Ez nagyon lol :DD

Started by HVp213, 2006-03-09, 17:46:17

Previous topic - Next topic

Member

Off, de sikerült életet lehelni azóta a sorozatba, vagy a 13. évad kaki/pisi poén szintjén maradt?

Cheesy

Quote from: Member on 2011-10-13, 15:46:33
Off, de sikerült életet lehelni azóta a sorozatba, vagy a 13. évad kaki/pisi poén szintjén maradt?
Mindig is azon volt nem? (szerencsére csak egy fél részt láttam összesen, meg kényszerből sok kis részletet)

.Attila

Quote from: Cheesy on 2011-10-13, 17:01:04
Quote from: Member on 2011-10-13, 15:46:33
Off, de sikerült életet lehelni azóta a sorozatba, vagy a 13. évad kaki/pisi poén szintjén maradt?
Mindig is azon volt nem? (szerencsére csak egy fél részt láttam összesen, meg kényszerből sok kis részletet)

Ennél kicsit többről szól az egész. Pár apró részletet kiragadva nyilván az jön le, amit írtál.
Persze előfordul, hogy valakinek nem tetszik a stílus, nekem pl. a Happy Tree Friends visszataszító.

Kraivan

Quote from: Member on 2011-10-13, 15:46:33
Off, de sikerült életet lehelni azóta a sorozatba, vagy a 13. évad kaki/pisi poén szintjén maradt?
Szerintem jópofa szar humor.
A Human CantIPad egész jó volt, meg sok szar poén van abban is amikor Stan 10 éves lesz.


chilip


motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.


Kraivan

Csak hogy senki se maradjon le róla esetlegesen:
AVGN: Dark Castle
http://www.gametrailers.com/video/angry-video-screwattack/721808

szpeter

Jéézusom,sírva röhögtem rajta.Ilyen is rég volt.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

chilip

Quote from: szpeter on 2011-10-15, 17:45:18
Jéézusom,sírva röhögtem rajta.Ilyen is rég volt.

+1

be kéne pótolnom :( rosszpcjátékok óta nem néztem AVGN-t :(

NLZ

[reserved]

.Attila


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution


Member

Quote from: Nakedape on 2011-10-17, 11:55:25
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=a6ah5CF80yA
De rühellem, hogy mindenből kihagyják a fenntarthatóságot, csak átadáskor f@szán nézzen ki.

Fazék

Quote from: Member on 2011-10-17, 13:07:36
Quote from: Nakedape on 2011-10-17, 11:55:25
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=a6ah5CF80yA
De rühellem, hogy mindenből kihagyják a fenntarthatóságot, csak átadáskor f@szán nézzen ki.
?
tippre szimplán a kivitelező kevesebb pénzből kellett megoldja, alternatív elemekből fölépítve, némileg az eredeti tervtől eltérve, ezen eltérések hatása nem lett leellenőrizve, és ennek ez lett az eredménye.
vszleg az eredeti terv szerint bőven víztakarékos lett volna. de persze azt sem zárhatjuk ki, hogy az eredeti terv volt totál elcseszett.

Member

Quote from: Fazék on 2011-10-17, 13:46:52
?
tippre szimplán a kivitelező kevesebb pénzből kellett megoldja, alternatív elemekből fölépítve, némileg az eredeti tervtől eltérve, ezen eltérések hatása nem lett leellenőrizve, és ennek ez lett az eredménye.
vszleg az eredeti terv szerint bőven víztakarékos lett volna. de persze azt sem zárhatjuk ki, hogy az eredeti terv volt totál elcseszett.
Nekem az a tippem, hogy jobban néz ki, ha nem süllyesztik meg egy kicsit a lecsempézett részt, és ezért így maradt. Mert ha a színes fényre megvolt az ötlet, akkor nem hiszem, hogy magára az alakra ne lett volna.

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Moha

Quote from: Zen on 2011-10-17, 21:04:38
Az arc nélküli manus: Népszámlálás 2011 :D
Ez iszonyat jó! :haha:
Vicces, jól összerakott és lényegre törő. Mapaság, a sok anyázás közt kimondottan üdítő.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cloud


Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.


Fazék


Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1