Main Menu

One Piece

Started by Hiei-sama, 2006-03-25, 15:23:58

Previous topic - Next topic

blackronin

490: hibátlan rész.
Minden rendben volt, jó volt a sok filler cucc is!
Le a kalappal!  :whoah:


Jövő heti már jöhetne...
http://www.fujitv.co.jp/GPplayer/e/GPplayerJMe.html?anime/onepiece/110327onepiece&type=flv

X-mon

Sziasztok!
Kijött egy új videóm!

One Piece opening 3 hungarian fandub
http://www.youtube.com/watch?v=eJivcIFBPZY

Most 3 videót csináltam. Hétvégén felrakom a másik kettőt csak most vidéken dolgozok és mobilnettel kicsit necces dolgom van. De remélem addig ez is tetszeni fog. Kommenteljetek légyszi. Köszönöm az eddigi biztató hozzászólásokat.

chilip

 :jee: nice work there

Bishop

Nagyon jó lett csak így tovább :jee:

Kassh

Quote from: X-mon on 2011-03-23, 11:24:42
Sziasztok!
Kijött egy új videóm!

One Piece opening 3 hungarian fandub
http://www.youtube.com/watch?v=eJivcIFBPZY

Most 3 videót csináltam. Hétvégén felrakom a másik kettőt csak most vidéken dolgozok és mobilnettel kicsit necces dolgom van. De remélem addig ez is tetszeni fog. Kommenteljetek légyszi. Köszönöm az eddigi biztató hozzászólásokat.
általában a hátamon áll fel a szőr az ilyen magyar openingektől (pl: DBZ anno) de ez nagyon jó lett :o  :jee:

LuckyDingo

Szerencsés hangod van hozzá, bár a kórus részbe bele tudnék kötni  XD De nem fogok.. valszeg, ha az életben valaha lesz Animaxen One Piece (Isten ments) akkor ennél tuti nem lesz jobb.

blackronin

Quote from: X-mon on 2011-03-23, 11:24:42
Sziasztok!
Kijött egy új videóm!

One Piece opening 3 hungarian fandub
http://www.youtube.com/watch?v=eJivcIFBPZY

Most 3 videót csináltam. Hétvégén felrakom a másik kettőt csak most vidéken dolgozok és mobilnettel kicsit necces dolgom van. De remélem addig ez is tetszeni fog. Kommenteljetek légyszi. Köszönöm az eddigi biztató hozzászólásokat.
I sense Oda-sensei in you...

De komolyan mondom, hogy NAGYON NAGYON (még képzelj ide 10 ilyet  :P) átjött az OP hangulat.
Szép munka, le a kalappal!
Biztos vagyok benne, hogy soha nem lesz ilyen minőségi egyetlen "hivatalos" magyar feldolgozás sem!


MOOORREEE...   :hopp: :hopp: :hopp: :hopp:

blackman

#2197
Én is beállok a sorba, kitűnő lett, csak így tovább.  :jee:

Kraivan

Van egy kis gond:
[spoiler][/spoiler]

blackronin

Quote from: Kraivan on 2011-03-24, 09:29:22
Van egy kis gond:
[spoiler][/spoiler]
Jópofa.  :smile:

LuckyDingo

Quote from: Kraivan on 2011-03-24, 09:29:22
Van egy kis gond:
[spoiler][/spoiler]

Most mondhatnám, hogy old.. de csak annyit mondok, hogy barátnőmtől 2 éve karácsonyra kaptam egy olyan bögrét, amint ez volt XDDD

Amúgy fasza :D

Kraivan

A csapattagokat számolva gyanítottam h nem mai, de sajnos akármennyi időm van az internetnek csak töredékét tudom nézni egy nap, így nekem ez új volt gondoltam megosztom.

Elnézést h regeltem a fórumra.
[spoiler] :hehe:[/spoiler]

Junchi

Nem tudom, miért írta Oda ilyen rövidre ezt a Sabaody arc-ot... Simán elnézegettem volna hosszabban is.

Ez itt pölö 11/10: http://www.youtube.com/watch?v=n5rVNLhASV4 - Úgy vártam, mikor bassza valaki végre szájon ezt a retket...

Also: Rayleigh-papa ruzlik.

blackronin

Quote from: Junchi on 2011-03-25, 20:02:15
Nem tudom, miért írta Oda ilyen rövidre ezt a Sabaody arc-ot... Simán elnézegettem volna hosszabban is.

Ez itt pölö 11/10: http://www.youtube.com/watch?v=n5rVNLhASV4 - Úgy vártam, mikor bassza valaki végre szájon ezt a retket...

Also: Rayleigh-papa ruzlik.
Az utolsó betűig, 100 %-ban, teljes mértékben egyetértek veled.  :D

Ezért várom a New World-öt, mert talán végre a Supernovak kerülnek a középpontba, persze Luffy-ék mellett.

Bishop

#2204
Annyira nem lehetett ezt húzni itt már nagyon kijött hogy nem elég erősek a tovább jutáshoz. Viszont én nekem is az egyik kedvencem, annyira a Luffy jelenet grafja nem jött be anno, inkább a Zoros volt jó pedig nem vagyok hardcore Zoro fan  ^^ Kizaru és Rayleigh nagyon nagy kedvenceim lettek azóta is  :D

Junchi

Quote from: blackronin on 2011-03-25, 20:19:22
Ezért várom a New World-öt, mert talán végre a Supernovak kerülnek a középpontba, persze Luffy-ék mellett.

Igazság szerint amit én várok, az ez lenne: "Shanks... Show your true power!" Szal ARGH, több Shanks-ot akarok!

blackronin

Quote from: Junchi on 2011-03-25, 20:26:09
Quote from: blackronin on 2011-03-25, 20:19:22
Ezért várom a New World-öt, mert talán végre a Supernovak kerülnek a középpontba, persze Luffy-ék mellett.

