Anime, felirat, japán, és vegyes blődségek

Started by Shock12, 2003-06-10, 12:03:19

Previous topic - Next topic

zsozso

Death is the only redemption

Shock12


McDouglas

QuoteOriginally posted by Shock12
Na, a Wolf's Rain arra a sorsra jutott, amitõl féltem... legalább valaki le tudta tölteni a 22. részt ?!

10% megvolt belole.... csak aztan kinyirta a ***** live-evil op az fserveres csavot....

Nemi kozjatek utan rajottem, hogy Live-evil egy nagy rakas ******* banda. Anime-keep is egy kis ****, ahogy ez elmondhato az osszes etg-srol, akarmeien jol is forditanak.

Hiaba fikazzatok AJ-t, hogy szarul fordit, valamit azert megiscsak jol csinalnak: nekunk forditanak fanoknak, es nem a kiado cegeknek hajtjak a fel a predat.

Had idezzek par sort Live-Evil-tol es egy usertol aki eppen akkor latta, dobtak a projectet:

[22:00:47] not like i can afford it
[22:00:49] :/
[22:00:53] to buy it :/
[22:01:00] <@tanman|karaokingnewseries> sucks to be poor...
[22:01:07] <@tanman|karaokingnewseries> Some things u can't have in life
[22:01:08] <@tanman|karaokingnewseries> :P
[22:01:14] <@tanman|karaokingnewseries> thats how it works
[22:01:36] * tanman|karaokingnewseries sets mode: +b *!*@81-6-241-42.dyn.gotadsl.co.uk
[22:01:37] * Kyro` was kicked by tanman|karaokingnewseries (no more talking D;)
[22:04:45] <@tanman|karaokingnewseries> actually
[22:04:49] <@tanman|karaokingnewseries> we like it being licensed
[22:05:03] <@tanman|karaokingnewseries> and thats the one of the main goals of this team

Kukorica Rox ^^

Shock12

Hát ez az... a gond csak ott van, hogy az AJ (én valahogy bírom õket), is hajlamos dobni mostmár alicenszelt dolgokat (még nem jelentették be, hogy dobják a Last Exile-t, de tutira fogják... milyen mázli, hogy van olyan jó fej csapat, aki csinálja, akárcsak az Inu Yashát ). Most ugya licenszelték a DNAngelt is, meg a GITS-SAC-ot is... de király... az összes mostani jó sorozatot kihúzzák a szánkból. Ez az oltári szívás.

Remélem azért csak lesz valami csapat, aki csinálja (mert ugye DVD-n nem most fogják kiadni, úgyhogy ilyen téren hiába mustráljuk a baka-updates-t... :( )

Shock12

Hohó ! Valaki ügyes volt, és sikerült neki. Örömmel konstatáltam, hogy az animeHQra felkerült a Wolf's rain 22. rész :) .

Mostmár csak az utolsó 4 kéne :D Remélem lesz legalább egy grupp, aki csinálja majd ;) .

McDouglas

QuoteOriginally posted by Shock12
Hát ez az... a gond csak ott van, hogy az AJ (én valahogy bírom õket), is hajlamos dobni mostmár alicenszelt dolgokat (még nem jelentették be, hogy dobják a Last Exile-t, de tutira fogják... milyen mázli, hogy van olyan jó fej csapat, aki csinálja, akárcsak az Inu Yashát ). Most ugya licenszelték a DNAngelt is, meg a GITS-SAC-ot is... de király... az összes mostani jó sorozatot kihúzzák a szánkból. Ez az oltári szívás.

Remélem azért csak lesz valami csapat, aki csinálja (mert ugye DVD-n nem most fogják kiadni, úgyhogy ilyen téren hiába mustráljuk a baka-updates-t... :( )

He? tudtommal gits-sac a kezdetek ota licenszelve volt...
Kukorica Rox ^^

Shock12

Igen, eleinte én is így tudtam, de szerintem az official licensz csak most jött létre, a kezdetektõl fogva volt megbízás, vagy együttmûködés, vagy mi a fene (Mint a vitát kirobbantó Ninja Scroll). Legalábbis én így értelmeztem a történteket.

