Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Quote from: Ymir on 2010-04-14, 17:03:54
Tudni, hogy meddig fog tartani még a sorozat? Most kezdtem bele, a tárhelyen 26x-ig láttam fent, és wikin leellenőrizve 449 az epizódok száma.

Nem lehet tudni, de szerintem lesz ez 1000+os is.. XD
Vagy ha Eichiro Oda netán hamarabb távozna az élők sorából, akkor akkor. De ennek nem örülnék O.o

Bishop

Elméletben kb most tart a felénél, de hogy mennyire minimum még egyszer ennyirel ehet számítani.

Zen

Quote from: Bishop on 2010-04-14, 22:20:30
Elméletben kb most tart a felénél, de hogy mennyire minimum még egyszer ennyirel ehet számítani.
Igen, ha egy sorozat a felénél tart, kb még egyszer annyi részre lehet számítani. :hehe:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

De jó a logikád  :hehe:

blackronin

446-447: jó részek voltak!
BB és a beszéde nagyon máshogyan jött át, mint a mangában...
Ott nyoma sem volt a rosszindulatnak és a kárörömnek.
Animeben viszont BB valóban a "tipikusan" gonosz karakter benyomását keltette...
És ez bejött.

448: hát ez a rész viszont maga volt a szánalom!
Ugye Tate volt a felelős az animációért [nálam ez a név már maga egy szitokszó... aki nem tudja, hogy miért mondom ezt, az nézze meg a "fantasztikus" animációjáról elhíresült "The Nakama's Whereabouts - The Bridge that Connects Islands and Man-Eating Plants" részt (420. ep)], így már alapból jól indultam neki a résznek...
És sajnos olyan szar is volt. (leszámítva Inazuma jelenetét és egy-két részt az Iva vs Magellan harcból)

Már csak 2 rész és jön a [spoiler]háború.[/spoiler]

blackronin

#1805
Strong World Episode 0 DVD is out!!!!




http://ameblo.jp/comiso-sekken/entry-10520068256.html

Edit:
Ez a chapter 0 anime-s változata!
(Tudjátok amelyik 23 oldalas és a OP világát mutatja be Roger halála előtt és közvetlenül utána.)

Adatok:
The DVD length is 18 minutes. (tehát annyi mint egy szokványos anime rész, de a posztoló már előre leszögezte, hogy az animáció minősége SOKKAL jobb, mint egy átlagos anime részé.)

Script: Hitoshi Tanaka(田中仁)
Director: Takamichi Ito(伊藤尚往)
Animetion Director: Shigefumi Shingaki(新垣重文)

Csak rippelje be valaki minél gyorsabban!   :hopp: :hopp: :hopp: :hopp:

blackronin

#1806
Itt egy low-res rip, sub nélkül...
http://www.megaupload.com/?d=CM0H9HX2
MUST SEE!!!!
ATOMDURVA!


edit: már le is vették...  ^^"
De nekem már megvan.  :__devil:
Akarjátok, hogy feltöltsem?  :D

edit2: elnézést kérek, de most dolgom van így nem tudom feltölteni, de akit érdekel az keresse az AP-n vagy a mangahelpers-en!
Ott biztosan felrakta valaki újra!

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2010-04-29, 18:12:17
Itt egy low-res rip, sub nélkül...
http://www.megaupload.com/?d=CM0H9HX2
MUST SEE!!!!
ATOMDURVA!


edit: már le is vették...  ^^"
De nekem már megvan.  :__devil:
Akarjátok, hogy feltöltsem?  :D

edit2: elnézést kérek, de most dolgom van így nem tudom feltölteni, de akit érdekel az keresse az AP-n vagy a mangahelpers-en!
Ott biztosan felrakta valaki újra!
Shit quality is bad for my eyes.. majd jön egy jobb is, subosan. :D Akkor őrjöngj, ha olyat találsz :P XD

blackronin

Quote from: LuckyDingo on 2010-04-29, 19:48:31
Shit quality is bad for my eyes.. majd jön egy jobb is, subosan. :D Akkor őrjöngj, ha olyat találsz :P XD
A quality az rossz, de egyszerűen félelmetes, hogy milyen remekül megcsinálták az egészet!
Már alig várom, hogy kiadja a Yibis a tökéletes verziót.  :hopp: :hopp: :hopp: :hopp:

Bishop

Az egy dolog hogy mangat olvassa a legtöbb ember, de szerintem az már kicsit durva ha még a rendes subra se tudsz várni  :hehe: Ha már OP megtisztelem azzal hogy majd akkor nézem meg ha rendes verzióba jön ki  ^^

blackronin

Quote from: Bishop on 2010-04-29, 20:12:20
Az egy dolog hogy mangat olvassa a legtöbb ember, de szerintem az már kicsit durva ha még a rendes subra se tudsz várni  :hehe: Ha már OP megtisztelem azzal hogy majd akkor nézem meg ha rendes verzióba jön ki  ^^
Csak ennyit mondok:
Ha minden anime epizód ilyen lenne, akkor azzal már az anime is átlépné minden héten az OPIC jelzőt.  :P

Ja a rész maga pedig:
OPIC

Ha valaki bele tud kötni, azt én magam keresem meg...  :hehe:

Squazee2005

Na így kell Blackronint névtelenül vendégségbe hívni.  :D

Nagyon jól hangzik, várom már nagyon. ^^ A hét híre.  :jee:

blackronin

Az OVA-ról még beszélni fogok, de fontos leírni a következőt:

Köszönjük meg annak a kedves és igen nagylelkű japán úriembernek, aki feltöltötte a cuccot!
Ugyanis az internetes aukciókon kb. 200-300 $ kérnek el a DVD-ért...  :eek:
A japánok nem nagyon ripelnek be cuccokat, így a Strong World esete elég egyedi...
Tehát senki ne várjon HD verziót, örüljünk ha a 480p-s változat kijön angol felirattal.

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2010-04-30, 08:54:30
Az OVA-ról még beszélni fogok, de fontos leírni a következőt:

Köszönjük meg annak a kedves és igen nagylelkű japán úriembernek, aki feltöltötte a cuccot!
Ugyanis az internetes aukciókon kb. 200-300 $ kérnek el a DVD-ért...  :eek:
A japánok nem nagyon ripelnek be cuccokat, így a Strong World esete elég egyedi...
Tehát senki ne várjon HD verziót, örüljünk ha a 480p-s változat kijön angol felirattal.


Egyszer csak lesz HD verzió.. max nem japó rippeli majd be. Annyira nem sürgős. A kedves, igen nagylelkű japán emberke, meg menjen a francba az LQ shittel.. tanuljon meg normális minőségben rippelni XDD

Squazee2005

450:

Nem tudom ki hogy van vele, mert én olvastam erről a részről jót és rosszat is...

[spoiler]...de nekem baromi tetszett. Magellan támadása nagyon durván jó volt, szerintem kellően félelmetesre sikeredett.  :jee: Luffy és Mr. 3 kombója pedig remek volt.  :cool: Meg Jimbei támadása is. A kis Mini-Luffy aranyos volt,a hogy Iva-chan előtt ugrált.  :haha:[/spoiler]

blackronin

Quote from: Squazee2005 on 2010-05-09, 12:45:32
450:

Nem tudom ki hogy van vele, mert én olvastam erről a részről jót és rosszat is...

[spoiler]...de nekem baromi tetszett. Magellan támadása nagyon durván jó volt, szerintem kellően félelmetesre sikeredett.  :jee: Luffy és Mr. 3 kombója pedig remek volt.  :cool: Meg Jimbei támadása is. A kis Mini-Luffy aranyos volt,a hogy Iva-chan előtt ugrált.  :haha:[/spoiler]
Én is olvastam mindenfélét, de magasról lesz*rom.  :P
Nekem bejött és ez a lényeg!
9/10.

Ja és jövő héten jön az utolsó rész ebből az arcból, majd irány Marinefold!

LuckyDingo

Nekem teljesen bejött ez a rész. Jimbei támadásai durván jók és hasznosak :D Jimbeit a csapatbaaa!!! :D

blackronin

Az új címek!

[spoiler]
451: Do your last miracle - Breaking through the gates of justice
452: Aiming to navy headquarters - The voyage to rescue Ace!
453: Weather science and gentlemen passion tea (provisional)
454: Sanji & Chopper episode (provisional)


Strawhat's filler!!! (igen, úgy látszik hogy a cover story-k benne lesznek az anime-ben!)  :whoah:
[/spoiler]

Zen

Quote from: blackronin on 2010-05-09, 16:14:23
[spoiler]
453: Weather science and gentlemen passion tea (provisional)
454: Sanji & Chopper episode (provisional)


Strawhat's filler!!! (igen, úgy látszik hogy a cover story-k benne lesznek az anime-ben!)  :whoah:
[/spoiler]
Na végre. :comp:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip


LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2010-05-09, 16:14:23
Az új címek!

[spoiler]
451: Do your last miracle - Breaking through the gates of justice
452: Aiming to navy headquarters - The voyage to rescue Ace!
453: Weather science and gentlemen passion tea (provisional)
454: Sanji & Chopper episode (provisional)


Strawhat's filler!!! (igen, úgy látszik hogy a cover story-k benne lesznek az anime-ben!)  :whoah:
[/spoiler]
A cover storyk egyszer mrá megjelentek.. ezek szerint most jobban kifejtik ezeket, vagy megint kapunk egy ilyen összevissza, mászkálunk az új helyen storyt nulla haladással?

blackronin

Quote from: chilip on 2010-05-09, 16:39:12
One Piece episode 0 - Strong World - remélem ez már feliratos :D
Ez feliratos, de rossz minőségű.
Inkább megvárom a yibis-t... (már ha dolgoznak rajta egyáltalán)

Quote from: LuckyDingo on 2010-05-09, 16:39:37
Quote from: blackronin on 2010-05-09, 16:14:23
Az új címek!

[spoiler]
451: Do your last miracle - Breaking through the gates of justice
452: Aiming to navy headquarters - The voyage to rescue Ace!
453: Weather science and gentlemen passion tea (provisional)
454: Sanji & Chopper episode (provisional)


Strawhat's filler!!! (igen, úgy látszik hogy a cover story-k benne lesznek az anime-ben!)  :whoah:
[/spoiler]
A cover storyk egyszer mrá megjelentek.. ezek szerint most jobban kifejtik ezeket, vagy megint kapunk egy ilyen összevissza, mászkálunk az új helyen storyt nulla haladással?
Ezek szerintem a cover story-k bővebb kifejtése lesznek...
De majd meglátjuk.

LuckyDingo

Ez a 0. rész tök jó volt.. :D Bár még tényleg shitty eyecancer verzió, de aszondom, tűrhető. Jó volt színesben látni. :)

blackronin

Valószínűleg nem kell sokat várni a jobb minőségű verzióra már sokáig...
Ugyanis az AP-n már jelezték, hogy valakinek megvan a DVD iso, és hamarosan odaadja a yibis-nek, hogy csinálják meg a rendes verziót.
Talán 1-2 hét és már nézhetjük is.

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2010-05-09, 20:28:11
Valószínűleg nem kell sokat várni a jobb minőségű verzióra már sokáig...
Ugyanis az AP-n már jelezték, hogy valakinek megvan a DVD iso, és hamarosan odaadja a yibis-nek, hogy csinálják meg a rendes verziót.
Talán 1-2 hét és már nézhetjük is.
Ilyen gyorsan dolgozik a yibis? :D Már jó ideje nem HQ-ban lesem az OP-t. Megelégszem a LQ vasárnapi kiadásokkal.

Bishop

Ez a baj a türelmetlenséggel :hehe:

LuckyDingo

Quote from: Bishop on 2010-05-09, 23:25:38
Ez a baj a türelmetlenséggel :hehe:
Jó, a mostani agyon fillerezett résznél szerintem érthető, hogy nem érdekel hq-ban XD

Kraivan

#1827
Quote from: blackronin on 2010-05-09, 16:14:23
Az új címek!

[spoiler]
451: Do your last miracle - Breaking through the gates of justice
452: Aiming to navy headquarters - The voyage to rescue Ace!
453: Weather science and gentlemen passion tea (provisional)
454: Sanji & Chopper episode (provisional)


Strawhat's filler!!! (igen, úgy látszik hogy a cover story-k benne lesznek az anime-ben!)  :whoah:
[/spoiler]

nemááááááááááááááááááááááááááááár!!!
Az jó h újra a legénységet mutatják, de mégiscsak Fillerben.
A mangában se tudni még semmit róluk. Gyanítom majd akkor elmesélik h mi a bánat történt velük.

De sztem kapunk újfent vmi silány történetű 20 perces idegölést.

sztem ennyi idő után egyértelmű h mindegyik tag vmi durva poweruppal tér vissza, amit elmesélnek hogy szereztek.
De ezekből az epizódokból mi lesz?

