Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

Bishop

Elfelejted hogy Jozu Marco és Vista simán admiral szinten vannak a new world kalózok ugyan kint ragadtak de ha már new world beliek elvárom hogy Luffy felett vannak jóval, animebe egy kettő megsebesített egy Pacifistat is amit Luffyék csak együttes erővel tudtak. Ott van Ivankova aki megint szerencsétlenkedik pedig elvileg Dragon után ő a második legerősebb a lázadók közt. Ott van a Buggy banda akik csak comic reliefek, pedig elvileg van köztük Lvl 5ös kalózok is.. Shichibukaiok mennyien is vannak? Moria kiütve Don Flamingo csak pofázik néha leüt valakit, Kuma nem csinál megint semmit. Boa nem harcol Luffy ellen. Egyedül Mihawkot emelném ki de egy két látványos kardcsapáson kivül nem csinált sokat. De az is igaz hogy a másik oldalon is vannak olyanok akik simán megváltoztatnák a harc kimenetelét. Havi animeként lehetne max ez működőképes de akkor se lehet ezt úgy csinálni hogy Oda mindenre nemet mond mert Hátha később még használja majd. Vannak nagy nevek csak erő nincs mögöttük mert nehogy későbbi lehetőséget vegyenek el Odatól.
Én azt mondom hogy úgy kellet volna ezt csinálni hogy kb 5-6 rész alatt a cannon foddereket minimálra csökkenteni és kb ha nem is 1v1 de 1v2 meg hasonló csaták mennének szinkronban, mert animebe egyszerűen képtelenség háborút mutatni főleg ahol vannak szupererőkkel rendelkező emberek.

blackronin

#2101
Quote from: Bishop on 2010-12-24, 11:57:54
Majd mindjárt jön blackronin és megvédi az OP-t
Nem védek most semmit.

Én látom a hibákat és elfogadom azokat.
Mindent, amit leírtatok az igaz.

A manga-ban jobb volt a háború, az anime-ben a következők tetszettek:
1. A szinkronszínészek munkája
2. Egy-két jelenet átültetése
3. Egy-két filler harc berakása
4. Egy-két történetbéli kiegészítés (pl. Squard backstory, több GarpAceLuffy jelenet, több Ace backstory stb.)

Ennyi.
Valóban jobb lenne egy FMA Brotherhood féle minőség és tempó, de sajnos nincs...
Mit tegyek ezek után?
Sírjak és átkozzam a készítőket vagy élvezzem (és persze kínlódjak a hülyeségek miatt) az anime-t?
Meg ugyebár előfordulhat, hogy lesz ebből egy movie is, mint anno az Arabasta és Drum részből.
Ott talán jobban megcsinálják.

fema

Quote from: blackronin on 2010-12-25, 10:10:32
Nem védek most semmit.

Kár, mindig jó olvasni, ahogy "véded" az animét, mikor épp mélyponton van, olyankor visszajön a kedvem és a maradék több száz részre gondolok, amik fenomenálisak.  ;)


Quote from: blackronin on 2010-12-25, 10:10:32
Mit tegyek ezek után?

Kövesd a példám! :D
Nagy keservek árán felhalmoztam 13 epizódot tegnapelőttig (480-ig), hogy egyben nézzem meg őket. Igaz, nem volt egyszerű, már minden "OP", "One" vagy "Piece" láttán hülyét kaptam az elvonás miatt és látni akartam, ahogy Luffy szokás szerint küzd, hogy elérje Tudjukki-t és megmentse, mivel erre nagyon vártam már.
Igaz, úgy terveztem, hogy az arc végéig kihúzom, de "yo"+enter (youtube) helyett "yi"+enter sikeredett a böngészőben, ami elvitt a yibis oldalára, innen pedig nem volt megállás, meg kellett néznem... :D
Ahogy olvastam utólag, amiket írtatok, úgy sejtem, jól tettem, mert végigszenvedtétek a részeket, a sok "Aceee-kuuuuuuuuun..."-t, hogy legyen már valami az adott részben, ne kelljen egy hetet várni, stb.
Ez nekem úgy nézett ki, hogy befészkeltem magam az ágyamba és egész este One Piece-t néztem. Egyben, sokat, folytonosan. WIN. :D


Az elmúlt részekben csak két "logikai" hiba volt, ami engem nagyon zavart, az, hogy
[spoiler=+feltevés]ha már be lettek csalva a kalózok Marinefordba Ace kivégzésével, egyszerűen a kamerák lekapcsolása után le kellett volna lőni Ace-t, a kalózok morálja ezzel megzuhant volna és máris sokkal egyszerűbb dolga lett volna a marine-oknak (főleg, hogy Whitebeard eléggé meggyengült a sebe miatt).
A másik, hogy a rögtönzött híd lerombolása helyett Luffy-t akarták lelőni ágyúval.  :gyagya:[/spoiler]

Ezek ellenére nagyon tetszettek a részek, csak már [spoiler=most ez spoiler vagy nem? oO]hiányoznak a csapat tagjai, végig azon agyaltam, mikor lesz már egy stílusos Zoro mentőakció... Vagy esetleg egy Nami féle vihar, ami elsöpri a Pacifistákat (omg, ez nagyon gáz név lett sztem), esetleg egy utolsó pillanatban a feszült csendet megtörő "YOHOHOHO"! :D[/spoiler]


Na, most pedig megyek és megnézem a Movie 10-et. :D

És mellesleg... végre megint olvashatom a fórumot, mert nem tervezem, hogy újra ennyi részen át elvonjam magamtól a One Piece nevű "drogot"! :D

Még melleslegebb:
Quote from: Kraivan on 2010-12-24, 12:33:18
Fél lépésre vagyunk attól h Jinbei a cukrot a kávéba is ezzel a technikával rakja.

Ezen meghaltam. Kész.  :rotfl:

blackronin

Quote from: fema on 2010-12-26, 17:02:10
Quote from: blackronin on 2010-12-25, 10:10:32
Nem védek most semmit.

Kár, mindig jó olvasni, ahogy "véded" az animét, mikor épp mélyponton van, olyankor visszajön a kedvem és a maradék több száz részre gondolok, amik fenomenálisak.  ;)


Quote from: blackronin on 2010-12-25, 10:10:32
Mit tegyek ezek után?

Kövesd a példám! :D
Nagy keservek árán felhalmoztam 13 epizódot tegnapelőttig (480-ig), hogy egyben nézzem meg őket. Igaz, nem volt egyszerű, már minden "OP", "One" vagy "Piece" láttán hülyét kaptam az elvonás miatt és látni akartam, ahogy Luffy szokás szerint küzd, hogy elérje Tudjukki-t és megmentse, mivel erre nagyon vártam már.
Igaz, úgy terveztem, hogy az arc végéig kihúzom, de "yo"+enter (youtube) helyett "yi"+enter sikeredett a böngészőben, ami elvitt a yibis oldalára, innen pedig nem volt megállás, meg kellett néznem... :D
Ahogy olvastam utólag, amiket írtatok, úgy sejtem, jól tettem, mert végigszenvedtétek a részeket, a sok "Aceee-kuuuuuuuuun..."-t, hogy legyen már valami az adott részben, ne kelljen egy hetet várni, stb.
Ez nekem úgy nézett ki, hogy befészkeltem magam az ágyamba és egész este One Piece-t néztem. Egyben, sokat, folytonosan. WIN. :D


Az elmúlt részekben csak két "logikai" hiba volt, ami engem nagyon zavart, az, hogy
[spoiler=+feltevés]ha már be lettek csalva a kalózok Marinefordba Ace kivégzésével, egyszerűen a kamerák lekapcsolása után le kellett volna lőni Ace-t, a kalózok morálja ezzel megzuhant volna és máris sokkal egyszerűbb dolga lett volna a marine-oknak (főleg, hogy Whitebeard eléggé meggyengült a sebe miatt).
A másik, hogy a rögtönzött híd lerombolása helyett Luffy-t akarták lelőni ágyúval.  :gyagya:[/spoiler]

Ezek ellenére nagyon tetszettek a részek, csak már [spoiler=most ez spoiler vagy nem? oO]hiányoznak a csapat tagjai, végig azon agyaltam, mikor lesz már egy stílusos Zoro mentőakció... Vagy esetleg egy Nami féle vihar, ami elsöpri a Pacifistákat (omg, ez nagyon gáz név lett sztem), esetleg egy utolsó pillanatban a feszült csendet megtörő "YOHOHOHO"! :D[/spoiler]


Na, most pedig megyek és megnézem a Movie 10-et. :D

És mellesleg... végre megint olvashatom a fórumot, mert nem tervezem, hogy újra ennyi részen át elvonjam magamtól a One Piece nevű "drogot"! :D

Még melleslegebb:
Quote from: Kraivan on 2010-12-24, 12:33:18
Fél lépésre vagyunk attól h Jinbei a cukrot a kávéba is ezzel a technikával rakja.

