Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

NLZ

Már vagy egy hónapja elhangzott egy interjúban, hogy új tag kerül majd a csapatba, és az illető az ellenség oldaláról fog átállni.
[reserved]

Alkyra

Quote from: NLZ on 2009-08-31, 13:43:44
Már vagy egy hónapja elhangzott egy interjúban, hogy új tag kerül majd a csapatba, és az illető az ellenség oldaláról fog átállni.

Akkor elnézést, nem szóltam. Ennyire nem követem a mangát és a hozzá tartozó híreket.^^

NLZ

Én se követem, csak valaki írta a mangatopicba.
[reserved]

blackronin

Quote from: NLZ on 2009-08-31, 13:43:44
Már vagy egy hónapja elhangzott egy interjúban, hogy új tag kerül majd a csapatba, és az illető az ellenség oldaláról fog átállni.
Quote from: NLZ on 2009-08-31, 13:45:33
Én se követem, csak valaki írta a mangatopicba.
Én írtam.  ^^

Egyébként valóban igaz.

Theon

Egyébként pedig enélkül az interjú nélkül is tudni lehetett, mert Luffy az első részek egyikében (talán a legelsőben vagy másodikban) megmondja, hogy egy 10 tagú csapatot szeretne összehozni. Ergo még pontosan 1 szereplő hiányzik.  ;)

EDIT: typo
"Chaos is the score upon which reality is written."
"I don't need a scabbard to sheath my mind."
"One foot in the grave and the other in hell."

blackronin

Quote from: Theon on 2009-08-31, 21:41:49
Egyébként pedig enélkül az interjú nélkül is tudni lehetett, mert Luffy az első részek egyikében (talán a legelsőben vagy másodikban) megmondja, hogy egy 10 tagú csapatot szeretne összehozni. Ergo még pontosan 1 szereplő hiányzik.  ;)

EDIT: typo
Pontosan, de ő magán kívül gondolt 10 emberre, ezért gondolják sokan (köztük én is), hogy még 2 tag biztos lesz.
Viszont azt, hogy az egyik ellenség lesz, azt nem gondoltam.

LuckyDingo

Nah ez egy jó kis partys rész lett a végén a naaagy drámával XDDD

blackronin

#1687
Új címek!
Úgy látszik, hogy sokak kívánsága teljesült (köztük az enyém is), hogy
[spoiler]az animeben lesznek bemutatva a ST csapat szétválása utáni személyes kalandok,
kiegészítve, hiszen a mangaban csak 2 egyszerű cover-page cuccal tagonként volt elintézve.
Nagyon kíváncsi leszek ezekre a részekre!

13.9. #417: Love is a Hurricane! Hancock in Love

20.9. #418: The Nakama's whereabouts: Weather Science and Karakuri Island!

27.9. #419: The Nakama's whereabouts: The Island of huge Birds and the pink Garden!

4.10. #420: The Nakama's whereabouts: The island-connecting Brigde and man-eating Plants!

Végül egy tipp a végére a beírótól: #421 would be about Zoro and Brook and then from #422 on Impel Down will finally start!  :D
[/spoiler]

Squazee2005

A 417 (raw) jó volt, de a következő rész lesz az igazi. Hell yeah!!! :whoah:

blackronin

Ja tényleg elfelejtettem beírni, hogy milyen király volt a 416-os és a 417-es rész.
10/10 mindkettő.
Hancock-ot jobban szeretjük, mint valaha...  :P

A jövő héttől kezdve pedig jön a The Nakama's whereabouts arc...
Nagyon várom!

smash++

A 417 tényleg jó lett és sikerült lezárni ezt a kitérő "arc"-ot is.

Az animeben sokkal jobban tetszett az Amazon Lili.

Hancock  :jee:
Nem hiszem el, hogy még aki nem is kedveli nem röhgött azon a részen,amikor belerúgott a két kölyök állatba :D

Vagy amikor Lufy Hammock-ot mondott  :lul:

blackronin

One Piece 418. rész
[spoiler]

Akkor sem mondom el, hogy ez miért van!
Majd rájöttök!  :__devil:
[/spoiler]

Alkyra

#1692
Quote from: smash++ on 2009-09-16, 23:43:23
A 417 tényleg jó lett és sikerült lezárni ezt a kitérő "arc"-ot is.

Az animeben sokkal jobban tetszett az Amazon Lili.

Hancock  :jee:
Nem hiszem el, hogy még aki nem is kedveli nem röhgött azon a részen,amikor belerúgott a két kölyök állatba :D

Vagy amikor Lufy Hammock-ot mondott  :lul:

Nem kedvelem. Nem röhögtem amikor belerúgott a két kölyök állatba. Bang. I killed a kitty.
Viszont csak én érzékelem úgy vagy tényleg próbálkoztak egy-két új árnyékolási és rajzolása technikával?


edit: Továbbá a szőke csajnak azért adhattak volna valami más karakter hangot, nem éppen egy főszereplőét( Chopper hangja ugyebár )

Squazee2005

Quote from: blackronin on 2009-09-20, 10:51:42
One Piece 418. rész
[spoiler]

Akkor sem mondom el, hogy ez miért van!
Majd rájöttök!  :__devil:
[/spoiler]

Aucs. XD;; Hirtelen az ilyen régi animék ugrotta be róla, mikor végignéztem a részt, kifeküdtem. XD

blackronin

Egyébként az episode nagyon rendben volt.
Jó filler részeket raktak be, de a csúcs egyértelműen a Hancock-os rész volt.  :lol:
Annak meg nagyon örülök, hogy nem csinálták meg a cover story-kat... Még.
Így talán az Imepl Down arc után újra csinálhatnának ilyen ST részeket, de akkor már a cover story-k lennének kiegészítve.