Én nem örülök neki.

Épp most jön a
[spoiler]háború. Manga topicban vitattuk, hogy kevés jelenetet mutattak igen izmos összecsapásokról. Gyakorlatilag 1-1 képkocka is monumentális nukleáris csapásokkal volt tele. Animeben 1-1 kép akár 3-4 perc tömör, változatos akció lehet.
Főleg ha megrajzolnak 1 10 sec-es jelenetet, és 40x bevágják... -_-
Mindegy... éljék ki ott fillerhajlamaikat. Oda fér bőven.[/spoiler]

blackronin

#1828
Quote from: Kraivan on 2010-05-10, 11:24:39
Quote from: blackronin on 2010-05-09, 16:14:23
Az új címek!

[spoiler]
451: Do your last miracle - Breaking through the gates of justice
452: Aiming to navy headquarters - The voyage to rescue Ace!
453: Weather science and gentlemen passion tea (provisional)
454: Sanji & Chopper episode (provisional)


Strawhat's filler!!! (igen, úgy látszik hogy a cover story-k benne lesznek az anime-ben!)  :whoah:
[/spoiler]

nemááááááááááááááááááááááááááááár!!!
Az jó h újra a legénységet mutatják, de mégiscsak Fillerben.
A mangában se tudni még semmit róluk. Gyanítom majd akkor elmesélik h mi a bánat történt velük.

De sztem kapunk újfent vmi silány történetű 20 perces idegölést.

sztem ennyi idő után egyértelmű h mindegyik tag vmi durva poweruppal tér vissza, amit elmesélnek hogy szereztek.
De ezekből az epizódokból mi lesz?

Én nem örülök neki.

Épp most jön a
[spoiler]háború. Manga topicban vitattuk, hogy kevés jelenetet mutattak igen izmos összecsapásokról. Gyakorlatilag 1-1 képkocka is monumentális nukleáris csapásokkal volt tele. Animeben 1-1 kép akár 3-4 perc tömör, változatos akció lehet.
Főleg ha megrajzolnak 1 10 sec-es jelenetet, és 40x bevágják... -_-
Mindegy... éljék ki ott fillerhajlamaikat. Oda fér bőven.[/spoiler]
Én azt mondom, hogy örülj te is, mert:
1. Aki nem olvassa a mangát, az azt sem tudta, hogy van egyáltalán folytatása a SH cover storyknak...
Az anime-ben ugyanis nem mutatják, hogy "egyébként ehhez a manga fejezethez ez a cover story volt", így pl. aki csak anime-t néz, annak fingja sincs a Spaceykről...  ^^"
2. A filer fontos, mert így nem annyira "kényszerű" a canon epizódok elnyújtása...
Tehát nem szeletelik szét a fejezeteket úgy, hogy megtörjék az eredeti lendületet.
Ez néha előfordult ugyebár az Impel Down arc anime-s változatában.
3. A meglétük azt bizonyítja, hogy Oda nem fog ezekkel foglalkozni a mangában (egy interjúban is megemlítette, ha jól tudom) részletesebben, inkább az anime-re hagyja a kifejtésüket, de attól még a történethez tartoznak.
Tehát ezek inkább tekinthetők canon epizódoknak.
4. Nekem bejöttek az AL arc végén berakott, kibővített SH részek, szerintem egész jól megcsinálták őket. Így ezeket is várom.
5. Ne felejtsük el, hogy a Ice hunter filler arc óta nem volt komolyabb "színtiszta filler", persze a Pre-Movie 10 arc az más, mert az inkább a 10-es film promóciója volt. Így most belefér szerintem, de valójában ez sem az, lásd a 3. pontot.
6. A [spoiler]Marinefold arc pedig biztosan ki lesz egészítve, rengeteg harcot be lehet rakni, ami a mangából kimaradt[/spoiler], csak reménykedjünk, hogy az animációt nem cseszik el... Értsd: kevesebb Tate rész legyen.

Squazee2005

Szerintem sokkal többet így sem-úgy sem fogunk megtudni róluk, a coverstory-k végénél nem hiszem, hogy továbbmennének, vagyis élek a gyanúval, hogy egy darabig még nem tudjuk meg, hogy mi lesz velük.
Ettől függetlenül én örülök ezeknek a részeknek. Remélem a mangában is előjönnek mihamarabb.