Ezen meghaltam. Kész.  :rotfl:
Egy OP fan, aki nagyjából elégedett a dolgokkal...
De jó ilyet is olvasni.  :P

481: egy nagyon kellemes rész volt.
Ace és Luffy harcok kibővítve, kellő dráma és jó zenei aláfestés.
WB pedig nagyon üt, mint mindig.

Kár hogy a következő rész csak január 9-én jön...  :frown:

fema

#2104
Mmmmmmm..... :(

Akartam írni, hogy a film 10/10, meg hogy 1 árva dolgot nem tudtam negatívumot találni benn.
Kicsit bővebben, persze, csak gondolkodtam, hogy hogy írjam le.

Majd az előbb a Haki-ról olvastam OP wikia-n, ahol alul találtam egy leírást Will of the D. címmel. Gondoltam, az egyik dolog, ami nagyon érdekelt eddig. Eddig. Pontosabban addig, míg meg nem láttam valahol a lapon ezt a szöveget a hozzá illő képpel: [spoiler=tényleg spoiler :(]Ace dies smiling; a common "trait" seen of every D. near or during death.

Ace az egyik kedvenc karakterem volt. Múltkor egy elfelejtett spoiler gomb miatt láttam meg itt, hogy Whitebeard is meghal. Őt is bírtam, de Ace... Abban bíztam, hogy WB halála után talán esetleg mi lenne, ha ő lenne az a nakama, akit mondtatok, hogy lesz. Hát ennek annyi. [/spoiler] Most sz*r kedvem van. Nagyon.

Csak abban bízok, hogy jól lesz megcsinálva.
Talán olvassam a mangát?

blackronin

#2105
Quote from: fema on 2010-12-27, 03:19:52
Mmmmmmm..... :(

Akartam írni, hogy a film 10/10, meg hogy 1 árva dolgot nem tudtam negatívumot találni benn.
Kicsit bővebben, persze, csak gondolkodtam, hogy hogy írjam le.

Majd az előbb a Haki-ról olvastam OP wikia-n, ahol alul találtam egy leírást Will of the D. címmel. Gondoltam, az egyik dolog, ami nagyon érdekelt eddig. Eddig. Pontosabban addig, míg meg nem láttam valahol a lapon ezt a szöveget a hozzá illő képpel: [spoiler=tényleg spoiler :(]Ace dies smiling; a common "trait" seen of every D. near or during death.

Ace az egyik kedvenc karakterem volt. Múltkor egy elfelejtett spoiler gomb miatt láttam meg itt, hogy Whitebeard is meghal. Őt is bírtam, de Ace... Abban bíztam, hogy WB halála után talán esetleg mi lenne, ha ő lenne az a nakama, akit mondtatok, hogy lesz. Hát ennek annyi. [/spoiler] Most sz*r kedvem van. Nagyon.

Csak abban bízok, hogy jól lesz megcsinálva.
Talán olvassam a mangát?
Hú, hát ez elég kínos!
A OP wikivel csak nagyon óvatosan, mert rengeteg spoiler van ott (erre a nyitóoldal is figyelmeztet).

Egyébként ha érdekel, akkor
[spoiler]
Pont 2 rész múva fog meghalni Ace. De ne aggódj, jól lesz megcsinálva.
[/spoiler]

Quote from: fema on 2010-12-27, 03:19:52
Most sz*r kedvem van. Nagyon.
Tudom, hogy nem esett jól, főleg ha ennyire fontos volt neked, de azért ne vedd be a gyógyszereket még.  :P


És olvasd a mangát!  :smile:

