Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Hiei-sama

Nem hiszem hogy jobban belehuznanak,eleg jol halad most K-F es mivel ok dvdrol dolgoznak ido utan lefognak ugyis lassulni mikor majd varnak az uj dvdkre.

Bishop

az empátiánal most a türelmetlenségem nagyobb :grrr:

theBalrog

Quote from: carfanatic on 2006-06-22, 00:55:29
hát csak aki k-f fordítást szereti az még tökölhet a 193-nál de most hogy enel-nek annyi és jön egy új ellenfél talán belehúznak

Javaslom, hogy várj ki 40 epizódot (gondolom kb ennyi egy saga/arc) és akkor láss neki. Én a mostani végét már lépésről lépésre néztem és bár jó volt, de közel se annyira, mint a megelőző arc epizódjai. Belegondolva ez pedig nem azért volt, mert rosszabb lett volna a story, stb. hanem mert heteket kellett várni a katarzisra (a kis belső sztoritól majdnem hülyét kaptam, pedig az is állat volt magában - de micsoda időhúzás)  :__devil:

Bishop

könnyű azt mondani mikor meglátom hogy fent van akkor sosem birom ki hogy ne töltsem le :frown:

Hiei-sama

Ha jol lattam most hetvegen dupla resz jon :D ep268-269

KEVIN.

Quote from: theBalrog on 2006-06-24, 00:05:45
Quote from: carfanatic on 2006-06-22, 00:55:29
hát csak aki k-f fordítást szereti az még tökölhet a 193-nál de most hogy enel-nek annyi és jön egy új ellenfél talán belehúznak

Javaslom, hogy várj ki 40 epizódot (gondolom kb ennyi egy saga/arc) és akkor láss neki. Én a mostani végét már lépésről lépésre néztem és bár jó volt, de közel se annyira, mint a megelőző arc epizódjai. Belegondolva ez pedig nem azért volt, mert rosszabb lett volna a story, stb. hanem mert heteket kellett várni a katarzisra (a kis belső sztoritól majdnem hülyét kaptam, pedig az is állat volt magában - de micsoda időhúzás)  :__devil:

Jaja én is ezt javaslom. Én is csak most nézem a Sky Island-os részeket, mert megvártam míg meglesz a végéig a Kaizokén. Így most 144-től nézem és már 169-nél járok.
Szeritem is megéri várni.
RAGNAROK-KEVIN.-Blacksmith

Bishop

hát nem tom nehéz kibírni próbálom magam mással lefoglalni de one piece a legjobb :cool:

zolan43

[K-F]_One_Piece_194_[E11DFD2B].mp4 - Sky Island saga vége. (harang megmentve, Robin és az ősi szöveg, kincs a kígyó gyomrából)
[ADC-Elites]_One_Piece_267_[4E809E02].avi - Folytatódik az előrenyomulás Enies Lobbyba. (Rocketman ugrat)

Hiei-sama


theBalrog

#99
Quote from: carfanatic on 2006-06-24, 22:58:12
hát nem tom nehéz kibírni próbálom magam mással lefoglalni de one piece a legjobb :cool:

Bár lelkesedésből jeles  :whoah: azért ezt Te se gondolod 100%-ig komolyan. Keress más sorozatokat is, van még nem 1 nagyon sirály anime, ezeket megfelelően "rotálva" maximális élményhez juthatsz mindegyikből.  :Kiraly:

Hosszú sorozatoknál tényleg gond, ha részekben nézed meg őket. Nem esik le minden csattanó, mert sok motívum már rég elfelejtődik mire ismét visszaköszön. Amikor meg újranézed az egészet, akkor már nem hat olyan elemi erővel, mert már ismered az egész kimenetelét. Kicsit olyan mintha elősször 5 percekben megnéznég a VB döntőt, közte fél órás szüneteket tartva, aztán a legvégén visszanéznéd az egészet. Az első se olyan jó, de a második se, mintha egyszer egészben megnéznéd.  :ejnye:

Mindezt elmondva, nekem is nehéz lesz ellenálni, sőt tulajdonképpen anime-ok esetében ez lesz az első ilyen alkalom, hogy tényleg komolyan megpróbálom, szurkoljatok!  :lame: (Na jó, Naruto és Bleach is takarékra lesz téve a fillerek vége után, megvárom, hogy mindegyikből felgyűljön vagy 50 új rész - csak aztán látok megint nekik, addig maradnak a rövidebb már lezárt sorozatok meg néhány klasszikus...)

