Anime, felirat, japán, és vegyes blődségek

Started by Shock12, 2003-06-10, 12:03:19

Previous topic - Next topic

Pharaoh

QuoteOriginally posted by Rhyagelle


 BAZ megyei könyvtárába megyek szv ami ott nincs meg az sehol se) Előre is kösz...

Ilyen jó könyvtár van nálunk? Majd én is szétnézek ott csak mondjatok címeket.

Pharaoh

QuoteOriginally posted by Ekuseru
na jó feladom....:mad: :mad: :mad: :mad:
nem tudom, hogy kell berakni a képet

Nem baj, így is meglehet nézni. Amúgy honna van ez a jó kis kép?:cool:

Ekuseru

természetesen a netrõl!
na jó ezt egy "jpopworld.myetang.com" nevû oldalról szedtem le de most néztem, hogy meghalt az oldal azóta

egyébként õ a kedvencem! RENA TANAKA:D :D :D
日本 - 中國 - 한국

Ekuseru

belabacsi!!!!

hogy raktad be a képet?
日本 - 中國 - 한국

thebluesnote

Nah, ilyen nagy lett az érdeklôdés, ezért a cím mégegyszer:
Japán Alapítvány
Horváth u. 14-24

Mechwart ligetnél, egy hitech irodaház elsô emeletén.

Ekuseru

Mechwart ligetnél ?hightech irodaház? nekem nem rémlik ilyesmi, pedig négy éven keresztûl jártam arra:confused: :confused:
日本 - 中國 - 한국

thebluesnote

Hát... menj el a címre, aztán eldöntheted, hitech-e vagy sem... ;) A környéken levô házakhoz viszonyítva nagyon is az, imho.

belabacsi

QuoteOriginally posted by Ekuseru
belabacsi!!!!

hogy raktad be a képet?

az elsõ próbálkozásod nem volt rossz, csak ne a sját gépedrõl add meg a címét, hanem a netrõl tehát legyen ott, hogy http://www.akarmi.hu/akarmi/akarmi.jpg/gif
Ezt a címét egy képnek úgy tudod megnézni, hogy a képre jobb gombal kattintaszz és ott tulajdonságokra de szerintem ezzel nem mondtam újjat

Ekuseru

belabacsi:

ja értem
de ekkora képet azért nem rakok be:
日本 - 中國 - 한국

Shock12

Ez a Miss Rena meg kell hagyni egész aranyos... de azért el tudna viselni a szépsége pár centi plusszt mellkas tájékon :D ... vagy csak az én animén torzult ízlésemmel van a baj :D ?!

Ekuseru

valakinek Pamela Anderson, nekem Rena Tanaka.
szerintem úgy jó ahogy van! (én ezt a tipust szeretem :D )
日本 - 中國 - 한국

Shock12

#341
Naaa ! Azért nem mindenféle tejcsarnok (fõleg nem artificial one). KB olyan 10 centi hiányzik... Jobban illene az arcához :) . Persze ha egy efféle kaliberű leányzó elkezdene velem barátkozni, nem mondanák nemet, mégha nem is olyan kerek a fenti régió (elég ha nem deszka és a hátsó tájék bizonyos kritériumoknak megfelel :D , de ahogy elnézem a képet, azzal nincs gond ;) )

Ekuseru

az igazság az, hogy nekem már az arcánál megállt a szemem és már az is elég volt. Szerintem õ pont jó lenne egy animés dögös lány megfilmesétésénél.:hopp:
日本 - 中國 - 한국

Shock12

Írjá a gainaxnak, hogy megvan Rei figurája, még kioszthatják rá a szerepet :D

zsozso

QuoteOriginally posted by Shock12
Írjá a gainaxnak, hogy megvan Rei figurája, még kioszthatják rá a szerepet :D

Ha ez a csaj kapná rei szerepét akkor bemennék 1 shotival és ... :rotflol:
Death is the only redemption

Ekuseru

hát Rei-nek tényleg nem menne el ahhoz nem elég szomorú az arca!
de mondjuk egy kedves love storys lányként megnézném :D :rolleyes:
日本 - 中國 - 한국

Shock12

Nem szomorú az tény :p ... love storys... hm ... hmhm... Ai Yori Aoshi ?! Bár Aoi kebelmérete is meghaladta az átlagos Japán nõét... akkor esetleg Inu Yasha live eksönbõl Kagome :D . Szerintem tökéletes választás lenne :D (csakugye abból nem csinálnak filmet :) )

Ekuseru

inu yasha
na ugye ugye... arra pont jó lenne
日本 - 中國 - 한국

Ekuseru

ja egyébként mennyire elnyújtott vagy sem az Inu Yasha?
(mondjuk ugye nem dragonball?)
gondolkoztam rajta, hogy letöltöm, de hát egy kicsit hosszú és ilyenkor félek. Valamint mennyire jellemzõ rá, hogy love story (legalább is úgy hallottam) mert azokat szeretem!!!

100-adik post beeeee! :hopp:
日本 - 中國 - 한국

Shock12

édes lehet az arca, mikor kimondja, hogy "osuari" ... egymás után 15-ször :D

Chronos

QuoteOriginally posted by Ekuseru
100-adik post beeeee! :hopp:
Üdvözlünk a csapatban! :p

CHRONOS

Shock12

Namost nekem kedvencem ilyen téren az El Hazard OVA 1, Vandread, Love Hina, Onegai Sensei, Ah! Megami Sama!, meg a Ranma 1/2 manga... meg persze az Inu Yasha, mint látható... Ebbõl leszûrheted, mennyire romantikus :zen: Szerintem abszolút nem vontatott, a karakterfejlõdés valami fenomenális, és dögleni lehet a röhögéstõl :D

Ja, Ekuseru, Gratulálok !

zsozso

Nézzétek meg a Gto-t ha jótakartok magatoknak :)
Most láttam és agyamat eldobtam a röhögéstõl :rotflol:
Death is the only redemption

Ekuseru

hát bevallom ezek közül a Vandread-et és az El Hazard-ot nem láttam de az Onegai Teacher volt az az anime aminek a vége után dühkitörést kaptam, hangosan káromkodtam és majdnem lerugtam a monitort az asztalról:grrr:
szerintem egy hülyeség a vége, abszolut nem illik össze egy ilyen gyerek egy ilyen tanárral. Ez inkább sad end mint heppy. A legjobban a gyerek barátnõjét sajnáltam akit rendesen otthagyott.:mad:
日本 - 中國 - 한국

Ekuseru

zsozso!

a Gto-t én is ma fejeztem be. (4 nap alatt néztem meg) Tényleg hihetetlenül jó. Mondjuk volt egy-két kérdés amire nem lett meg a válasz. ......................................................................... (nem spoilerezünk...)
A filmet meg most töltöm le, de eléggé meglepõdtem, mert nem tudtam, hogy ez nem anime. És ez végülis a folytatás?
日本 - 中國 - 한국

zsozso

QuoteOriginally posted by Ekuseru
zsozso!

a Gto-t én is ma fejeztem be. (4 nap alatt néztem meg) Tényleg hihetetlenül jó. Mondjuk volt egy-két kérdés amire nem lett meg a válasz. ......................................................................... (nem spoilerezünk...)
A filmet meg most töltöm le, de eléggé meglepõdtem, mert nem tudtam, hogy ez nem anime. És ez végülis a folytatás?

A film 1 nagy rakás -____-
Death is the only redemption

Shock12

#356
Nem tudom, szerintem az Onegai Sensei jó volt (ízlések, és pofonok :D )... hát nem tudom, azért a barátnõje, akinek dobott egy kosarat, egészen jól elszórakozott azzal a repkedõs tanárral utána, szóval azért nem kell sajnálni ... :D ... És végülis egész jól összeillett Kei meg a Sensei :D

Nem láttad a Vandread-et !!!!!!?????? Hát az nekem az alapmûveltség része !!!! Tessék megnézni !!! Fergeteg !!!

belabacsi

Jajj Ekuseru lemaradtam. Boldog 100.-at:D

Lehet, hogy láttad már ezt a képet, de próba szerencse
http://www.allofstars.com/japaneseidols/rena_tanaka/rena_tanaka019.jpg

Bocsi csak ne csesszük szét a forumot nagy képekkel...

Ekuseru

QuoteJajj Ekuseru lemaradtam. Boldog 100.-at

arigatou:D
és van vagy 50 képem róla de ezt még nem láttam! Nagyon jó!
日本 - 中國 - 한국

Ekuseru

MOST LÁTOM HOGY A GREAT TEACHER ONIZUKA FILMBEN KI JÁTSZIK!!!!!

!!!!!!!!!RENA TANAKA!!!!!!!!!

ha rossz is a film ez legalább feldobja egy kicsit (legalább is számomra):D
日本 - 中國 - 한국