Bishop

Hogy jól meg lesz csinálva? Hát ízlések és pofonok én már mangaba se tudtam lenyelni ::) Mind1 ami történt/történni fog megtörtént/meg fog történni :haha: Csak abban reménykedem hogy animebe nem fog olyan hosszúnak tünni az angsfest mint mangaba.
Amúgy ha 15 részt nem is de én is 2 részenként nézem és így sokkal jobb. Pl ami most nagyon bejött az az ahogy Luffy szembe került Garppal, ahogy Garpot nagyobbnak ábrázolták tényleg lehetett érezni hogy nem akárkiről van szó és hogy Luffynak semmi esélye nem lett volna ha Garp nem fogja vissza magát. Amikor leüti Luffy az meg tökéletes volt, olyan érzésem volt mint ha valami olyat ütött volna le amit lehetetlen onnan elmozdítani. Mint ha én ütném le Mike Tysont :D
Az Aces résszel nekem annyi bajom volt hogy attól mindig a fejem fogom ha az egész rész alatt van egy átlag színvonal grafika, és aztán egy jelenet miatt az animatorok megemberelik magukat és csinálnak valami nagyon jót. Nagyon ki fog tünni az egész részből. És lehet valakinek bejön hogy fúú milyen durva art. De nekem ez így olyan erőltetett.

Squazee2005

Meglátjuk kell-e itt annyit facepalmozni, mint a mangánál.[spoiler] "WB nem nyuszi!" :D[/spoiler]

De most jönnek az igazán olyan részek, amiket meg akarok feltétlenül nézni, mert kíváncsi vagyok , hogy tálalják az AZ után lévőket.

A grafika tutira pénzfüggő, de ha nem akkor egy jó seggbe rúgást küldök a smucig mindenüknek.

Bishop

tuti hogy pénz függő de az milyen már hogy
producer -hát gyerekek nincs több pénzünk de az aces részt még is jónak kéne csinálni
animátor-tessék még találtam 1000 yent
animátor#2-én is még itt van 10000
producer-nem rossz de még így se jön ki az egész rész
producer- tudom már csináljuk átlagosra és majd a végét csináljuk meg csak jól!
mindenki -yatta
::)

fema

Quote from: Bishop on 2010-12-27, 13:54:10
tuti hogy pénz függő de az milyen már hogy
producer -hát gyerekek nincs több pénzünk de az aces részt még is jónak kéne csinálni
animátor-tessék még találtam 1000 yent
animátor#2-én is még itt van 10000
producer-nem rossz de még így se jön ki az egész rész
producer- tudom már csináljuk átlagosra és majd a végét csináljuk meg csak jól!
mindenki -yatta
::)


Tehát szted jobb lenne, ha így zajlana?

producer -hát gyerekek nincs több pénzünk de az aces részt még is jónak kéne csinálni
animátor-tessék még találtam 1000 yent
animátor#2-én is még itt van 10000
producer-nem rossz de még így se jön ki az egész rész
producer- tudom már csináljuk átlagosra és majd a gyereknek tudok venni a megmaradt pénzből új laptopot!
mindenki -yatta


Akkor már majdnem olyan lenne, mint egy Naruto.. :D

Nekem semmi bajom nem volt vele, ha a lényeget emelik csak ki, elég, a többi úgyis csak azért van, hogy "legyen ott valami".

blackronin

#2110
Egy kis segítség, hogy miként zajlik ez a valóságban nagyjából:

Quote from: Bishop on 2010-12-27, 13:54:10
tuti hogy pénz függő de az milyen már hogy
producer -hát gyerekek nincs több pénzünk de az aces részt még is jónak kéne csinálni
animátor-tessék még találtam 1000 yent
animátor#2-én is még itt van 10000
producer-nem rossz de még így se jön ki az egész rész
producer- tudom már csináljuk átlagosra és majd a végét csináljuk meg csak jól!
mindenki -yatta
::)
Kb. ez, de meg van határozva egy keret egy részre lebontva, ami hivatalosan ennyi:
The production cost of one episode of One Piece is ¥10,000,000 (about 92,704 USD).

Tehát nem "találtam ennyit meg ennyit" stílusba szedik össze a pénzt, hanem bizonyos animátorok többet kérnek alapból (ha nem kapják meg a kért összeget, akkor annyival kevesebb részt csinálnak meg az eredeti elképzelésekből) a saját részükhöz, mások pedig megoldják akár kevesebből is.
A jobb animátorok ugye elfoglaltabbak is, tehát hiába lenne pénz az egész részre, nem lenne idő arra, hogy csak a One Piece sorozattal foglalkozzanak.
Általában több tucat projekktel kell törődniük egyszerre.
Meg a "bénább" szakembereknek is kell munkát adni, akik már minden lehetőségnek örülnek, így fillérekből is dolgoznak.

Persze ne felejtsük el a storyboard készítéseket, ahol döntenek hogy mi legyen az adott részben:
1. Melyik fejezetet fedi le
2. Mennyi a "kötelező" rész
3. Mennyi az átvezető rész (hiszen a kötelező részeket is össze kell kötni valahogy, persze nem kell mindegyiknél komoly dolgot készíteni)
4. Mennyi a "teljesen szabad" időkeret
5. Ki fog a részen dolgozni
6. Milyen kompromisszumokat kell kötni, hogy egy elfogadható cucc készüljön.

Bishop

A poén az hogy a résszel nem volt bajom grafikai szempontból mert tényleg jó volt, de mikor másfél percre jobb wallpapereket meghazudtoló grafikát csinálnak akkor az annyira kiüt hogy már a ló másik oldala kategóriába esik. Akkor nem panaszkodtam volna ha 1. végig az elején lévő grafikával operáltak volna 2. nem lett volna olyan jó a vége de átlagba kicsit jobb grafika lett volna végig illetve csak suttogva a 3. végig olyan mint a végén.
Itt az arányokon van a lényeg. Csak ennyi erővel akkor se kritizáljuk őket ha borzalmas grafika volt mert biztos begörcsölt  a kisujja az egyik animátornak.

Kraivan

Az a gond hogy a rajongók miatt gyanítom meg van adva, h minden héten kell lennie OP-nek. Mindegy milyen sz*r csak legyen.

Csökkenteni kellene az animációs részek számát, és talán meg lennénk kímélve ezektől a Cpt Obvious cannonfolder százai hűledeznek ha neves karakter lép valamit.

Az igényesebb fillerektől is rosszul vagyok. Amikor a trottyos alkoholista útszéli noname valakiről kiderül h ő a nagy vöröslábú Zack mestere...

Ám a gond az h vannak a fanatikus rajongók, akiknek mindegy mennyire szar, a lényeg h OP karakterek legyenek benne.
Amíg a japán rajongók százainak igénye nem nő meg, addig elismerem h a OP az egyik legjobb manga, de mint anime sajnos eléggé gyenge. Jó a sztori és tetszik h ami a mangában egy zavaros kép, az az animében egy tiszta cselekmény, de szívesen nekiesnék egy mezei vágóprogrammal h leszűrjem a háborút élvezhetőnek.

Az animáció grafikájával meg nincs nagy igényem. Talán a NicoRobin fillerrésznél kifogásoltam csak a dolgot.
Ugyebár Tate-val van gond, illetve lenyelem, bár annyira nem szeretm azt az animátort se aki Luffy szalmakapkából egy épületrevaló kupolát rajzol.

Squazee2005

Quote from: Kraivan on 2010-12-27, 15:55:14
ami a mangában egy zavaros kép, az az animében egy tiszta cselekmény

Volt ilyen?  :confused:

Bishop

amikor 2 oldalas képek vannak teli rakva mindennel az néha tényleg zavaros :D pl a mostani tengeri jelenetek. de mielőtt eldurvulnának itt a dolgok azt azért elmondom hogy nekem a mostani részek bejönnek csak hát mindig lehetne valamit másképp csinálni ::)

Chronus

#2115
Nem tudom mit vártok. Toei alapból egy fostalicska studio. Az egyik legrégebbi, de egyúttal a legnagyobb QUALITY gyáros, még a régi 60-as 70-es évekbeli animéi is mai Naruto filler színvonalú hibákkal voltak tele, akkori szemmel, hacsak a nosztalgia filter alatt meg nem szépültek azóta.

Ez annak a horribilis smucig húzásuknak köszönhető, miszerint egy epizód (legyen az bármilyen) frame-száma se haladhatja meg az 1000 frame-et. Pénzügyi húzás. Minőségi munkák helyett inkább mennyiségileg dolgoznak, magyarán szólva kb minden szart ők fostak ki ki az idők kezdete óta, ilyeneket is beleérte, mint pl a Yu-Gi-Oh. Egy mindenes cég.

Azt hogy ők csinálják One Piece-t szívből köszönhetitek WSJ-nek és Odának, akik a Dragonball készítőit akarták. Mert ugye ezek készítették azt is. Az összes horribilis QUALITY-jével és a végtelen időhúzásokkal együtt. Az 5 perc múlva pusztul a bolygó, és egyebek, mind az ő munkájuk. Szóval akinek nosztalgia érzése támadt a jelenlegi War alatt (futunk és futunk 3 métert 5 részen keresztül), az nem véletlen van. :)

Azt hiszem az egyetlen normálisan megcsinált animéjük amivel valaha is találkoztam a Lovely Complex volt.
De az se az animáció miatt volt jó.

Szóval igazából letehettek arról, hogy ez valaha is High Quality anime lesz, mindegy a manga mennyit fogy és Oda mennyi pénzt zsebel be, mert ennek a studiónak egyszerűen meg van kötve a keze. Megkötötték a saját kezüket 1000 éve.

A mostani részek képviselik a maximumot.
Akinek ez jó, annak ez nem szól, persze. Ez azoknak szól, akik ennél többet akarnak.
Részemről engem feleannyira se érdekel az animáció meg a frame szám, mint pl az időhúzások.

fema

Quote from: Chronus on 2010-12-27, 20:28:13
... Naruto filler színvonalú hibákkal voltak tele ...

Ez azért erős... Gondolj csak Pain vs Naruto fightra. Az még csak nem is filler.  ::)


Quote from: Chronus on 2010-12-27, 20:28:13
(futunk és futunk 3 métert 5 részen keresztül), az nem véletlen van. :)

Igen, vagy 6x írták az előző oldalon, hogy azért mert 1 epizód 1 fejezet.


Quote from: Chronus on 2010-12-27, 20:28:13
De az se az animáció miatt volt jó.
...
Szóval igazából letehettek arról, hogy ez valaha is High Quality anime lesz,

Van valaki, aki közel 500 rész alatt nem jött rá, hogy ez nem az az anime, ahol a legújabb technikákat mutatják be animálás terén és nem például a (szerintem) hihetetlen jó seiyuu-k, a történet, esetleg a zene vagy akár csak a poénok miatt nézi?

Legelőször, mikor ajánlották a One Piece-t, azt mondtam "ezt a szart én nem nézem", mert első benyomás alapján igénytelennek tűnt. Aztán később, mikor mégis elkezdtem, egyáltalán nem érdekelt, hogy milyen a rajzolás vagy az animálás, mert például Luffy hangja annyira tetszett, hogy mikor vidám volt és ökörködött, majdnem meghaltam a röhögéstől. Amikor pedig dráma volt, (lásd Enies Lobby (kedvencem)) teljesen átéreztem az egészet - "az összes horribilis QUALITY" ellenére.


Quote from: Chronus on 2010-12-27, 20:28:13
Akinek ez jó, annak ez nem szól, persze. Ez azoknak szól, akik ennél többet akarnak.

Bocs, nekem jó úgy, ahogy van, de azért leírtam a véleményem.  :D

blackronin

#2117
Mielőtt még arra gondolna valaki, hogy fema is én vagyok, csak álnéven, elárulom hogy nem.  :P

edit: fema, nehogy magadra vedd!
Csak ritkán írnak ennyi jót...
Rajtam kívül.  :P

Chronus

Quote from: fema on 2010-12-28, 06:24:13
Bocs, nekem jó úgy, ahogy van, de azért leírtam a véleményem.  :D

Csak elsöpörtem pár lehetséges félreértést, ha esetleg valaki azt hinné, hogy a minőség sokszor azért low, mert nem kel az anime, vagy esetleg Oda nem ad nekik pénzt, vagy valami. Toei vezető rétege egyszerűen csak fos. Ez az alfája és omegája az ügynek.

Assy

Üdv mindenkinek!

Érdeklődnék hogy a 430-as résztől kezdődően honnan lehet/ne/ beszerezni a kérdéses részeket?
Sajnos amit eddig találtam az vagy nézhetetlen minőségű vagy egyszerűen nem akar lejönni...430-434-es részeket 5 napja szedem és 20-30% körül tart a letöltés.... :falba: :bruhuhu:
Egy nagy magyar trackeren fent van 1-429-ig azon már túl vagyok de izgatna a maradék ~50 rész.  :D
Előre is köszi a segítséget!  :rotfl:

Kraivan

Quote from: Assy on 2011-01-04, 21:49:00
Üdv mindenkinek!

Érdeklődnék hogy a 430-as résztől kezdődően honnan lehet/ne/ beszerezni a kérdéses részeket?
Sajnos amit eddig találtam az vagy nézhetetlen minőségű vagy egyszerűen nem akar lejönni...430-434-es részeket 5 napja szedem és 20-30% körül tart a letöltés.... :falba: :bruhuhu:
Egy nagy magyar trackeren fent van 1-429-ig azon már túl vagyok de izgatna a maradék ~50 rész.  :D
Előre is köszi a segítséget!  :rotfl:
High quality torrenteket nem tudok. Nekem elég ha egyszer megnézem. Így ezt a linket használom:
http://www.watchop.com/

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kraivan

Utólag néztem meg a 481-et:
És ilyennek kellene lennie.
És nem a látványra célzok meg a nagy effektekre. (az is jó volt)
Hanem ez a 20 perc élvezetesen és eseménydúsan telt elt.

Ez az amit elvárnék egy mangaadaptációtól.
Miért nem tudják az eddigi részeket is ilyenre csinálni?
Vagy valami szándékos perverz marketinglépés h csináljunk 40 részt vontatott lassú, idegölően unalmas 1 dimenziós rétestésztává, hogy az Ace-es epizód high quality-nek tűnjön...? :confused:

Assy

Köszi az infót!
A yibis.comon csak az utolsó kb 10 résznek  él a linkje.... :(

Bishop

Én nem rég szedtem le a Yibises részeket kb 368-tól ugyan csak de működött, Nyatorrentsen amugy ki tudot őket bányászni ha vegyesen is de megoldható.
Csinálni kéne már egy guide-ot amit ilyen kérdések esetén csak belinkelek  :D

blackronin

Új címek
[spoiler]
483. Searching for an Answer - Fire Fist Ace Dies on the Battlefield
484. Marine Headquarters Crumbles! Whitebeard's Silent Rage!
485. Settling the Score - Whitebeard vs. The Blackbeard Pirates
486. The Start of the Show - Blackbeard's Plot Revealed

Minden héten jön egy rész, nincs break.
[/spoiler]

Kraivan

Quote from: blackronin on 2011-01-07, 14:15:12
Új címek
[spoiler]
483. Searching for an Answer - Fire Fist Ace Dies on the Battlefield
484. Marine Headquarters Crumbles! Whitebeard's Silent Rage!
485. Settling the Score - Whitebeard vs. The Blackbeard Pirates
486. The Start of the Show - Blackbeard's Plot Revealed

Minden héten jön egy rész, nincs break.
[/spoiler]
San Juan-ra kíváncsi vagyok. Egy ekkora állatnak valahogy Oda kell kerülnie. :D

blackronin

482: egy mondattal...
Hatalmas csalódás.

Amit el lehetett rontani benne, azt elrontották.
Még a közelében sem volt a mangának.

Bishop

Igazából szerintem jó volt bár lehet hogy az én memóriám rossz már. Ami nem kellet volna bele az a buggys ökörködés, de azt is elismerem hogy ha nem lett volna akkor az egész Akainu vs Ace-t elhúzták volna mint a rétestésztát és akkor azért lett volna rage. Aki nem olvassa a mangat annak szerintem teljes sokkhatás volt. Egész rész alatt ül unalmában ahogy Buggy mondja hogy "I am Buggy, Legendary" aztán a végén hirtelen felriad hogy "váá most mi van?" Aztán a végén minden remény elszáll ahogy a következő rész címe egyértelművé teszi azt amit senki se akart elhinni.

Kraivan

Az előző részt jól megcsinálták. Belefért az a provokáció. Buggy hülyesége nélkül meglettem volna, de szódával az is elment. Az én tűrőképességembe vígan belefért az a pár jelenet.

Ám EZ amit most csináltak?
Na ez az epic fail.
- a cannontrashfillerek csodálkoznak h pár ágyúval nem tudnak egy híres logia admirális megfogni?
- a dokijelenet fölösleges nyújtáas Iva nyaggatásával...
- mindez úgy felvezetve h Akainu benyögje h "odanézzetek lol" (ami tudom h benne volt a mangában de nem így)
- meg Luffy miért került másfél méterrel hátrébb amikor Ace előrehasalt?

meg ha már drámai fillert akarnak, akkor azt a pár kardösszecsapást Luffy-Ace jelenet mögött lehetett volna slow motionba. Mellékesen azok az összecsapások sehol se voltak az orvosjelenetnek köszönhetően. A mangában is a kalózok sétálnak el gyászosan.