Bishop

én folyamatosan nézek más anime-ket most is saiyuki, gundam,samurai deeper kyo de amikor bekapcsolom a gépet és meglátom hogy fent van akkor mindig ugy vagyok vele hogy á egy óra és lejön

Hiei-sama


Hiei-sama

#102
Kicsit kesve es most nem is az avi verzio jott meg ki hanem az rmvb valtozat az ep270-bol...
Innen lehet szedni: http://p.greedland.net/torrents/2006/07/02/1151855639.torrent

Jo kis resz lesz remelem Luffy Vs Blueno ;)


ep270 raw avi verzio : http://bt.saiyaman.info/download.php?id=2218&file=%5BS%5EM%5D+One+Piece+270+%5BHDTV%5D+RAW.avi.torrent

racka64

Üdv Mina!
Nem rég kezdtem el nézni a One Piece-t, és a sztori meg az állati karik mellett a zenéje is nagyon megtetszett.Azonban biztos én vagyok a láma vagy rossz helyen kerestem, de sehol nem találtam ost-okat,csak felsorolás szinten  :frown: Ha valaki tudna segíteni, azt nagyon megköszönném  :tezsvir:


Chidori: "That lady was just standing by the window. Isn't that scary?!"
Sousuke: "It's just an older woman...I could understand if she was carrying a gun or bomb or something..."
Chidori: "That's not the problem! You're not normal!!"   :D

Hiei-sama

Quote from: racka64 on 2006-07-03, 14:01:42
Üdv Mina!
Nem rég kezdtem el nézni a One Piece-t, és a sztori meg az állati karik mellett a zenéje is nagyon megtetszett.Azonban biztos én vagyok a láma vagy rossz helyen kerestem, de sehol nem találtam ost-okat,csak felsorolás szinten  :frown: Ha valaki tudna segíteni, azt nagyon megköszönném  :tezsvir:


Itt van par: http://isohunt.com/download.php?mode=bt&id=7439112

racka64

WOW!!! Ezer hála és köszönet  :merci: És nem is reméltem hogy ilyen szépen egyben meglesznek  :Kiraly: még 1x  :merci:


Chidori: "That lady was just standing by the window. Isn't that scary?!"
Sousuke: "It's just an older woman...I could understand if she was carrying a gun or bomb or something..."
Chidori: "That's not the problem! You're not normal!!"   :D

Hiei-sama

#106
Subos ep270 :Đ http://adc.fansub-torrents.com/%5BADC-Elites%5D_One_Piece_270_%5B6B0948F3%5D.avi.torrent


Aki nemtud varni K-F-re vagy nem latta meg 196-200-ig a reszeket akkor annak itt vannak:
http://adc.fansub-torrents.com/%5BADC-Elites%5D%20One%20Piece%20196-200%20%28G8%20Part%201%29.torrent

Es ez nem a HK ripes pocsek minoseg es sux felirat...

Bishop

na mi van one piece fanok mi ez a hanyagság semmi koment a mostani részekről vagy bármiről?

Hiei-sama

Minek spoilerezzem le neked elore? Amugy ma jon az uj resz ;) Remelem kevesebb idohuzas lesz benne,bar ketlem muszaj huzniuk mert nagyon hozza be a mangat...

Bishop

hát én mengéztem amit adtál szal nekem ezt ma ki kel hagynom

Hiei-sama

Mit kell kihagyni ma? Ma az ep271 jon :p

Bishop

hát én maradok k-fnél :cool:

Hiei-sama

En is maradok K-F-nel,de en mar lattam az osszes eddigi reszt szal mostani K-F reszeket se nezem csak leszedem.Ugyhogy nekem csak a legujabb reszeket kell neznem,es imho a mostaniak minosege jo es a forditas is.

Bishop

218-tól 259 ig nekem is meg van csak még a szakadékot nem tom hidalni a 200 és a 218 között addig nem kezdek bele

Hiei-sama

Hala egnek nekem nincsenek ilyen gondjaim ami letezik OP az megvan.Kiveve Movie 7 de abbol meg raw sincs szal azert nincs meg :Đ

Bishop

nem tudnál valami jól müködő torentet adni 200 és 219 között?

Hiei-sama


Bishop


Hiei-sama


Christian

Bah..nálam meg a kísértés,hogy töltsem le rawba :D Vazz..ha holnap nem lesz sub akkor muszáj lesz :D