztani. Az is egyértelmű, hogy az egyetlen törp aki babérjaira tör (Okoska) alkalmatlan, mint vezető, mert mindenki lenézi és nem is bölcs. Sajnos egy ilyen imbecilis társadalomnak kell egy bölcs aki vezetheti őket. Ha nem így lenne, Hókuszpók már rég törplevest készített volna belőlük. És ugye a háborús helyzet elővetíti a szélsőséges vezetők felbukkanását. De a felvetésed helyes, konzervatívként én jobb szeretem a Gumimacikat.

következő kör.

QuoteSzemélyi kultusz szerintem nincs, mivel ennyi erővel ugyanúgy kultusz lehet törpillával (mint egyetlen nő), vagy Törperőssel (mint a legerősebb). Törpapa a legokosabb és legbölcsebb, a legöregebb, és egyedül ő bír varázserővel ezért ő a képességeit, mint vezető: kamatoztatja. És képességeivel nem kihasználja, elnyomja Aprajafalvát, hanem segít és áldoz. Személyi kultusz nincsen, de pártok, mégha nincsenek is nevesítve, szerintem léteznek. Okoska az 1%-os "törpepárt" illetve az aprajafalva egészét képviselő Törpapa pártolói. Mellesleg egy falu hétköznapjaiba szerintem nem szerencsés bevezetni a pártokráciát, mert egy apró közösség életét megkeseríti a politizálás. És hogyan működne a Parlament, egy kb 100 fős településen? ki fog dolgozni? Az ilyen apró mesebeli településeken, mint Aprajafalva, megvalósítható a kommunizmus- elméletben. És itt ne a többmillió áldozatra gondolj, hanem amit Marx és Engels lefektetett.

Quotevisszaszívom: nem kommunista rendszer, mert akkor a munkások irányítanának, teszemaszt Ügyi, vagy Hami, a burzsoázia meg lett volna döntve

politologiát tanul meg törit levileg....csak most sztem szét szivta az agyát.. :lol:
Ultras liberi

Én


Zen

Az ilyen emberektől félni kell.  :lul:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Member

Már tudom, hogyan készülnek a propagandaszövegek kampány idején. ::)

Kvikveg

Quote from: Bicskei on 2009-05-16, 15:29:51
ismerősőm eszme futtatása iwiwen :
...
politologiát tanul meg törit levileg....csak most sztem szét szivta az agyát.. :lol:
Epic win.  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Bicskei

folytatás!!
QuoteJó hát az ilyen potyautasok, mint Lusti, vagy Nótata megérdemelnék a patakbalövést, de ez egy idealizált mesevilág :smile: Meg különben is kivel kereskednének a törpök, a mese nem említ szomszédos törp településeket... ez már a te képzeleted. Törpapa, mint ÁVH? Mondj már egy olyan tettet amikor Törpapa Aprajafalva ellen fordította erejét! Én nem úgy emlékszem, hogy Aprajafalva rettegett volna tőle. Még az olyan nyilvánvalóan deviáns anarchistával sem számolt le, mint Tréfi, aki folyamatosan robbantgat. A külső ellenségtől való rettegés (Hókuszpók, Sziamiau) valóban létezik, de ezeket Törpapa mindig elhárította. Az egyetlen diktatúrára hajazó motívum, az az Okoskával való bánásmód. Egyértelmű, hogy Okoska zsidó, és ezért a kolónia megbélyegzi, rengetegszer rugdossák, és ügyelnek arra hogy az Okoska-félék ne szaporodhassanak. Ez számomra egyértelművé teszi, hogy Aprajafalván létezhet erre valamiféle törvény
De a Diktatúra kifejezés az akkor is ellenséges hangvételű, keress más megfogalmazást, és elfogadom. Mert nincsenek sem államhatalmi intézmények, se erőszakszervezetek, se semmi. Törpapa van egyedül. Nem kell hogy Törpapa diktátor legyen, vezető ő anélkül is.

marci haverom tényleg kész :lol:
Ultras liberi

Zen

Little Red Riding Hood wondered why Granny looked slightly odd...
[spoiler]The Big Bad Wolf ate Granny and took her place[/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Én