Igazság szerint amit én várok, az ez lenne: "Shanks... Show your true power!" Szal ARGH, több Shanks-ot akarok!
De örülök, hogy valaki végre észrevette a legnagyobb kívánságomat!  :D
(Shanks és Red-Haired Pirates vs BB és Blackbeard Pirates harc jöjjön már  :hopp:  :hopp:  :hopp: )

Természetesen nálam ez a number 1.
Szóval a SN-k csak ezután jönnének...   

Bishop

Shanks a One Piece Yondaimeje vagy Hollow Ichigoja szóval sokat ne várjunk Oda ha be akarja mutatni akkor sem a közel jövőben várható.

blackronin

491: egy okés átvezető rész volt.
Viszont semmi több.

A flashback kezdete sajnos csak 2 hét múlva lesz, mert jövő héten a Toriko x OP különleges specialt adják majd le.
Az viszont érdekesnek ígérkezik!

szpeter

Quote from: X-mon on 2011-03-23, 11:24:42
Sziasztok!
Kijött egy új videóm!

One Piece opening 3 hungarian fandub
http://www.youtube.com/watch?v=eJivcIFBPZY

Most 3 videót csináltam. Hétvégén felrakom a másik kettőt csak most vidéken dolgozok és mobilnettel kicsit necces dolgom van. De remélem addig ez is tetszeni fog. Kommenteljetek légyszi. Köszönöm az eddigi biztató hozzászólásokat.
:lol:, épp linkelni akartam... :D De akkor inkább csak gratulálnék  :cool:  Valóban átjött az OP hangulat,egészen testhez álló volt számodra a dal.
Kicsit gyakrabban kéne idenéznem  ^^" Kicsit meglepődtem,hogy a készítő is írkál ide :D Megvan az usteam első celebje :D :D

blackronin

#2210
Toriko x One Poice special:
Csak annyit tudok írni, hogy nem a heti crossover anime változata.
Belenéztem, de még sub, se normális minőségű verzió sincsen belőle a neten...
Nem értem, hogy mi a fene van már.  :mad:


Jövő heti preview-t megnéztem, kezdődik majd a flashback.


edit: Sima sub nem lesz (horriblesub), csak yibis-es változatra számítsatok, mert ugyebár a Toriko-ra még nincs vetítési joga a Funanimation-nek, így a Toriko x OP special-ra se, s annak az egyik fele Toriko...  ^^"
Emiatt meg nem adhatják le, hiába OP is.
Szóval elég nevetséges.

szpeter

#2211
Én a videót se találom egyenlőre :S Pedig engem a Toriko is érdekelne az One Piecet meg szeretem,szóval megnézném mi sül ki belőle.(vadkan-vadászat a preview alapján .. :D)

szerk.: Na megnéztem.Ettől a specialtól megéheztem  :haha: Kicsit túl random volt. Az elképzelsé ez lehetett: mutassuk be Toriko pár mozdulatát, és ha már OP előtt megy legyen egy közös rész hmm.. m ia közös bennük? Szeretnek enni.Zabálják szét az agyukat legalább 3x, kaják után koslatva, élő BBQ-kat gyepálva :D Volt pár poén, aranyos volt.Elment.

LuckyDingo

Quote from: szpeter on 2011-04-04, 21:50:36
Én a videót se találom egyenlőre :S Pedig engem a Toriko is érdekelne az One Piecet meg szeretem,szóval megnézném mi sül ki belőle.(vadkan-vadászat a preview alapján .. :D)

szerk.: Na megnéztem.Ettől a specialtól megéheztem  :haha: Kicsit túl random volt. Az elképzelsé ez lehetett: mutassuk be Toriko pár mozdulatát, és ha már OP előtt megy legyen egy közös rész hmm.. m ia közös bennük? Szeretnek enni.Zabálják szét az agyukat legalább 3x, kaják után koslatva, élő BBQ-kat gyepálva :D Volt pár poén, aranyos volt.Elment.

Jó azért ha megnézed a Toriko storyját, erősen fexik a zabálás XD

blackronin

#2213
493: nem volt rossz, jó filler cuccokkal egészítették ki.
Egy gond van csak:
Le akarom tudni ezt a flashback-et gyorsan, valamiért nem érdekel annyira.
A jelen jobban izgat most, mint a múlt.


Bishop

Új OP nem rossz, persze Water 7es OP óta nem volt olyan amire azt mondtam volna hogy na ez igen, erre se tudom ezt mondani, de nem rossz.

493: Jó volt élveztem, de tényleg túl akarok lenni rajta, abba reménykedtem hogy 1 rész alatt lezavarják az összehaverkodást.

LuckyDingo

Kövezzetek meg, de engem éppen hogy érdekel animálva a cuccos. Mangában nem jött be túlzottan, hátha értelmesen húzzák el ezeket a részeket. Mert el fogják.. az fix. :D

Bishop

Ready....Set....THROW! :D Nem mondom hogy rossz a Garpos rész főleg tetszett de az angsfestre nem vagyok kíváncsi.

blackronin

#2217
494: jó rész volt, úgy látszik hogy Naruto is csatlakozott az OP stábhoz!  :D
Okés ez a flashback eddig, de már túllennék egészen.

Jövő hét is jó lesz.

LuckyDingo

Meglepődtem, amikor Sabo Naruto hangján szólalt meg, de amúgy egész jól illik a karakterhez. :D
Jó rész volt.. jöhet még :3

Kassh

csak én nem tudok narutotól elvonatkoztatni amikor megszólal a hangja?  :_piszka: