Ez nagyon lol :DD

Started by HVp213, 2006-03-09, 17:46:17

Previous topic - Next topic

Én

Quote from: Felsmuk on 2010-04-29, 09:06:52
Ha nem jó a normál méretű párna, mert vagy óriásinak, vagy nagyon kicsinek kell lennie,
Touché. :lol:

Kraivan


Makos


Kraivan


Bruce

Quote from: Kraivan on 2010-04-29, 20:34:26
Kép
:ejj: Ekkora bakit... most vagy a kard nem jó, vagy a fejpánt...

(Ja, amúgy meg   :lol: :lul:)

And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore!

Próféta

Quote from: teraflare on 2010-04-28, 18:21:15
http://www.youtube.com/watch?v=JkPh_DsQchc&NR=1
:)

Quote from: Felsmuk on 2010-04-29, 09:06:52
Ha a Micimackó és a Flinstone család sokkal viccesebb szinkronizálva.
:facepalm: Ezek rajzfilmek. Szinkronizálatlanul - vagyis némán - szerintem más nemzetek gyermekei sem élvezhetik túlságosan.  :ejnye:

Quote from: Cobra on 2010-04-29, 10:54:09
QuoteHa azt ecseteled, hogy ne egyenek görögdinnyét augusztus 15-e után, mert Lőrinc belepisilt.
Ezt még sose hallottam.
+1


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kraivan


Cheesy


Én


SaiyaGin


Cloud



Fazék


Nakedape

[spoiler][/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Próféta


kikuchiyo

Quote from: Próféta on 2010-05-03, 00:44:58
Csodapulcsi
Mintha a cím és a tartalom nem stimmelne.
Quote
A filozófus nyilatkozik  :borul:

Ez meg hervasztóan szar, a fickó erőlteti a poénkodást meg a stílust, de nem megy neki.
Failure is the default option

Próféta


Ramiz

Quote from: Nakedape on 2010-05-02, 15:31:36
[spoiler][/spoiler]

:cool:

Újra elővettem az Önző gént, mert múltkor időhiányból félretettem, és az etológiás résznél egyszerűen beszartam... lenyűgöző, ahogy hideg logikával és tök nyugodtan levezeti a faszi a génbiológia néhány alapszabályából a "túlélőgépek" olyan mélyen gyökerező, érinthetetlen érzelmének okait és eredetét, mint a rokoni összetartás, a saját gyermek szeretete (miért ne kéne éppen ezt megmagyarázni?), vagy egy számomra különösen izgalmas terület, a szexuális vonzalom és párválasztás emberi kultúrába és társadalomba való beépülésének bonyolult szabályrendszerét (héjanász az avaron!!!).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Nakedape

nekem is újra elő kéne vennem, kamaszkorom meghatározó könyve volt :) részint tehet is valamennyire róla, hogy ide keveredtem... amúgy ismerek embert aki beszélt RD-vel :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution


Ramiz

Quote from: Nakedape on 2010-05-03, 14:17:24
nekem is újra elő kéne vennem, kamaszkorom meghatározó könyve volt :) részint tehet is valamennyire róla, hogy ide keveredtem... amúgy ismerek embert aki beszélt RD-vel :D

Én meg olyant, aki Fourier-val. :D

Etológiáról van még jó (és közérthető) könyved?

Amúgy tökre megnyugodtam, hogy van helyük a galamboknak is, nem csak a héjáknak, egy ESS (Evolúciósan Stabil Stratégia) alapján működő csoportban, és az Ig.Iz.Tib. emberek többet veszthetnek átlagban, mint az örök megúszók. :Kiraly: (Nemrég ugyanis egy ilyen kigyúrt csávó majdnem kirángatott a kocsiból és megvert, mert elékanyarodtam(!!!), aztán amikor rángatta a kormányt jobbra-balra és dudált ahelyett, hogy jobbról előzött volna, én magam mentem ki a külső sávba, de addigra volt egy álló, balra indexelő autó a belső sávban, és megint mögém kényszerült a gyökér. :muhahah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xzone

http://www.guardian.co.uk/world/2010/may/02/barack-oboma-outjokes-jay-leno

QuoteObama picked out the singers the Jonas Brothers, also present, with the evening's only questionable joke, one that might not go down well in Pakistan or Afghanistan. "Sasha and Malia [Obama's daughters] are huge fans but boys don't get any ideas. I have two words for you: Predator drones. You'll never see it coming."

:lul:

Próféta



Fazék

Quote from: Próféta on 2010-05-03, 23:20:16
Biztos 10 helyen láttátok már, de csak azért is posztolom, akkora facepalm:
Csikmum houmvava gen ou vej je nouma náj csunáj oszil szil vojam bikicsunáj óóó de bikicsunáj
nem tudom mi a szánalmasabb lehetőség.
az hogy tényleg ilyen emberek mennek oda, vagy az hogy az emberek még mindig megeszik, hogy ilyen hülyék mennek oda és mindenhova bepost-olják, nevetgélnek rajta, miközben ennek a szar műsornak csinálják az ingyenreklámot

Próféta

Quote from: Fazék on 2010-05-03, 23:35:54
nem tudom mi a szánalmasabb lehetőség.
az hogy tényleg ilyen emberek mennek oda, vagy az hogy az emberek még mindig megeszik, hogy ilyen hülyék mennek oda és mindenhova bepost-olják, nevetgélnek rajta, miközben ennek a szar műsornak csinálják az ingyenreklámot
Ha ugyanez az ember a csodás tévéműsor helyett egyenest a youtube-on mutatkozott volna be, és azt a videót küldözgetnénk körbe, akkor kevésbé lenne szánalmas annak a szar honlapnak ingyenreklámot csinálni?

Ha meg arra akarsz utalni, hogy az illető beépített színész, akkor csak simán díjazzuk az ötletet, megvalósítást és bevállalósságát. :)

Fazék

Quote from: Próféta on 2010-05-03, 23:48:37
Quote from: Fazék on 2010-05-03, 23:35:54
nem tudom mi a szánalmasabb lehetőség.
az hogy tényleg ilyen emberek mennek oda, vagy az hogy az emberek még mindig megeszik, hogy ilyen hülyék mennek oda és mindenhova bepost-olják, nevetgélnek rajta, miközben ennek a szar műsornak csinálják az ingyenreklámot
Ha ugyanez az ember a csodás tévéműsor helyett egyenest a youtube-on mutatkozott volna be, és azt a videót küldözgetnénk körbe, akkor kevésbé lenne szánalmas annak a szar honlapnak ingyenreklámot csinálni?
igen, kevésbé érezném annak. bocsánat, de allergiás vagyok a megasztár műsorra és az összes rohadt videóra, amiket naponta 10-et link-elnek az emberek, ahogy közeledik a műsor. 98%-a nem elég rossz, hogy akár csak egy mosolyt is kicsaljon az emberből. ha "független" videók lennének, nem is küldözgetnék ennyire az emberek.
Quote from: Próféta on 2010-05-03, 23:48:37Ha meg arra akarsz utalni, hogy az illető beépített színész, akkor csak simán díjazzuk az ötletet, megvalósítást és bevállalósságát. :)
nem hiszem.

Moha

Gondolod minden ilyen szánalmast direkt hívtak meg, hogy legyen min röhögni?

... egyik srác a hangja meg a mozdulatai alapján inkább stand up komikusnak ment volna el... :haha: