Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

LuckyDingo

Quote from: Eiichiro Oda on 2010-07-27, 13:10:23
[spoiler][/spoiler]
XDDDDDDD
No fukken way!  This is fun! :D

blackronin

Quote from: LuckyDingo on 2010-07-27, 14:17:26
XDDDDDDD
No fukken way!  This is fun! :D
Yeah It's Fun!!!  :D

Quote from: LuckyDingo on 2010-07-27, 11:48:28
1.Most ezen nincs értelme vitatkozni.. mangánál minden még epic szintet sem elérő fejezetnél is opicozol, itt nem tudtál :D De mindegy.

2. Számold már össze mennyi ecchi jelenet volt.. az egyetlen olyan, amit én annak tudok tekinteni, az az elején a Nami úszása, de még az se nagyon.. túl érzékeny vagy szerintem :D

3.
QuoteÖrülök, hogy ennyire bejött a film, de mindig remélhet jobbat az ember.
MEGINT leírom, hogy a 6,5 (na jó legyen 7 pont) nálam nagyon jónak számít (főleg egy anime movie esetében), mert én 9-10 pontot csak NAGYON ritkán adok egy filmre, s az olyan általában, amit még utána évekig emlegetek.
Én egy 8ast adnék rá. Én is többet reméltem, de így is tökéletesen meg voltam elégedve vele.

4.1 Hát csak a movie, meg x rész animefiler a movie promótálásához meg a 0. fejezet mangában-animében. Eléggé úgy nézet ki, mintha ezt össze akarná fűzni a canon szállal, mégsem lett belőle semmi, utólag hál istennek, hogy nem.
4.2 Nami nem árulta el Luffyékat.. és nem volt itt semmi dráma. Luffy dramatizálta túl, mert egy idióta. Ez lett a poén a végére. Épen azért vlt más ez, mint az eddigi árulások, mert Nami explicite kijelentette, hogy [spoiler]Gyertek és mentsetek meg![/spoiler]
Szal ez a drámai szál, csak Luffy miatt lett drámai és komoly.
Quote
Emiatt reméltem, hogy egy olyan érzelgős, drámai dolog lesz belőle mint anno az AP arc idején, meg amilyen a Robin-os rész volt. Hiszen a trailer-ekben, meg a movie feléig kb. ez is volt sugallva.
A célközönség nem valami drámarajongó. Megvan, hogy milyen szintű komoly kavarást bír el a többség. Ez egy film, sok embernek és nem csak a rajongóknak, erre gondolni kellett.
Quote
edit:
Ja és aki azt hiszi, hogy az OP-hez nem illik a dark hangulat, az nézze meg a 6. filmet!
Lehet hogy animációban és art-ban az a leggyengébb, de megvan az az egyedi "darkos" feeling-je.
És főleg a vége durva (elég kemélyen van megcsinálva art és animáció szempontjából), amikor az ellenfél [spoiler]magába olvasztja Luffy barátait, ezáltal megszerezve őket, vagyis pontosabban szólva már előbb "elkezdi", de csak ott látjuk meg, hogy mi lett "belőle"[/spoiler] és ez az EGYETLEN alkalom, ahol [spoiler]Luffy megöli az ellenfelét.[/spoiler]
Éppen ezért mondom-mondtam-mondani fogom, hogy a 6. film volt eddig a legszarabb mindenféle tekintetben.. mert rohadtul nem illett az OP-hez.
1. Ja nincs értelme... Neked is más az OPIC vagy EPIC, meg nekem is. Én akár hangulatra is adok egy ilyen minősítést, te általában csak az adott fejezet történései, cselekményei alapján osztályzol.

2. Nem vagyok, de ez is inkább kezd értelmetlenné válni.
Egyébként talán ebben tényleg túloztam, de fura módon nekem a film nézése alatt ez jött le (nem konkrét jelenetek voltak ecchik, hanem meglepően sokszor lehetett tökéletes képben látni/elkapni Nami-t, a melleit, a seggét, stb. Olyan mesterségesnek tűnt).
Lehet hogy második alkalomra már egyáltalán nem is lesz ilyen, vagy már nekem is a bőven elfogadható kategória alatt lesz.

3. Korrekt válasz.

4. Na, ez nekem nem jött be. Én drámát akartam. Pont.
Nem "ál-árulást" és nem "ál-drámát".

Egyébként valóban nagyobb célközönségnek készült a film, így tényleg nem lehetett nagyon mély.
Sajnos ez a film hátrányára vált. De sokat segített az OP népszerűségén.  :jee:

+
A 6-os film egy remek próbálkozás volt.
Megmutatta, hogy milyen lenne a seinen OP.
Remélem, hogy lesz még ilyen!
Neked nem jött be, de mind az AP, mind a többi oldalon, a Strong World-ig ez volt a legnépszerűbb movie.

blackronin

#1922
Na, akkor az elmúlt részről...

460: nagyon jó volt!

Rouge flashback telitalálat (nekem ezerszer jobban bejött, mint a mangában, sokkal jobban át lehetett érezni az erőfeszítéseit), ilyen minőségi fillerekre vágyok továbbra is!
Az animáció és az art nagyjából rendben volt, volt egy-két fura rész, de semmi olyan ami rontott volna az összképen. (Moby Dick kiemelkedése bár egy kicsit fura)

Reméljük, hogy marad ez a trend, vagyis az art és anim. nagyjából jó vagy kiváló, s a megfelelő helyre, megfelelő színvonalú és megfelelő tartalmú filler részeket tesznek be.
Ha ez teljesül, akkor egy igen kellemes arc elé nézünk!

Mihawk és Ivankov hír:
[spoiler]Ugyebár Takeshi Aono most kórházban van a szívinfarktus miatt (bár még felépülhet, hiszen egyelőre nincs szerepe Mihawk-nak), de már kerestek helyette valakit:
Bin Shimada-t, aki eddig az OP-ben Foxy-t alakította. (a Dragon Ball Kai-ban már biztosan átvette Kaito szerepét, nem biztos, hogy Mihawk-ra is őt kérik fel, de eddig ez tűnik a valószínűnek)
Hát mindenkire gondoltam volna, csak őrá nem.  ^^"
Ha valóban ő lesz az új Mihawk, akkor igen nagy érdeklődéssel várom a "produkcióját"!

Ivankov helyére is keresik az új jelöltet, de talán ő is visszatérhet az "előadása" után...
Be kell vallanom, hogy őt talán nehezebb pótolni, mint Mihawk-ot.
De lehet, hogy olyan lesz mint Jinbei esetében (akinek az eredeti hangját jónak tartottam, egészen addig amíg meg nem jelent az új Jinbei).[/spoiler]

blackronin

Új címek:

[spoiler]
462話「世界を滅ぼす力!グラグラの実の能力」
The Power That Can Destroy the World! - The Ability of Tremor-Tremor Fruit
菅良幸 上田芳裕 上田芳裕 山下恵 (Megumi YAMASHITA)

463話「すべてを焼き尽くす!大将赤犬の能力」
Burn out Everything! – The Ability of the Admiral Akainu
上坂浩彦 中島豊 中島豊 島貫正弘 (Masahiro SHIMANUKI)

464話「魔人の子孫!リトルオーズJr.驀進!」
The Devil's Descendant! – Little Oars Jr. Dashes!
田中仁 所勝美 所勝美 石塚勝海 (Katsumi ISHIZUKA)

465話「勝者だけが正義 発動!センゴクの作戦」
Only the Winners Become Justice - Put in motion! Sengoku's Strategy
菅良幸 小牧文 小牧文 井手武生 (Takeo IDE)
[/spoiler]

Jó hír, hogy Tate nem közreműködik egyik részben sem!  :whoah:
Kapjon egy érdemtelenebb fejezetet, s ne is lássuk többet a Marinefold anime arc-nál...

LuckyDingo

#1924
Tate ide vagy oda. a 461 egy kalap ratyi volt animációban.. WB nevetése gagyi... Ace visszaemlékezésében Shanksnak visszanőtt a karja.. amúgy nem volt rossz ez a flashbackes rész.

Apropó Iva-channak mintha már új hangja lenne, ami annyira nem gáz. De ez a WB röhögés... komolyan a kiskocsmában különb gurarara nevetéseket hallok... XD

blackronin

WB nevetése csak a mangában jó, a valóságban nagyon nehéz jól "előadni".
A rész animációja azért nem volt annyira rossz, sok jó jelenet is volt benne, de a Shanks-os dolog (két kéz) valóban vicces volt...
Legjobb dolog az epizódban a kibővített flashback volt, nagyon tetszettek a Thatch-os jelenetek.

A jövő hét már sokkal jobb lesz.

Iva-channak valóban új hangja van, hiszen Norio Imamura éppen a balhéja miatt csücsül...  ^^"
Nem rossz helyettesítés, de én inkább visszavárom Norio-t.

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2010-08-09, 14:18:25
WB nevetése csak a mangában jó, a valóságban nagyon nehéz jól "előadni".
A rész animációja azért nem volt annyira rossz, sok jó jelenet is volt benne, de a Shanks-os dolog (két kéz) valóban vicces volt...
Legjobb dolog az epizódban a kibővített flashback volt, nagyon tetszettek a Thatch-os jelenetek.

A jövő hét már sokkal jobb lesz.

Iva-channak valóban új hangja van, hiszen Norio Imamura éppen a balhéja miatt csücsül...  ^^"
Nem rossz helyettesítés, de én inkább visszavárom Norio-t.
Erre csak annyit, hogy ne Gurarara legyen, ha a seiyuu nem tudja kimondani az R-t XD  Amúgy jah a Thatch-os részek jók voltak. Bár azért érdekes, hogy egy division commandert egy csicska gyümi nélküli BB le tudott szúrni :D Mondjuk.. ha nem számított rá.

Zen

Gurarara-t nem nehéz elképzelni kimondva ha játszott vki WarCraft 3 Frozen Throne-al (Mountain Giant). :D
Szerintem.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kassh

#1928
http://www.youtube.com/watch?v=LHgEnN2PFzo
00:07-00:10 ig kb, még az is jobb Gurarara mint ez :D

btw NAGYON fura hogy Marco seiyū-je = Ichigo seiyū-je :D vagy csak nekem?  :eek:

blackronin

Quote from: Kassh on 2010-08-10, 00:34:29
http://www.youtube.com/watch?v=LHgEnN2PFzo
00:07-00:10 ig kb, még az is jobb Gurarara mint ez :D

btw NAGYON fura hogy Marco seiyū-je = Ichigo seiyū-je :D vagy csak nekem?  :eek:

Érdekes nevetés, de ez sajnos semmiben nem egyezik meg a Gurarara-val...
Volt benne z, meg még nem tudom mi.

Ja és Marco hangja valóban megegyezik Ichigo hangjával.
Tehát nem csak te érezted így.
Nekem bejön.

Chronus

#1930
Quote from: Kassh on 2010-08-10, 00:34:29
btw NAGYON fura hogy Marco seiyū-je = Ichigo seiyū-je :D vagy csak nekem?  :eek:

Engem nagyon zavar. Mérhetetlen energiámba kerül, hogy elvonatkoztassak tőle, mert sokszor még a hanglejtése is teljesen ugyanaz. Nem tudom egyes seyuuk miért képesek 180°-os fordulatot venni két karakter közt (Daisuke Namikawa pl), mások meg fejben végig egy szerepben maradnak... de nem kifejezetten érzi át a karaktert Morita. Masaya Onosaka (Isaac, Vash, Leeron, Hirako) jobb választás lett volna.

LuckyDingo

Hmm.. nekem fel sem tűnt, hogy a Seiyuu egyezik. És szerintem passzol a hang Marcohoz. Majd ha fight lesz és majd jönnek az Ichigo féle harci üvöltések, akkor lehet hogy zavaróbb lesz XD

Kassh

Quote from: blackronin on 2010-08-10, 09:01:46
Quote from: Kassh on 2010-08-10, 00:34:29
http://www.youtube.com/watch?v=LHgEnN2PFzo
00:07-00:10 ig kb, még az is jobb Gurarara mint ez :D

btw NAGYON fura hogy Marco seiyū-je = Ichigo seiyū-je :D vagy csak nekem?  :eek:

Érdekes nevetés, de ez sajnos semmiben nem egyezik meg a Gurarara-val...
Volt benne z, meg még nem tudom mi.

Ja és Marco hangja valóban megegyezik Ichigo hangjával.
Tehát nem csak te érezted így.
Nekem bejön.
nem az egész hanem csak a rárárárárá vagymiazisten azelé beraksz egy gu-t és máris jobb mint ez a halk semmi amit produkáltak

másik meg hogy tudom hogy egyeznek csak azt kérdeztem h mást is zavar-e :)

Kraivan

Quote from: Kassh on 2010-08-10, 19:02:19
Quote from: blackronin on 2010-08-10, 09:01:46
Quote from: Kassh on 2010-08-10, 00:34:29
http://www.youtube.com/watch?v=LHgEnN2PFzo
00:07-00:10 ig kb, még az is jobb Gurarara mint ez :D

btw NAGYON fura hogy Marco seiyū-je = Ichigo seiyū-je :D vagy csak nekem?  :eek:

Érdekes nevetés, de ez sajnos semmiben nem egyezik meg a Gurarara-val...
Volt benne z, meg még nem tudom mi.

Ja és Marco hangja valóban megegyezik Ichigo hangjával.
Tehát nem csak te érezted így.
Nekem bejön.
nem az egész hanem csak a rárárárárá vagymiazisten azelé beraksz egy gu-t és máris jobb mint ez a halk semmi amit produkáltak

másik meg hogy tudom hogy egyeznek csak azt kérdeztem h mást is zavar-e :)
Ha jól rémlik a japánoknak igencsak nehézséget okoz az R hang képzése.
Mondjuk Little Gardenről vmelyik óriás röhögése sztem jól illene WB nevetéséhez is apró módosítással.

De nekem az a "gurarara" inkább vmi lusta kutya morgásának hangzik mint fenyegető nevetésnek.

Squazee2005

460-461:
Na, pótoltam én is a részeket. Mindkettő jó volt, a másodiknál hiányoltam egy cliffhangert a végéről, olyan furán hatott, hogy csak úgy vége lett a résznek. A Gurarararán annyit röhögtem, kicsit komolytalanná teszi WB-t, de majd meglátjuk, hogy "fejlődik" ez tovább.
Az openinget kezdem megszokni, egyre inkább úgy érzem, illik ehhez a háborús archoz.

LuckyDingo

A legújabb részt úgy jellemezném, hogy kaptunk egy hosszúra nyújtott nagy büdös semmit. Mihawk hangja eltörpül az eredeti mellett. WB hangja mostmár az egyik legnagyobb csalódás lett.. meg a hülye röhögése az elején.. XD A rész meg tényleg nem szólt szinte semmiről.

blackronin

462: érdekes, hogy valójában nagyon elnyújtott volt a rész, de összességében élveztem nézni...
Volt rengeteg állókép, meg furcsaság, de élvezhető volt (számomra).
Fura...

Az új hangokról:
Akainu hangja jó lesz (Zaraki a Bleach-ből), valahogy őt képzeltem el neki (mondjuk alapból bajban voltam, amikor az ő hangját találgattam magamban, de végül jól döntöttek).
Mihawk hangja: sokkal rosszabbra számítottam! Ha valóban nem épül fel Takeshi Ouno, vagy esetleg meghal (hiszen ő is 74 éves már), akkor elfogadható csere lesz... Nem lesz olyan legendás mint Takeshi, de még az "okés" kategóriába tartozik. 
Squardo rendben van, Komir ok, WB parancsnokok rendben, W nevetését is kezdem egyre jobban megszeretni...

Squazee2005

A közepe felé egész jó volt WB nevetése, amúgy meg elment a rész, nézni jó volt. És persze Captian Buggy is megkapta a maga pár percét.
Mihawkról meg kaptunk egy elemzést, hátha valaki elfelejtette volna róla mindazt, amit felsoroltak a részben.

LuckyDingo

Új rész: erős közepes.. A Marcos rész bejött, a többi elmegy.

Lehet hogy be kéne gyűjteni pár részt, mert elég unalmas így. Azt érzem, hogy igazából nem kapok többet az animétől,mint amit a manga nyújtott, és még ezt is húzzák a végtelenségig. Teli van "állóképpel", ami nagyon feltűnő.

Remélem javul majd valamelyest.

Junchi

Nemsokára tervezem, hogy belecsapok ebbe a cuccba, legalább megint le leszek kötve shounen-fight cuccal jóidőre, de még előtte azért kérdeznék egyet: Az anime mennyire cenzúrázott a mangához képest? Értem ezalatt pölö ezt. A manga 54. kötete megvan, abban Minotaurus-nak hegyes-tüskés szerszáma van, itt meg ilyen tompa szarok, amit nem igazán értek. Szal nagyon nem szeretném, ha ez is Fairy Tail szintű shitcensored izé lenne, kiölve vele a manga összes GAR-ságát.

Nos? Gondoltam, rákérdezek. :3

LuckyDingo

Quote from: Junchi on 2010-08-22, 13:48:10
Nemsokára tervezem, hogy belecsapok ebbe a cuccba, legalább megint le leszek kötve shounen-fight cuccal jóidőre, de még előtte azért kérdeznék egyet: Az anime mennyire cenzúrázott a mangához képest? Értem ezalatt pölö ezt. A manga 54. kötete megvan, abban Minotaurus-nak hegyes-tüskés szerszáma van, itt meg ilyen tompa szarok, amit nem igazán értek. Szal nagyon nem szeretném, ha ez is Fairy Tail szintű shitcensored izé lenne, kiölve vele a manga összes GAR-ságát.

Nos? Gondoltam, rákérdezek. :3

Nem tűnt fel soha túlzottam a cenzúra. A minotaurus se tűnt fel XD Amíg félelmetesnek kellett lennie, addig az volt az animében is :D

Squazee2005

Nem vészes a cenzúra szerintem. Bár azt hiszem az utóbbi időben lett egy kicsit vérmentesebb talán.

Ehhez képest biztosan nem vészes  :D : japán vs. amerikai One Piece

Kraivan

Quote from: Squazee2005 on 2010-08-22, 14:56:49
Nem vészes a cenzúra szerintem. Bár azt hiszem az utóbbi időben lett egy kicsit vérmentesebb talán.

Ehhez képest biztosan nem vészes  :D : japán vs. amerikai One Piece

NLZ

Uhh, nagyon durva. :)
[reserved]

LuckyDingo

Quote from: Squazee2005 on 2010-08-22, 14:56:49
Nem vészes a cenzúra szerintem. Bár azt hiszem az utóbbi időben lett egy kicsit vérmentesebb talán.

Ehhez képest biztosan nem vészes  :D : japán vs. amerikai One Piece
:lame: :gyagya: :falba:

Zen

Crocodile mosolya szivar nélkül, olyan mint a kisangyal. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Cobra

Lol, ez nagyon beteg, hülye amerikaiak. Még az RTL2-n se volt így agyonmészárolva a OP, pedig a vége felé (Skypia körültől) ott is volt bőven kivagdosás.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kagain

Sziasztok!

A One Piece-nek csak pár hónapja álltam neki, de már a 260-as epizódnál tartok.
Erre a fórumra nem rég találtam rá. Talán tud valaki segíteni nekem (akár privátban), hogy hol lehet a 260-on felüli epizódokhoz hozzáférni. (A gépem viszont nem a legújabb, szóval 480p-nél semmiképp sem jobb minőségben.)
Előre is köszönöm a segítségeteket!
I'll let some air come in the window / Kind of wakes me up a little
I don't turn on the radio / Coz they play shit, like... you know

Cobra

www.yibis.com-on nézz körül. Itt a szerveren meddig van fent?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kagain

Cobra: nagyon köszönöm a gyors segítséget!
(Itt 264-ig van fenn.)
I'll let some air come in the window / Kind of wakes me up a little
I don't turn on the radio / Coz they play shit, like... you know