McDouglas

Hehe, hat, AJ-t nem igazan izgatja holmi licensz... gozerovel tolja ki stuffokat, es tobbek akozt a Wolf's Rain-t is, szal valoszinu ok fogjak befejezni (btw, 30 epizodra nott az epek szama;). D.N.Angel-t is toljak ;)
Kukorica Rox ^^

Shock12

QuoteHehe, hat, AJ-t nem igazan izgatja holmi licensz... gozerovel tolja ki stuffokat, es tobbek akozt a Wolf's Rain-t is, szal valoszinu ok fogjak befejezni (btw, 30 epizodra nott az epek szama. D.N.Angel-t is toljak

Úgy legyen :D . Mondjuk a bittorrent linkeket levették, úgyhogy marad a sorbanállás... de gyanítom, hogy nem fogják befejezni, mert a last Exile-t is megszakították (vagy csak azért, mert van ki csinálja :) ). 30 epizód a Wolf-s-ból ? AH ! Nem sámli ! :eek:

Lac

Na most már aztán rohadtul elegem van a sok licensz-**** kis ******bõl! Örülök, hogy náluk ilyen jól megy a szekér, de amerika messze nem a világ közepe! (Mondjuk, hál' istennek mindig lesz valaki aki a jó öreg netes hagyományokhoz híven magasról le**** az összes licenszet)

De kérdem én: Ha a fansubberek nem fognak licenszelt anime-t fordítani, akkor mit fognak? Ugyanis elõbb-utóbb szép lassan elfogynak a mainstream anime-k, és akkor? Hát barátaim, jobb lesz ha minden ilyen csapat szépen feloszlik, mert már nem lesz mit csinálni! Majd szépen megveszi a licenszelt anime-ket (DVD-n) az összes kis ****** dagadt amerikai pénzeszsák, aztán lehet eltolni a biciklit. Azért szívesen megmondanám ezt néhány "tisztelt" fansubbernek....


Bocs, most egy kicsit ideges vagyok:b+: :grrr: :morci:

Shock12

Lac, ha megfigyelted, ez a thread a japán nyelv mellett fõleg errõl szól, megugye az amerika lökött fiainak egomán viselkedésérõl. Zsozsó, és McDouglas rávilágított, hogy nekünk ez teljesen mindegy, valaki úgyis sub-olja (legfeljebb lehet sorban állni az IRCn (apropó, valaki a Junkiesnél áll sorban a DNAngelért ? ;) )). Ha meg nem, akkor elõbb lesz meg RIPben. Az ökör Amcsik meg bekaphatják. Megnézed a korábbi tárgyalásunkban kivesézett fórumokat, akkor rájössz, hogy mekkora ökrökkel van megtöltve a tengerentúli community. Ennyi... Nyugodj meg, felesleges idegeskedni, csak neked lesz rosszabb (tudom, saját tapasztalatból, és szerintem mindenki itt már végigélte ezt :p )

Chronos

Újabb cuccok, hogy ne legyen olyan unalmas a fórum:
------------------------------------------------------------------------
Ezt a játékot próbáljátok ki, kiváncsi vagyok mennyi pontot értek el benne!

http://195.70.37.200/~kenderszov/games/curveball.swf
------------------------------------------------------------------------
Ha tudni akarjátok a pontos idõt:
http://www.lares.dti.ne.jp/~yugo/storage/monocrafts_ver3/03/index.html
------------------------------------------------------------------------
Értelmes oldal:
http://www.the118118experience.com/
------------------------------------------------------------------------
A motor-imitátor:
http://www.szentesinfo.hu/mozaik/2003/6/motorhangok.htm
------------------------------------------------------------------------
És végül a Bullet-time Ping-pong!
http://www.hardwired.hu/dl2/4/17/kin10.wmv
------------------------------------------------------------------------

Jó szórakozást kiván,

CHRONOS

Lac

Kösz, Shock12 azóta már lement a pumpa :p  Igen, végülis így vagy úgy, de mindig fog jutni nekünk anime, szóval annyira nem rossz a helyzet. Csak néha a tehetetlenség aggaszt egy kicsit (tehetetlenül kell néznem a sok idióta amcsit, pedig legszívesebben :morci:  :uzi::eek: )

Ken-Shi_Kun

QuoteOriginally posted by Lac
Kösz, Shock12 azóta már lement a pumpa :p  Igen, végülis így vagy úgy, de mindig fog jutni nekünk anime, szóval annyira nem rossz a helyzet. Csak néha a tehetetlenség aggaszt egy kicsit (tehetetlenül kell néznem a sok idióta amcsit, pedig legszívesebben :morci:  :uzi::eek: )

Erre csak annyit tudok mondani hogy egyetértek... :)
Okos pilóta alagútban nem katapultál...

zsozso

Death is the only redemption

Chronos

QuoteOriginally posted by zsozso
Raktam be 1 új smiliet :teccik:
Tényleg Zsozso, lehet még smilie-kat küldeni?
Mármint úgy értem ki kéne bõvíteni a smiliekat....
 
CHRONOS

zsozso

QuoteOriginally posted by Chronos
Tényleg Zsozso, lehet még smilie-kat küldeni?
Mármint úgy értem ki kéne bõvíteni a smiliekat....
 
CHRONOS

Ofkoz ;)
Death is the only redemption

Chronos

Hoppá!
Enyém lett a 2000. post!:) ;) :p :D :hopp:

CHRONOS

zsozso

Chronos beírta a 2000ik hozzászólást :)
Members: 223, Threads: 84, Posts: 2,000

Nagyon rotfl egyszerre ^^
Death is the only redemption

belabacsi

Chronos aszonta rakjam be ide ezt a smile-t, gondolom azért, hogy betegyétek az oldalon található többi közé.

Shock12

Na, lesz itt minden extraprofi smile-ik (akkor gyûjtök néhányat én is :D ), meg mittomén.

Igen egyetértek Lac véleményével teljesen. (Hm... lehet, hogy nézek ezen érzelem kifejezését megkönnyítõ szmájlit is ;) ).

Amúgy most kaptam frászt, hogy bequeoltam magam a DNAngelért az AJhez, és 4 óra múltán hazaérve örömmel vettem észre, hogy az az fserver megszûnt... :grrr:

Most mentem másik sorba, remélem az már nem lövi ki alólam magát (nomeg egy napon belül sorrakerülök :rolleyes: , hogy tölthessem fel... :D

(edit): Chronos ! Gratulálok !! Jubíleum ! Erre Inni Kell :D !

belabacsi

QuoteOriginally posted by Chronos
Értelmes oldal:
http://www.the118118experience.com/
------------------------------------------------------------------------


CHRONOS

Chronos kíváncsi volnék, hogy hogyan találtál rá erre az értelmes oldalra?:D

Chronos

QuoteOriginally posted by Shock12
Chronos ! Gratulálok !! Jubíleum ! Erre Inni Kell :D !
Kösz!;)

CHRONOS

Chronos

QuoteOriginally posted by belabacsi
Chronos kíváncsi volnék, hogy hogyan találtál rá erre az értelmes oldalra?:D
Egy másik fórumban linkelték be.:p

CHRONOS

Chronos

Íme egy pár smilie:







CHRONOS

Chronos

Itt pedig a maradék smilie-k:









CHRONOS

Ekuseru

ha valaki szereti a japán muzzikkot akkor itt van egy cim:

http://cavex.avexnet.or.jp (utána meg rá kell menni a fenti menüben a kis filmszalag jelre /csak azért mondom mert japán az oldal/ )

három sáv van, azt hiszem mindegyik más mûfajú
日本 - 中國 - 한국


Pharaoh

Aki meg cak úgy szeretne online japán, vagy bármilyen TV-t nézni. annak ezt ajánlom:

http://wwitv.com/portal.htm

Ekuseru

thebluesnote:
a másik is mûködik /legalábbis nekem/
日本 - 中國 - 한국