Csigatempó
Csodálom hogy valami tibi nem rugdosta arrébb :F

NLZ

Csodálom, hogy nem megy át rajta senki. Megérdemelné.
[reserved]

Darkstar

Quote from: Én on 2009-05-16, 21:45:17
Csigatempó
A kommentek szerint ez vicces. Akkor biztos bennem van a hiba.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bicskei

Quote from: NLZ on 2009-05-16, 21:47:27
Csodálom, hogy nem megy át rajta senki. Megérdemelné.

ne bántsátok Remi-t
ez tényleg nem sült el jól, de azért
meg kell hagyni h kell ő polgárpukkasztó
szórakoztató iparba.
Ultras liberi

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2009-05-16, 21:53:39
Quote from: Én on 2009-05-16, 21:45:17
Csigatempó
A kommentek szerint ez vicces. Akkor biztos bennem van a hiba.
+1
Utálom ezt az embert. Egyszer igazán eljöhetne Pestre, kíváncsi lennék hány perc alatt szednék apró darabokra.

Én

#8985
Csak nekem tetszik? :D Jó persze ha én kerülnék dugóba ez miatt, akkor crowbar, de már csak az egész felállás megröhögtetett :D
Bár azt nem értem, hogy úszta meg. Lehet nem is, csak azt gáz leadni.

NLZ

Quote from: Zsiga on 2009-05-16, 21:59:20
Quote from: Darkstar on 2009-05-16, 21:53:39
Quote from: Én on 2009-05-16, 21:45:17
Csigatempó
A kommentek szerint ez vicces. Akkor biztos bennem van a hiba.
+1
Utálom ezt az embert. Egyszer igazán eljöhetne Pestre, kíváncsi lennék hány perc alatt szednék apró darabokra.
Pár millióra saccolnám. Kivéve ha egy cigánygettóba téved be.
[reserved]

Member

Ebben az esetben magyartól jobban félnék. Cigánember ritkán kerül dugóba, a nagy reggeli rush-ba bele nem menne.

NLZ

Magyar ember meg tűr, mint a birka.
[reserved]

Xzone

Quote from: Zsiga on 2009-05-16, 21:59:20
Quote from: Darkstar on 2009-05-16, 21:53:39
Quote from: Én on 2009-05-16, 21:45:17
Csigatempó
A kommentek szerint ez vicces. Akkor biztos bennem van a hiba.
+1
Utálom ezt az embert. Egyszer igazán eljöhetne Pestre, kíváncsi lennék hány perc alatt szednék apró darabokra.

+2

Egyetlen kibaszott videóját sem tartottam viccesnek, és ha például az én kólámat vágná földhöz, biztosan lekevernék neki egyet.

Próféta

Quote from: Bicskei on 2009-05-16, 21:57:51
meg kell hagyni h kell ő polgárpukkasztó
szórakoztató iparba.
Apropos polgárpukkasztás (neki se ez a legjobb tréfája, tény).
Most lőttem az Odeon mozi előtt. Vajon MKKP személyesen alkotta ide, vagy a fővárosi rajongótábora lépett akcióba?

Illetve ha már ennek kedvéért előástam a mobiltelefonom mélyéről az oda a hónapok során felgyűlt képeket, akkor bedobok még párat.

Ez a kép két teljesen különböző okból vicces (nem a gagyi mobil-optikára, a borzalmas megvilágítási viszonyokra és a hozzá nem értésemre céloztam).
Szeretném hangsúlyozni, hogy az idén lőttem ezt is.
Nem tudom, miért kell régi nagyjainkról elnevezgetni mindenféle állami ütemtervet, de ezegyszer legalább a piktogram jól sikerült  :Kiraly:
Katakana, avagy nem csak a japánok írnak fel értelmetlen angol szavakat a termékeikre a cool-faktor kedvéért.

Member

Sajna kép nincs, egyik haverom látott olyat, hogy hajléktalanok itták a napi koccit a "Jólét ABC" előtt.

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Próféta


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Azt hiszem, miközben Katawa Shoujozok, nem fogom berakni a csapatképet többet háttérnek.
[spoiler][/spoiler]

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1