Kraivan

Olyan kérdésem lenne hogy a magyar feliratokat honnan lehetne letölteni?

az addictson 86-ig fenn van.

Az OtakuForum csoport fordította addig, és a honlapjukon a hírekben a 99. részt is megjelenítették, régebbi hírekre visszanézve meg 94-ig megleltem, ám azok one piece epizódok, beégetett magyar felirattal.

Hol tartják a feliratfile-okat? Mert ott még azt a 86ot se találtam. Meg úgy mellékesen azoknak a videofileoknak se láttam gyűjtőlinkjét.

Esetleg egyéb forrás?

blackronin

#1696
Most akkor kérem szépen nagyon meglepődni.  :D
Új címek:
[spoiler]from AP:
421: Brook and Zoro (pontos címét nem tudom)

422-425: nem ismerjük (tudom, hogy ez így furán hangzik, de ez az igazság)

Innentől kezdődik a 10. movie-hoz tartozó Special Filler Arc!
426: He begins to move!! Kinjishi's ambition.  Nov. 15th

427: The targeted little East Blue! Nov. 22nd

428: The Amigo Pirate Crew's Fierce Attack! Nov. 29th

429: The Decisive Battle! Luffy vs. Ralgo! Dec. 6th
[/spoiler]

Bishop

Elkerülhetetlen volt sajnos reméljük nem lesz hosszú a filler de valszeg decemberig tartani fog, mondjuk OP filler általába türhető szóval fel a fejjel.

LuckyDingo

Eddig nem volt bajom a OP fillerekkel. Ha szép és jó lesz, akkor várom :D A 10es movie kisfilmje nagyon szép graffal rendelkezik.. nah olyat nem várok, de valami hasonlót igen :P

blackronin

Itt a címek rendes fordítása: (ezek már biztosak, mert a mostani Shonen Jump-ban voltak benne)
[spoiler]
15.11. #426: Movie-connected Special: Gold Lion's aspiration becomes true

22.11. #427: Movie-connected Special: The aim is Little East Blue

29.11. #428: Movie-connected Special: Fierce Attack of the Amigo-Pirates

06.12. #426: Movie-connected Special: Decisive battle! Luffy vs Largo
[/spoiler]
Mivel hogy a 10. movie 12.12-én jön ki, valamint itt a 10th Anniversary is, így nem tartom rossznak, hogy ilyen különlegességeket kapunk Mikulásra.  :D
A movie bemutatásáig lesz ez a "Movie-connected special" és utána visszamegyünk az Impel Down-ba... Legalábbis ezt remélem!

Már csak azt lenne jó tudni, hogy mi van a 422, 423, 424 és 425 résszel...
Várjunk csak...
Volt már ilyen 4 részes dolog... SH tagok történetei...
Talán a cover story-k ebben a négy részben lesznek bemutatva?
Az nem lenne rossz!

Bishop

ezzel a SH tagok bemutatása részekkel csak annyi a bajom hogy ha csak annyit mutatnak mint a coverek akkor nem sok újat adnak az egészhez, de ha Oda tényleg ezekbe akarja bemutatni őket hogy mangaba már ne kelljen rátérni akkor viszont hatalmas spoiler.

blackronin

#1701
Quote from: Bishop on 2009-10-03, 21:08:07
ezzel a SH tagok bemutatása részekkel csak annyi a bajom hogy ha csak annyit mutatnak mint a coverek akkor nem sok újat adnak az egészhez, de ha Oda tényleg ezekbe akarja bemutatni őket hogy mangaba már ne kelljen rátérni akkor viszont hatalmas spoiler.
Azt hiszem, hogy egy interjúban mondta, hogy ezekre a történetekre nincs ideje most, s a mangában csak cover story-ként tudja bemutatni, s inkább az anime fogja ezeket részletesebben elmesélni.
Ilyen megoldásra (tehát hogy canon tartalmat alaposabban csak az anime-s változatban mutatnak be) azt hiszem már volt példa más sorozatnál, de nem tudom hogy pontosan melyik volt az...

Ja és a hivatalos scan a Shonen Jump-ból, ami alátámasztja a fenti címek valódiságát:
[spoiler]

[/spoiler]

edit: új címek... a 421 és 422-es:

"The Friends' Whereabouts - The Negative Princess and the Devil King!"
"Nakama-tachi no Yukue - Negatibu Ōjo to Akumaō!" (仲間達の行方!ネガティブ王女と悪魔王!)

"A Life-threatening Break-in! Breaking Into the Underwater Prison Impel Down!"
"Kesshi no Sennyū! Kaitei Kangoku Inperu Daun Sennyū!" (決死の潜入!海底監獄インペルダウン潜入!)

Akkor tehát a Movie Special előtti 4 részben már Impel Down...
Tehát ez akkor olyasmi lesz mint anno az EL-nál, amikor beugrottak a vízesésbe...
2 hét szünet, s utána vissza a canon szálhoz.
Nem hittem volna, hogy még ebben az évben lesz Impel Down...

LuckyDingo

Helyzetjelentés... a 420as epizód grafikai megvalósítása egyszerűen a SZAR jelzőt érdemli. Kritikán aluli, randa, ízléstelen volt... szinte nézhetetlen.

Ami pozitívum.. Hancocknak volt megint 1 jó jelenete.

Zen

Quote from: blackronin on 2009-10-03, 21:31:48
Ilyen megoldásra (tehát hogy canon tartalmat alaposabban csak az anime-s változatban mutatnak be) azt hiszem már volt példa más sorozatnál, de nem tudom hogy pontosan melyik volt az...
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/AdaptationExpansion
Válogass kedvedre.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

Quote from: LuckyDingo on 2009-10-04, 12:15:38
Helyzetjelentés... a 420as epizód grafikai megvalósítása egyszerűen a SZAR jelzőt érdemli. Kritikán aluli, randa, ízléstelen volt... szinte nézhetetlen.

Ami pozitívum.. Hancocknak volt megint 1 jó jelenete.
+1

Két dolog:
1. Miért mindig a Robin-os részeknél cseszik el a grafikát?
2. Ez az animációs stílus, amivel a mostani résszel találkoztunk (meg volt már más részekben is), csak egy bizonyos embernek köszönhetően ilyen!
Nem az volt a helyzet, hogy nem volt pénz, sietni kellett, stb. Hanem DIREKT ilyen a stílusa ennek az animátornak.
Kérés: ezt a kedves emberkét AZONNAL rúgják ki, mert amit művel az S.Z.É.G.Y.E.N.  :Eztneked:

smash++

Quote from: LuckyDingo on 2009-10-04, 12:15:38
Helyzetjelentés... a 420as epizód grafikai megvalósítása egyszerűen a SZAR jelzőt érdemli. Kritikán aluli, randa, ízléstelen volt... szinte nézhetetlen.

Ami pozitívum.. Hancocknak volt megint 1 jó jelenete.

Akkor ezért vol olyan furcsa a rész  ::)


Igazából eddig csak jó jelnetei voltak Hancocknak :)

H: "Tell me about your crew..."
L: "OH, there is Zoro, Sanji, Usopp, Nami, Franky, Robin, Brook"
H: "Nami , Robin"  :morci:
:rotfl:

blackronin

#1706
Na itt vannak a címek egészen december 6-ig:

11.10. #421: The Crewmate's whereabouts: Negative princess and the Devils' King (Zoro & Brook)

18.10. #422: Intrusion with Death Risk! Underwaterprison Impel Down (Chapter 525)

25.10. #423: Reunion in Hell!? The powerful User of the Bara Bara No Mi! (CHapter 526)

01.11. #424: Break through Crimson Hell! Buggys great Uproar Plan (Chapter 527)

08.11. #425: The Prison's strongest Man! Introduction of the Poison-Man Magellan (Chapter 528 )

15.11. #426: Movie-connected Special: Gold Lion's aspiration becomes true

22.11. #427: Movie-connected Special: The aim is Little East Blue

29.11. #428: Movie-connected Special: Fierce Attack of the Amigo-Pirates

06.12. #426: Movie-connected Special: Decisive battle! Luffy vs Largo

LuckyDingo

421
[spoiler]Zoro Perona részen dőltem :D Aranyos volt, ahogy Perona áplota Zorot.. XD

Brook... háát vele is köbö annyit foglalkoztak, mint Usoppal...

A végére meg egy kis Marine Shichi gyűlés is belefért.. cool :D

És ez a rész sem maradhatott Hancock poén nélkül... mikor kitolja a tányérokat loool XDD[/spoiler]

blackronin

Quote from: LuckyDingo on 2009-10-11, 12:51:59
421
[spoiler]Zoro Perona részen dőltem :D Aranyos volt, ahogy Perona áplota Zorot.. XD

Brook... háát vele is köbö annyit foglalkoztak, mint Usoppal...

A végére meg egy kis Marine Shichi gyűlés is belefért.. cool :D

És ez a rész sem maradhatott Hancock poén nélkül... mikor kitolja a tányérokat loool XDD[/spoiler]
+1

Nekem az összes ST rész bejött, jól kiegészítették ahhoz képest, hogy a mangában csak 2-2 oldalt szántak rá. (azt hiszem, hogy volt néha az 3 is, de a rövidség a lényeg)
A mostani rész vége pedig ütött akkorát, mint a mangában!
10/10.

Squazee2005

Kumashi-Zorro XD

Hihetetlen jó volt. Na és a következő részt már alig várom!  :hopp: