Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

blackronin

#1950
Quote from: Cobra on 2010-08-25, 19:54:21
www.yibis.com-on nézz körül. Itt a szerveren meddig van fent?
Nem azért, de én úgy tudom, hogy a yibis csak a 382-es résztől kezdve csinálja a részeket...
Előtte több csapat is csinálta SD felbontásban, de előfordult hogy bizonyos részeket csak egyik csapat csinálta meg végül, a többi nem... szó szerint le kell vadászni azokat.

Én a tokyotoshokan-ant ajánlom, ott kell keresgélni (én is így találtam meg a részeket SD felbontásban, ugyanis én is abban gyűjtöm).
Asszem a követezőket érdemes nézni:
Vegapunk, INP, Lance-subs, K-F és ADC-Elites

463 rész: nagyon ütött!
Marco azonnal a favorit lett a WB kapitányok között, nagyon állat a DF-je!
Sokkal durváb mint a mangában.
Jozu is jó arc, végre ő is szerepelt.   

Kagain

Blackronin: neked is köszönöm szépen a tippeket!
I'll let some air come in the window / Kind of wakes me up a little
I don't turn on the radio / Coz they play shit, like... you know

blackronin

464: fantasztikus rész volt! Oars Jr. sokkal közelebb került hozzám, mint a mangában, valamint minőségi filler részeket kaptunk! (Oars harca a többi óriással állat volt  :whoah:)
Persze volt egy-két fura fej/póz, de az összkép mindenképpen jó.

A jövő hét nagyon jó lesz mind animáció és mind tartalom szempontjából!

Én eddig nagyon meg vagyok elégedve a háború feldolgozásával.

LuckyDingo

Wow some cool shit O.O
Főleg a Boa meg a WB bábun lestem O.o
http://www.youtube.com/watch?v=5Ju_z1Uw_IA&feature=sub

Squazee2005

A japánok tudják hogyan kell csinálni az ilyeneket. Csúcs, tetszett a Buggy-s rész,de úgy az egész is. Megnézném élőben. :)

Alkyra

Strong World Blue Ray minőségben kinn van. Én most néztem végig teljesen meg vagyok vele elégedve, mind minőségileg, mind történet terén (kivéve talán a legvégét amikor szó szerint elrepültek az emberek...)
Ajánlom minden OP kedvelőnek.

LuckyDingo

A mostani rész fele-fele arányban volt jó.Az eleje felesleges volt... Oarst már kitárgyaltuk múltkor. A Garpos visszaemlékezés után bejött.

blackronin

#1957
465: jó rész volt, bár nem olyan színvonalas mint az előző kettő...
Az elején az Oars rész felesleges volt, de a sok Garp flashback ellensúlyozta.
A vége meg ütött. Pont.
7/10.


Ja és az új címek:
[spoiler]Megmarad a 1 fejezet = 1 rész felállás...


467: I'll Save You Even If I Die - The Battle Between Luffy and the Navy Begins

468: Consecutive Battles! An Army of Devil Fruit Users vs. An Army of Devil Fruit Users

469: A Disaster Caused by Kuma - Iva-san's Angry Attack
[/spoiler]

edit: animációért felelősek

Animation Directors: 466 - Kenji Yokoyama; 467 - Atsuko Kawamura; 468 - Juubun Arakaki; 469 - Masayuki Takagi

A lényeg: Tate nincs köztük.  :smile:

LuckyDingo

466. Egyedül az tetszett, mikor Luffy beállt WB mellé és WB egy kicsit megpróbálta megijeszteni... eza mangában így nem jött át, a többi megint semmi volt, de ez már kezd átlagos lenni :3

Úgy néz ki, hogy a harcot végül nem tudják majd izgalmasabbra kreálni, mint amilyen a mangában volt. Bár még lehet remény.. most jönnek a nagy összecsapások :/

blackronin

#1959
Quote from: LuckyDingo on 2010-09-12, 11:59:19
466. Egyedül az tetszett, mikor Luffy beállt WB mellé és WB egy kicsit megpróbálta megijeszteni... eza mangában így nem jött át, a többi megint semmi volt, de ez már kezd átlagos lenni :3

Úgy néz ki, hogy a harcot végül nem tudják majd izgalmasabbra kreálni, mint amilyen a mangában volt. Bár még lehet remény.. most jönnek a nagy összecsapások :/
Ez egy átvezető fejezet volt, tehát nem vártunk tőle sokat akkor sem, amikor kijött (így az anime-nek is hasonlónak kellett lennie).
Ez teljesült, sőt még jobb is lett.
Ennél nem lehetett volna jobban megcsinálni, főleg ha tartani akarják az 1 fejezet = 1 rész felállást.
WB és Luffy párbeszéde epic, Kizaru beszólása is, meg persze a többiek reakciója is üt.

A harcokkal pedig nagyon meg vagyok elégedve eddig, pont megfelelő helyeken egészítették ki őket, lazán jobbak, mint a mangában.
Tehát ne add fel a reményt, hiszen a java még csak most jön!  :smile:

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2010-09-12, 18:42:54
Quote from: LuckyDingo on 2010-09-12, 11:59:19
466. Egyedül az tetszett, mikor Luffy beállt WB mellé és WB egy kicsit megpróbálta megijeszteni... eza mangában így nem jött át, a többi megint semmi volt, de ez már kezd átlagos lenni :3

Úgy néz ki, hogy a harcot végül nem tudják majd izgalmasabbra kreálni, mint amilyen a mangában volt. Bár még lehet remény.. most jönnek a nagy összecsapások :/
Ez egy átvezető fejezet volt, tehát nem vártunk tőle sokat akkor sem, amikor kijött (így az anime-nek is hasonlónak kellett lennie).
Ez teljesült, sőt még jobb is lett.
Ennél nem lehetett volna jobban megcsinálni, főleg ha tartani akarják az 1 fejezet = 1 rész felállást.
WB és Luffy párbeszéde epic, Kizaru beszólása is, meg persze a többiek reakciója is üt.

A harcokkal pedig nagyon meg vagyok elégedve eddig, pont megfelelő helyeken egészítették ki őket, lazán jobbak, mint a mangában.
Tehát ne add fel a reményt, hiszen a java még csak most jön!  :smile:
Azért azt ne mondd, hogy a tsunamis jelenetnél Te nem fogtad a fejed, amikor a hajó szabályosan rükvercben ment fel szépen a függőleges hullámon, majd lazán kibukkant a tetejére XD
Egyébként én akkor lennék elégedett, ha később lenne egy 2-2 és fél órás movie ebből a harcból... olyan minőségben, amit megérdemel.

blackronin

Quote from: LuckyDingo on 2010-09-12, 20:00:22
Azért azt ne mondd, hogy a tsunamis jelenetnél Te nem fogtad a fejed, amikor a hajó szabályosan rükvercben ment fel szépen a függőleges hullámon, majd lazán kibukkant a tetejére XD
Egyébként én akkor lennék elégedett, ha később lenne egy 2-2 és fél órás movie ebből a harcból... olyan minőségben, amit megérdemel.
Az elsővel megfogtál, ugyanis fogalmam sincs, hogy ez a "valóságban" miként valósulhatott volna meg... (vagyis hogy egy hajó egy EKKORA hullám tetére kerüljön)
Emiatt nem tudom megítélni, hogy valóban fognom kellett volna a fejem a jelenet alatt...  ^^"
Lehet, hogy ostoba vagyok és te tudod, hogy miként kellett volna értelmesen és jól megcsinálni, de én hamar túltettem magam rajtra és nem érdekelt különösebben...  :P Ez kb. olyan, mintha azon aggódnék, hogy Crocodile ruhája hogyan jöhet létre homokból, minden alkalommal amikor átalakul.


Egy movie pedig tényleg nagyon ütne, ha megcsinálnák!
De úgyse fogják.  ^^"

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2010-09-12, 21:05:22
Ez kb. olyan, mintha azon aggódnék, hogy Crocodile ruhája hogyan jöhet létre homokból, minden alkalommal amikor átalakul.
Ez olyan, mint a Superman... ami bizonyos távolságra /mm-cm/ van a bőrétől, az átveszi az ő képességét :D Ezzel magyarázta, hogy a rucija nem szakadt el soha.. :D
Amúgy valszeg a büdös életben nem kapta volna fel még picit sem a hajót a hullám. Egy kicsit megemelte volna a seggét, majd a hajó bebukott volna alá.. vagy a víztömeg elkezdte volna pörgetni a hajót, ami vagy darabokra hull ettől, vagy a hullám alatt végzi, mint az első lehetőségemben. Ha mondjuk a hullám egy kisebb szögben jön, még hihető lett volna a dolog, de így röhejes :D Megvan, hogy mi lehet irreális és reális.. ez már nagyon nem volt jó XD

Zen

Én még csak a háború első két részét láttam (Amikor Aokiji lefagyasztja WB tsunamiját, meg az azutáni részt), de sztem vontatott szar, ahol fluid, kaotikus háború helyett nézhetjük ahogy egy karakter megmozdul és/vagy támad, néz az ágyútöltelék, célpont védi, ámul az ágyútöltelék, hopp 4-5 perc már el is telt. :lame:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

LuckyDingo

Quote from: blackronin on 2010-09-12, 21:05:22
ovie pedig tényleg nagyon ütne, ha megcsinálnák!
De úgyse fogják.  ^^"

Ööhh.. Arabasta arc és Drum Island arc után miért ne? :D 11es movienak jöhet vagy 12esnek.. :P

Bishop

Attól én is rosszúl vagyok amikor valami random marine megszólal valami baromi Obvioust. Ahelyett hogy inkább éreztetné az anime egy egy karakternek a nagyságát, pl mikor WB lezúz egy óriást, ennyi elég hogy tudjuk hogy milyen Gar WB, de neeem még valakinek meg kell szólalnia. Most komolyan egy harcban pont arra van idellye hogy ossza az észt. Meg mikor azzal megy el az idő hogy valaki látván valamelyik Shichibukait akkor 1 perc alatt kinyögi a nevét.

ÉS már megint előrébb jártok, nem igaz hogy csak én vagyok képes megvárni a yibis verziót  :hehe: mire lehetne mondani valamit már a kövi chapter a téma :_piszka:

Squazee2005

Nekem bejött, főleg a második fele a résznek. A végén Kizaru feje és szövege nagyon jó volt.

blackronin

Quote from: LuckyDingo on 2010-09-12, 22:01:08
Ööhh.. Arabasta arc és Drum Island arc után miért ne? :D 11es movienak jöhet vagy 12esnek.. :P
Bocs, azokat el is felejtettem... Akkor hajrá.
Én mellette vagyok!  :jee:

Quote from: Zen on 2010-09-12, 21:49:50
Én még csak a háború első két részét láttam (Amikor Aokiji lefagyasztja WB tsunamiját, meg az azutáni részt), de sztem vontatott szar, ahol fluid, kaotikus háború helyett nézhetjük ahogy egy karakter megmozdul és/vagy támad, néz az ágyútöltelék, célpont védi, ámul az ágyútöltelék, hopp 4-5 perc már el is telt. :lame:
Az még nagyon az eleje...
Még csak felmérték az erőviszonyokat.
A valódi háborúkban is előfordul, amikor még csak kóstolgatják egymást a felek.

Quote from: Squazee2005 on 2010-09-12, 22:12:35
A végén Kizaru feje és szövege nagyon jó volt.
:tezsvir:

Zen

Quote from: blackronin on 2010-09-12, 22:25:10
Az még nagyon az eleje...
Még csak felmérték az erőviszonyokat.
A valódi háborúkban is előfordul, amikor még csak kóstolgatják egymást a felek.
Remélem csak viccelsz. ^^"
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip

Quote from: Zen on 2010-09-13, 00:00:29
Quote from: blackronin on 2010-09-12, 22:25:10
Az még nagyon az eleje...
Még csak felmérték az erőviszonyokat.
A valódi háborúkban is előfordul, amikor még csak kóstolgatják egymást a felek.
Remélem csak viccelsz. ^^"

blackronin is csak kóstolgat most minket :D

blackronin

#1970
Quote from: Zen on 2010-09-13, 00:00:29
Remélem csak viccelsz. ^^"
Én nem viccelek.
[spoiler]
:P
[/spoiler]

Quote from: chilip on 2010-09-13, 01:22:50
blackronin is csak kóstolgat most minket :D
::)


Egyébként a Marinefold arc az egyik legjobban megcsinált háború, amit láttam, elég nehéz eltalálni a tökéletes egyensúlyt a "1 vs 1 harcok egymás után, a többiek pedig néznek minket" (lásd pl. Bleach), vagy "totális káosz a harcmezőn, értsd mindenki üt mindenkit" (lásd pl. Berserk) stílus között...
Szerintem Oda a legjobb tudása szerint megcsinálta, én nem tudtam volna jobban kivitelezni.
Hihetetlenül nehéz 15-17-19 oldalas fejezetekben mindenkit mutatni, úgy hogy még a történet is haladjon.
Ja persze úgy, hogy még az egyéni karakterek is kapjanak némi kis figyelmet...

Én elégedett voltam a manga-val, eddig az anime is bejön, nem panaszkodok.

Kraivan

QuoteHihetetlenül nehéz 15-17-19 oldalas fejezetekben mindenkit mutatni, úgy hogy még a történet is haladjon.
Na várjunk!

Az anime készítésében Oda sokat részt vehet, de nem egyedül csinálja már.
Ez anime. Nem oldalas fejezetek.

Ezt a manga topicban is kifejtettem, h a háborútól nem ezt várja az ember.
Egy regényben 3 oldalon keresztül festesz le egy tájképet, ami egy képregényben/mangában 1 képkocka, vagy filmben folyamatos háttér/10-20 másodperc.

Ellenkezőkben meg egy egyszerű cselekmény ami egy regényben egy fél mondat (pl átverekedte magát a tömegen) az képkockákban mondjuk 2-3, az egy filmben lehet akár 2-3 perc is.
Értelemszerűen lehet húzni mindegyiket oylan irányba, mennyire akarjuk fokozni a feszültséget.

De ez itt most egy háború.
Káosz van, és 1500 gyalogos, meg vagy 500 kalóz csap össze, és a jelenlévők 40%a DF user, másik 40%a monsterhuman, a maradék meg talán a gyalogság, akik valószínűleg szintén az elitből származhatnak. Még Coby is a nyámnyila modorával a gyalogosok közt Special commandonak minősül, csak az önbizalma nincs ott.

Lehetne most fillerkedni.
Epic mozdulatokat, összecsapásokat rajzolni.

Ehhelyett miből áll egy rész:
Néznek...
Körbenéznek.
Egy-egy kardösszecsapást vagy 40x megmutatnak.
Előlép valaki aki nagy arc.

Ahhelyett hogy a fél seregnek ügyet se kéne vetnie arra h megmozdul egy Shichibukai, mert el van foglalva h le ne vágják, megáll a teljes harcmező egy
"úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúhhhhh.... áááááááááááááááááhhhhh /omg"
Mintha egy cirkuszba bevonnák a közönséget is.  :zomg:

Elitek verekednek. A jelenlevők 80%át meg se kéne hatnia ha egy DF elsül.
A tömegpusztító csapásoknál érthető ha megáll a levegő egy pillanatra, de attól h WB befosatott egy óriást, azt max a mellette álló gyalogosokat kéne h megrettentse, de ott is egy ViceAdmiral vagy kapitány pillanatokon belül helyre kéne állítsa a morált.

Ok h 1 manga 1 rész, és a manga pörgős volt, mégis pillanatképek összessége. Így mondhatnánk h 1 manga mondjuk 3-4 percbe beleférne.
Ne mond már nekem, h nem lehetne egy háborút izgalmasabbá tenni.

Pláne úgy h van egy seregnyi monstered, wtfskilles, cannonfolder-dfuser a tarsolyodban.
Amíg nem befolyásolja a főszálat, az animátorok akár nyugodtan trollkodhatnának.

Ez szerény kicsi véleményem eddig erről a fejeztről.

blackronin

#1972
Quote from: Kraivan on 2010-09-13, 11:02:34
QuoteHihetetlenül nehéz 15-17-19 oldalas fejezetekben mindenkit mutatni, úgy hogy még a történet is haladjon.
Na várjunk!

Az anime készítésében Oda sokat részt vehet, de nem egyedül csinálja már.
Ez anime. Nem oldalas fejezetek.

Ezt a manga topicban is kifejtettem, h a háborútól nem ezt várja az ember.
Egy regényben 3 oldalon keresztül festesz le egy tájképet, ami egy képregényben/mangában 1 képkocka, vagy filmben folyamatos háttér/10-20 másodperc.

Ellenkezőkben meg egy egyszerű cselekmény ami egy regényben egy fél mondat (pl átverekedte magát a tömegen) az képkockákban mondjuk 2-3, az egy filmben lehet akár 2-3 perc is.
Értelemszerűen lehet húzni mindegyiket oylan irányba, mennyire akarjuk fokozni a feszültséget.

De ez itt most egy háború.
Káosz van, és 1500 gyalogos, meg vagy 500 kalóz csap össze, és a jelenlévők 40%a DF user, másik 40%a monsterhuman, a maradék meg talán a gyalogság, akik valószínűleg szintén az elitből származhatnak. Még Coby is a nyámnyila modorával a gyalogosok közt Special commandonak minősül, csak az önbizalma nincs ott.

Lehetne most fillerkedni.
Epic mozdulatokat, összecsapásokat rajzolni.

Ehhelyett miből áll egy rész:
Néznek...
Körbenéznek.
Egy-egy kardösszecsapást vagy 40x megmutatnak.
Előlép valaki aki nagy arc.

Ahhelyett hogy a fél seregnek ügyet se kéne vetnie arra h megmozdul egy Shichibukai, mert el van foglalva h le ne vágják, megáll a teljes harcmező egy
"úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúhhhhh.... áááááááááááááááááhhhhh /omg"
Mintha egy cirkuszba bevonnák a közönséget is.  :zomg:

Elitek verekednek. A jelenlevők 80%át meg se kéne hatnia ha egy DF elsül.
A tömegpusztító csapásoknál érthető ha megáll a levegő egy pillanatra, de attól h WB befosatott egy óriást, azt max a mellette álló gyalogosokat kéne h megrettentse, de ott is egy ViceAdmiral vagy kapitány pillanatokon belül helyre kéne állítsa a morált.

Ok h 1 manga 1 rész, és a manga pörgős volt, mégis pillanatképek összessége. Így mondhatnánk h 1 manga mondjuk 3-4 percbe beleférne.
Ne mond már nekem, h nem lehetne egy háborút izgalmasabbá tenni.

Pláne úgy h van egy seregnyi monstered, wtfskilles, cannonfolder-dfuser a tarsolyodban.
Amíg nem befolyásolja a főszálat, az animátorok akár nyugodtan trollkodhatnának.

Ez szerény kicsi véleményem eddig erről a fejeztről.
Csak pár észrevétel:

1. Oda nem vesz részt az anime konkrét készítésében (egyedül csak a STRONG WORLD film-ben vett részt mélyrehatóbban), egy interjúban le is írta, hogy csak néhány dologban kérik ki a véleményét, pl. filler DF: ha rábólint, akkor berakják az anime-ben, ha nem, akkor elvetik.
Tehát nem jár be állandóan a stúdió-ba, hogy ellenőrizze a munkát...  ^^"

2. Van egy bizonyos "az anime nem érheti be a mangát" elv is ám, ugye ezt tudod?  ^^"
Tehát nem lehet "ledarálni" a fejezeteket, ahogy éppen a tempó diktálja.
Vagyis lehet, de utána nem csodálkozz, ha jön mondjuk 30-40 rész filler, mert az anime beérte a mangát!

3. Az OP már az Enies Lobby óta követi nagyjából "1 fejezet = 1 rész" elvet, mert így korrekt távolságra marad a mangától, s fillert is csak végső esetben kell néha berakni. Az utióbbi évek fillerei az alábbiak voltak:
a, STRONG WORLD filmhez kapcsolódó 4 rész
b, Luffy felügyelő középkori kalandjai 3-4 rész
c, Nakama történetek 8 rész
d, Spa Island 2 rész
e, Ice Hunter 10-11 rész

Ha összeadod, akkor rájössz hogy filler részek számai még a 30-at se érik el...
Ami nem rossz arány 4-5 évre lebontva!
Hasonlítsd össze a Bleach-el és a Naruto-val.

A rajongók reakciói alapján döntöttek a stúdiónál: inkább kevés filler, hogy ne törje meg az adott arc-ot komolyabban, cserébe lassabb történet, több helyen kisebb-nagyobb filler jelenetekkel kiegészítve.

4. Valóban elite harcosok verekednek, mert RÁJUK vagyunk kíváncsiak.
Nem arra, hogy 100 filler marine és 30 filler kalóz összecsap...  ^^"
Erre vannak a pillanatképek, meg pár bevágás a harcokban, hogy odaképzeld a többit.
Pl. a Brian közlegény megmentésében se mutatták végig ahogy minden egyes amerikai katona partraszáll, nemhogy még ahogy harcolnak is...
Ott is pillanatképek és bevillanó jelenetek voltak.

5. "megáll a teljes harcmező egy úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúhhhhh.... áááááááááááááááááhhhhh /omg
Mintha egy cirkuszba bevonnák a közönséget is. "

Ez azért rossz kritika, mert ennyi shicibukai, ennyi fontos és legendás személyiség még soha nem volt egy helyen.
Ezért nem annyira meglepő, hogy néha megállnak, s csak bámulnak, ámulnak azon, hogy milyen személyek vannak ott és mit csinálnak.
S azért, mert mutatnak egy-két reakciót, azért még a többi katona, kalóz attól még harcol...  ^^"
Nem az ÖSSZES marine, kalóz áll meg és bámul.

Megnézném, hogy te mit csinálnál, ha egy csatában EGYSZERRE lenne jelen pl. Arthur király, Jézus, Hannibal, Napóleon, Rommel, Mátyás király, stb.
Én biztosan tátott szájjal bámulnék!  :P

Zen

Kár h itt nem pillanatképek vannak, hanem rétestészta állóképek, mint azt már 3x leírtuk,. ::)

Háború van, most lehet fillerkedni mint a mocsok, nem kell fosni h beérik a mangát.
Ehelyett. 5. Perc. Egy. Kardsuhintás.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

#1974
Quote from: Zen on 2010-09-13, 11:30:15
Háború van, most lehet fillerkedni mint a mocsok, nem kell fosni h beérik a mangát.
Dejó, hogy te így eldöntötted magadban a kérdést...  :D
Kérlek, értesítsd a japánokat is a döntésedről!
Rögtön másképp állnak majd hozzá.  :P


Ja és egy érdekesség:
[spoiler]Tudom, hogy merész ezt így előre leírni, de szerintem az 500-ik anime rész, pont a 597-es fejezet lesz!

Most vagyunk ugyebár a 466-as résznél, ami az 557-es fejezetnek felel meg.
Ha maradna az 1 fejezet = 1 rész arány, akkor az 597-es fejezet az 506-os részre esne.
De mi lenne, ha néhány résznél az arány 1,5 fejezet = 1 rész lenne, s akkor az 500-ik rész lenne az, ahol lezárulna az OP első fele!
Szerintem tök jó lenne.  :smile:
[/spoiler]

Zen

Te meg értesítsd a világ nagyhatalmait h egy igazi háborúnak úgy kéne lefolynia h kiállnak egymással szembe és nehány tábornok időnként rálő a másikra, mer a fillerkatonák úgyse érdekelnek senkit. :P

Szövegértés nem megy neked ma ronin-chan. :P
Ráadásul amikor a manga volt itt még te is írtad h reméled teletömik az animét extra harcokkal.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

blackronin

Quote from: Zen on 2010-09-13, 11:37:11
Szövegértés nem megy neked ma ronin-chan. :P
Ráadásul amikor a manga volt itt még te is írtad h reméled teletömik az animét extra harcokkal.
Tényleg? Elnézést kérek, Zen-sensei!  :P

És eddig nem voltak extra harcok? Meg kéne nézned a részeket újra, s összehasonlítani a mangával, rögtön észrevennéd, hogy mivel egészítették ki őket.

LuckyDingo


blackronin

Quote from: LuckyDingo on 2010-09-13, 12:21:29
Ezt csak poénból itt hagyom... :D Ejnye bejnye és okuljatok a dologból.. XDDD
http://www.animenewsnetwork.com/news/2010-09-13/voice-actor-norio-imamura-fined-500000-yen-for-indecent-pics
Ez azt jelenti, hogy hamarosan visszatér?  ::)

Nem rossz a mostani szinkronszínész sem, de én az eredetit akarom vissza!  :grrr:

Squazee2005

Hiába, ő az "igazi" Iva hangja, ez a másik nem olyan jó szerintem.

Egyetértek a többiekkel. Én is hiányolom a filler-harcokat, itt hosszabban tudnák mutatni, hogy pl. hogyan harcol Smoker, Tashigi és a különleges képességű WB kapitányok, mert így túlságosan olyan, mint a manga, csak pillanatképek vannak és slow motion. Mangában ugye ez azért jó, mert ott a fantáziánkra van bízva, de animében ezt sokkal jobban ki kéne fejteni, idő bőven van rá.